Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53601) Csapoati válasza csaba951 (#53600) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez mondjuk jogos. Nem emlekszem amugy, a regi reszekben volt ver? Ja, meg ettol meg lehetett volna ingyenes patch, ha mar tobb frakciot is adtak igy (ami azert szep dolog, de a nyakamat ra hogy csak kiengeszteleskepp lettek ingyenesek).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53602) Mardel válasza FollowTheORI (#53590) üzenetére


Mardel
őstag

Azt irjak, hogy ha nem valaszolok 1 munkanapon belul, akkor torlik a rendelest.
Egyebkent arra kell valaszolnom, hogy melyik varosban tartozkodtam a vasarlas idejen.

Kozben meggondoltam magam es most nem kell a rome 2.
Eleg ha nem valaszolok nekik, vagy ebbol kesobb gondom lesz?

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53603) Dilikutya válasza csaba951 (#53600) üzenetére


Dilikutya
félisten

Régen láttam olyan játékot, ahol ez egy menüpont volt a beállításokban. Itt is lehetett volna így, alapértelmezetten kikapcsolva. Patch-ként semmiképpen, mert az ma már magától települ, meg nyilván mást is tartalmaz. Amúgy ingyenes DLC is van a világon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53604) dokken


dokken
tag

Ubisoft Assassin’s Creed Revelations 3.75EUR - Coupon = 3.37EUR

Coupon: 10thanks

(#53605) nepszter1


nepszter1
addikt

megvettem a OIO játékot 1$ fizettem érte és nem kaptam steam kulcsot ilyenkor mivan ?

(#53606) Arkennys válasza nepszter1 (#53605) üzenetére


Arkennys
addikt

"receive keys for this game (steam,desura, GOG) as they become available"

szóval, várj. Csak el kell olvasni amit írnak róla :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53607) Heavyrain válasza nepszter1 (#53605) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nem jár hozzá steam kulcs,csak akkor,ha esetleg megjelenik majd Greenlighton. De ezt fel is tüntetik az oldalon.

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#53608) Mate válasza cskamacska (#53597) üzenetére


Mate
nagyúr

Közben utánaszámoltam és várok. Nem egy drága DLC és ráadásul -10%-al pár forinttal olcsóbb csak. Ha kap akciót kap, ha nem nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#53609) cskamacska válasza Mate (#53608) üzenetére


cskamacska
addikt

Én továbbra is várok valami olcsó egybecsomagra, a Digital Deluxe meg a két új DLC még akciósan is a 10000-es határt verdesi. :O
Pláne, hogy pár napon belül itt a Men of War Assault Squad 2 béta, annak a februári megjelenésére is kell félre tenni. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53610) FollowTheORI válasza Mardel (#53602) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem hinném hogy törlik, ha csak simán nem válaszolsz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53611) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom hány embert érdekel, de én ezt megvettem most.
Biztos lesz még olcsóbb, mert eléggé sűrűn van akciózva... olaszok nagyon nyomják, meg lehet nem is fogyott jól a pénztárakban. :)

Rise of Venice @ IndieGala

(És kártyás is.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53612) #79621120


#79621120
törölt tag

(#53613) Silent77 válasza #79621120 (#53612) üzenetére


Silent77
veterán

Mennyire megbízható hely?
Valaki már linkelte, akkor is gondolkoztam rajta
Ennyit megér.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53614) Agyzuzo válasza Silent77 (#53613) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Eddig 2x vásároltam náluk, nem volt gond.

Ghosts-ért ezt továbbra is sokallom. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#53615) #79621120


#79621120
törölt tag

Gamestop Digital :

Torchlight II $4.99

(#53616) Silent77 válasza Agyzuzo (#53614) üzenetére


Silent77
veterán

Nem ér ennyit? :(
Hirtelen azt hittem dollár...
7000 tényleg lehet sok érte.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53617) genndy válasza #79621120 (#53615) üzenetére


genndy
addikt

Kérdések előtt: igen, Steames.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#53618) #79621120


#79621120
törölt tag

(#53619) BoneDragon válasza #79621120 (#53618) üzenetére


BoneDragon
veterán

Te tuti gog ügynök vagy.

(#53620) szami777


szami777
addikt

go2arena napi deal
warhammer space marine 2.9 euro
viszonylag sokszor akciózzák ezt, ennyiért mindenképp megéri.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53621) #79621120 válasza BoneDragon (#53619) üzenetére


#79621120
törölt tag

Hát persze . Ezért is érzem kényelmetlenül magam itt a sok steames és amazonos ügynök között . :P

[ Szerkesztve ]

(#53622) zone


zone
őstag

Dawn of War II : Retribution - Complete Pack 2.2€
5 DLC, Steam kulcs

szerk.
úgy néz ki ez csak DLC pack

Az alapjáték itt, ugyanúgy 2.2€

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#53623) marcusa válasza szami777 (#53498) üzenetére


marcusa
addikt

Megkérdeztem az uplay supportot, és ők ezt válaszolták: "The game was not designed for Uplay so it will not appear in your Uplay account."
Lehet hogy rosszul tudják? :F

:-)

(#53624) djculture


djculture
félisten

Na már a grupees-nál is kinlódni kell valami hülye oldalra kell külön regelni
ALL KEYS AND FILES WILL BE DISTRIBUTED THROUGH SHINY LOOT

(#53625) szami777 válasza marcusa (#53623) üzenetére


szami777
addikt

Ezt én magam sem értem. :(
Itt van a kép a rendelésről
és itt a könyvtáram
most vagy az ubi support sötét, mint az éjszaka, vagy junius óta megváltozott a dolog. De nem értem mire föl, egy jó rendszert még butitanának le ennyire.
Nem lehet, h ők ugy értették, hogy ha mondjuk steamre veszed, vagy esetleg más digitális bolttól?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53626) FollowTheORI válasza marcusa (#53623) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez egy általános válasz... azért ne egyél meg egyből valamit az indiai/hozzánemértő supporttól. :)
A legtöbb kérdést aktiválásra és rossz kulcsra kapják, erre van a standard válaszuk kiadva gondolom.

Ha Uplay boltban veszel valamit akkor az bekerül az Uplay kliensbe és ott tudod letölteni... (honnan máshonnan amugyis? :) )

A régi (nem uplay integrált) játékok és más kiadók játékai nyilván nem Uplay támogatottak, így oda nem aktiválhatóak be (nem jeleníthetőek meg ott), kivéve lásd fenti eset. Ez 100%.

+ Ha Uplay kliensbe akarsz egy nem uplay-es játékot akkor csak ott tudod megvenni akkor lesz/jelenik meg ott. Lásd pl AC1, régi Splinter Cell-ek...stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53627) marcusa válasza szami777 (#53625) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, te 2Euróért vetted meg :Y :D
Ott vagyok a könyvtáradban jobb felül. :P
Beírtam a kérdésbe, hogy az ubi shop-ból venném, bár biztos nem tökéletes angolsággal. Remélem akkor most a napi akciókban csak leárazzák egyszer... :R

(#53626) NetTom Neked is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

:-)

(#53628) FollowTheORI válasza djculture (#53624) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:) Szuper... amugy a ShinyLoot egy bolt... olyan mint a GOG meg a Gamersgate.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53629) szami777 válasza marcusa (#53627) üzenetére


szami777
addikt

2.5 ért :) A tax lemaradt a képről, De annyiért is ajándék.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53630) djculture válasza FollowTheORI (#53628) üzenetére


djculture
félisten

Hát életemben nem hallottam róla csak most, de mindegy mert a redemelés után direkt kódot adott végre, legközelebb remélem lesz vagy 20 bolt még ahova regelni kell..

(#53631) zone válasza djculture (#53630) üzenetére


zone
őstag

Pedig volt párszor linkelve 1 dolláros akciók kapcsán. Sőt, nyáron még béta alatt kétszer is volt, hogy egy dolláros kreditet osztottak.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#53632) FollowTheORI válasza djculture (#53630) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem úgy tűnik ez csak valami egyszeri akció lesz, mert a másik aktív bundle nem SL-es... és a bundle neve is SL. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53633) Mate válasza cskamacska (#53609) üzenetére


Mate
nagyúr

Most volt akcióban a digital collector edition 5600-ért. (pontosan emlékszem az összegre, mert pont 2 nappal előtte vettem meg 7700-ért :D )

(#53634) ooooobi válasza marcusa (#53497) üzenetére


ooooobi
senior tag

Most néztem meg a leveleim között, mert rémlett anno megvettem uplayen de nem volt idöm játszani vele azután el is felejtettem. Most van egy nem müködö letöltési linkem, meg egy serialom ami semmire se jó. Amugy kemény 10,83€. Supportnak már írtam, meglátjuk mi lesz ebböl.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#53635) djculture válasza csaba951 (#53496) üzenetére


djculture
félisten

Én meg a telepitőt szedtem le egyböl a kalózoktól és abba irtam be a kodot :) Mondjuk én még pénzt nem adtam uborka játékért, uborka osztogatja folyton őket..

[ Szerkesztve ]

(#53636) maddionmax válasza djculture (#53635) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Majd szólj merre osztogatja, mert engem is érdekelne :D

(#53637) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

GameFly Winter Sale Day 6

Deadpool 7.49 GBP
Transformers Fall of Cybertron 7.49 GBP

Többi

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#53638) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Gamefly-on egész jó akciók vannak, -75%-ot kapott a Deadpool, és a két Transformers, meg még jó pár cucc, nem csak Activision. Igaz, ezek fontban vannak, de a jövőre nézve, talán karácsonyra, akár még jót is sugallhat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53639) Vertigo18 válasza Dilikutya (#53638) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kapna ugyanennyi százalékot Amazonon, akkor nagyon sokan örülnének! :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#53640) Dilikutya válasza Vertigo18 (#53639) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem, mert Maestro kártyám van csak. :)

Mardel: az nem is rossz. Érdekel a játék, nem próbáltam még, ér annyit amúgy? :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53641) Mardel válasza Dilikutya (#53638) üzenetére


Mardel
őstag

Deadpoolt meg is vettem, kaptam valamiért -3 font kupont is, így 4.49 fontért már nem is rossz. :C

(#53640) Dilikutya: Engem is érdekel, én is csak olvastam róla, bár nem néztem utána de valaki itt már leírta hogy nem rossz.

Tesztek alapján 6-6.5/10 [link] [link]

Kár, hogy a Singularity nem steames gameflyon.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53642) reelc válasza Mardel (#53641) üzenetére


reelc
veterán

Még -3 Font? Az tök jó. Biztosan az avatarod miatt kaptad. :D

(#53643) Frod


Frod
addikt

Kicsit off srácok: de most vettem meg a Humble Bundle-t, és van olyan opció, hogy úgy adok hozzá játékokat a Steam-emhez, hogy azt a jövőben el tudjam ajándékozni?
Vagy csak az a megoldás van, hogy amit nem akarok felhasználni azt meghagyom a kapott emailben üresen :F

Do you see the white shadow?

(#53644) FollowTheORI válasza Frod (#53643) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem elég egyértelműen ott van azon az oldalon, de nyilván ha a jobb oldali gift/ajándék gombra kattintassz akkor tudod a linkjét az adott játéknak elajándékozni.
Ha a bal oldali Steam gombra akkor meg aktiválod a (saját?) Steam accodra, amit a HB-hez hozzákötöttél előtte.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53645) FollowTheORI válasza Vertigo18 (#53639) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet... most énis kivárok. De tippre ugyanaz az ár lesz másol is, mint amit itt kapnál a -20% kuponnal együtt.
Legalábbis eddig így volt majdnem mindig. :)

Van egy érzésem (remélem bejön és nem esek pofára), hogy a karácsonyi akciók most elég durvák lesznek.
Igaz már csak pár játék van ami vásárlásra érdemes és még nincs meg, de azokat jó lenne behúzni 75%+ áron. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53646) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk ha jobban belegondol az ember, a -75% és -20% után a mostani ár és más árak között max 1-2 EUR várható... az a 600Ft, meg már majdnem mindegy karácsonyi akció ide vagy oda.

De azis igaz 3-4 játék vételekor már több ezres is lehet a spórolás még ezzel is. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53647) Frod válasza FollowTheORI (#53644) üzenetére


Frod
addikt

Igen, ez mind világos volt számomra, akkor átfogalmazom: úgy adja hozzá a Steam Library-mhoz, hogy azt a továbbiakban el tudjam passzolni, és ne úgy, hogy feltelepíti/rögzíti a felhasználói fiókomhoz.
Tehát ezt így meg lehet-e oldani, vagy amivel egyelőre semmit sem akarok kezdeni azt csak tartsam azon az email-en érintetlenül?! Na, szóval erre irányult a kérdés. :)
(Vagy egyszerűbb akkor ha úgy kérdezem, hogy ti mit csináltok azzal ami nem kell nektek?)

Do you see the white shadow?

(#53648) tupacamaru válasza Frod (#53647) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem lehet úgy hozzáadni, mindenképpen beaktiválja az acc-odra.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#53649) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Voltmár?

Gamefly

- Build Your Own EA Bundle
3 Games for £15, 4 for £18 or 5 for £20 (or your regional equivalent)

- Build Your Own Ubisoft Bundle
3 Games for £20, 4 for £25 or 5 for £30 (or your regional equivalent)

- Build Your Own 2K Bundle
3 Games for £14, 4 for £18 or 5 for £21 (or your regional equivalent)

- Build Your Own Valve Bundle
3 Games for £9, 4 for £11 or 5 for £13 (or your regional equivalent)

- Build Your Own Square Enix Bundle
3 Games for £8, 4 for £10 or 5 for £12 (or your regional equivalent)

- Build Your Own Rockstar Bundle
3 Games for £14, 4 for £16 or 5 for £18 (or your regional equivalent)

(Van közte ami nem Steames,egyenként le kell ellenőrizni őket)

[ Szerkesztve ]

(#53650) Csapoati válasza FollowTheORI (#53646) üzenetére


Csapoati
nagyúr

600 forint az több, mint két alap Humble Bundle. :)

A Valve-os Gamefly bundle nem megvásárolható tőlünk. :( Pedig egy Orange Box + Portal 2 + L4D2 bőven megérte volna a 9 fontot.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.