Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75451) laceszgamer válasza Wolverine (#75450) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jó, ez teljesen igaz, de ahogy megy manapság, sokan mindent goldért vesznek meg. Meg ha úgy vesszük, azt a GC-t is megvették valahol amit az emberek goldért vesznek meg, szóval Blizz ugyanúgy megkapja érte a pénzét.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75452) arty válasza wwenigma (#75317) üzenetére


arty
veterán

és ezen funkciohoz mi köze az 5:4-es képaránynak? nekem is van ilyenk funkcio a "monitoromon" (tévét használok)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#75453) arty válasza FollowTheORI (#75376) üzenetére


arty
veterán

köszönjük, kedves uplay marketinges úr :)

tisztában vagyunk vele - tapasztalatból - hogy az uplayes szopás nem korlátozódott az ac4 idejére és előttre.
nyilván elfelejtetted, hogy azóta jött ki pl watch dogz, ahol még a korábbiaknál is nagyobb cumi érte a day1 vásárlókat.... nem lesz máshogy most se, sohase: tehetségtelen barmok fejlesztik.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#75454) bigrob válasza echterion (#75448) üzenetére


bigrob
őstag

Én amíg játszottam és már nem lehetett rafozgatni livekodokról vettem 6300-ért

szerk.: skypeon is sokszor fent szokott lenni, ott is lehet vele boltolni :)

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#75455) Wolverine válasza laceszgamer (#75451) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem biztos, mert elég sok itt is a lopott kártyás visszaélés.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#75456) xrvman


xrvman
őstag

GA2 oldal megbízható?
Ez regiókód mentes? https://www.g2a.com/spintires-steam-cd-key-global.html

(#75457) maroskah


maroskah
aktív tag

Valaki tud valami megoldást, hogy hogyan tudnám elindítani a DiRT 2-t?
Elindítom pár másodpercig azt írja a Steam, hogy játékban, majd kidob.. Ez is olyan, mint a GTA IV?

(#75458) djculture válasza maroskah (#75457) üzenetére


djculture
félisten

games for windows live kliens kell hozzá és fiók.

(#75459) wwenigma válasza arty (#75452) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mondjuk annyi hogy normalisan jatszhatoak a regi jatekok is ,nem huzza szet. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75460) Csapoati válasza xrvman (#75456) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elvileg global, szóval jónak kell lennie. Garanciát nyilván nem vállalok. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75461) szami777 válasza xrvman (#75456) üzenetére


szami777
addikt

Cdgalaxisba ugyan ennyibe kerül, 0 rizikó, steames az is és még egy szép dobozt is kapsz :)
[link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75462) TheProb


TheProb
veterán

Metro: Last light Complete 12óráig -70%

látom már volt, soz

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#75463) djculture válasza TheProb (#75462) üzenetére


djculture
félisten

Utána meg veheted jópénzért mégegyszer a feltúrbozott verzóját...

(#75464) FollowTheORI válasza arty (#75453) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Köszönjük kedves uplay utáló úr, hogy felismerte hogy tök másról volt szó. ;]

Persze a többi rendszer tökéletes... egyetlen panasz sincs sosem rájuk. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75465) eami válasza djculture (#75463) üzenetére


eami
addikt

utána már csak fele jópénzért veheted, mivel akinek megvan az eredeti az 50% offot kap az újakból :P

(#75466) cskamacska válasza FollowTheORI (#75464) üzenetére


cskamacska
addikt

Olyasmi sirámokra gondolsz, hogy épp nem megy a market, aminek hasznán keresztül több új játékot lehet venni, vagy lekorlátozott a hülyebiztos Guard, hogy még véletlenül se lopják le rólad a fiókot? Oh wait, ilyen extrák még véletlen sincsenek Júpléjen, nincs minek elromlania. :P

Van viszont tartalom achievementekért, nagyon szupi hogy ingyen adják, és még szupibb lenne, ha eleve nem vagdosták volna ki a játékokból, hogy achievemenwhorekodásért nagylelkűen megajándékozzanak vele.
Simán agyfaszt kaptam 2010-ben, mikor RUSE-ból egységeket és multi pályákat vágtak ki, hogy a plebs aztán kigrindolja őket. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#75467) dejaris válasza cskamacska (#75466) üzenetére


dejaris
addikt

Micsoda kivagdosasas, hogy nincs benne par skin es hatterkep, amit achiert kapsz :U

(#75468) echterion válasza laceszgamer (#75449) üzenetére


echterion
nagyúr

A gold nem játszik, ugyanis fogalmam sincs, mennyi van az acc-on, olyan rég nem játszottam vele. Meg amúgy is.

(#75450) Wolverine: Igen? Ki(k)?

[ Szerkesztve ]

**********

(#75469) dokken


dokken
tag

Giveaway of the Day - Angry Daddy

(#75470) section9 válasza cskamacska (#75466) üzenetére


section9
őstag

Kövezz meg, de az, hogy az achivementért kapok "valamit" az sokkal szimpatikusabb számomra, mint a Steam minden tradelgetős, kártyázós lehetősége. :U

(#75471) wjbhbdux válasza cskamacska (#75466) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ott vannak azóta a Wargame játékok ugyanattól a csapattól az Ubisoft támogatása nélkül, és nincsenek benne ilyen baromságok, se konzol butítás.

/s

(#75472) szami777


szami777
addikt

The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Edition 2.49 €

(Steames, redditen azt írták mindenhonnan aktiválható)
Szerk: ahogy látom el is fogyott, de azt írják később lesz még.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75473) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Az uplay vs steam vitához:

Szerintem felesleges vitatkozni melyik a jobb, az egyiknél a szerverekkel van gond meg 1-2 szolgáltatással a másiknál meg a több éves lemaradással.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#75474) fpeter07


fpeter07
veterán

Humbli packban van egy jó játék, a QUBE-ot ajánlom (többek között) minden Portal szerelmesnek.

(#75475) cskamacska válasza section9 (#75470) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk hogy "kapsz valamit" az relatív, mert épp most letöltöttem a RUSE-t, rég próbáltam már, és bár a játék indul némi bűvészkedés után(Vista SP2-t kell beállítani a kompatibilitáshoz, egyébként lefagy), a Uplay kliens vagy keresztbe fagy, vagy egyszerűen nem léptet be "Ubisoft account you entered does not exist" hibával, és a Super Pershing tanknak, és a D-Day pályának ezzel lőttek is. Ez a hülye hiba kiadás óta bosszantja a játékosokat, de ha véletlen működik is a kliens, a felodható tartalmak akkor se mindig jelennek meg játékon belül, lehet újratelepíteni háromszor, levetetni a rontást, és imádkozni a teremtőhöz, hogy megjelenjen. :U

wjbhbdux: Hála a Jóistennek otthagyták őket a francba, Focus Home alatt az Eugen 2-3 ingyenes DLC-t kiadhat folyamatos patchelés mellett, a RUSE már pár hónap után sem volt patchelve mert az Ubisoft nem rendelte meg(nem adott rá pénzt), viszont 17 eurónyi DLC-t kidobni hozzá, ahhoz volt eszük. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#75476) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pesten a Becsi uti MM-ben volt Metro Last Light Limited Edition 1000 Ft-ert. Az utolso volt, de elhoztam hogy ha esetleg kell valakinek (nekem mar megvan), paypal fizetes eseten adom a kodot.

[ Szerkesztve ]

(#75477) arty válasza NyMRooD (#75473) üzenetére


arty
veterán

"Szerintem felesleges vitatkozni melyik a jobb, az egyiknél a szerverekkel van gond meg 1-2 szolgáltatással a másiknál meg a több éves lemaradással."

... és a szerverek még a steaménél is szarabbak ;) tehát az uplaynél minden egyes komponens szar.

kivéve a rewadok, az tényleg korrekt by ubi. :R

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#75478) Polllen válasza ForRedGlory (#75476) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem elég az off, hirdessünk is...yeeee :(((

Csapoati

Igazad van, bocsánat, az nem hirdetés, ha valamit pénzért eladásra kínálunk. Az egy... izé és ide való. Nem a hardverapróra. :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#75479) Csapoati válasza Polllen (#75478) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Őőőőő... ebben mi a hirdetés? Jó fej volt és elhozta azt az egy darabot, hogy másnak is meglehessen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75480) Hokunda válasza szami777 (#75472) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Örülnék, de van egy sanda gyanúm, hogy a "később" éppen ki fog csúszni a flashből és lesz rá 50%.

(#75481) ayo válasza Polllen (#75478) üzenetére


ayo
addikt

tényleg szemét alak, megvan neki, de megvette és eladja amennyiért vette, mert írták is, hogy jaj de jó lenne, ha valaki tudna venni ebből az akcióból. ez szívesség, azért rakta ide

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#75482) atomeec válasza ForRedGlory (#75476) üzenetére


atomeec
senior tag

bocsi...

[ Szerkesztve ]

(#75483) Polllen válasza ayo (#75481) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hát jó, de akkor szerintem engedjétek ezentúl mindenkinek meg, hogy árulja az akciósan bezsákolt portékát, ha nincs rajta haszna. Úgy fair.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#75484) szami777 válasza Hokunda (#75480) üzenetére


szami777
addikt

Gamesplanetes fószer:
" we are about to run out of stock on Steam keys. I am deeply sorry I have to post this here…
BUT: As soon as the stock will be gone, you are able to preorder the game and reserve a copy at this low price. We promise to deliver instantly as soon we've restocked the product."

Tehát ha megveszed, megkapod a kulcsot, amint feltöltik a készletet.

(#75483)Polllen
Nagyon el vagy tévedve :U

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75485) bullseye válasza Polllen (#75483) üzenetére


bullseye
addikt

Mondjuk én nem bánnám.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#75486) Polllen válasza szami777 (#75484) üzenetére


Polllen
nagyúr

Oh, az mindjárt más, ha más is akar ilyet csinálni, mi? ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#75487) #79621120 válasza szami777 (#75472) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#75488) ayo válasza Polllen (#75483) üzenetére


ayo
addikt

szokott lenni ilyen, persze volt aki ezeket olvasva elment megvette a játékot és felrakta apróra többért

most nem találom a régieket, de volt media marktos leárazás vagy a Dishonoredes olcsóságok is. ezekkel nem volt soha se gond, aki tudott segített a másiknak

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#75489) zone válasza Polllen (#75483) üzenetére


zone
őstag

Azzal nincs gond, ha valaki beírja, hogy van pár darab akciós játék egy szupermarketben és felajánlja, hogy vesz másoknak is a fórumon. Ezt rendszerint örvendetes és sokan élnek is a lehetőséggel.

De az, hogy valaki előre megveszi az utolsó darabot és felajánlja valakinek a vételárért, az felháborító és tiltsuk is ki az egész fórumról. Teljesen igazad van. Hova tart a világ, hol az erkölcs és a szabályok betartása?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#75490) Polllen válasza zone (#75489) üzenetére


Polllen
nagyúr

Baromi jó lenne azt olvasgatni a sok off mellett, ki, mit, hol vett és mennyiért, meg hogy eladó. Az elsô esetben lebeszélik szobára mennek és mindenki boldog...

Második esetben itt fogod kerülgetni ugyanazt többször. Szóval ez nem erkölcs kérdése, hanem jó lenne, ha ide tényleg az kerülne, ami való. Napi 100 hszből 20 kb, ami tényleg info.

Ha tényleg kérték, ott a pm.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#75492) Csapoati válasza Polllen (#75490) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, igazad van, semmi köze a jó vásárokhoz. Oh wait...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75493) zone


zone
őstag

dlh.net most úgy-ahogy működik, sikerült regisztrálni és kaptam is játékot a Steam fiókomra.
Aki nem tudná miről van szó, már East India Company Gold is jár az Enclave mellé a dlh.net-re való regisztrációkor. Az indiegala-hoz hasonlóan Steam ID belépés kell hozzá és engedélyezni, hogy a fiókodhoz adja.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#75494) ulkviora válasza #79621120 (#75491) üzenetére


ulkviora
csendes tag

Üdv.
A Season Pass-al valaki nem tud kisegíteni e hónap 8-ig? Vasárnapra esik 10-e így 8-án kapunk fizetést, addig viszont teljesen le vagyok égve, maradt össz-vissz 800 forint a kártyámon, ellenben erről nagyon nem szeretnék lemaradni mert a Bioshock-ok a kedvenc játékaim közt vannak eddig viszont drágálltam a DLC-k árát, ennyiért viszont nagyon jó lenne.

Esetleg még tudok adni cserébe a júliusi PC Guru két teljes játékát is.

Nagy Violetta

(#75495) pigster válasza Polllen (#75490) üzenetére


pigster
senior tag

Érdekes, mennyit panaszkodsz a sok off miatt.
Más szemében a szálkát...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#75496) echterion válasza zone (#75493) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, nekem nem adott, csak enclave-et, pedig friss regem van. :(

**********

(#75497) ayo válasza Polllen (#75490) üzenetére


ayo
addikt

semmi se lett volna belőle ha nem írsz.. neked nem tetszett és jöttek az offok :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#75498) laceszgamer válasza echterion (#75496) üzenetére


laceszgamer
addikt

2 perce csináltam, most adja pedig már a másik játékot is, igaz még mindig iszonyat lassú az oldal.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75499) ulkviora válasza ulkviora (#75494) üzenetére


ulkviora
csendes tag

Annyival kiegészíteném, hogy ha esetleg Váci aki tudna segíteni akkor annak ajándékba még jár frissen sült csokis muffin a készlet erejéig. :)

Nagy Violetta

(#75500) eami válasza #79621120 (#75487) üzenetére


eami
addikt

majdnem 2x annyiért :)

(#75501) ForRedGlory: semmi gond nem volt a poszttal, szép gesztus volt ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.