Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) ForRedGlory válasza Polllen (#75478) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Látom a többiek már leírták, amit én is szerettem volna, de azért a véleményemet csak megosztom.

Ad1., ez nem apróhirdetés volt, hanem egy gesztus, hogy ha kell valakinek, akkor vettem egyet kemény 1000 Ft-ért. Képzeld volt, aki privátban megkeresett és meg is kapta a játékot.

Ad2., mivel 1 Ft hasznom sem volt rajta, nem értem a felháborodást. Miért kellett volna feltennem az apróra? Ha aprón akarom eladni, akkor felteszem haszonnal 1500 Ft-ért, de ha ez a célom, akkor meg sem veszem, mert tudod ki fog szórakozni 500 Ft haszonért. Itt sokan szeretnek olcsón játékot venni, gondoltam segítek valakinek. Nem látom, hogy mégis mi a különbség, aközött, hogy ÉN fizikai formátumban veszek meg játékot olcsón és ajánlom fel valakinek haszon nélkül és aközött, hogy valaki megvesz egy bundle-t és a számára felesleges játékokat itt elszórja apróért vagy esetleg keres embert, hogy közösen vegyenek valamit aztán majd elfelezik. Ennyi erővel az is mehetne apróra, hogy "társat keresek bundle vásárlásra, nekem ez meg az a játék kell".

Ad3., ember, Te beszélsz itt arról, hogy sok az off? Nézd már meg a kommentjeidet, Segítek, az utolsó 50 statisztikája:

43 off vs 7 on (a 7 on is ugyanolyan off volt, csak gondolom a sorminta miatt nem tetted bele offba...)

[ Szerkesztve ]

(#75502) zone válasza echterion (#75496) üzenetére


zone
őstag

Van egy bizonyos óránkénti limit. Nem figyeltem mennyi, de arra emlékszem, hogy napi 20 ezer és amikor én kértem ki, 14 ezer volt még.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#75503) echterion válasza laceszgamer (#75498) üzenetére


echterion
nagyúr

Most ránéztem, itt van nekem is. Tegnap még sehol sem volt.

**********

(#75504) laceszgamer válasza ulkviora (#75499) üzenetére


laceszgamer
addikt

XD ha nem lennék 400km-re kb. onnan. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75505) ulkviora válasza #79621120 (#75491) üzenetére


ulkviora
csendes tag

Senki? :-(

laceszgamer: Nem olyan nagy táv az a mai világban. :)

Nagy Violetta

(#75506) Shepherdke


Shepherdke
tag

A debreceni Media Markt-ban 500Ft a The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena.

(#75507) eszement24


eszement24
aktív tag

Az hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem kell új reget csinálni az East India Companyhoz, aki tag ugyanúgy igényelheti :) Csak ott van, hogy napi 20ezer kulcs, óránként 1000 max. Jelenleg 880 kulcsnál tartunk és 12ezer kulcs fogyott el ma. Szóval minden óra elején érdemes odanézni :)

(#75508) eszement24 válasza Shepherdke (#75506) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ha arra jársz, egy nagyon érdekelne :B

(#75509) Shepherdke válasza eszement24 (#75508) üzenetére


Shepherdke
tag

Hát már nem igen megyek arra, kicsit messze van Debrecen.
Még annyit a játékról, hogy nem steam-es és egy tages-t frissíteni kell az aktiváció előtt.
Amúgy magyar nyelvű és természetesen benne van a Butcher bay is.
500Ft-t szerintem simán megér.

(#75510) cikasz válasza ForRedGlory (#75501) üzenetére


cikasz
őstag

+1 :K

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#75511) bul07 válasza eszement24 (#75507) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha jól látom amúgy új reg esetén a Enclave játékot is lehet még igényelni , vagyis még kiírta hogy menyi kulcs van még

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75512) Polllen válasza ForRedGlory (#75501) üzenetére


Polllen
nagyúr

A veleményemen ez nem változtat & nem is várom el, h elolvasd a kommentjeim, de a legtöbb témához kapcsolódik, kérdésre válasz, de mivel nincs benne best buy ajánlat, off-ba kerül;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#75513) eszement24 válasza bul07 (#75511) üzenetére


eszement24
aktív tag

Igen, pontosan :) Jelenleg mindkettőt adja, amitől ritka jófejek lettek a szememben :)

(#75514) eszement24


eszement24
aktív tag

Mac Game Storeból nem lehet venni win alól, vagy mi baja? Paypal fel van töltve, mégsem enged fizetni..

[ Szerkesztve ]

(#75515) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms - EU: 100% XP/AC Boost - 30 days most ez van ingyen!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#75516) laceszgamer válasza eszement24 (#75514) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem csak valami bug, max próbáld giftként még ha saját részre is lesz. Ha még létezik is iylen, hogy nem enged Win röl vásárolni annyi csak van bennük, hogy ajándékozni bármilyen platformrol enged, ez nekik is csak üzlet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75517) tipuka válasza BigBlue69 (#75515) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, ezt ki is próbálom, hogy kell aktiválni a 30 napos boostot? Most jön le a játék.

(#75518) laceszgamer válasza BigBlue69 (#75515) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha most ezt hozzárendeltem a Steam acchoz akkor ez megmarad, vagy 30 nap mlva eltűnik? Mert nem most szeretnék vele játszani, hanem majd máskor, de ha addig eltünik róla ez a cucc akkor lényegében ugyanott leszek. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75519) Shodan válasza Shepherdke (#75509) üzenetére


Shodan
addikt

Ez eléggé kéne nekem is, nincs valaki debreceni aki meg tudná venni :B

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#75520) wjbhbdux válasza laceszgamer (#75518) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az előző csomagoknál az volt hogy belépés után kibontottad egy dobozból a csomag tartalmát és akkor aktiválódott.

/s

(#75521) laceszgamer válasza wjbhbdux (#75520) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na akkor jó, majd az őszre lesz mit csinálni. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75522) Executioner


Executioner
tag

Assassin's Creed - Director's Cut Edition - 1,74€ ~ 550 Ft
Uplay-en aktiválható. Még 23 óra van hátra az akcióból...

Exec

(#75523) VoidXs válasza Executioner (#75522) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Uplay... Aranyos...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#75524) Csapoati válasza VoidXs (#75523) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a satan muve!!!4!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75525) laceszgamer válasza Csapoati (#75524) üzenetére


laceszgamer
addikt

Elsőre mikor megpillantottam én is örültem, de mikor látom, hogy Uplay... kössz inkább nem, még ennyiért se. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75526) Csapoati válasza laceszgamer (#75525) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tulreagaljatok ezt, azert sokat javult a kliens. En ket eve lattam eloszor, akkor katasztrofa volt, de amikor kb egy honapja a Valiant Hearts miatt megint fel kellett tennem, mar egesz kellemes volt. Aki tenylegesen jatszani akar a jatekkal, annak jo lesz a uplayes valtozat is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75527) Rendo84 válasza szami777 (#75472) üzenetére


Rendo84
senior tag

Remélem visszajön még ez az akció, nagyon fáj a fogam egy példányra.

Esetleg aki tud hasonló áron máshonnan, azt is megköszönném. :R

(#75528) Dyingsoul válasza laceszgamer (#75423) üzenetére


Dyingsoul
veterán

EZ! :K :R

Egyébként álljon itt ez a gyöngyszem értékelés a steam oldalról, a srácnak 15 órája benne volt már:

"Ez nem a Sacred 3!

Köze nincs a klasszikus szériához, még csak nem is ARPG, hanem a tavalyi, középszar Sacred Citadel átfordítása 3D-s izometrikus nézetbe. Egy végtelenül unalmas, repetitív hack 'n' slash szűk, zárt arénákban, afféle Magicka / Gauntlet / God of War irányvonalon, mindenhonnan lopott játékelemekkel, állóképes átvezető animációkkal, szánalmas szinkronnal, kooperatív módra kihegyezve. Egyedül a grafika és az effektek dicsérhetők itt-ott, de ez is csak jóindulattal.

Ne vedd meg, főleg ne ennyi pénzért. Majd valami bundle részeként, egy dollárért belenézhetsz, de akkor se veszítesz sokat, ha teljesen kimarad az életedből, sőt..."

Egyénként tekerem az értékeléseket, már elég mélyen tartok és csak negatívat találok róla! :O
Nagyon sajnálom, hogy így elrontották az egyik kedvenc címem.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#75529) eami válasza Dyingsoul (#75528) üzenetére


eami
addikt

mindenhol ezt olvasni róla, de azért kíváncsi leszek rá, idővel mennyit változik a vélemény. Az tisztán látszik hogy a HC Sacred fanoknak nem jön be, de attól még szerezhet jó pár kellemes órát.

(#75530) djculture válasza eami (#75529) üzenetére


djculture
félisten

Nem szerez semmit mert köze sincs a szériához egy akció csihi puhi az egész random mapokkal, az rpg elemek 90%-a eltünt..Karaktergenerálás nincs, bedob egy pályára ahol végtelen mennyiségű ellenfelet kell lemészárolni azután átdob egy másikra és megint ez van. Semmit nemér jól mondják. Free játékokban több értelem van mint ebben.

[ Szerkesztve ]

(#75531) eami válasza djculture (#75530) üzenetére


eami
addikt

és azoknak akik utálták az eredeti szériát? Citadelt is sokan szidták aztán sokaknak meg mégis bejött, és ez inkább arra hajaz.

(#75532) djculture válasza eami (#75531) üzenetére


djculture
félisten

Más neve lenne akkor biztos tetszene sokaknak, de ez a rész s sorozat szégyene. Különféle játékokból összelopkodott játékelemek katyvasza az egész amik nem fognak együtt működni sose.

[ Szerkesztve ]

(#75533) Renok válasza eami (#75531) üzenetére


Renok
senior tag

Még egy sima hack and slashként sem állja meg a helyét. Dio3, Torchlight 2, Van Helsing 1-2 (meg van az az ingyenes játék, de nem jut eszembe a neve) közül bármelyik mérföldekkel jobb ennél.

(#75534) eami válasza Renok (#75533) üzenetére


eami
addikt

akkor majd $1-6 bundlebe jó lesz :DDD

(#75535) Renok válasza eami (#75534) üzenetére


Renok
senior tag

Valahogy úgy, igen :K

[ Szerkesztve ]

(#75536) wesker24 válasza Dyingsoul (#75528) üzenetére


wesker24
senior tag

Na akkor én vagyok a kivétel ! :DDD

Ugyanis nekem marhára bejön a Sacred 3 ! :DDD

Leszarom a hardcore Sacred fanokat akik egy új rpg-t vártak mert csak azért mert a játék neve Sacred 3 ki nem szarja le ! :DDD

Már két héttel ezelőtt megmondták a fejlesztők hogy ez a Sacred már nem az a Sacred lesz mit nem lehet ezen érteni vazee ?

Ez egy nagyon jól sikerült arcade hack and slash CO-OP-ra kiszuperálva semmi több !

Aki tudta hogy milyen játék lesz a Sacred 3 az joggal mondhatja hogy szar lett :D, de aki szintén tudta hogy milyen játék lesz és ezek után pofára esik mert egy újabb RPG-t várt töle ? :D Hello le kéne szállni a földre :D

Tudom én mi a baja a többi elvakult Sacred fannak az hogy maga a játék neve Sacred 3 és az első 2 rész tekintetében egy újabb rpg-t vártak hát nem az lett ! Nekem úgyis tetszik :D

Talán játszani kéne vele és nem kéne összehasonlítani a régi Sacred-ekkel mert már ezerszer el lett mondva hogy ez már nem az a Sacred mint az első 2 volt aki ezt nem képes felfogni az csak magára vessen !

Ha eltekintünk attól hogy a játék neve Sacred 3 akkor igenis egy egész jó játékot kapunk és a lényeg az hogy szórakoztassa az embert le tudja kötni pár órára és ez simán megvan úgyis szeretek öldökölni mert imádom a hack and slash műfajt legyen akármi is a játék neve nekem jöhet :D

Kellően nehéz a játék Soloban szóval KIHÍVÁS ON :D Remekül fel lehet használni a környezetei elemeket is a harcban a skillek is elég változatosak harc rendszer is elég fasza végre lehet darálni ezerrel a jó népet ! Imádjuk ahol lehet öldökölni :D

A Grafika egész jó lett remek és változatos helyszínek vannak benne az irányítás az igaz hogy szörnyű bill +egérrel de erre való az x360 Controller Problem Solved :D. Akinek meg nincsen az meg csak szenvedjen a bill + egér irányítással. A harccal sincs semmi gond mert itt nem lehet rambozni mert az egyből instant death.

Steam is teli van olyan review-okkal akik még 15 percet sem játszottak vele és máris megállapították róla hogy szar lett a sok Noob birka meg Like-olja is Double Facepalm ! :DDD Aki legalább több mint 1 órát vagy annál többet játszott vele az elmondhatja hogy tényleg szar lett :D .

Tegnap nyomtam le egy 4-es CO-OP matchet ahol 4-en voltunk és tudod mit marha jó volt mert változatos skillek vannak lehet darálni irtani a jó népet ha kell egymást segítjük a harcban (Revive). :D

Ami az Open World-ot illeti a Sacred 2-ben na emiatt ment el a kedvem az egésztől egy életre !
Olyan rohadt nagy térkép van benne hogy az irreális ráadásul az elején még csak gyalog mehetsz később kapsz majd hátast ráadásul a questek is mind BOORing volt és a világ másik végére kellett menni hogy leadd a questet és mi volt a Jutalom egy nagy rakás SZAR ! :D Napi szinten játszottam vele 8-10 órát hetekig és nézem térkép csak 1,8 % hát menjenek a jó büdös francba azt ! :D

Ami meg végképp kiverte nálam a biztosítékot az az 5 nehézségi szint vazee ki az az elmebeteg állat aki képes ezt elvinni 5x-ször mennyi kell ehhez a játékhoz 500 óra hogy elérd a max 210-es szintet ? :D
A kamera kezelésröl nem is beszélve ami egyenesen borzalom volt ráadásul a Sacred 2 is kezdetben egy nagy rakás FOS volt csak egy temérdek patch után a 2.60-as után lehetett vele igazán jól játszani ! A multija már akkor döglődött mostanra már teljesen halott !

Amugyis a legszarabb játék a Legendary annál pocsékabb játék nincs a világon Sacred 3 hozzá képest fényévekkel jobb ! :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#75537) warcat válasza Dyingsoul (#75528) üzenetére


warcat
veterán

Még valamikor július elején jött egy videó gameplayről,szerencsére akkor egyből le lehetett írni a játékot,le is került a wishlistről.

EA: It's in the crate!

(#75538) cskamacska válasza eami (#75531) üzenetére


cskamacska
addikt

Csakhogy az egy indiesített spinoff volt budget áron. Mint írtam nem gond hogy stílust váltottak, de az már inkább, hogy nagyon úgy néz ki még izometrikus verekedős játéknak is gyenge lett, és most ezt akarják a névvel eladni teljes áron. :( Szerintem az előző Sacred részek a Diabló klónok között is gyengécskék voltak ;], úgyhogy várható volt valami még rosszabb, de azért ez tényleg elég gyenge lett AAA játéknak.

The Biscuit Has Spoken:
WTF Is... - Sacred Citadel
WTF Is... - Sacred 3

wesker24: Ebből is látszik, hogy nincs az a Ride To Hell: Retribution aminek ne lennének meg a fanjai. :P
Én is megvettem az Aggression: Europe Under Fire-t, meg a Codename: Panzers Cold War-t le
árazásban, pedig olyan rossz RTS játékok, hogy már jók. :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#75539) wesker24 válasza warcat (#75537) üzenetére


wesker24
senior tag

Erről van szó már akkor tudni lehetett hogy milyen irányba halad a játék és akkor eldönthette az ember hogy vajon kell ez neki vagy sem ?

Van akinek bejön ez a stílus van akinek nem akinek nem jön be kész leszarja ennyi nem foglalkozik vele akinek meg bejön ez a stílus az meg várja a megjelenést ennyi !

De az hogy már nyár közepén tudták hogy milyen játékra számíthatnak és még ezek után is egy újabb rpg-t várnak tőle és még pofára is esnek hát úgy kell nekik csak magukra vessenek ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#75540) Csapoati válasza wesker24 (#75536) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert remelem nem baj, hogy nem mindenkinek okoz akkora oromot a jatek, hogy egy ilyen omlengest irjon rola (pl a lootot elvitte a kiscica?). :DDD :D

;]

Meg amugy is, akinek nem tetszik az noob ven gamer es amugy is vegyen kontrollert. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75541) djculture


djculture
félisten

Nembaj amúgy a szr mindig kelendő mint ennél is : [link]

[ Szerkesztve ]

(#75542) bullseye


bullseye
addikt

Szóval a Sacred 3 olyan hack and slash, amiben nincs loot, item és komoly skill rendszer. Vagy egy olyan brawler, amiben nincsenek igazán kombók.

Viszont, streamlined szinergia van benne, a jobb brand engagement és wider reach érdekében...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#75543) szami777


szami777
addikt

Gamesplanet sale.
Van néhány jó ajánlat:
Mass Effect 1.74 € (origin)
Dragon Age: Origins 1.74 € (origin)
Metro Last Light Complete Edition 4.99 € (steam, ez best buy a javából)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75544) BoneDragon válasza bullseye (#75542) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ráadásul még kártyás is, ez komoly tényező lehet pár embernél. ;]

(#75545) ollie válasza bullseye (#75542) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A loot és a fejlődés hiánya mellett még óriási gond az egérrel való kezelhetősége (pontosabban annak hiánya).

***

(#75546) bul07


bul07
nagyúr

TopWare RPG Collection $5.99 DRM: Steam
Viszont azt nem tudom hogy van e közte régiózáras

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75547) Agyzuzo válasza ollie (#75545) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"egérrel való kezelhetősége (pontosabban annak hiánya)."

Ez valami vicc??? :Y

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75548) ollie válasza Agyzuzo (#75547) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy értem rossz. Lehet egérrel is játszani, de nagyon gáz.

***

(#75549) Mate válasza wesker24 (#75536) üzenetére


Mate
nagyúr

"Ha eltekintünk attól hogy a játék neve Sacred 3 akkor igenis egy egész jó játékot kapunk és a lényeg az hogy szórakoztassa az embert le tudja kötni pár órára"

Igen, épp ez a gond. Egyfelől semmi köze a korábbi szériákhoz, másfelől 50€-ért le tud kötni pár órára. Többre nem, mert végtelenül unalmas. Tucat játék lett, ami 2 dologgal tűnik ki a tömegből. A nevével és az árával. Műfaján belül sokkal jobbak, összetettebbek vannak 10€ körül.

(#75550) Csapoati válasza Mate (#75549) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy ingyen, lasd Path of Exile.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.