Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82101) Mate válasza szami777 (#82098) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam is -75 és megvan az első rész.

Vagy mégse, franc tudja. Van egy pár MOW-om :D

[ Szerkesztve ]

(#82102) i2k válasza djculture (#82090) üzenetére


i2k
senior tag

Köszönöm a választ - akkor még ki kell várnom kicsit :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82103) warcat válasza tomsolo (#82100) üzenetére


warcat
veterán

Lol, ez jó volt :)
Mindenesetre ha kell valakinek,meg tudom venni a fenti árért,a cross region trading le van tiltva,de elvileg itt eu2-ben egymás között át lehet adni.

EA: It's in the crate!

(#82104) cskamacska válasza i2k (#82079) üzenetére


cskamacska
addikt

Amiből a Warband, meg a Napolenic Wars Warband mod DLC ér valamit. :) Azok szél alatt is annyiba lesznek, úgyhogy nem kell rohanni nagyon.

Egyébként van másik önálló mod is, Caribbean!, 10-20 fős napi játékosszámával a M&B fanok kedvence lehet. :)

i2k: Presequel meglepően drága egy önálló Borderlands 2 kiegészítőhöz képest. Az pedig hogy lesz hozzá egy rakás DLC, meg a pofátlanság netovábbja. :U Persze a Borderlands fanok már tudják mire számíthatnak ilyen téren. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#82105) i2k válasza tomsolo (#82094) üzenetére


i2k
senior tag

Nem a CDGalaxis érdekelt :)

//Persze, legszívesebben dobozos verzióban venném - de az 2 év, mire elfogadható árú lesz, és remélhetőleg valamiféle "GOTY" kiadás...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82106) Lackki válasza warcat (#82097) üzenetére


Lackki
senior tag

nem értem hogy 85% nálad :)

mindenhol csak 75%-ot kapott

Privátot hamarabb észreveszem

(#82107) i2k válasza cskamacska (#82104) üzenetére


i2k
senior tag

;]
Mondjuk, én azé' a csomagot venném, ha tehetném :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82108) tomsolo válasza Lackki (#82106) üzenetére


tomsolo
őstag

megvan neki az első rész

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82109) djculture válasza i2k (#82102) üzenetére


djculture
félisten

Sokat nem vesztesz vele ha vársz legalább egybe veszed meg az egészet, mert az alapjáték jóval rövidebb mint a bl2 alapjátéka.

[ Szerkesztve ]

(#82110) i2k válasza Lackki (#82106) üzenetére


i2k
senior tag

Nálam is 85%:

Vélhetően, ezért:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82111) Lackki válasza i2k (#82110) üzenetére


Lackki
senior tag

így azért elég jó ár :)
annak idején 3000ft volt a deluxe pre-orderben, aztán kapott egy zárat :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#82112) tomsolo válasza i2k (#82110) üzenetére


tomsolo
őstag

~ 10 Euróbol most össze lehet rakni ezt akkor - > Men of War: Assault Squad - Game of the Year Edition 4.99

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82113) TBT


TBT
addikt

Metro 2033 ingyen

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#82114) ricsiii01 válasza Frod (#82092) üzenetére


ricsiii01
tag

Köszi, tökéletesen működik! :R :D

.

(#82115) szami777


szami777
addikt

Mexikói originen 28 dollár a Fifa 15 (~6900 HUF)
Brazil originen pedig 69.99 Real (~6800 HUF)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82116) djculture válasza szami777 (#82115) üzenetére


djculture
félisten

Akkor az indiaiban vagy a thailandin még olcsóbb szerintem:)

(#82117) arty válasza FollowTheORI (#82054) üzenetére


arty
veterán

ha ígylenne, rég leléptek volna steamről ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#82118) Dilikutya válasza Crytek (#82099) üzenetére


Dilikutya
félisten

Költői kérdés volt.
Gameloft-tól nekem az Iron Man 3 elég is volt. Az még buszon játszani is szar, akkor inkább Angry Birds.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82119) tomsolo válasza Dilikutya (#82118) üzenetére


tomsolo
őstag

utoljára pocket pc-n játszottam jót így - már nem emlékszem a nevére de ilyen kis fickóval kellet vmi falut felszabadítani és kerülni kellett a sötét helyeket mert jöttek az árnyak (kb mint a sokoban csak kaland módban) illevte gyertyákat kellet gyújtogatni vagy kinyitni az ablakot hogy besüssön a hold

asszem vmi rovio game volt

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82120) cskamacska válasza Lackki (#82111) üzenetére


cskamacska
addikt

Na elég erősen rátosztam én arra, a zárolt ajándék azóta is csak kallódik(azóta túl értékes lett a fiók, hogy kockáztassa a tulaj), Steam support elküldött a maci faszárú pipabotjára, a fejlesztők meg diszkréten hülyének néztek, hogyan tudtam cserekorlátos ajándékot cserélni. :U

Ettől független igen jó játék, de csak az alapjáték éri meg, a Deluxe Edition "Receive a slight XP boost for all factions in multiplayer to unlock units faster"-el ad többet, ami nagyjából azt jelenti, hogy a grindolós matchmakingben tud egy picivel gyorsabban boldogulni az ember, meg kap kulák csillagokat a játékon belüli avatarjára.

Emellett a Men of War Assault Squad első része már egyáltalán nem éri meg, multiját júliusban a Gamespy lelőtte, modok elsöprő többsége portolva és kibővítve lett az új részhez, majd felkerültek Steam Workshopba.

MoWAS2 további újításokat kap majd 1-2 hét múlva, DX9-es grafikus motor DX10/11-re lesz cserélve, bevezetik a spectator módot, beteszik a visszajátszásokat(ez MoW világban nagy szám :DDD ), multi játék indításnál plusz rahedli beállítás lesz, közöttük ki lehet válogatni az engedélyezett egységeket, 16 fős csatákat optimalizálják, meg lesz egységtapasztalat is, így rambózás kevesebb lesz, de szerintem az újoncok sírni fognak miatta. Lesz ezentúl 1-2 skirmish DLC is, meg még ki tudja mi más.

Viszont most is van Hungarian Pack mod magyar páncélosokkal, German Soldiers Mod XI(letöltés a MODDB-ről) multi mod játszható magyar oldallal, és nagy halom skirmish pálya szintén Workshopon.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#82121) bigrob válasza SAABPEPE (#82093) üzenetére


bigrob
őstag

nem originS csak ORIGIN

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#82122) Hokunda válasza tomsolo (#82100) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Max azon, hogy 1 ajró legyen 500. Talán sokat már nem is kell neki érte pedálozni vagy szabadságharcolni. :C

(#82123) SAABPEPE válasza bigrob (#82121) üzenetére


SAABPEPE
tag

Bocs hogy elírtam :R

(#82124) cikasz válasza i2k (#82088) üzenetére


cikasz
őstag

Maross 7-ért adja...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#82125) djculture


djculture
félisten

Ha valaki kiakarja próbálni a bf4-et 1 hétig ingyenes lesz :
Újra itt az Origin Game Time
168 órára, tehát egy hétre a tiéd a Battlefield 4
Az óra onnantól kezdve indul, hogy elindítod a játékot
A klienst november 14-ig lehet letölteni

(#82126) warcat válasza djculture (#82125) üzenetére


warcat
veterán

Láttam a hírt,single-nek van valami értelme,értékelhető aki játszott vele? A BF3 elment egynek,szerda éjjel jelenik meg a WoW kieg,addig beleférne valami :)

EA: It's in the crate!

(#82127) djculture válasza warcat (#82126) üzenetére


djculture
félisten

Szkriptelt de látványos a single is

(#82128) csaba951 válasza warcat (#82126) üzenetére


csaba951
veterán

Csak rosszat meg még rosszabbat hallottam róla. Gyakorlatilag csak az unlockolható cuccokért foglalkoznak vele az emberek.

(#82129) bul07 válasza csaba951 (#82128) üzenetére


bul07
nagyúr

Van aki még azért se
Mint én :DDD
Single játék nekem arra van ha elvágnak a világhálótoll :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#82130) prtvlogan válasza warcat (#82126) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Sokan lehúzzák, de nekem tetszett, végig is nyomtam, amit a 3-ról nem mondhatok el. Scriptelt, de hál istennek nem úgy, mint a COD, amiben csak özönlenek az emberek, amíg el nem érsz egy pontot, ha elérted, akkor pedig eltűnnek. Nyugodtan próbáld ki, hátha Neked is bejön.
Multit is próbáltam, de kb minden második lépésnél fejbe lőtt valaki.. Meguntam, felszívtam magam,és az első szembejövőbe beleengedtem a tárat, csak sajnos piros csapatban volt, mint én is... :U

(#82131) szami777 válasza warcat (#82126) üzenetére


szami777
addikt

Rövid, iszonyat jól néz ki, néhol epikus, pörgős, ingyen van, kell ennél több? ;)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82132) maross válasza djculture (#82127) üzenetére


maross
veterán

latvanyos, mint az furgonon atclippelo emberek az atvezeto animacio alatt, vagy az 5 meterre eltavolodas utani mission fail, es meg sorolhatnam a nevetseges low-budget bugokat eme sokmillios remekmuben :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82133) Agyzuzo válasza maross (#82132) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én csak magamat tudom idézni... :D Soha többet, mai napig rosszat álmodom, ha eszembe jut. :D

Ellenben az új COD végre javított kicsit a Ghosts nevű rettenet után. Nem ér fel persze a Black Ops I-II-höz, de Kevin Spacey for president!!!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#82134) birorichard válasza Agyzuzo (#82133) üzenetére


birorichard
őstag

"Kevin Spacey for president!!!" - ő maga is így volt vele. :D

(#82135) Lackki válasza Agyzuzo (#82133) üzenetére


Lackki
senior tag

BF4-et nem a single miatt szokták venni :)

Ettől függetlenül mondjuk szerintem a multija is nagyon rossz... rosszak a pályák, nincs balance a járműveknél, egyik túl erős, másik túl gyenge. Netcode kb a kukába való, microsoftnak köszönhetően meg a 300as pinggel rendelkező kazah is simán tud játszani az EU szervereken és persze ellőni nem is lehet, de neki vhogy mindig sikerül.
Az meg hogy minden kör elején úgy indulsz el a kezdőről, hogy remeg az egész és nincsenek betöltve a textúrák, csak 1 perc elteltével jelenik meg, külön vicces, vagy épp hang nincs 1 percig.

Privátot hamarabb észreveszem

(#82136) section9 válasza Lackki (#82135) üzenetére


section9
őstag

A hiba a te készülékedben van, baráti társaságomból többen játszunk vele és semmi ilyet nem tapasztalunk. :)

(#82137) ollie válasza djculture (#82109) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mondanám jóval rövidebbnek, kb 50 óra alatt toltam végig 1 karakterrel. Akkor rövidebb, ha végigrohan rajta az ember.

***

(#82138) i2k


i2k
senior tag

Ha a hozzám hasonlóan Assassin's Creed-mentes játékosok most be akarnák szerezni az [url=https://www.origin.com/en-ie/store/deals/sale/assassinscreedsale]EA Origin rendszerében most akciós[/url] játékokat, akkor ennyit kellene fizetni értük:

Mivel nem ismerem a sorozatot, nem tudom, hogy ezekkel a Deluxe verziókkal egyáltalán mindent megkap-e az egyszeri játékos, vagy akad valami, amit csak a kapcsolódó Season Pass-okkal...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82139) section9 válasza i2k (#82138) üzenetére


section9
őstag

djculture: thaiföldről és indiából mennyivel olcsóbb az Assassin's Creed széria? :)

(#82140) djculture válasza section9 (#82139) üzenetére


djculture
félisten

Indiában 600 rupia a hármas 1400 meg a négyes deluxe ugyhogy ott ez nem éri meg. Oroszból érdemes venni ott a hármas deluxe 900ft a négyes deluxe meg 3500

[ Szerkesztve ]

(#82141) maddionmax válasza djculture (#82140) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Oroszoknál az AC3 DD 1000 Ft.

(#82142) eami válasza i2k (#82138) üzenetére


eami
addikt

steam kulcsot is ad?

(#82143) djculture válasza maddionmax (#82141) üzenetére


djculture
félisten

Kár hogy csak lengyel meg orosz van a fifa 2015-ben pedig fél áron van 1049 rubel 5461ft

(#82144) tomsolo válasza eami (#82142) üzenetére


tomsolo
őstag

Kizárt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82145) i2k válasza eami (#82142) üzenetére


i2k
senior tag

Origin és a Uplay puszipajtások. Szóval, valóban kizárt a STEAM-kód.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82146) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Little Big Adventure a gog-on nov 11-ig ingyenes (nem tudom volt-e már).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#82147) #79621120 válasza tomsolo (#82100) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ha ismét beengedik az oroszokat , akkor majd mi is mindenütt rubelben fogunk fizetni . :DDD

(#82148) maross válasza i2k (#82138) üzenetére


maross
veterán

Ez milyen kulcsokat ad? Full origin, origin+uplay kell hozza, vagy uplay?

ac3 season pass-t vadaszok joideje, ac3-am uplayen van, de season passt nem akarjak learazni, vagy csak en nem figyeltem.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82149) i2k válasza maross (#82148) üzenetére


i2k
senior tag

Nem vásároltam meg őket - de gyanítom, hogy Originre is felkerül, és a kód Uplay-en is menni fog.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82150) dejaris válasza #79621120 (#82147) üzenetére


dejaris
addikt

De nem fogunk tudni rola, mert elveszett a level.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.