Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53101) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Újra van nálam grid 2 !

(#53102) Csapoati válasza reelc (#53100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elég valószínű, hogy most is így lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53103) reelc válasza Csapoati (#53102) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

(#53104) djculture


djculture
félisten

EA facebook:

Közeledik a karácsony, melynek alkalmából idén is több akciós játékkal készülünk: december folyamán olyan EA játékokra csaphatsz le kedvezményes áron, mint a DICE hatalmas sikernek örvendő háborús játéka, a Battlefield 4, a magyar szinkronnal ellátott FIFA 14, valamint a Need for Speed Rivals. Az akciók a PC, illetve PS3 és Xbox 360 verziókra egyaránt érvényesek.

De megnézve elég gyérek az árengedmények bf4 limited is kemény 9990

[ Szerkesztve ]

(#53105) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Assetto Corsa korait próbálta már valaki?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#53106) trisztan94 válasza JoolsNOS (#53105) üzenetére


trisztan94
őstag

Főnök aki autószimulátor b*zi meg van érte őrülve, azt mondja, hogy az eddigi legjobb. Pedig neki van rendes szimulátora, meg minden.

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#53107) ayo válasza JoolsNOS (#53105) üzenetére


ayo
addikt

kb minden szimulatorrajongonak most ez a uj must have jatek.

http://jateknaplo.blog.hu

(#53108) Vertigo18 válasza JoolsNOS (#53105) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem egy sz@r... A címe alapján azt gondoltam Opelokkal kell menni, és mélységesen átvertnek érzem magamat! :D ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#53109) Crytek


Crytek
veterán

Gamersgate ezt írja:

Now our big December Holiday Sale starts with amazing Daily Deals, Week-long Deals and Weekly Bundles!
Every day we will have 4 new daily deals.
If you buy 4 games, you only pay for 3!

Betettem mind a 4 game-et a kosárba és mind a 4-ért fizetni kell! Hogyan működik ez az 1 ingyenes?

Next PC Upgrade: 2022

(#53110) maddionmax válasza djculture (#53104) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nézem, de Origin Store-ban nyoma sincs semmilyen akciónak. Ennyi volt tegnap is az ára :D

(#53111) FollowTheORI válasza djculture (#53104) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak azokat árazzák le mindig, ami már senkinek sem kell... sajnos. :)
Ráadásul az Origin alapárak (ha ott várjuk az akciókat) horribilisen magasak, még akcióval sem lesznek nagyon jó deal-ek. :N

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53112) warcat válasza Crytek (#53109) üzenetére


warcat
veterán

1: Nem kapod meg rá a -20% kedvezményt, vagy ez, vagy a 3at fizetsz a negyedik ingyenes-akció

2: Mindig a legolcsóbb játékot kapod meg ingyen. veszel mondjuk 3x60 dolláros bf4-et meg egy 1 dolcsis poker night 2-öt akkor ez utóbbi lesz ingyen :)

Magyarán gagyi az egész :)

EA: It's in the crate!

(#53113) Csapoati válasza warcat (#53112) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy 4 drágát kell venni. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53114) djpetar


djpetar
tag

Akit esetleg érdekel a Starbound c. játék, ha humblestore-ból vagy a playstarbound.com-ról veszitek (mindegy, mert humblestore-ra irányít át), akkor a steam-es 14 euró helyett csak 15 dollár.

Trust me, I'm a doctor.

(#53115) djculture válasza FollowTheORI (#53111) üzenetére


djculture
félisten

Pont hogy a 576 meg a cdgalaxis és a konzolbolt is rajta van a képen.

(#53116) Niczo


Niczo
senior tag

The Bureau XCOM Declassified for PC £4.99
SimplyGames mennyire megbízható?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#53117) warcat válasza djpetar (#53114) üzenetére


warcat
veterán

Traderektől viszont csak 3.5 tf2 kulcs (5,88 euró)

EA: It's in the crate!

(#53118) cskamacska válasza warcat (#53112) üzenetére


cskamacska
addikt

De már a harmadik éve hozzák vissza, így csak van reklám értéke. :)
Nyilván csoportos vásárolgatásnál jöhetne jól, de az nem segít, hogy korlátozva van a megvehető példányok mennyisége. :(

Mellesleg én egész évben egy jó Graviteam leárazást vártam. Augusztusban volt, akkor kivártam, biztos év végén jobb lesz.
Lett is bassza meg vastag 30% mindenre. Útközben persze sikerült felszedniük egy szép áremelést is év közben, így most ott tartunk, hogy leárazva drágább a cucc, mint év elején teljes áron, az augusztusi akciós árakhoz képest meg dupláztak a mostaniak.
De szeretik a cinizmust, mert fórumukon ők azok, akik messze különbek mint a Matrix Games pénzhajhászai. Látszik. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53119) djpetar válasza warcat (#53117) üzenetére


djpetar
tag

Ó, köszönöm! :)

Trust me, I'm a doctor.

(#53120) FollowTheORI válasza Niczo (#53116) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Többnyire megbízható (bár még csak 2x vásároltam ott, eddig nem volt gond). Énis ott vettem meg, csak még 7.99-ért. :)

De figyelj mert a fizikai hordozóst linkelted... már ha letölteni akarod akkor a digitális boltjukba vedd meg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53121) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Humble Weekly Sale: Multimedia Fusion 2

Min 1$:
-Multimedia Fusion 2 /DRM Free/
-Vincere Totus Astrum /DRM Free/
-Oddplanet /DRM Free/
-Splotches /DRM Free/
-Faerie Solitaire /Steam/
-MANOS: The Hands of Fate /DRM Free+Android/
-Pitiri 1977 /DRM Free/

BTA (6$) :
-Knytt Undergroundlock /Steam/
-Really Big Skylock /Steam/
-NightSkylock /Steam+Android/

[ Szerkesztve ]

(#53122) Arkennys válasza Heavyrain (#53121) üzenetére


Arkennys
addikt

legyintést se érő...ennél azért acélosabbat gondoltam volna. De nem lehet mindig brassói az ebéd.

Tegyük hozzá, 1 dolcsis pakkból CSAK a faerie solitaire steames, a BTA játékokra jellemzőbb inkább a gőzösség.

szerk 2: mit gondolsz, miért mondom? Én is :DD

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53123) BoneDragon válasza Arkennys (#53122) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pedig azt minden nap megtudnám enni. :P

(#53124) Mate válasza Arkennys (#53122) üzenetére


Mate
nagyúr

Nagyon el lettél kényeztetve :D

(#53125) djculture válasza Heavyrain (#53121) üzenetére


djculture
félisten

Van még látom a sózzuk el mert a kutyának se kell rublikában játék:) De mondjuk nem is sajnálom most szüneteltetem a játék vásárlást, ma megvettem a pc gurut a painkiller hell and damnationnal egy hét szünet. Egyik bundle se valami acélos most szereencsére nem nehéz szüneteltetni :D

[ Szerkesztve ]

(#53126) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem lehet most versenyezni a nagy címek óriási leárazási dömpingjével... Spórolnak ők is. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53127) cskamacska válasza djculture (#53125) üzenetére


cskamacska
addikt

7 eurós Hell and Damnation után én is gyászba borulnék. :P

Ehhez képest a 864 forintos Binary Domain Complete pakkom az utóbbi idők legjobb Gears of War pótló Chest High Wall Simulator élménye volt. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53128) djculture válasza cskamacska (#53127) üzenetére


djculture
félisten

Jó ez 10 euronál még kevesebbért nem láttam steam-en se plusz van egy 14 napos ps plus kód is az ujságban amivel lehet tölteni ps3 ps4 re vagy 10 féle játékot végignyomni, utána meg lemondani a fenébe a lejárat előtt 1 nappal:) Lesz mivel játszani már elkértem haver ps3 gépét

[ Szerkesztve ]

(#53129) Crytek


Crytek
veterán

Valaki nem hallott valami kosza hírt arról, hogy mikor jön pc-re a Stargate SG1 Unleashed?

Next PC Upgrade: 2022

(#53130) cashback válasza Crytek (#53129) üzenetére


cashback
őstag

Ha tippelhetek a korábbi PC-s SG játékok kapcsán akkor azt mondanám: Soha!

Sajnos egy épkézláb kiadó sem volt hajlandó az MGM-nek eleget fizetni.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#53131) JoolsNOS válasza Heavyrain (#53121) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nabakker, tegnap vettem meg a Faerie Soltairet. :((( Igaz kuponnal nm volt sokkal drágább, de ezzel legalább elajándékoztam volna a többit.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#53132) warcat


warcat
veterán

Nuuvemen a Borderlands 2 Game of the Year Edition 2350 Ft
Mielőtt mindenki felhördülne,hogy de nem lehet megvenni,már kosárba lehet rakni bármi trükk nélkül.

Steamdbn meg csak sima és RU verziót találtam,szóval elvileg jó nekünk,nézzen azért még rá valaki.
Érdekes dolgok vannak,a 4.6eurós xcomot meg lehet venni, a kiegjét nem,Borderlands 1 Goty-t megint nem, a kettőt igen stb.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#53133) DeFranco válasza JoolsNOS (#53131) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem baj, jól jártál vele, tök jó játék... kis egyszerű püttyögő, de aranyos, és ha csak pár percre kell valami üresjáratba, akkor tökéletes :)

(#53134) Heavyrain válasza warcat (#53132) üzenetére


Heavyrain
őstag

Engem is érdekelne a régiózár. Ha tuti nincs rajta,akkor best buy,ennél olcsóbb egy darabig nem lesz :D

(#53135) Anonymus X


Anonymus X
tag

Fallout 3 GoTY 2,5 EUR az Ubisoft Online boltjában. Elvileg Steam kulcsot ad, legalábbis pár nappal ezelőtti reddites társalgás szerint. Felelősséget azonban nem vállalok :)

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#53136) cikasz válasza warcat (#53132) üzenetére


cikasz
őstag

A goty-ben található extrákat is adhatnák külön olcsón. Nekem csak a sima BL2 van meg :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#53137) Crytek válasza Anonymus X (#53135) üzenetére


Crytek
veterán

Én pedig vállalok ,megvettem és aktiváltam steam-en! :R
:DD

Next PC Upgrade: 2022

(#53138) parandroid válasza Anonymus X (#53135) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lol, megpróbáltam megvenni, de "Aufgrund des Jugendschutzgesetzes sind einige Titel nur zwischen 23:00 Uhr und 6:00 Uhr erhältlich. In der Zeit zwischen 6:00 Uhr und 23:00 Uhr können Sie das Produkt nicht erwerben. Sie können es aber in Ihren Einkaufswagen legen und später kaufen."

Beszarás, komolyan, ifjúságvédelmi okokból reggel 6 és este 11 között nem vehetem meg ezt a szart. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53139) JoolsNOS válasza DeFranco (#53133) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Jó is, néha nem is tudom abbahagyni :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#53140) Polllen válasza parandroid (#53138) üzenetére


Polllen
nagyúr

:DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53141) dokken


dokken
tag

DLH.Net-en aki most regisztrál Enclave steam key ajándék.

(#53142) FollowTheORI válasza parandroid (#53138) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gyere vissza magyarországra... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53143) FollowTheORI válasza Anonymus X (#53135) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Plussz ha valaki ott vásárol működik még a 10thanks kód, -10% az uplay shopba.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53144) ayo


ayo
addikt

ismet elindult az ev vegi indie bundle es jatek szavazas a blogomon.

termeszetesen decemberben folyamatos sorsolas lesz, de majd jelzek ezugyben... + unnepi kontos is elkeszult

Szavazz te is a 2013-as legjobb indie bundle-re és játékára! Az oldal szokásosan megkapta az ünnepi kinézetet és ahogy múltévben most is lesz heti több sorsolás is.

http://jateknaplo.blog.hu/2013/12/06/indie_szavazas2013

tudom hogy nem konnyu foleg hogy ebben az evben nagyon kemeny csomagok jottek ki, de ha van idotok akkor probaljatok meg leheto legjobban valaszolni. multevben is erdekes volt remelem most is az lesz a vegeredmeny

http://jateknaplo.blog.hu

(#53145) DeFranco válasza ayo (#53144) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egy tanács: ne tegyél minden választ kötelezővé, mert pl. nekem bizonyos kérdésekről fogalmam sem volt, vagy nem volt róla véleményem, mégis valamit kellett válaszolnom.

Az utolsó előtti kérdésnél pedig a kiegészítő infót válaszlehetőséggé tetted. Gondolom véletlenül.

(#53146) ayo válasza DeFranco (#53145) üzenetére


ayo
addikt

ugy volt elmentve de azt javitom mert en is igy gondoltam - megprobalom megint valtoztatni hatha

masik direkt van mivel nem lattam olyat hogy csak input legyen, igy van egy opcio es input - comment az szurke dolt szokott lenni

szerk: na most ujra leokeztem mostmar egyiksem kotelezo, kosz a feedbacket:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#53147) DeFranco válasza ayo (#53146) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kérdés típusa: szöveg-gel megoldható, hogy csak beviteli mező legyen, opció nem :)

példa: [link]

[ Szerkesztve ]

(#53148) gszp


gszp
csendes tag

Óóóójeeee! :DDD

Köszi mindenkinek, aki szólt a Fallout3-ről, aki bedobta a kuponkódot, és megerősítette, hogy ad steam kulcsot is. Ha valami best buy, akkor ez az. Reméljük a New Vegast is leakciózzák. :DD

:R :R

(#53149) ayo válasza DeFranco (#53147) üzenetére


ayo
addikt

updetelve, koszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#53150) Wizard of Oz válasza warcat (#53132) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Akkor oké a nuuvemes BL2 GOTY? Vett valaki?

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.