Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) djculture válasza arty (#82750) üzenetére


djculture
félisten

Azzal nincs semmi probléma, azt mondják még jól is megy.

(#82752) i2k válasza arty (#82750) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom tilos itt meg ingyom bingyom, de hogy tudtok indiain vásárolni?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82753) Crytek válasza i2k (#82752) üzenetére


Crytek
veterán

Proxy?

De FC4-ért nem adnék csak kb 1-1,5K-t mert ez egy Far Cry 3 hegyi kiegészítő semmi több ja de mások a szereplők...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#82754) ayo válasza Crytek (#82753) üzenetére


ayo
addikt

én is várok inkább, eddig semmi extrát nem láttam fc3hoz képest, kb dead island riptide érzés. 5-10 euró körül majd jó lesz ez, addigra talán elfelejtem a régi részt, hogy újra érdekesebb legyen :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#82755) djculture válasza ayo (#82754) üzenetére


djculture
félisten

ac unity-nél így is jobb, annak az egész története butyuta.

(#82756) bullseye válasza W.Wilson (#82748) üzenetére


bullseye
addikt

+1. Ráadásul már a kettes is tele volt meleg karakterekkel. Sőt, ott kissé túlzásban is vitték, mert két kedves szó után már jöttek is szívecskék.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#82757) wwenigma válasza bullseye (#82756) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Beteg világban élünk... :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#82758) Youri válasza arty (#82750) üzenetére


Youri
veterán

azt hittem elfogadóbb a hindi kultúrkör...

akkor te még nem hallottál a kasztrendszerről...

RTX ON

(#82759) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Need for Speed: Shift volt valaha akcióban? Honnan esélyes beszerezni jóárasítottan? 15€ sok nekem steamen.

(#82760) ricsiii01 válasza bobalazs (#82759) üzenetére


ricsiii01
tag

Aprón van 1000-1500-ért, ha körbenézel. Holiday Sale-en 5 euróra szinte tuti le fog menni Steamen vagy akaár Originen is.

.

(#82761) emiki6 válasza eami (#82740) üzenetére


emiki6
veterán

+1

Stabil, semmi baj nincs vele. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#82762) Dilikutya válasza #79621120 (#82714) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pl. én. Szeretem az új dolgokat, és ha tetszik, miért ne. Windows 7-em egy évig volt, a régi gépemre nem tettem volna fel, a Windows 8-ra kb. 3-4 hónapos korában tértem át, a 8.1-et csak azért nem a Dreamspark-ra kerüléskor telepítettem, mert nem volt időm, így csúszott 2-3 hetet. Egy rövid kört már futottam Hyper-V alatt a Windows 10-el, a felület majdnem Win7-es, de alatta a jóval korszerűbb Win8 megy, mi okom lenne halogatni? Pláne, ha ingyen megtehetem (legálisan). És megteheti más is ingyen, mégha nem is legálisan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82763) djculture válasza bobalazs (#82759) üzenetére


djculture
félisten

Most is 3.8 euro originre.. [link]

(#82764) Dilikutya válasza Hokunda (#82718) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez meg elég szomorú. Megveszik a fél milliós gépeket, aztán warez Windows fut rajta torrentes játékkal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82765) djculture válasza Dilikutya (#82764) üzenetére


djculture
félisten

Az a vicc hogy nem egyszer olyan 'szom védelem van a játék alatt hogy jobban jár az ember ha vagy szrik a játékra vagy használja a feketét. Nem kell messzire menni most az ac unity is ilyen, kijött egy patch autómatán települ és elszrja a játékot. Pont az ac unity topikban volt róla szó, kiadták az évszazad patch-ét hozzá. Eddig is fos volt most ha ezt felteszed 100%-on jár minden mag és szaggat bármilyen gépen:)

Deott van a szép új védelem a denuvo ami gyakorlatilag egy spyware és elküldi az egész fájl listát ami van a gépeden egy szervernek.

[ Szerkesztve ]

(#82766) maross válasza Dilikutya (#82764) üzenetére


maross
veterán

ennel a tortenetnel csak a magyar fizetes szomorubb

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82767) SityiSXT válasza djculture (#82765) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Denuvoról ezt hol olvastad?

(#82768) djculture válasza SityiSXT (#82767) üzenetére


djculture
félisten

Darkneten van egykét ilyen oldal ahol kódrészletek is vannak ez egy továbbfejlesztett SecuROM azt irják elég sok helyen. Két féle van valamelyik csak az exét kódolja ki, van amelyik folyamatosan kommunikál. a fifa meg a lords of the fallen az rootkites emiatt csökken is a teljestmény ha futnak ezek a játékok. Úgy olvastam hogy a rockstar már vissza is lépett emiatt ettöl a védelmtöl pedig úgy volt hogy ezzel jön a gta V

[ Szerkesztve ]

(#82769) TESCO-Zsömle válasza djculture (#82765) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Deott van a szép új védelem a denuvo ami gyakorlatilag egy spyware és elküldi az egész fájl listát ami van a gépeden egy szervernek.

És ezen még meglepődik valaki? Átlagember elfingani nem tudja magát interneten keresztül, hogy azt legalább 3 szerveren ne rögzítsék "marketing célokra".

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82770) Dilikutya válasza maross (#82766) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha drága gépre futja, akkor jusson már szoftverre is!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82771) maross válasza Dilikutya (#82770) üzenetére


maross
veterán

Draga gepet nem lehet ingyen szerezni, draga szoftvert igen, maradjunk a realitasok talajan. Ertem en hogy mit mondasz, szep es jo, de nem eletszeru.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82772) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Én is felhívnám mindenki figyelmét, hogy érdekes figurák ha hagynak üzeneteket profilon, ne nyissátok meg!

Tudom a többségnek banális dolog, de inkább mondjuk el többször, mint hogy valaki ráfusson.

[ Szerkesztve ]

(#82773) TESCO-Zsömle válasza maddionmax (#82772) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezmiez?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82774) szami777 válasza TESCO-Zsömle (#82773) üzenetére


szami777
addikt

Steamen ír a profilodra megjegyzésként, valószínűleg nem ismerkedni szeretne, hanem rádküld valami ártást.
Én is kaptam ma egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82775) TESCO-Zsömle válasza szami777 (#82774) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy képfájllal? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82776) djculture válasza TESCO-Zsömle (#82775) üzenetére


djculture
félisten

Kamu képkiterjesztés mert gyakorlatilag egy keyloggers, felmegy a gépedre utána szépen ha bármikor beirod a jelszavadat már meg is kapja az illető.

[ Szerkesztve ]

(#82777) regener válasza TESCO-Zsömle (#82775) üzenetére


regener
veterán

A linkben képfájl szerepel, de exét tölt le, csak módosítva van a link mintha kép lenne.

(#82778) maross válasza maddionmax (#82772) üzenetére


maross
veterán

Csak azt nem mondja senki, hogy lehet utana leszedni a geprol, mar egyszer raszantam tiz percet mikor egy ismeros bebukta, es talaltam szaz linket ahol leirjak hogy ne kattints ra, de egyet se ahol esemeny utani tablettat adtak volna.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82779) maddionmax válasza maross (#82778) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Válasz (szerintem): Eset Smart Security telepítése és futtatása.

(#82780) djculture válasza maross (#82778) üzenetére


djculture
félisten

Lényeg az hogy ha beszedtük ezt még véletlenül se irjunk be passworldokat mert azt rögziti. Amúgy én úgy tudom nincs rá orvosság csak a komplett rendszer visszaállitása mentett helyröl vagy újratelepitése az egésznek. Semmilyen program nem találja meg mert steam rendszerfájlként beépül

[ Szerkesztve ]

(#82781) TESCO-Zsömle válasza regener (#82777) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na jó, de az exe se indul magától, azon meg egyből látszik, hogy nem kép, mert más az ikonja, nem? Nekem a steam eleve nem hajlandó semmit letölteni, hanem megnyitja böngészőbe, ott meg már látszik, hogy mi a pálya.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82782) maddionmax válasza TESCO-Zsömle (#82781) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ez nem direkt link volt, gy ha kimásoltad és megnyitottad, akkor tudtad "megnézni".

Sajnos a png valószínűleg álca és szoftver futtat a háttérben, ami fel/betelepül. Az ilyen szoftver magától fut.

[ Szerkesztve ]

(#82783) Csapoati válasza bobalazs (#82759) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dobozosan volt mar ezres is tobbszor, Originre siman aktivaltam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82784) TESCO-Zsömle válasza maddionmax (#82782) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na de hogy települ fel, ha az exe-t nem nyitod meg? És ha meg is nyitod, az UAC is meegfogja indítás után, szóval legalább 3x kell marhának lenni, hogy egy ilyenbe belefusson az ember.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82785) szami777 válasza TESCO-Zsömle (#82784) üzenetére


szami777
addikt

elég egyszer is, hidd el.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82786) Frod válasza djculture (#82747) üzenetére


Frod
addikt

Ez azért egy bullshit, mert lehetett tudni korábbi videókból, hogy lesz benne ilyen karakter - plusz Bioware, akiknél ez szinte mindennapos. Csak itt mindenki eljátssza most a hűdenagy felfedezést, meg "jaj akkor szabályozzunk gyorsan". Elébe menni a dolgoknak olyan nehéz? Látom az illetékes erőnél is kellő aggyal dolgoznak odaát... :W

Do you see the white shadow?

(#82787) Źşë' válasza TESCO-Zsömle (#82775) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, nem árt az óvatosság, még ha valaki azt mondja h ugyan erre ő nem fog rákattolni, majd esetleg a tesója :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#82788) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Üdv Skacok!

Nem tudok Dark Souls 2-t jó áron (18 Juró alatt)?

Hard work beats talent.

(#82789) Arkennys válasza Źşë' (#82787) üzenetére


Arkennys
addikt

Jómúltkor nekem is sikerült rámenni óvatlanul egy kamu képlinkre HLTV fórumon, ami állítólag valaki tétje volt, amit néha meg megnézek. Hopp mire pislogok valami exe fájl lejött. Na mondom ez nem poén...rögtön töröltem véglegesen elindítás és teketória nélkül, eset scanner izzít, majd malwarebytes is csökkentett módban. Gond nem történt talán így, legalábbis nem találtak semmit, és azóta sem mászott be senki az accomra (bár tény, steamguard bekapcsolva, és gmailen az sms azonosítás is). Utána írták némelyek, hogy bizony keylogger volt, és egyesek még az exe fájlt is elindították, amit nem értek. Egy óvatlan klikk még érthető, de minek csinálták meg ezt is, fel nem fogom. Csak gondoltam elmesélem, vigyázni kell :(

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#82790) section9 válasza szami777 (#82785) üzenetére


section9
őstag

Miért hinné el? Ha csak nem valami browser sérülékenységet használ ki a malware, akkor a folyamat pontosan úgy zajlik mint ahogy írta.

(#82791) bobalazs válasza Csapoati (#82783) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, közben találtam is.

(#82792) tomsolo válasza maddionmax (#82772) üzenetére


tomsolo
őstag

és ha ide a fórumba szúrok be ilyet hányan nyitnák meg? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82793) SityiSXT válasza djculture (#82768) üzenetére


SityiSXT
őstag

Lords of The Faller híján nem tudom, ott mi a probléma, de én is olvastam, hogy nem épp kielégítő sebességgel fut. FIFA 15 kapcsán ilyet eddig még nem olvastam, és nálam remekül fut. De hát ez is a szép az internetben: mindenki olyan félinformációkat, téveszméket terjeszthet, amit épp nem szégyell... ;) Persze ezzel nem azt mondom, hogy nincs igazad, mert könnyen meglehet, hogy igen, de én azért némi fenntartással kezelném ezeket az informácikat, származzanak bárhonnan.

(#82794) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez a Humble Jumbo Bundle 3 elég gagyi. Az alapból egyedül épp az Insurgency ér talán valamit, feltéve, ha nincsen Counter Strike-od. A BTA meg drága, a GRID2 úgyis lesz 5€, a többi meg nem jó semmire. De mondjuk az gáz, hogy többfelé kéregetnek az emberek Insurgency-t, még akkor is, ha ad a Humble 3 extra példányt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82795) vidaila válasza Dilikutya (#82794) üzenetére


vidaila
aktív tag

Az Euro Truck Simulator 2 önmagában szintén megéri a BTA-t, annyira nem rossz csomag ez.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#82796) maross válasza Dilikutya (#82794) üzenetére


maross
veterán

grid 2, blackguards, ets2 5$-ert, es van akinek nem eleg jo...amazonon lennenek linkelve 5$-ert darabja csak ugy cuppannanak ra az emberek. 4xinsurgency es tex murhpyrol ne is beszeljunk, arra is racuppant volna 2.5$/darabert a nep, az tuti.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82797) Dilikutya válasza vidaila (#82795) üzenetére


Dilikutya
félisten

Látványra szép, de azért mégis csak egy teherautót kell vezetni, és fuvarozni. Hosszabb távon (első fél óra után kb.) nem lehet túl lebilincselő. Valami 1$-os bundliból az első része ott van a Steam-en nekem is, de egyszer se volt telepítve. :)

maross: Nem tudom, a Tex Murphy után majdnem meg se néztem a többi videóját. :)
6,12€ most a BTA. A további hozzáadott játékokra leszek kíváncsi, azok esetleg dobhatnak rajta.
Insurgency 20 példányban se kéne, CS klónnak tűnik, ráadásul multiplayer. CS:GO pedig van már mindenkinek szinte.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82798) GoZoL válasza maross (#82796) üzenetére


GoZoL
senior tag

Tegnap steamen írt egy srác, hogy Insurgency van neki eladó 3500 Ft-ért! Írtam neki 1$-ért megveszem tőle! :D Felháborító milyen pofátlan emberek vannak. :(((

(#82799) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Giveaway of the Day - Weather Lord

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#82800) Csapoati válasza Dilikutya (#82797) üzenetére


Csapoati
nagyúr

6,12 dollar, nem euro. De innen latszik, mennyire izles kerdese egy bundle, ha nekem nem lenne meg korabbrol a Grid 2 es az ETS2, akkor meg 10 dollarert is megvettem volna a BTA pakkot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.