Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75551) wesker24 válasza Mate (#75549) üzenetére


wesker24
senior tag

Az hogy semmi köze a korábbi szériákhoz ezt már nyár közepe alatt tudtuk, az hogy 50 euro az nem jelenti azt hogy annyiért is vették az emberek jó lehet más országban az 50 euro pitiáner összeg de amíg nem lett régió záras addig akinek bejött a játék az pottom összegért megvehette (4k) !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#75552) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Humble Bundle-ról kérhetnék egy kis felvilágosítást, mert lehet hogy én nem értek valamit.

Lássuk jól értem-e?

Felmegyek az oldalra.

Van a sima Humble Bundle,(Square, még egy napig) meg a Weekly.(Scifi, még három napig)

Sima Humble Bundle-nál.

1 dodoért megkapjuk a Thief Gold, Mini Ninjas, Daikatana, Hitman: Codename 47, Hitman 2: Silent Assassin és Anachronox játékokat amiket steam-re lehet regisztrálni.

9,25 dollár (átlagár) felett, pluszban megkapjuk a Deus Ex: Invisible War, Deus Ex: The Fall, Hitman: Absolution, Hitman: Blood Money, Hitman: Contracts, The Last Remnant, Battlestations Midway, Just Cause és a Nosgoth Veteran Pack-ot.

14,99 dollárért pedig az összes fenti játékon túl megkapjuk a Deus Ex: Human Revolution Director's Cut, Just Cause 2, Lara Croft and the Guardian of Light, Deus Ex: Game of the Year Edition és Kane & Lynch 2: Dog Days játékokat.

A weekly bundle-nál ( Scifi):

1 dollárért kapjuk Q.U.B.E-ot, korai hozzáférést a Comsic DJ-hez, valamint a Velocity Ultra-t.

6 dollárért: Strike Vector, Strike Suit Infinity és a The Fall, plusz a fentiek amit 1 dollárért adnak.

15 dollár és felette: Az összes fenti játékot megkapjuk, plusz a The Last Federation-t is.

Illetve ha jól látom most este 7-ig van egy The Walking Dead akció is, amikor is egy email cím megadásas után leszedhetünk 3 képregényt ingyen.

MIndezeket csak azért kérdem, mert szeretnék majd kicsit jobban belemélyedni az akciókba és szeretném ha mindenről pontos infókat kapnék. Köszi mindenkinek. :R

Live-Die-Respawn

(#75553) Mate válasza wesker24 (#75551) üzenetére


Mate
nagyúr

4K is sok érte, igazából 1000 Ft-nál többet nem ér, mert nagyon hamar unalmassá válik.

(#75554) bullseye válasza oriic (#75552) üzenetére


bullseye
addikt

Ez senkit nem érdekel itt, itt komoly vita folyik arról, hogy miért hülye az, aki azt hitte, hogy a Sacred 3 az eredeti Sacred sorozatot folytatja, vagy egyáltalán egy normális AAA cím az AAA (+ 0day DLC) árért.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#75555) szami777 válasza oriic (#75552) üzenetére


szami777
addikt

Jól érted. Ha az elején az alap pakkot veszed meg, akkor még később, amíg a bundle tart ráfizethetsz a BTA(Beat the average) játékokért a megvásárláskor érvényes BTA árával. A hosszabb bundle-nél célszerű azonnal lecsapni az alapra, mert a BTA ára folyamatosan emelkedik.
Ha a Square Enix bundlen gondolkozol, akkor bta játékokat meg tudom neked venni olcsóbban, mint a mostani áruk :)
Van külön topicja is, minden kérdésre, problémára ott választ kapsz, + nyomon követheted az akciükat, ide ne mmind kerül be. ;) [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75556) echterion válasza bullseye (#75554) üzenetére


echterion
nagyúr

:DD

**********

(#75557) oriic válasza szami777 (#75555) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi szépen infókat, most perpill nincs szükségem egyikre sem, csak tisztázni akartam dolgokat. :)
Mi különbség van amúgy a sima és a weekly akciók között. Mert látom hogy mindegyik több napig is eltarthat?

(#75554) bullseye

Bocsi, megyek letérdelek a sarokba a száraz kukoricaszemekre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75558) NyMRooD válasza oriic (#75557) üzenetére


NyMRooD
őstag

A sima 2 hétig tart és félidőben a bta bővül, a weekly csak egy hétig tart és nem bővül, illetve a weekly bta-nak fix ára van.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#75559) szami777 válasza oriic (#75557) üzenetére


szami777
addikt

a weekly egy hétig tart, csütörtöktől csütörtökig.
A a sima/fő bundle keddenként indul 2 hétig tart és féltávon bónusz játékok csapódnak hozzá az átlag felett fizetők részére.
+ elindult nemrég egy flash bundle is, ami minden hétfőn 1 napig tart, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75560) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na köszi, így már minden világos. :)

Live-Die-Respawn

(#75561) Edorn válasza szami777 (#75555) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ha jól tudom:
Az összeget csak akkor tudod később kiegészíteni (hogy megkapd a plusz játékokat), ha saját magadnak veszed a pack-ot. Ha ajándékba, akkor nem. Akkor az alapesetben feljánlott összeg számít, amit idővel nem tudsz kiegészíteni.

Tehát ha ajándékba veszed, akkor jól gondold meg, hogy kellenek-e a plusz játékok...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#75562) Crytek


Crytek
veterán

Akit eltántorítana a sok rinyagép nem kell megijedni semmi baj nincs a Sacred 3 bill+egér irányitással tökéletes.

Next PC Upgrade: 2022

(#75563) bullseye válasza Crytek (#75562) üzenetére


bullseye
addikt

Megvetted tegnap?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#75564) djculture válasza Crytek (#75562) üzenetére


djculture
félisten

Tudom neked ez is az évszázad játéka mint a alien colonial marines.. Mobil portos szrokról is ódákat zengsz minél randább keztelhetetlenebb annál bestbuy.. Én nekem 1 óra elég volt ebböl a fosból, szörnyen lebútitott kókányság a régi sacred-hez képest. Annyit ér hogy majd ha 1 dolláér lesz megveszi az ember sornak jólesz , remélem lesz normális sacred is nem ezt a fos citadel vonalat viszok mostmár tovább.

[ Szerkesztve ]

(#75565) Crytek válasza djculture (#75564) üzenetére


Crytek
veterán

Már megint terelsz.

Egy szóval se mondtam hogy jó játék.Egy szimpla kaszab jakab game.Ezt akármilyen névvel ki lehetett volna adni,de így Sacred 3 néven totális bukás.
Annyit írtam hogy semmi baja az irányításnak bill+egérrel.

bullseye: Elszédültél? Mi késztetett volna a megvételére? Majd hamarosan pár dolcsis bundleba annyit megér.

Next PC Upgrade: 2022

(#75566) djculture válasza Crytek (#75565) üzenetére


djculture
félisten

Szedegetik szépen lefele a youtube-on a gameplayeket arra van eszük, német gameplay : [link]

[ Szerkesztve ]

(#75567) joe-ker válasza #79621120 (#75491) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ma reggel vettem BioShock Infinite de még nem kaptam kulcsot.Paypal-ról levonta jött is a visszaigazoló e-mail.

(#75568) szami777 válasza Edorn (#75561) üzenetére


szami777
addikt

úgy van mód erre, hogy magamnak megveszem, majd a játékokat külön gift linké alakítom és külön-külön elküldöm az illetőnek :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75569) #79621120 válasza joe-ker (#75567) üzenetére


#79621120
törölt tag

Gondolom majd küldik ha van készleten .

Az akciós ajánlat már nem érvényes .

(#75570) joe-ker válasza #79621120 (#75569) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi akkor várunk.
Még akciós volt mikor vettem.

(#75571) #79621120 válasza joe-ker (#75570) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nekem csak a Season Pass és a Columbia's Finest DLC hiányzik .

(#75572) bullseye válasza Crytek (#75565) üzenetére


bullseye
addikt

Csak mert írtad, hogy rendben a irányítás, gondoltam, hogy kipróbáltad...
TB lehet, hogy nagy rinyagép, de elég jól elmagyarázta, miért nem jó a 8 irányos irányítási mód.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#75573) #79621120 válasza bullseye (#75572) üzenetére


#79621120
törölt tag

virágbolti verzíó ?

(#75574) Crytek válasza bullseye (#75572) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem ő még életében nem találkozhatott szar egeres irányitással ha ez neki nem jó.
De persze kinek mi az utóbbi időben raklap gamenél olvasom én meg vígan tolom őket egér+bill kombóval ,mert tökéletesek vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#75575) ayo válasza #79621120 (#75573) üzenetére


ayo
addikt

tb = tpb ? :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#75576) regener válasza ayo (#75575) üzenetére


regener
veterán

(#75577) Renok válasza Crytek (#75574) üzenetére


Renok
senior tag

Ultra gagyi ez az irányítás egér+bill-vel: nem arra lő a karaktered, amerre az egérkurzor van, hanem amerre éppen a karakter néz. Ez tipikusan az a cím, ami ordít a kontrolleres irányításért.
Hack and Slashnél ez külön gáz szvsz.

(#75578) #79621120 válasza ayo (#75575) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én erre próbáltam válaszolni .

" Csak mert írtad, hogy rendben a irányítás, gondoltam, hogy kipróbáltad... "

Gondoltam Crytek ezt a verzíót próbálta ki .

Befejezem az offolást mielőtt Pollen ideér .

[ Szerkesztve ]

(#75579) eami válasza Renok (#75577) üzenetére


eami
addikt

Hack and Slashnél szerintem kifejezetten jobb a controller, de ettől függetlenül tény, hogy elég nagy pofátlanság kiadni PCre úgy egy játékot, hogy nem lehet normálisan irányítani bill+egérrel.

(#75580) ayo válasza regener (#75576) üzenetére


ayo
addikt

én tudtam, dadawa át kérdeztem, hogy ő mire gondolt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#75581) Crytek válasza eami (#75579) üzenetére


Crytek
veterán

Hagyjuk már ezt érdekes ezermillió ember tudja billel és egérrel tolni csak az a pár sírógép nem?

Az ilyeneknek csattogós falepke tologatása ajánlott, vagy várj nem is, mert ezek azt se tudják irányítani :W

Next PC Upgrade: 2022

(#75582) eami válasza Crytek (#75581) üzenetére


eami
addikt

hát ezt passzolom, mert én
1) controllerrel tolnám
2) nem adok ki ennyit érte hogy kipróbáljam

:))

(#75583) ollie válasza Crytek (#75581) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arra az ezermillióra gondolsz, akik közül semelyik sem ajánlja megvételre a játékot? ;]

***

(#75584) eami válasza ollie (#75583) üzenetére


eami
addikt

293 reviews
UP 0%
DOWN 100%

(#75585) pigster


pigster
senior tag

Felesbe keresek társat ehhez:

Bundlestars Firestorm Bundle (http://www.bundlestars.com/all-bundles/firestorm-bundle/)

Mount & Blade: With Fire And Sword
Project Aftermath
Explodemon
Velocity Ultra
Electronic Super Joy: Groove City
Influx
Imperial Glory
Praetorians

Nekem csak ezek kellenének belőle
Project Aftermath
Explodemon
Velocity Ultra
Influx

Fizetés PayPal

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#75586) BasketWink


BasketWink
csendes tag

hogy egyetlen ................. játékon mit tudtok itt veszekedni heteken át... egyik fél szerint szar másik fél szerint jó/játszható. kész ennyi soha nem fogtok egyet érteni nem kell ragozni értjük mi hogy nem értitek hogy értenetek kéne de mivel nem értitek hogy miért ezért így most ezt fejezzétek ABBA :P
tank júú

(#75587) DeFranco válasza BasketWink (#75586) üzenetére


DeFranco
nagyúr

uborkaszezon van senki nem bír magával :D

nem mintha nem lenne tele mindenki acca végig nem játszott játékokkal, csak az milyen kispolgári már, hogy megveszel valamit 'szt játszol is vele. ;]

(#75588) Frod


Frod
addikt

Hello!
CS:GO most éppen mennyi TF2 kulcsért megy + úgy tudom a fórumban van egy (több?) megbízható eladó, neki az elérhetőségét ezzel kapcsolatban megadnátok?
Köszi!

Do you see the white shadow?

(#75590) xavix13


xavix13
senior tag

Előre is bocs az offért.
Tudnátok valami jó kis coop/multi játékot ajánlani, amivel esténként haverral ellehetne hülyülni?
Műfaj igazából mindegy. L4D2 már megvolt, valami más kéne.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#75591) Hangm4n válasza Frod (#75588) üzenetére


Hangm4n
tag

14-én valószínűleg le lesz árazva, az ESL One Cologne verseny miatt. Azt érdemes lenne megvárni.

(#75592) Sdi


Sdi
addikt

Skacok, olvasom a vitát a Sacred 3-ról. Árulja el nekem valaki, hogy a Sacred mitől RPG ? A kettővel nem játszottam még / bár megvan :) /, de a simát, az "1"-et, többször végigtoltam. Mitől RPG ? Egy sima diabló klón, egy a nagyon sokból.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#75593) Heavyrain válasza xavix13 (#75590) üzenetére


Heavyrain
őstag

Link
Itt van az összes co-op játék,be tudos állítani,hogy hány fős és milyen típusú coop-ot keresel.

[ Szerkesztve ]

(#75594) Csapoati válasza Sdi (#75592) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Action-RPG (más néven hack'n'slash, van benne karakterfejlődés meg sztori is).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75595) ayo


ayo
addikt

a mostani Killer is Dead akcióval egyelőre még mindig ajánlott vigyázni, mivel a 3 résznél kiakad a játék. több hónapja ismert hiba PC-n és még most sincs kijavítva. egyébként jó játék lenne, ha a fejlesztők egy picit foglalkoznának vele... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#75596) szami777


szami777
addikt

Steam Weeklong Deals
Warhammer játékok is akciósak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75597) Sdi válasza Csapoati (#75594) üzenetére


Sdi
addikt

Mint a Diabló :), de azt sem tartják RPG-nek :). A fanok lefejeznének, ha oda sorolnád :)

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#75598) dante0425 válasza ayo (#75595) üzenetére


dante0425
tag

A múlt héten vettem meg dobozosan, de akkor egyenlőre elmarad a telepítés :)

(#75599) BigBlue69


BigBlue69
őstag

[link]

Pay 14.99 Euro to gain access to
Mechanic Escape,
Finding Teddy,
Ethan: Meteor Hunter,
Project Temporality,
Kill The Bad Guy, Legends of Persia,
Early Access to Freaking Meatbags,
WRC 4 FIA World Rally Championship.

This limited time offer will be gone in 3 és fél óra. :D

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#75600) tipuka válasza szami777 (#75596) üzenetére


tipuka
addikt

én naiv azt hittem megveszem walletpénzből a space marine-t, erre jó drága még akciósan is szerintem. :D ( az én szememben drága)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.