Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) djculture válasza twice (#54042) üzenetére


djculture
félisten

g3a-n FIFA 14 ORIGIN CD-KEY GLOBAL 22,9 euro az biztos hogy jó.

(#54052) EczkE válasza genndy (#54050) üzenetére


EczkE
addikt

De írta, hogy nem érti mit szeretnek rajta. :D Ebből az jön le, hogy nem rajong érte. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#54053) genndy válasza EczkE (#54052) üzenetére


genndy
addikt

Tényleg írta ezt is... nem vettem észre, bocs :B

szerk.: hopp, azt is írta, hogy "még nem értem mit esznek rajta"... Úgyhogy simán lehet hogy ki sem próbálta, de ettől még tetszhet majd neki (főleg ha végleges lesz).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#54054) maross válasza EczkE (#54052) üzenetére


maross
veterán

Nem ismerem a jatekot, de egy perc video nezes utan nekem nem esett le hogy mi indokolja ezt az árat. Es eleg nagy az erdeklodes, biztos jo jatek, csak nem értem mi fogja meg az embereket.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#54055) #79621120 válasza djculture (#54051) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#54056) djculture válasza #79621120 (#54055) üzenetére


djculture
félisten

Ott hát hol máshol , kicsit mellément a szám :D

(#54057) maross válasza maross (#54044) üzenetére


maross
veterán

megoldodott, tenx!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#54058) hoax válasza Vertigo18 (#54048) üzenetére


hoax
aktív tag

1000+ óra játékidő ~5000,-Ft-ért... Nem gyenge!

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#54059) Heavyrain


Heavyrain
őstag

FOTONICA 2.99$ Humble Store-ban.
Nem rossz játék,egy gombos,ugrálós,tökéletes egy kis agy-kikapcsoláshoz.

(Jelenleg DRM-free,de hamarosan adnak hozzá Steam kulcsokat is,mert már Greenlight-on van)

[ Szerkesztve ]

(#54060) Mardel válasza Heavyrain (#54059) üzenetére


Mardel
őstag

Itt van hozzá demo. [link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#54061) thesound


thesound
őstag

Előre is elnézést a kérdésért: ha ezt megveszem az amazonról, akkor simán kapok egy steam-es kódot és feleannyiért megvan mintha a steam-en vettem volna? (vagy ezt nem fogom tudni aktiválni...)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#54062) thesound válasza thesound (#54061) üzenetére


thesound
őstag

megtaláltam a választ :B

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#54063) Wolverine válasza FollowTheORI (#54038) üzenetére


Wolverine
félisten

A Bethesdához kerülnek a régi trilógia jogai is, és ők kezdésnek visszavonták ezeket a GOG-ról. A GOG meg búcsúzóul kiszórta őket ingyen :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#54064) FollowTheORI válasza Wolverine (#54063) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az számomra max csak azt jelentené nem árulhatják, de aki megvette attól nem hiszem elveszik. :)
No mindegy majd kiderül. Steamen is voltak már hasonlóak, de megmaradt annak aki megvette az adott játékot általában.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54065) warcat válasza FollowTheORI (#54064) üzenetére


warcat
veterán

? Természetesen csak nem forgalmazhatják tovább,nem is értett senki mást ez alatt.
A forgalmazási jog elvesztése előtt értékesített hozzáférések megmaradnak

EA: It's in the crate!

(#54066) FollowTheORI válasza warcat (#54065) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak az eltűnésre reagáltam... nyilván ember a földön most beszerezte a gog-on, ha ott akarta. :)
És ott is marad "örökre" elvileg azoknak akik megvették/akár ingyen most... az meg hogy nem lehet majd venni, így járt aki lemaradt. Semmi több.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54067) zone


zone
őstag

Might and Magic Duel of Champions kártyajátékhoz 27500 arany: [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#54068) bullseye válasza zone (#54067) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz a tippet, de mindenkinek óvatosságot ajánlok. Első ránézésre erősen túlbonyolított Hearthstone, (dupla költség check, extra erőforrások, támadás és visszatámadás...), de valahogy még csúnya is, elrendezése is kissé perverz, és a 6 részes tutorialból nem lehet kilépni - viszont részenként 800 aranyat ad, úgyhogy azért az extra 27,5k-ért nem éri meg, max. az extra kártyákért, de arról nem tudok semmit, mert a 4. oktatórésznél elegem lett.

Ez egy ilyen hétvége, a Marveles Puzzle Questet kipróbáltam szombaton, az is iszonyat csalódás volt: mindent a mikrotranzakciók erőltetésének rendeltek alá

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#54069) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok! Code.org-nál tudnátok nekem segíteni a 103-108 pályák megoldásában? Képes megoldás is jó lenne. ;] Sajnos a mediafireos link amit itt a fórumon adtak ezekhez a pályákhoz már nem tartalmaz megoldást. Pedig már csak egy trófea hiányzik! Köszi! 

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#54070) maross


maross
veterán

Egy joarasitott payday2 4pack uccso peldanyra keresnek embert, akit erdekel, privi :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#54071) maross válasza maross (#54070) üzenetére


maross
veterán

Koszonom, ez is megoldodott.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#54072) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akit érdekel a GOG-on, klasszikus RPG akció, szerintem nagyon jó ár (20$) és ezt a pakkot úgysem fogjuk soha megkapni Steamen.

(#54073) Crytek válasza BomiBoogie (#54072) üzenetére


Crytek
veterán

El is esnek emiatt sok sok vásárlotól.No steam no buy!

Next PC Upgrade: 2022

(#54074) BomiBoogie válasza Crytek (#54073) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:D Értelek, de azért írtam, hogy ezek közül a legtöbb címet jó eséllyel már soha nem fogod látni Steamen, tehát ha szeretnél egy biztosan működő, legális változatot, akkor vagy GOG, vagy semmi. :)

Steamre is be lehet tenni, annyit veszítesz vele, hogy nem számolja a játékidőt. :)

Pl. Steamen is most akciós a Fallout pakk, 5 eurót fizetsz gyakorlatilag az óráért. :K

(#54075) cskamacska válasza Crytek (#54073) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha valamiért elesnek valamitől az azért van, mert ez a csomag két darabban(NWN Complete és DnD Master Collection) már másfél éve random helyen le van akciózgatva darabonként 7,5 dollár körüli árakra, és ugyanazokat a GoG féle telepítőket tartalmazzák. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#54076) JoolsNOS válasza BomiBoogie (#54074) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Meg magadnak kell sz*rozni az esetleges frissítésekkel, ami engem jobban zavar.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#54077) BomiBoogie válasza JoolsNOS (#54076) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Gondolom, Fallout 1-re és 2-re nem igazán jön már patch, szóval ezt nem egészen értem.

(#54078) dejaris válasza MrTwister (#54069) üzenetére


dejaris
addikt

Mar nem tudom visszanezni, de ha ez az utolso par palya, akkor ott csak irogass at ertekeket es nezd meg mi valtozik.

(#54079) JoolsNOS válasza BomiBoogie (#54077) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ezt most általánosságban értem steam alatt. Van jópár játék amihez akár 10 patch is jön/jött, és manuálisan eléggé macera.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#54081) Dilikutya válasza JoolsNOS (#54079) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a GOG-ra felkerülő játékokhoz ritkán jön már frissítés. Bár nyilván akad rá példa, pl. az Alan Wake's American Nightmare megjelenéskor felkerült oda is, igaz, nem tudom, kapott-e frissítést.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#54082) dokken


dokken
tag

Game.co.uk Borderlands 2 £5 (steam)

Simplycdkeys Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
£6.99 (uplay)

Mcgame.com xmas deals 3,00€

(#54083) echterion válasza dejaris (#54078) üzenetére


echterion
nagyúr

De ma már úgysem él az akció. Nekem meglett a Fifa 13, de egy-két feladvánnyal meggyűlt a bajom, összességében olyan 4 óra lett a befektetett időm.

**********

(#54084) FollowTheORI válasza szami777 (#53625) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Uplay-es AC1-en van valami plussz DRM? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54085) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Srácok, a Nuuvem-es Call Of Juarez Gunslinger vajon régiózáras? Steam kulcsot ad. Tud erről valaki valamit?

(#54086) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#54085) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Átnézve a változatait nem régió záras.

Csak a lengyeleknél kapható az.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54087) szami777 válasza FollowTheORI (#54084) üzenetére


szami777
addikt

nincs, indításkor autopatch és játék.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54088) Farkas86


Farkas86
senior tag

Sziasztok. Én a Civilization V-röl kérdezném, hogy régiózáras-e vagy meg lehet venni?
Most látom, nem tud angolt. :D
Supported Languages:
Polish, German, Russian, Italian, Spanish, French, Japanese

[ Szerkesztve ]

(#54089) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Minden nap új akciók. Azon kívűl nagy leárazások:
www.g2a.com

[ Módosította: mukibuci ]

(#54091) bullseye válasza ujlakany1993 (#54089) üzenetére


bullseye
addikt

Azért csak óvatosan a nagy akciókkal
-53% Bioware pontkártya nagyon megéri, majdnem 1 dollárral olcsóbb így, mint a hivatalos oldalon :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#54092) ujlakany1993 válasza bullseye (#54091) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Persze minden nem lehet teljesen akciós. Azért nagyrészt szép akciókat lehet találni itt.

(#54093) csaba951 válasza Farkas86 (#54088) üzenetére


csaba951
veterán

Maga a játék úgy van felépítve, hogy az angol változat az alapjáték része, csak az egyéb nyelveket lehet egyesével hozzáadni, amolyan dlc szerűen. Tehát az angol nyelvű változat az összes kiadásban benne van.

(#54094) Cheesus válasza ujlakany1993 (#54089) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ahogy nézem, eddig ez a legolcsóbb BO2 Season Pass. TRadereknél nem néztem körül, lehet kulcsért olcsóbban is kijön, ha valaki tud ilyenról akkor homályosítson fel :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#54095) #79621120 válasza Wolverine (#54063) üzenetére


#79621120
törölt tag

" A Bethesdához kerülnek a régi trilógia jogai is, és ők kezdésnek visszavonták ezeket a GOG-ról. "

Na ezt nevezem én kiadói pofátlanságnak . Az egyiktől elveszi a másiknál otthagyja . :(((

(#54096) #79621120 válasza Dilikutya (#54081) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#54097) reelc válasza #79621120 (#54096) üzenetére


reelc
veterán

Impozáns lista, nem is gondoltam... de éppen ez az, honnan értesülhet arról az ember, hogy frissítettek a játékon? Mit? A v2 conversion nem túl beszédes.

(#54098) Hun Mallior


Hun Mallior
tag

Emezek akciósak lettek Amazon...(egészen eddig ezen a poénon gondolkodtam)
Fallout 3 $2.49
Fallout 3 Game of the Year $6.79 (lehetett volna -75% is :(( )
Steam kulcsok, már csak az a kérdés kishazánkban megeszi-e? És nem lesznek nyelvi gondjai (mint a Dishonored-nak)

[ Szerkesztve ]

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#54099) FollowTheORI válasza reelc (#54097) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A V2 az csak telepítő csere... :)

Ha valami frissül akkor a "My Account" alatt lesz piros badge rajta, meg mostmár van ilyen update nézet is a játékoknál. Ha valami frissül ott kell nézelődni.

Én a downloadert nem használom, de állítólag az meg leszedi ha van új dolog, de legalábbis biztos azis jelez.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54100) raggg válasza Hun Mallior (#54098) üzenetére


raggg
senior tag

Amúgy ez még GFWL-es igaz?

ragklaatPS

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.