Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54901) szami777 válasza Heavyrain (#54900) üzenetére


szami777
addikt

Érdekes, ezt ősszel szintén eljátszották. Lehet, hogy csak egy fél órára nyomják le. Legközelebb résen leszek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54902) Renok válasza Agyzuzo (#54899) üzenetére


Renok
senior tag

Szuper, köszi!
Meg tudnád mondani a mod nevét? :)

[ Szerkesztve ]

(#54903) ayo


ayo
addikt

aki veletlen nem vette meg a tegnapi flashben a legend of dungeont, annak itt egy sorsolas.

nekem pozitiv csalodas, foleg hogy elotte a hires forced jatekot vettem, ami meg nagyon nem tudott lenyugozni pedig ev coopjanak mondjak... na mindegy sok szerencset mindenkinek:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#54904) GoZoL válasza trance89 (#54892) üzenetére


GoZoL
senior tag

Én úgy tudom nem az, megveheted nyugodtan! De hát Amerikából miért is lenne régiózáras? :DDD

(#54905) trance89 válasza GoZoL (#54904) üzenetére


trance89
őstag

na meglett: Tomb Raider (ROW)
nyugodtan vegyétek :)

[ Szerkesztve ]

(#54906) GoZoL válasza trance89 (#54905) üzenetére


GoZoL
senior tag

De lesz 5 $-ért is!

(#54907) genndy válasza Renok (#54902) üzenetére


genndy
addikt

Qarl Texture Pack vagy valami hasonló a neve. A "Qarl"-ban nincs U. Oblivion Nexuson keress rá, ott tutira fönt van.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#54908) trance89 válasza GoZoL (#54906) üzenetére


trance89
őstag

hol írták azt?
már csak ezért is megérte:

From November 21 through December 31, 2013, purchase anything from the Digital Games Store and get a $5 promotional credit to spend in the month of January on our Editor's Choice Best Games of 2013 (Editor's Choice titles will be selected in the coming weeks). Customers will receive a $5 promotional credit for each qualifying purchase, but the promotional credits cannot be stacked on top of each other when they are used. Customers who qualify for this promotional credit will receive the notification e-mail on or within 48 hours after January 3, 2014. Please remember: Holiday promotional credits given out for Digital Games purchases cannot be redeemed until January, 2014.

eddig vettem egy max payne pack-et és egy tom raider-t (7+8 dollár), ezért január elején fogok kapni 2x5 dollár kreditet ami elvásárolható majd a "2013 Editor's Choice Games"-re

[ Szerkesztve ]

(#54909) cikasz válasza cskamacska (#54867) üzenetére


cikasz
őstag

Hogy tudom megvenni onnan a COH 2-t? Még nem jártam azon az oldalon.
köszi! TF kulcsokkal sincs tapasztalatom.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#54910) Agyzuzo válasza Renok (#54902) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Elsőként ide kukkants be: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1306005

De van egy külön oldal amin van egy bazi nagy pakk, mindjárt előkeresem, csak nem ugrik be a neve.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#54911) ollie válasza viharhozo (#54883) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amit GamersGate enged megvenni, az biztos, hogy működik nálunk mindenféle trükközés nélkül.

***

(#54912) Agyzuzo válasza Renok (#54902) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Plusz ahogy előttem is írták, a Qarl: http://www.fileplanet.com/189421/download/Elder-Scrolls-IV:-Oblivion---Qarl's-Texture-Pack-III-Full-v1.3-OMOD

De volt még valami pakk, aztán lehet már keverem. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#54913) GoZoL válasza trance89 (#54908) üzenetére


GoZoL
senior tag

A listában amit küldtek 12/24/2013 to 12/26/2013 Tomb Raider - $9.99 de ott az ára nem 5 $. Pár fórumtárs írta megesküdve hogy 5$ lesz de ezt nem látom a listában!

(#54914) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

Szokott a The Witcher-ből 1+2 pack lenni olcsón, vagy érdemesebb most megvenni a kettőt 5 euróért?

(#54915) Rent válasza szami777 (#54901) üzenetére


Rent
senior tag

Köszi!! Én bezsákoltam 1.020Ft ot vont le. Pontos [link]

érdekes amúgy, 11euró körül van a sniper v2 collection, a "rendes" sniper collection (1+v2) meg 3,4 körül. :D

[ Szerkesztve ]

(#54916) Csapoati válasza Rent (#54915) üzenetére


Csapoati
nagyúr

co.uk-n csak 1,88 font (670 Ft kábé) lett volna.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#54917) joe-ker


joe-ker
senior tag

Az Amazonos $5 Holiday Credit-el kapcsolatban tud valaki bővebbet,azon kívül hogy január 3.-án küldik.
Itt arra gondolok hogy megvan-e szabva,hogy mire lehet felhasználni? Bármit veszek felhasználható vagy hogy csak akkor ha pl.:20$ feletti az ár?

(#54918) Rent válasza Csapoati (#54916) üzenetére


Rent
senior tag

350ft-ért nem vpn-ezgetek, de köszi! :) hiába írom be hogy co.uk akkor is a com jön be.

(#54919) warcat válasza Csapoati (#54916) üzenetére


warcat
veterán

Bár volt már bundliban azért ez nevetségesen el van árazva,kedvezménnyel 1.42 font ,ahogy nézem most le is vették nem elérhető
A mai elárazások száma után vicces,hogy a Teleglitch játék napi akcióban van.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#54920) Crytek


Crytek
veterán

Korábban volt egy amazonos lista amiben volt a Castle of Illusion game 3.75$-ért!

Azt már lekéstem vagy mikor lesz mert nem találom :(

Next PC Upgrade: 2022

(#54921) po1son válasza Rent (#54918) üzenetére


po1son
addikt

nem kell hozzá semmi vpn...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#54922) viharhozo válasza wwenigma (#54888) üzenetére


viharhozo
addikt

Eleg gyorsan tortentek a dolgok, mert mire megtalaltam a felhasznalonevemet, addigra rendes aron volt fenn. A lenyeg: Gamersgate-en a kosarba berakott termek ara annyi marad, amennyi volt, hiaba valtozik kozben a shopban az ar.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#54923) W.Wilson válasza Crytek (#54920) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

A lista szerint 25-én és 1-jén lesz annyi.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#54924) trance89 válasza joe-ker (#54917) üzenetére


trance89
őstag

From November 21 through December 31, 2013, purchase anything from the Digital Games Store and get a $5 promotional credit to spend in the month of January on our Editor's Choice Best Games of 2013 (Editor's Choice titles will be selected in the coming weeks). Customers will receive a $5 promotional credit for each qualifying purchase, but the promotional credits cannot be stacked on top of each other when they are used. Customers who qualify for this promotional credit will receive the notification e-mail on or within 48 hours after January 3, 2014. Please remember: Holiday promotional credits given out for Digital Games purchases cannot be redeemed until January, 2014.

bennevan írva a szövegben

[ Szerkesztve ]

(#54925) Rent válasza po1son (#54921) üzenetére


Rent
senior tag

akkor hogy tudom beállítani, hogy co.uk árakat lássak?

[ Szerkesztve ]

(#54926) Crytek válasza W.Wilson (#54923) üzenetére


Crytek
veterán

Linket tudnál adni a listához ?Amit tudok abban nem szerepel!

Next PC Upgrade: 2022

(#54927) nepszter1 válasza W.Wilson (#54923) üzenetére


nepszter1
addikt

ezt a listát hol lehet elérni mikor milyen akciós játékok lesznek ?

(#54928) Mardel válasza joe-ker (#54917) üzenetére


Mardel
őstag

Lesz egy lista "2013 Editor's Choice Games" es csak azokra a jatekokra lesz ervenyes. Kupon meg az accountodhoz irodik es ha a listabol beteszed a kosarba a jatekot akkor mutatja a -5$-t.
Mintha tavaly ilyenkor mar tudni lehetett, hogy mikre hasznalhato fel a kupon (a tavalyi).

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#54929) Rent válasza Csapoati (#54916) üzenetére


Rent
senior tag

co.uk-n [link] bár lehet, hogy akkor csak elárazták, mert a com on is most újra 13,74 euró 75% akcióban! :D 3,4-ért akkor megérte. :)

[ Szerkesztve ]

(#54930) W.Wilson válasza Crytek (#54926) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Amazon Holiday Sale

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#54931) tupacamaru válasza Mardel (#54928) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tavaly 25.-én már lehetett vele vásárolni is. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#54932) joe-ker válasza trance89 (#54924) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi!

(#54933) Rent


Rent
senior tag

közben rájöttem arra is, hogy kell co.uk-s áron venni vmit. köszi azért! :)

(#54934) Csapoati válasza Rent (#54929) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a complete collection (amiben az 1. rész is benne van), de a v2 collection is már valami 8 font. Igazából csak azért írtam, hogy ezentúl érdemes mindkét oldalt lesned, mert hol itt olcsóbb valami, hol a .com-on.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#54935) Rent válasza Csapoati (#54934) üzenetére


Rent
senior tag

köszönöm szépen! :) ezután figyelem mind2 őt. :)

(#54936) ollie válasza tupacamaru (#54931) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azok más kuponok voltak szerintem. Emlékeim szerinte EA vagy valami más kiadó játékai mellé is osztogattak kuponokat, és azokat épp, hogy még decemberben kellett felhasználni. Ezek a mostani kuponok csak januárban lesznek érvényesek, és csak az amazon által kiválasztott játékokra.

***

(#54937) Csapoati válasza ollie (#54936) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2K-s tuti volt, én erre emlékszem csak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#54938) tupacamaru válasza ollie (#54936) üzenetére


tupacamaru
veterán

Lehet hogy 2K kuponok voltak, de tavaly is csak meghatározott játékora lehetett felhasználni asszem. :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#54939) cskamacska válasza cikasz (#54909) üzenetére


cskamacska
addikt

A Steamtrades.com oldalra belépsz a Steam fiókodon keresztül(Sign in through Steam), felkeresed a hirdetését, a komment mezőbe beírod angolul, hogy szeretnél tőle 10 dolláros Company of Heroes 2-t, és a gördülékenység érdekében akár azonnal meg is kínálhatod egy barát meghívóval.
Mikor visszaigazol és elérhető is lesz, akkor megvitatjátok hogyan tovább. Vélhetően előre kéri majd a pénzt(Paypal számla formájában)/kulcsot, de általában is az a szokás hogy az megy előbb, akinek kevesebb a pirospontja. Átverésről nem feltétlen kell tartani nagyüzemi árusoknál, egy Steamrep/Trade ban, és a biznic összeomlása sokkal jobban fájna neki, mint 10 elcsalt CoH2.

6 TF2 kulccsal is lehet fizetni, de nem feltétlen éri meg, Steam Marketen 1,5€ egy TF2 kulcs, ami 2700 forintra hozná ki, 10 dollár Paypal fizetése 0,64 dollár kártyás utalási díjjal együtt is 2300 forint, direkt Paypal számláról ingyenes utalással csak 2200 forint.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#54940) TTomax válasza cskamacska (#54939) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én most vettem töle egy kulcsot,minden hibátlanul ment! :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#54941) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Francba, most olvasom, hogy másodszor is lemaradtam Singer Elite V2-ről :-(

(#54942) SityiSXT válasza maddionmax (#54941) üzenetére


SityiSXT
őstag

Singer Elite? Biztos? :DDD

(#54943) warcat válasza maddionmax (#54941) üzenetére


warcat
veterán

Singer elite? :P Én egyébként még meg tudom venni,benne van a kosárban.

EA: It's in the crate!

(#54944) maddionmax válasza SityiSXT (#54942) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Rohadt tableten kijavítja amit írok :-) Sniper természetesen

Warcat: Ha megveszed és nem kell, átveszem tőled.

[ Szerkesztve ]

(#54945) djculture válasza SityiSXT (#54942) üzenetére


djculture
félisten

még jó hogy egy w-t nem rakott oda mert akkor érdekesebb dolgok jöttek volna :D

(#54946) freelanced


freelanced
addikt

Hello!

Kicsit OFF, de szerintem belefér még.

Milyen játékot tudnátok ajánlani ami stratégiai de inkább az építgetős fajta, legjobban a Settlers-t tudnám hozzá hasonlítani, valami olyan érdekelne, ahol nem kell rohanni, nem a küldetések a legfontosabbak, hanem az ember a saját kis városkáját, birodalmát építgetheti, és ehhez kapcsolódnak a küldik. Remélem értitek milyet keresek, ha lehet írjatok minnél többet, aztán majd mazsolázok közülük. Mindegy, hogy mikor játszódik, mindegyik kor érdekel.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#54947) sagem válasza freelanced (#54946) üzenetére


sagem
addikt

Tropico 4, Sim City, Anno 2070, Cities XL..nekem most hirtelen ezek ugranak be első blikkre.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#54948) djculture válasza freelanced (#54946) üzenetére


djculture
félisten

Nekem ez a kedvenc még valamelyik kedves fórumtagtól kaptam a 2011-es szenezés idején, tényleg el lehet vele molyolni..
[link]

[ Szerkesztve ]

(#54949) CriticalHit válasza freelanced (#54946) üzenetére


CriticalHit
őstag

-Rise Of Nations/Legends
-Age of Mythology/Empires
-Black and White

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#54950) szami777 válasza freelanced (#54946) üzenetére


szami777
addikt

esetleg, total war, civilization, port royale, patrician,
ezekből mind több rész van, lehet válogatni

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.