Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75901) BigBlue69 válasza wwenigma (#75900) üzenetére


BigBlue69
őstag

Jelenleg ott tartunk h játékon belül jobban megéri megvenni a kulcsot. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#75902) joe-ker


joe-ker
senior tag

Humble Store-ból vett game kulcsot ad? Vagy szintén link?

[ Szerkesztve ]

(#75903) csana


csana
senior tag

Srácok, a játéknak van saját topikja is, nyugodtan mehetnek oda a vélemények, kérdések.

(#75904) maross válasza joe-ker (#75902) üzenetére


maross
veterán

pool nationt vettem anno, linket adott

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#75905) ollie válasza sith7 (#75899) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak venni lehet, a játék ilyet nem dob.

(#75902) joe-ker: link

[ Szerkesztve ]

***

(#75906) sith7 válasza wwenigma (#75900) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

szerk.:
ollie

Neked is köszi

[ Szerkesztve ]

(#75907) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!

Lehet, nem ide tartozik, de hátha valaki tud segíteni.
Minap megvettem Steam-en a Blood2 The Chosen nevű régiséget. Ez remek, csak sajnálatos módon nem működik a legújabb rendszereken. Van esetleg valami ötlet? 1-3 fps a jelenlegi eredmény, mit kell beállítani, vagy esetleg letölteni? Előre is köszönöm az esetleges segítő választ!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#75908) budo82 válasza Hunork (#75907) üzenetére


budo82
tag

Próbáld meg ezt, jobb ötletem nincs:
"Go into your game folder ...\Steam\SteamApps\common\Blood II
Set the game launcher on compatibility mode windows98/me (BLOOD2,exe)
@game launcher mark display and set your gpu card and D3D Renderer max resolution i can use are (1280x1024 game crashes) (1280x960 work stable) this works fine for me with max detail.
"

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#75909) Hunork válasza budo82 (#75908) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm! De nem jóm már próbáltam, ma még a felbontásokkal szöszölök. Csak annyira jó lenne, kis nosztalgia, még a P3 időszakban toltam. :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#75910) sagem válasza Hunork (#75909) üzenetére


sagem
addikt

A legtöbb helyen a felbontást írják, mint okot, szóval tényleg azzal játssz, 1200 felett nem fog menni, meg még ezt találtam:

check Disable display scaling on high DPI settings.
check Run as administrator.

:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#75911) wesker24 válasza Hunork (#75909) üzenetére


wesker24
senior tag

Hali irtam neked a Blood 2-vel kapcsolatban !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#75912) wesker24


wesker24
senior tag

Amúgy nálam full simán megy a Blood 2 1600x900-as felbontásba és van már hozzá egy Blood 2 Extra Crispy Mod is ami egy kicsit feljavítja az akkori régi grafikát vagy másnéven Blood 2 HD Texture Pack ! :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#75913) duvi


duvi
nagyúr

Origin storeban 50%-os akcióban:
Crysis 3 4,99€
Crysis 3 Digital Deluxe Edition 7,49€

(#75914) #41133696 válasza genndy (#75858) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát ez remek akció, nekem ennyit megért a Borderlands 2:

Az ororszlán részét a Playfire rendszerben összejátszottam :DDD

(#75915) marcusa


marcusa
addikt

Valaki próbálta már az Infestation: Survivor Stories-t? Tényleg annyira rossz, ahogy az értékelési írják? :D

[ Szerkesztve ]

:-)

(#75916) bigrob válasza marcusa (#75915) üzenetére


bigrob
őstag

Nekem megvan mióta warz volt a neve és el lehet vele lenni, de egyedül nem túl fun.. Nem egy dayz, de szerintem el lehet vele játszogatni. Kisebb csapatban talán még játszanék ismét vele :D

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#75917) #41133696 válasza marcusa (#75915) üzenetére


#41133696
törölt tag

20/100 ez eddig szerintem rekorder, amibe így belefutottam :DDD Ingyen sem kellene :DDD

(#75918) wjbhbdux válasza marcusa (#75915) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Inkább ajánlom helyette ingyen az Unturned-öt a témában.

/s

(#75919) BigBlue69 válasza wjbhbdux (#75918) üzenetére


BigBlue69
őstag

De abban meg legutolsó tudomásom szerint nincs online rész... vagy nem túl kiforrott.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#75920) wjbhbdux válasza BigBlue69 (#75919) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Van, csak erről az oldalról kell kimásolni az IP címeket csatlakozás előtt. de hamarosan lesz steamworks támogatás és akkor minden megy majd ingame is.

[ Szerkesztve ]

/s

(#75921) sith7


sith7
nagyúr

Nézegetem ezt a TF2 oldalt de nem igazán vagyok tisztába az "árfolyammal" :F

pl.
3 TF2 kulcs lehet egy MK Komplett Edition ?
2 TF2 kulcs lehet egy Warhammer 40k Space Marine ?
5 TF2 kulcs lehet egy CS: GO ?

(#75922) csaba951 válasza sith7 (#75921) üzenetére


csaba951
veterán

Nézz körül ezeken az oldalakon, és meglátod mi mennyibe kerül:
* http://www.steamtrades.com/forum
* http://dispenser.tf/
* http://backpack.tf/

Utóbbi két oldalon használd a keresőt! Az oldalakat a Steam-en keresztüli belépéseddel tudod használni.

Trade-nél nincs garancia semmire! Tehát extra óvatosan kell eljárni. Többszörösen ellenőrizni kell, hogy pontosan azt kapod-e amit szeretnél (nem csak valami hasonlót). Sikeres trade-nél, a játék aktiválása után is lehet olyan, hogy leveszik a játékot a fiókodról, mert lopott adatokkal lett megvásárolva. Jó esetben majd kártalanít akivel tradel-tél. Rossz esetben IJK.

Mivel rengeteg mindenre kell figyelni, a trade kezdőknek nem ajánlott!

(#75923) sith7 válasza csaba951 (#75922) üzenetére


sith7
nagyúr

úhh ... most el is vetted a kedvem rendesen ... :U

(#75924) Heavyrain válasza csaba951 (#75922) üzenetére


Heavyrain
őstag

+ http://www.tf2outpost.com is elég ismert hely,ott is szét lehet nézni.

(#75925) ayo válasza sith7 (#75923) üzenetére


ayo
addikt

inkább kedvem menjen el mint a sok pénzed a scammerek javára hidd el. egyre több ember próbálkozik meg hobby trade-ekkel azt jön ide, hogy mitévő legyen...

http://jateknaplo.blog.hu

(#75926) #79621120


#79621120
törölt tag

Lehet újratelepíteni a Thief 2 játékot .

Thief 2 HD Texture Mod ( 934.40mb )

(#75927) gszp válasza csaba951 (#75922) üzenetére


gszp
csendes tag

Mi az az IJK? Így jártál köcsög? :DDD

(#75928) sith7 válasza ayo (#75925) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#75929) oriic válasza gszp (#75927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD ("így jártál kártya" :D )

Live-Die-Respawn

(#75930) TBT


TBT
addikt

World of Warcraft Warlords of Draenor - 7840 Ft

World of Warcraft Warlords of Draenor CE - 15300 Ft

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#75931) gszp válasza oriic (#75929) üzenetére


gszp
csendes tag

Köszi, majdnem. Mindig elfelejtem, hogy nem magamból kell kiindulni. :DDD

Mármint nem vagyok köcsög, csak a szóhasználatra értettem. :DD

(#75932) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Az miért van, hogy steam-mel megy, viszont origin-nel nem megy a sofortüberweisungos fizetés? Ki tudom választani a fizetési opciónál, de egyből Németországot ír Ausztria helyett, így nem fogadja el a bankazonosítót. Vélemény?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#75933) Agyzuzo válasza #79621120 (#75926) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem rég kezdtem el újra végigtolni, most járok a kedvenc bankos küldimnél, azt már HD-ben folytatom. :R

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75934) csaba951 válasza rizso (#75932) üzenetére


csaba951
veterán

Azonosítja az ip címet is, ahonnan vásárolni szeretnél. Elképzelhető, hogy az adatbázisukban az az ip cím amit használsz, egy másik országhoz van rendezve.

Vagy kissé másképpen fogalmazva: most osztrák ip címről nem tudsz osztrák banki adatokkal, osztrák lakcímet megadva a vásárolni?

(#75935) rizso válasza csaba951 (#75934) üzenetére


rizso
addikt

Kiválasztom a Sofortüberweisung-ot mint fizetési opciót, továbbít, és az országnál egyből Németország van megadva, nem is tudom módosítani, és így az ötjegyű bankazonosítót sem fogadja el - Steam-mel viszont eddig minden alkalommal ment, csak az Origin szórakozik...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#75936) BasketWink válasza rizso (#75935) üzenetére


BasketWink
csendes tag

support? :)

(#75937) csaba951 válasza rizso (#75935) üzenetére


csaba951
veterán

Az is elképzelhető, hogy ezt a fizetési módot csak Németországban fogadják el (Ausztriában meg nem).

(#75938) fpeter07 válasza pethYeti (#75887) üzenetére


fpeter07
veterán

Akartam írni. Sajnos rossz irányba ment el a játék. Kezdetben még jók voltak a nagy class frissítések, de aztán egy idő után búcsú effektus lett tőlük a játék.

(#75939) wjbhbdux válasza fpeter07 (#75938) üzenetére


wjbhbdux
veterán

begépeled a szerverkeresőbe hogy vanilla, és bamm
ez egy PC játék, úgy játszod ahogy akarod.

/s

(#75940) bigrob válasza csaba951 (#75922) üzenetére


bigrob
őstag

Úgy állítjátok be ezt a kulcsoskodást mintha valami jövőbeli gonosz tudomány lenne... Steamtradesen meg kell nézni az eladó eddigi értékeléseit és aki jól csinálja már úgyis 200 + fölött van valszeg nem nálad kezdi el a rosszalkodást.

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#75941) csaba951 válasza bigrob (#75940) üzenetére


csaba951
veterán

Nem erről van szó! A kezdő felhasználó úgy érezheti, hogy biztonságos a trade, mert a Steam felügyeletével zajlik. Aztán meglepődik amikor valami balul sül el, és kiderül, hogy mégsem.

Nem mellesleg rutinos felhasználókat is érhet meglepetés. Lásd a héten a fórumtársat, a CS:GO item-jeivel...

Kicsit ilyen a kulcsos boltokban való vásárlás. Kezdők azt hiszik, hogy ezek teljesen legális, biztonságos boltok, csak olcsóbban adják a játékokat mint mások. Közben meg nem, mivel ezeknek a boltoknak a beszerzési háttere teljesen áttekinthetetlen, bizonytalan.

[ Szerkesztve ]

(#75942) szami777


szami777
addikt

Ha jól látom még nem volt.
Starcraft 2: Wings of Liberty 10.99 €
Starcraft 2: Heart of the Swarm 13.49 €
[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75943) rizso válasza BasketWink (#75936) üzenetére


rizso
addikt

Most már mindegy, ott volt tartaléknak a paypal is. De azért lehet megy majd egy mail nekik.

csaba951: Steam elfogadta, szóval máshol lesz a gond.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#75944) bigrob válasza csaba951 (#75941) üzenetére


bigrob
őstag

Mint haverom cs:go kés eladása :D
Paypalon elküldték neki a 35 euróját majd miután áttradelte a pénz is eltűnt :D
Aztán hiába írogatott a steamnek meg a paypalnak is mindketten elhajtották

Visszatérve a kulcsbizniszre szerintem teljesen alap hogy utánanézek a tradernek és ha lehet mindig a jól bevált orosszal csereberélek akivel még nem volt problémám. Csak figyelni kell a régiózárra.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#75945) laceszgamer válasza bigrob (#75944) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tárgyakra a legjobb a Steam saját piaca, ott azért elég kicsi r az esély, hogy gond legyen, én mindig ott adom el a dolgokat, TF2-ből már lassan 1000 euro hasznot termeltem ki pár év alatt, MvM-el a legjobban kaszálva. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75946) maddionmax


maddionmax
aktív tag

A Battlefield Bad Company 2 - Vietnam kiegészítője az indiai Origin Store-ban 1.4€-ba kerül. (120 Rs.)

(#75947) djculture válasza maddionmax (#75946) üzenetére


djculture
félisten

Ingyen kellene adni mindenhol eleve nemsokára annak is kinyomja az ea a muti részét, akkor meg mit ér egy multis dlc :)
Juliustól ezeket nyomta ki:
◾Battlefield 1942 for PC and Mac (including The Road to Rome and Secret Weapons of WW2 expansions)
◾Battlefield 2 for PC (including Special Forces expansion)
◾Battlefield 2: Modern Combat for PlayStation 2
◾Battlefield 2142 for PC and Mac (including Northern Strike expansion)
◾Battlefield Vietnam for PC

[ Szerkesztve ]

(#75948) bigrob válasza laceszgamer (#75945) üzenetére


bigrob
őstag

Nekem ne mondd nem én voltam a paypalhiro :DDD Persze hogy itemekre a market a legbiztonságosabb. Grat a tf2höz :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#75949) laceszgamer válasza bigrob (#75948) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75950) maddionmax válasza djculture (#75947) üzenetére


maddionmax
aktív tag

AZ EA szerverein túl is van élet... :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.