Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82051) ollie válasza Dilikutya (#82049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vigyázz, a végén rád rúgja az ajtót a TEK. :DDD

***

(#82052) warcat


warcat
veterán

Far Cry 4 Steames fórumán most azt írták,hogy Ubi support szerint csak hiba az egész,UK kivételével vissza fog kerülni.
Amúgy meg biztos vagyok benne,hogy nem a Steam kér sokat/többet.Ubi viszi felfelé az árait a piaccal szemben.
Amcsiknál a PC-s dobozos játékok -évtizedes- bevett ára 50 dollár.Ebből mi EUban ugye kaptunk egy már akkor bicskanyitogató 50 eurós váltást.Ebből csinált 59.99-et UBI,amit tetőznek az előre kiadott "Gold" verziókkal amit ugye 89.99€ ért kínálnak.Két játék ára,nevetséges
Ekkora kapzsiság mellett szerintetek ki akarja lejjebb nyomni a disztibútornak fizetett %-ot?

Mindezt azon a piacon tolják,ahol ugye akár 1-2 hónap után jöhet -50% akció.Felőlem felfordulhatnak a játékaikkal együtt.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#82053) huskydog17 válasza SenorGrande (#82046) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nekem is nagyon-nagyon tetszik. Én a Portal 2 óta nem találkoztam ilyen zseniálisan összerakott logikai játékkal. Az én szememben ez a Portal méltó utódja lesz. A Serious Engine 4 pedig nagyon jól muzsikál, ennél a játéknál nagyon látszik, hogy ez egy valódi, ízig-vérig PC játék, nem egy konzolos f*s, elég csak ránézni a beállítási lehetőségekre, brutálisan sok és a végleges kiadásra még jön egy pár pluszba. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#82054) FollowTheORI válasza Crytek (#82017) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem relative kissebség a steam... nyilván az összes dobozos offline és konzol verzió csak uplay alól fut/tölthető le. Ráadásul az összes digitális bolt Uplay alá árult az Amazon kivételével. Szóval biztos nem elenyésző, de nem a többség. Én tippre azt mondanám az összes eladás kb negyede lehet Steam-en.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82055) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Mass Effect Redux Reloaded HD Uber Edition valaki? Best Buy lenne újra? ;]

Bakker megvan mindhárom és még egyiket se toltam ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82056) tomsolo válasza arty (#82026) üzenetére


tomsolo
őstag

"a plebs jogosan vonyit, hogy ha steamen veszi a játékot, ugya ne kelljen már másik boltban vennie a DLC-t... legyen konekvens a vásárlás MINDENRE - játékra, kiegre, dlcre, stb. szal Gaben elképzelése és persze érdeke (százalék!) egybeesik az én (a vásárló!) érdekével."

A plebs megtanulhatná az értő olvasást végre. Nem a UBISOFT miatt nincs - és volt - ez eddig így hogy a ubi shopban vett játékhoz csak ott tudtál venni dlct a steamen meg versa hanem mert Gabenék jó fejek és náluk ez nem megy, mert ilyen rugalmasak.

Az hogy a kliens mit tud meg mit nem - úristen játszok és ott volt 8 éven át a kliens a tálcán és nem a traybe! - lényegtelen mikor a steamnek simán vannak olyan húzásai amiért csodálom, hogy még nem öldösték le az unióban (hogy a rendkívül rugalmas supportjukról ne is beszéljünk.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82057) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#82055) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Megnézném egy Frostbite 3 alatt hogy néz ki.

(#82058) ollie válasza FollowTheORI (#82055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én biztos megvenném, pedig 2x kitoltam a játékot.

***

(#82059) szami777 válasza FollowTheORI (#82055) üzenetére


szami777
addikt

Jó lenne, mass effect trilógia az amit nagyon végigjátszanék már, de még nem kezdtem neki.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82060) genndy válasza ollie (#82058) üzenetére


genndy
addikt

Én csak akkor ha adnák hozzájuk az összes DLC-t, sőt, akkor már integrálják bele őket a játékba. De akkor díszdobozban.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#82061) tomsolo


tomsolo
őstag

Játék Crytek-nek

Videó a mobil verzióról

Csak 2 ojró, remélem nem vagy olyan puruttya hogy kihagyod! :))))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82062) Crytek válasza tomsolo (#82061) üzenetére


Crytek
veterán

Szerencsére egyre többen látják be ,hogy ezeknek pc-n is van bőven létjogosultságuk és fogynak veszik őket megéri az a pár perc mire pc-re átültetik :R

Next PC Upgrade: 2022

(#82063) cskamacska válasza djculture (#81969) üzenetére


cskamacska
addikt

"Ráadásul pofátlan árakat képesek elkérni mint most pl az arma 3 helikopteres dlc 13 euroért ad két nyavaja helikoptert a játékhoz... Nem normálisak ezek a játék fejlesztők és kiadók..."

Mondjuk tőled nem is vártam mást, de azt kihagytad, amellett hogy szar, bugos, a régiókorlátos PlayON változat eltűnése óta még drága is. :DDD

Ezzel ellentétben a valóság az:

"Kijött a HELI-DLC:
Szerencsére alapból editorban minden próbálható + ha a szerón van ZEUS akkor meg még be is venthető! Ahogy nézem csak a két "fizikai" heli, vagyis azokba való beszállás a korlátozott, de ha a zeus lerak egyet, tudja repülni.
Kötelezés és rotolib mindegyiken működik ami alap (nem mod) heli (bár a rotolibet mással nem is próbáltm :B )... Szóval tényleg nem értem, hogy mire kéne fizetni 10-20 eurót."

"Én azt nem értem mire ment a sírás a Steames topikjában, hogy kikényszeríti a Bohemia a szegény ARMA fanok nehezek megkeresett kopejkáit a DLC áradattal, mint a mocsok nyugati zsarnok vállalatok. :P Bárcsak mindenki ilyen kvázi DLC-ket adna ki."

"Nem értem, hogy lényegében a DLC-s helikbe való beszálláson kívül mit is kap aki fizetett..."

És igen, most meg azért megy a sírás, mert az emberek _keveslik_ a lefaragott, csak DLC vásárlóknak járó részeket. ;]

tomsolo: Az EA azért vonult ki Steamről, mert a saját Steam konkurens Origin platform felfuttatása már rég tervben volt náluk. Ettől független, az alapjátékokat talán fent hagyták volna Steamen, de mindenféle DLC és kiegészítő _csak_ a játék saját boltjában(mint a vitát kiváltó Dragon Age 2 esetében), vagy az Originen lett volna elérhető, Steamen semmilyen plusz bevételt hozó tartalom nem került volna a gyorsan leértékelődő alapjáték mellé. Crysis 2 visszatétele is csak a Crytek saját ninnyakciója volt, de delux változatban, mert DLC ott is csak az EA-tól volt már elérhető.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#82064) eami


eami
addikt

Valakinek ingyen Nekro? (kis szerencsével)

(#82065) #79621120 válasza warcat (#82052) üzenetére


#79621120
törölt tag

Amúgy meg biztos vagyok benne,hogy nem a Steam kér sokat/többet.Ubi viszi felfelé az árait a piaccal szemben.

Remélem tudod , hogy jó nagy marhaságot írtál . :U

(#82066) warcat válasza #79621120 (#82065) üzenetére


warcat
veterán

Ja,főleg így,hogy pontról-pontra jól megcáfoltál! Oh wait...

EA: It's in the crate!

(#82067) Csapoati válasza #79621120 (#82065) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Indok? Mit tudsz a háttérben folyó dolgokról, amit a pórnép nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82068) ollie válasza Csapoati (#82067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mondhatja meg a pórnépnek. ;]

***

(#82069) maross válasza #79621120 (#82065) üzenetére


maross
veterán

jah, butasagok, 90 euro nem penz egy gold editionert sajat webshopbol, majd upgradeli completere ha eljott az ido :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82070) mlinus


mlinus
őstag

A ubisoft már jó ideje orrba szájba szivatja a PC-s játékosokat. Átvették a CoD széria jó szokását, hogy 60 euro legyen minden AAA cím, 50 féle pre order bónusszal meg day 1 dlc-vel.

tessék: katt

a wii u-t már eltemették, de azért kiadják a watch dogsot rá, amikor már senkit nem érdekel, hadd legyen valami jó kis indok arra, hogy miért ne fejlesszenek rá többet.

kb azt látom, hogy a PC a következő. ha tényleg globális marad a helyzet, akkor b@szhatják, mert nagyon kevesen fognak átmenni uPlay-re. Az Origin is csak azért lett valamennyire sikeres, mert Battlefield multiplayer. Ubinak viszont nincs ilyen vonzóereje. Ráadásul a szoftver is szemétre való.

már várom, hogy kalózok miatt nem tudtak eladni semennyit a hiperszuper ubis játékokból, ezért nem adnak ki több játékot PC-re..

(#82071) Dilikutya válasza Crytek (#82062) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért van létjogosultsága egy mobilos szemétnek? A szerencsétlen, meggyalázott Colin McRae Rally-nak miért volt létjogosultsága? Ennek a szemétnek miért van? Ilyen RPG kókányságból a Steam-en is van több tucat, direkt PC-re fejlesztett, ráadásul fele még ingyenes is. :)
És nem csak a grafika miatt nincs értelme, bár azt sem értem, miért kell 10+ éves PC-s játékok színvonalát megidézni. Az még nem elég retro, mint a pixelgrafika, csak egyszerűen gagyi. Ott az Unreal vagy a CryTek motorja, nem is drága... és nem csak ilyen kis zugfejlesztők adnak ki ilyet, a CMR-t a Codemasters csinálta, de mintha lenne mobilról áthozott Batman és Assassin's Creed is...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82072) warcat


warcat
veterán

Amúgy azért biztos sokakat érdekel: visszatért a Steamre az AC Unity, FC4 és a The Crew

EA: It's in the crate!

(#82073) Mate


Mate
nagyúr

Visszakerültek az ubi játékok.

Viszont most így szerepel pl. FC4:

Far Cry 4 Preorder (RoW) elővásárlása

Far Cry 4 Gold Preorder (RoW) elővásárlása

(#82074) SAABPEPE válasza Dilikutya (#82071) üzenetére


SAABPEPE
tag

Hát az utóbbi időbe steam greenlight on is sok sz bejut .

(#82075) tomsolo válasza mlinus (#82070) üzenetére


tomsolo
őstag

Ha már borzolni akarjuk az idegeket ott a Guillotine pack aminek a 140 Euros árába nincs benne a Season pass ;]

FC4-nél már külön kategória van ennek (van "sima" és ultimate Kyrat verzió 10 euro különbséggel)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82076) szami777 válasza Mate (#82073) üzenetére


szami777
addikt

Nálam sehol sincsenek.
pedig úgy akartam volna egy 70 eurós far cry 4 goldot :P

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82077) Mate válasza szami777 (#82076) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam ott vannak:

The CREW Preorder (WW) elővásárlása 49,99€
The CREW Gold Preorder elővásárlása 64,99€

Assassin's Creed Unity Preorder (RoW) elővásárlása 59,99€
Assassin's Creed Unity Gold Preorder (RoW) elővásárlása 79,99€

Far Cry 4 Preorder (RoW) elővásárlása 59,99€

Far Cry 4 Gold Preorder (RoW) elővásárlása 79,99€

(#82078) FollowTheORI válasza tomsolo (#82075) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De van hozzá sok porfogó... ;]

A Season Pass amugy érdekes lesz... főleg ez a kínában játszódó külön játék tűnik annak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82079) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com: "Mount and Blade: Warband Complete" - 75% - 7,5 euro
* Mount & Blade
* Mount & Blade: Warband
* Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars
* Mount & Blade: With Fire & Sword

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82080) birorichard válasza FollowTheORI (#82055) üzenetére


birorichard
őstag

(#82055) NetTom: Aznap kezdenék neki újra. Isteni játék.

(#82081) warcat válasza szami777 (#82076) üzenetére


warcat
veterán

Kis naiv,azt hinnéd megúszod 70ből, 80€ az ;]

EA: It's in the crate!

(#82082) djculture válasza Mate (#82077) üzenetére


djculture
félisten

Na akkor hajrá megveheted az összeset :D Nagyon durva a unity meg a far cry 4 gold együtt több mint 50 rugó...

[ Szerkesztve ]

(#82083) szami777 válasza djculture (#82082) üzenetére


szami777
addikt

7 ezerért láttam ma hardveraprón kupont, megy ez szép lassan lefele, 5 ezerig várok, utána lecsapok rá.

(#82084) djculture
Szerencsére én pont nem ilyen vagyok és 90%-ban telibe sz@rom az ilyen olyan dlc-ket.
Csak olyan játékokhoz szerzem be, ahol nem parasztvakítás, a dolog és ez már ritka, mint a fehér holló.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82084) djculture válasza szami777 (#82083) üzenetére


djculture
félisten

Ugyis drága mert csak simát ad, utána ráköltesz még vagy 5000-et a dlc-re , mert úgyis idegesíteni fog hogy nyomja más az új küldiket neked meg nincs meg. Most ahogy olvastam mindkettő cimnél elég sok plusz dlc lesz és nem csak semmitse érő skinek meg egyebek hanem komplett küldetés csomagok.
Jövőhétig még én is meghányom vetem a dolgot unity nem izgat mert technikailag egy szivás lesz de a far cry 4 jó lenne. Majd meglátom ha kell is csak is originröl a komplett , engem idegesít a dlc ha kijön és milliókért adják nekem meg csak alap van.

[ Szerkesztve ]

(#82085) ricsiii01 válasza szami777 (#82083) üzenetére


ricsiii01
tag

A kuponos játékokhoz jár vmi dlc vagy csak alapjáték?

.

(#82086) djculture válasza ricsiii01 (#82085) üzenetére


djculture
félisten

Alapjátékot ad az összes ilyen.

(#82087) maross válasza djculture (#82086) üzenetére


maross
veterán

ezert is "limited edition" a harom jatekbol ketto.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82088) i2k


i2k
senior tag

Ha valaki tud olcsó "Borderlands: The Pre-Sequel"t (CD-kód, vagy kupon) - és nem kell hozzá ilyen-olyan kulcsbűvészkedés - az jelezhetné, hogy nagyjából tisztába kerüljek, mennyi is most az árfolyama.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82089) SAABPEPE válasza maross (#82087) üzenetére


SAABPEPE
tag

most akartam én is írni ezt :D

[ Szerkesztve ]

(#82090) djculture válasza i2k (#82088) üzenetére


djculture
félisten

7-ért megy a border meg a 3 játékból egyet kupon is

[ Szerkesztve ]

(#82091) Niczo


Niczo
senior tag

Free Little Big Adventure 1 GOG-on!
szerk: most látom, vótmá, nem lapoztam eléggé vissza :B

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#82092) Frod


Frod
addikt

Ingyé Metro 2033 volt már? :D

Do you see the white shadow?

(#82093) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Egyes oldalak most eszméltek fel hogy kapni originsen az ubi játékokat.

(#82094) tomsolo válasza i2k (#82088) üzenetére


tomsolo
őstag

9 990 Ft

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82095) dokken


dokken
tag

(#82096) Lackki válasza tomsolo (#82094) üzenetére


Lackki
senior tag

Men of War: Assault Squad 2 oroszoknál 500ft... nálunk meg 2400. De imádom az ilyet.
(persze zár van rajta)

Privátot hamarabb észreveszem

(#82097) warcat válasza Lackki (#82096) üzenetére


warcat
veterán

EA: It's in the crate!

(#82098) szami777 válasza warcat (#82097) üzenetére


szami777
addikt

nálam -75-ben van csak, valószínűleg azért, mert nincsen meg az első rész.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82099) Crytek válasza Dilikutya (#82071) üzenetére


Crytek
veterán

Mert veszik őket és mert megéri nekik.

Nagyon nagy kár hogy a hatalmas überkirály gameloft nem jön pc-re :(
Modern Combat Colletionnal tarolni lehetne steam-en!

Next PC Upgrade: 2022

(#82100) tomsolo válasza warcat (#82097) üzenetére


tomsolo
őstag

azért 5 euro még mindig nem 500 Ft de Viktor állítólag dolgozik rajta :DDDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.