Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53201) dejaris válasza #79621120 (#53199) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem csinaljunk nemzeti jatekkulcs boltot is.

(#53202) Dilikutya válasza #79621120 (#53199) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az miért baj? Legalább van miből bogarászni, mi hol olcsóbb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53203) Csapoati válasza Dilikutya (#53202) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem GoG-os kulcsokat arul. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53204) #79621120 válasza Csapoati (#53203) üzenetére


#79621120
törölt tag

De vicces kedvében van ma valaki .

(#53205) Crytek


Crytek
veterán

Ubishopnál nem tudja valaki mik voltak a korábbi leárazott game-ek?
Mert most néztem csak hogy a Fallout 3 Goty az adventi keretek között van akcióba.
Gondolom ez az akció karácsonyig tart minden nap egy cím!

Next PC Upgrade: 2022

(#53206) Crytek


Crytek
veterán

Gamersgate:

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 - Four Pack 9.60 font kb 885ft / db

Next PC Upgrade: 2022

(#53207) Mardel válasza Crytek (#53206) üzenetére


Mardel
őstag

1-be beszállok.

(#53208) mate3553: Én sima bankszámlára utalnék, most nincs a paypalomon pénz a fee meg drága.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53208) Mate válasza Mardel (#53207) üzenetére


Mate
nagyúr

Én 2-be, ha paypal utalás megoldható :)

(#53209) joe-ker válasza Crytek (#53206) üzenetére


joe-ker
senior tag

Én is beszállok egybe!

(#53210) Crytek


Crytek
veterán

Ez a 4-es pak gyorsan elkelt :DD
Veszem is akkor! A többit privátba!

Addig is a gamersgate accoutok jöhetne privátban!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#53211) zone válasza zone (#53167) üzenetére


zone
őstag

530 Ft-ot megért, a Morrowind Overhaul moddal meg elég pofás is lesz. :)
Ha valaki vásárolna innen: nem küldik ki egyből a kulcsot, mert első vásárlóként még ellenőriznek, ami max. 4 óráig tart.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#53212) #79621120


#79621120
törölt tag

FireFlower Games

Adventure Weekend

(#53213) reelc válasza zone (#53211) üzenetére


reelc
veterán

Igen, le is tagadhat vele pár évet. :)
Annyiért nagyon alkalmi vétel.

Ha jól sejtem ez az UBI-s Fallout 3 GOTY csak angol nyelvű? Szóval nem jelent semmit, hogy itthon megjelent magyarul?
Ez a dolog hogy műküdik a Steamnél? Ha már itthon megjelent egy játék dobozosan, magyarul, és megveszed digitálisan külföldről, akkor választható lesz a magyar nyelv?

(#53214) Mardel válasza reelc (#53213) üzenetére


Mardel
őstag

Nem mindig, ha a hazai forgalmazó jóvoltából (pl Cenega) került bele magyar nyelv akkor az esély rá közel a 0-hoz, hogy a steamesben is legyen magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53215) ruti válasza Crytek (#53210) üzenetére


ruti
Közösségépítő

vesz még valaki GG-ről négyes pack Nazi Zombie Army 2-t, és van -20%-a?
vagy ha van valakinek, egy érdekelne.
vagy Crytek nem veszel még egyet? :)

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#53216) reelc válasza Mardel (#53214) üzenetére


reelc
veterán

Értem. Köszönöm.

(#53217) Crytek válasza ruti (#53215) üzenetére


Crytek
veterán

1 pack már megvolt!

Megvehetem a második és egyben utolsó pakkot is amit enged az accounton ha szerzel magad mellé még 3 embert!

Next PC Upgrade: 2022

(#53218) ruti válasza Crytek (#53217) üzenetére


ruti
Közösségépítő

akkor hajrá, emberek, itt jöjjünk össze, és Crytek lesz szíves venni egy 4-packot, köszönjük a lehetőséget :R
3 ember kell rajtam kívül

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#53219) Woodslave


Woodslave
nagyúr

off de segítsetek már hogyan tudom elindítani a gtaIV-et? Offline se csinál semmit, rockstarra reggeltem... (komolyan még egy ilyen xarság és soha nem veszek eredeti játékot :(( )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53220) TommyX_ válasza ruti (#53218) üzenetére


TommyX_
őstag

Engem esetleg érdekelne egy darab, de akkor kellenek mellé játszópajtások is ám. :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#53221) Arkennys válasza Crytek (#53217) üzenetére


Arkennys
addikt

Ez olyan, hogy elküldi giftként, és a kulcsot csak én látom, és aktiválom amikor akarom? Gamersgate et nem ismerem túlzottan. Ha igen, egyben benne vagyok.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53222) Csapoati válasza Arkennys (#53221) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hajszálpontosan úgy van, ahogy írtad. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53223) Arkennys válasza Csapoati (#53222) üzenetére


Arkennys
addikt

Akkor im in :) Kérek szépen részleteket PM-be a dolog mikéntjéről, de egyre vevő vagyok ezért a nem egész 900 ftért. :) Megteszi majd ajándéknak, átszoktatom egyik haverom jogtiszta játékokra. :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53224) Crytek válasza ruti (#53218) üzenetére


Crytek
veterán

Megvettem a pakkot jöhetnek a privik!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#53225) dokken


dokken
tag

Yuplay Battlefield 4 839 RUB

(#53226) DJGABI válasza dokken (#53225) üzenetére


DJGABI
addikt

pont írni akartam aprón is már szállingóznak az első AMD-s kódok 5-7k közt. #notbad

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#53227) szami777 válasza DJGABI (#53226) üzenetére


szami777
addikt

5-ért én is láttam ma, lassan esedékes lesz már :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53228) Wolverine válasza Woodslave (#53219) üzenetére


Wolverine
félisten

Azzal szívni is fogsz a megszüntetett GFWL miatt. Talán van rá megoldás... de nem állítom biztosan, mert nem követtem ezt a sztorit.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53229) dejaris válasza Wolverine (#53228) üzenetére


dejaris
addikt

Megszuntetett? 2014 nyara van?

(#53230) Satan_Claus válasza parandroid (#53138) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nem hiszem el :D Tenyleg van ilyen, en sem tudom megvenni (meg) a Fallout 3-at. Amugy ez ugye nem valami butitott nemet verzio zold verrel? Remelem, regiokorlat sincs, megveszem, azt otthon nem tudok vele jatszani... :F

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#53231) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Tudtok mondani olyan oldalt, ami összefoglalja/gyűjti az akciókat akár PC és konzolok külön.

Köszi

(#53232) Dilikutya válasza Wolverine (#53228) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem valamelyik nap még működött. Tetű egy dolog az a szar. Valamiért ki voltam belőle jelentkezve, egyből nem volt hajlandó látni sem a gépen meglévő mentéseimet. A Windows 8-al is akadtak problémái a kliensnek, igazán kiganajozhatnák belőle. Ekkora játék azért átköltözhetne normálisan is a Steam-re, úgy mint a két Batman. ráadásul én eleve a Steam-en vettem, nem tudom, minek szopattak azzal a ganajjal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53233) zsolt1225 válasza dokken (#53225) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Ezzel ruszki nyelvű BF-ed lesz. Volt már ruszki bf 3 accom és kellett hozzá egy angol nyelvű acc, hogy feltegyem majd vissza a ruszkira és úgy maradt angol.

(#53234) reelc válasza Satan_Claus (#53230) üzenetére


reelc
veterán

Innen nem vásárolható a Fallout 3 GOTY?
Miért pont német lenne?
De az szomorú, hogy hivatalos kiadói bolt, és nem írnak régiót?

[ Szerkesztve ]

(#53235) Dilikutya válasza zsolt1225 (#53233) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én megvárom, amíg a Humblebundle ezt is 5€-ért adja. Mindegy, hogy nem premium, és nincs DLC, de legalább angol, és kapok mellé még 6-7 AAA kategóriás játékot. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53236) genndy válasza sittes79 (#53231) üzenetére


genndy
addikt

PC-re talán a legjobb: isthereanydeal.com

Konzolos játékokkal itt nem foglalkozunk, ez a PC-s szekció! :P

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#53237) Dilikutya válasza reelc (#53234) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jelentem, megvehető, és Steam-re regisztrálható. Nekem most jön le. Lentebb írtak hozzá -10% kuponkódot is, úgy csak 2.21€ volt, az azért elég baráti ár. :)
Angol, francia, német, spanyol és olasz nyelv van benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53238) GoZoL válasza genndy (#53236) üzenetére


GoZoL
senior tag

Konzol engem is érdekelne!

(#53239) reelc válasza Dilikutya (#53237) üzenetére


reelc
veterán

Napi akció, gyorsan kell dönteni. :)
Nagyon jó áron van ez is, meg amit fentebb linkelt valaki Morrowind GOTY is. Nekem a Morrowind lemezen van meg, de nem lenne rossz Steames változatban is. Szeretem ezt a játékot.

(#53240) Crytek válasza reelc (#53234) üzenetére


Crytek
veterán

Már írtuk hogy simán megvehető és nincs vele semmi gond simán lehet (megvettem) regelni!

Next PC Upgrade: 2022

(#53242) reelc válasza Crytek (#53240) üzenetére


reelc
veterán

Köszi. De ezért kérdeztem, idézek másokat (mai bejegyzések):

"
(#53135) Anonymus X

Fallout 3 GoTY 2,5 EUR az Ubisoft Online boltjában. Elvileg Steam kulcsot ad, legalábbis pár nappal ezelőtti reddites társalgás szerint. Felelősséget azonban nem vállalok :)

(#53138) peterkeT válasza Anonymus X (#53135) üzenetére

Lol, megpróbáltam megvenni, de "Aufgrund des Jugendschutzgesetzes sind einige Titel nur zwischen 23:00 Uhr und 6:00 Uhr erhältlich. In der Zeit zwischen 6:00 Uhr und 23:00 Uhr können Sie das Produkt nicht erwerben. Sie können es aber in Ihren Einkaufswagen legen und später kaufen."

Beszarás, komolyan, ifjúságvédelmi okokból reggel 6 és este 11 között nem vehetem meg ezt a szart. :DDD

p
"
Később is aggódott valaki, hogy német verzió van-e az UBI shopban.

[ Szerkesztve ]

(#53243) Crytek válasza reelc (#53242) üzenetére


Crytek
veterán

Többen megvettük nekünk semmit nem írt ki,tökéletesen működik több nyelv is van benne (magyar nincs azt külön kell hozzárakni)
Ezt a német verziót nem is értem honnan szedte bárki is mert sehol egy fél szó sincs róla.

Next PC Upgrade: 2022

(#53244) reelc válasza Crytek (#53243) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, értem. De ezek miatt a bejegyzések miatt furcsálltam a dolgot, ezért kérdeztem meg.
Közben megvettem gond nélkül én is.

(#53245) maddionmax


maddionmax
aktív tag

717 Ft. muve.pl -en a Borderlands (1) GOTY...na ennyiért már érdekelne :D

(#53246) maddionmax válasza maddionmax (#53245) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megvéve, aktiválható, 750 Ft-ot vont le.

(#53247) Wolverine válasza Dilikutya (#53232) üzenetére


Wolverine
félisten

Meglepne, ha foglalkozna ezzel a Rockstar; túl régi játék a GTA IV ahhoz, hogy érdekelje őket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53248) edemark válasza maddionmax (#53246) üzenetére


edemark
csendes tag

Szia irigyellek, hogy neked sikerült mert nekem az írja ki, hogy a nem lengyelországból történő hozzáférés fel van függesztve. Pedig ennyiért a bolondnak is megéri. :O :O

(#53249) Anonymus X válasza reelc (#53244) üzenetére


Anonymus X
tag

A kollega valószínűleg nem Magyarországon tartózkodik, ahogy más is megjegyezte. Egyébként a szövegből sem következik az, amit gondoltál. Úgyhogy jól tetted, hogy végül megvetted.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#53250) maddionmax válasza edemark (#53248) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Magyarországról vagyok, így fórum által tiltott eszközökhöz folyamodtam a megvásárlás során, ezért a részleteket hagyjuk. Aki logikusan gondolkodik, minden veszély nélkül megvásárolhatja. Ha nagyon nem lenne ötlete, akkor privátban segítek neki.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.