Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53901) EczkE válasza echterion (#53899) üzenetére


EczkE
addikt

A fenébe, nem akartam. :F isthereanydeal.com-on megnéztem hol a legolcsóbb aztán csak másoltam az amazonos linket. Bocs! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#53902) tupacamaru válasza echterion (#53899) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem nem reflink. :P

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#53903) ollie válasza Crytek (#53862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem használtál VPN-t? Egy ideje már bannolják az accountod 24 órára, ha rövid időn belül több országból jelentkezel be.

***

(#53904) dejaris válasza ollie (#53903) üzenetére


dejaris
addikt

Tulajdokepen azt hasznalt.

(#53905) echterion válasza tupacamaru (#53902) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, ha én az általam ajánlott amazonos cucc linkjeit nézem, egy bizonyos karakterkombináció a ref= után ott van mindig.

**********

(#53906) tupacamaru válasza echterion (#53905) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igaz. :B :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#53907) EczkE válasza tupacamaru (#53906) üzenetére


EczkE
addikt

Most akkor ref linkeset másoltam vagy nem? :D

Asszem mindenféleképpen!

(#53908) Mardel válasza echterion (#53905) üzenetére


Mardel
őstag

amazonnal nem a ref= a reflink, hanem a tag= pl. itt tag=isthcom0a-20

[link]

Az elobb linkeltem, hogy az isthereanydeal-hez tartozik,

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53909) tupacamaru válasza EczkE (#53907) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen mert az Amazon-nál a tag= jelöli a reflinket, nem úgy mint máshol.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#53910) reelc válasza csaba951 (#53887) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm a választ Neked és mindenki másnak is.
Én nem is nagyon apellálok arra, hogy nagyon feltudnám használni az $5 bónokat. Bármit is válogatnak össze, lehet már meglesznek, vagy nem is érdekelnek, stb. Bármilyen 2013 editor's choice is legyen, lehet nem fog érdekelni.
De ez én vagyok, másoknak biztos lesznek tuti vételek.

[ Szerkesztve ]

(#53911) RedMan válasza csaba951 (#53898) üzenetére


RedMan
tag

Ha már az alapjáték megvan steam-en és aktiválok egy amazonos GOTY-t (természetesen a DLC-k miatt), akkor marad a gyári magyar nyelvű verzió? Vagy mi történik szerinted?

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#53912) csaba951 válasza RedMan (#53911) üzenetére


csaba951
veterán

Hm. Plusz egy sort fogsz kapni. Tehát ott lesz a sima magyar alapjáték (dlc-k nélkül) alatta meg ugyanaz csak GOTY néven, amiben benne vannak a dlc-k de nincs benne magyar nyelv. Gyakorlatilag ez két teljesen különböző játéknak számít.

(#53913) Crytek válasza csaba951 (#53887) üzenetére


Crytek
veterán

Az opera mini (ezt csak olvastam) amcsi szervereken keresztül operál ezért látom ott dollárba az árakat és ott szoktam vásárolni. Erről nem én tehetek nem trükközök nem vpnezek ez van.

Next PC Upgrade: 2022

(#53914) warcat


warcat
veterán

Lehet próbálkozni olcsó 5 dolláros kredit reményében:

Ezért szerintem jár:
The Bureau: XCOM Declassified Light Plasma Pistol DLC 0.24 USD

Ezért meglepődnék ha kapnánk érte ,bár oda van írva az akció,ingyenes köszi pakk SRIV:
Saints Row IV - Thank You Pack

Utóbbiból azért mértékkel pakolgassatok :)

EA: It's in the crate!

(#53915) RedMan válasza csaba951 (#53912) üzenetére


RedMan
tag

Köszönöm a választ, akkor szerintem megveszem gőz akcióban a dlc-ket. :R :)

(#53914) warcat: Ha nov 30-án vettem valamit a kupont mikor fogom megkapni? Majd januárban?

[ Szerkesztve ]

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#53916) warcat válasza RedMan (#53915) üzenetére


warcat
veterán

Nov 21-dec 31 az akció időtartama, és majd január 3 + max. 48 óra

EA: It's in the crate!

(#53917) Niczo válasza warcat (#53914) üzenetére


Niczo
senior tag

köszi, behúztam mindkettőt :K
az email-es visszaigazolásban nem kéne írniuk hogy kaptam hozzá kupont, vagy azt hol tudom megnézni hogy most van-e nekem :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#53918) warcat válasza Niczo (#53917) üzenetére


warcat
veterán

Jelenleg nem tudok működő módszerről amivel meg lehetne nézni,nem nem írják a rendelésről szóló levélben még akkor sem amikor biztos jár érte,ahogy feljebb jeleztem,majd január harmadikán kiküldik az emaileket, 48 órás ráhagyással tehát jan 5-ig
A dlc-ért szerintem adnak, az SR4 csomag meg ingyen van tehát mindegy,csak azért ne ilyen 8-10 darabot pakoljatok el,mert akkor tuti nem lesz semmi belőle(most is a második az eladási listán tehát mondjuk extra feltűnést már nem tudsz kelteni vele)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#53919) echterion válasza warcat (#53914) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezt én is megvettem, kíváncsi vagyok, lesz-e utána 5 dodós kupon. :))

(#53908) Mardel: Köszi, ezt nem tudtam. Az előző linkedet nem igazán tudtam értelmezni. :B

**********

(#53920) tupacamaru válasza warcat (#53918) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tavaly írták ha kaptál kupon asszem, csak nem tudtad megnézni hogy mennyi van összesen.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#53921) warcat válasza tupacamaru (#53920) üzenetére


warcat
veterán

Igen,de most direkt nem küldenek,mert az volt a visszajelzés,hogy sok volt a spam...

Aliens Colonial Marines 2 USD lesz december 19-én az amazonon

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#53922) djculture válasza warcat (#53921) üzenetére


djculture
félisten

Majd akkor szólj ha fizetrnek érte hogy megvegyem..:) Gamersgate-n is volt 2,5 font de egy fillért se ér az egész, szégyenletes produktum..
De legalább beperelték az Aliens: Colonial Marines készítőit. Damion Perrine, az Edelson LLC ügyvédi iroda segítségével eljárást indíttatott a vásárlók félrevezetése címszó alatt

[ Szerkesztve ]

(#53923) warcat válasza djculture (#53922) üzenetére


warcat
veterán

Kapsz érte az 5 dolcsis kreditből + Steam kártyák,valamint pluszegysörsor
De egyébként valóban,még így is "drága".Röhejes youtyúk videókat készítettek róla.

EA: It's in the crate!

(#53924) djculture válasza warcat (#53923) üzenetére


djculture
félisten

Nem is az.. de hogy kiadtak egy olyan videot amiben csili vili volt a grafika is meg a játék menet is teljesen más. "Rohantak" az emberek megvenni, erre ilyen half life 1 szitű grafika táncolo alienek, elakadó teleportáló csapattársak ezer darab szkriptelt jelenet ami néha nem aktiválódik
..Gearbox és Sega párost 75 milió dollárra perlik emiatt az amcsi vásárlók és szerintem simán meg is fogja itélni ezt az ottani biróság.

[ Szerkesztve ]

(#53925) Arkennys válasza tupacamaru (#53920) üzenetére


Arkennys
addikt

Vásárlásonként 5 dolcsist kap az ember, vagy akármennyit veszel, egyet kapsz össz?

szerk: aliens és kártyák? miről maradtam le? nem kártyás játék tudtommal

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53926) Mardel válasza djculture (#53924) üzenetére


Mardel
őstag

Azóta jött ki hozzá vagy ~8,5GB patch.
Steamen észre se veszed, hogy most patchet is telepíti.
Plusz a játék is szebben néz ki már, 2$-t simán megér. [link]

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53927) djculture válasza Mardel (#53926) üzenetére


djculture
félisten

Havernak megvan ugyanolyan fos mint előtte, játék menetbeli bugok 70%-a benne van továbbra is.. Amúgy meg mindenki maga tudja hogy a saját vásárlóit becsapó kiadót és ezt a produktumpot szertné e támogatni akár egy fillérrel is, én nem az tuti..
Vegyél belőle vagy 20 darabot mert most 2 dollár hátha összeraknak majd egy új részt ami még a 45 metascore pontot se fogja elérni .

[ Szerkesztve ]

(#53928) Cheesus válasza djculture (#53927) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát én is megvettem potom pénzért a játékot, mert érdekel az Alien univerzum, DE nem mondanám magam kezdőnek FPS-ek terén, de az, hogy normál fokozaton a legelején nem tudok túljutni, amikor a csávó felrobbantja a hangárban a repcsinket, és ki kell tartani addig amíg kinyitnak valami ajtót az szinte hihetetlen...
Lehet hogy én vagyok a béna, és nem vmi bugba szaladtam bele, de azóta felé se néztem, letörölni nem töröltem még, mert egyszer rászánom magam, hogy folytassam, de az se mostanában lesz sztem...

https://www.twitch.tv/csehla

(#53929) djpetar


djpetar
tag

Sziasztok!

Jó ár a 11.25 euró ezért?

Trust me, I'm a doctor.

(#53930) warcat válasza Arkennys (#53925) üzenetére


warcat
veterán

Úgy tűnik rosszul emlékeztem,nyári szél alatt mintha úgy akciózták volna( +cards, akkor még ugye új volt a dolog).
Akármennyi kreditet összeszedhetsz,de egy vásárláshoz csak egyet használhatsz fel.
2-3 darabot mindenképp ajánlok mert annyit tavaly is könnyen el lehetett használni.

EA: It's in the crate!

(#53931) tupacamaru válasza Arkennys (#53925) üzenetére


tupacamaru
veterán

Vásárlásonként, a multkor oda volt írva hogy mihez jár az 5$ kupon, most még az sincs. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#53932) szami777 válasza djpetar (#53929) üzenetére


szami777
addikt

Nem...

Szvsz 2 dollart meger az alien jatek. Nekem otot is megert a coop miatt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53933) Arkennys válasza warcat (#53930) üzenetére


Arkennys
addikt

Jólvan, akkor jól tudtam, már meglepődtem. :) Semmi gáz.

Hát én 21.e után vettem 3 db online game code-ot, nem bánnék értük 3 kupont. :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53934) Heavyrain válasza djpetar (#53929) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha Steames lenne talán,de SecuROM-os az összes.
(Sima Trilogy egyébként 4.67 euró braziloknál,azt nem tudom,hogy a DRM-je milyen)

[ Szerkesztve ]

(#53935) djpetar


djpetar
tag

Akkor majd ha máskor leakciózzák, nem sürgős. Köszönöm a válaszokat! :R :)

Trust me, I'm a doctor.

(#53936) djculture válasza Cheesus (#53928) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy bug, haver is mit össze szenvedett mert az elején a csapattárs ott ragadt és teleportál össze vissza és persze nélküle nem lehet továbbjutni. Kinzás az a game nem szórakozás. Pedig a filmeket láttam úgy százszor az alien játékokat vágnyomtam isten tudja mennyiszer de ez egy fsadék nem játék.
Inkább ajánlom az előző részt, még az is jobb ezerszer 990 ft mindenfele tescoba is cdgalaxisban is.

[ Szerkesztve ]

(#53937) FollowTheORI válasza Cheesus (#53928) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem te vagy béna... ilyen szar... és ugye minden alien rád rohan, tehát ezis rontja az esélyt.
Nem is zavarja őket hogy ott van még 3 ember... szar sajnos az egész. Énis Alien fan vagyok, de csak 700Ft-ért mertem megvenni, persze miután kipróbáltam előtte. De még lehet ez is sok volt érte, 2 dollár azért már nem rossz, de hogy így mikor fogom kitolni és hogy, még nem tudom. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53938) djpetar válasza dokken (#53867) üzenetére


djpetar
tag

Utolsó kérdésem. :) Ez aktiválható nálunk? Mert ha igen, akkor must have. :DDD Az oldalukon ezt írják és így nem igazán konkrét: "Are the codes for use only in the UK?
Any download games, subscriptions or add-ons on Xbox LIVE or PC at GAME.co.uk are for use in the United Kingdom. While they may work in other countries we cannot guarantee that all will. PlayStation Network download games, subscriptions and add-ons will only work in the UK. Please note regional compatibility will not be accepted as a reason to refund the item."

Trust me, I'm a doctor.

(#53939) Arkennys válasza djculture (#53936) üzenetére


Arkennys
addikt

Én ezt a játékot csípem, mindenki leszutykozza, pedig szerintem egész értékelhető, ha az ember nem finnyázza túl. :) Mindhárom fajjal kivittem, fogom is még majd. (a képen linkeltre mondom)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53940) Mate válasza djpetar (#53938) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez nem dobozos?

(#53941) Vertigo18 válasza Mate (#53940) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az van az ára mellett, hogy "Download", meg az, hogy "steam"... Meglepődnék...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#53942) Csapoati válasza Mate (#53940) üzenetére


Csapoati
nagyúr

PC Download van jobb fent, szerintem csak kódos. A kérdés valóban csak az, hogy működik-e tőlünk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53943) Vertigo18 válasza Csapoati (#53942) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ráadásul alatta listázza, hogy miket tartalmaz, és mindegyiken a "PC Download" van...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#53944) warcat válasza Csapoati (#53942) üzenetére


warcat
veterán

Inkább csak annyi a kérdés,hogy eladják -e neki,én alapból angol boltból vettem a kulcsomat még a Skyrim megjelenésekor,mert ugye a boltok keveset hozattak,ugyanakkor a Cenega meg letiltatta a Steamen a kizárólagos Közép-európai forgalmazói szerződésével.
Megvenni nem tudtuk,de már akkor is lehetett aktiválni a nyugati kulcsokat

EA: It's in the crate!

(#53945) Mate válasza Vertigo18 (#53941) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez zavart meg:

Get FREE UK delivery on this product!

(#53946) Cheesus válasza djculture (#53936) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ismerem ezt a játékot és meg is van, ez azon kevesek egyike, amit dobozosan vettem meg. :) Nekem is nagyon tetszett, 2-3X ki is pörgettem ha jól emlékszem. (Azért is tartom "becsben" ezt a játékot, mivel legelőször még a virágbolti verziót toltam ki, jóval a Steam elött, de úgy gondoltam megérdemli azt, hogy a fiókomon is meglegyen).
Amúgy köszönöm Neked, meg NetTom-nak is a megerősítést, hogy valszeg nem én vagyok az ütődött :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#53947) djpetar válasza warcat (#53944) üzenetére


djpetar
tag

Jelentem megvásárolható és aktiválható Magyarországról. :))

Trust me, I'm a doctor.

(#53948) maddionmax


maddionmax
aktív tag

OFF, mert nem vásárlás, de ingyen játék:

Rettentő kitartó embereknek, akik nem riadnak vissza proxy használattól (sajnos csak US diákok vehetik át a végén a díjat), azoknak türelemjáték: http://learn.code.org/

Nem vásárlás, de ha az összes puzzle-t megoldod, választhatsz:

Díjak:
- $10 iTunes Card
- Portal 2 - Steam
- Simcity 4 (DRM-passz)
- FIFA 13 - Origin
- Plants vs. Zombies - Steam
- 10 GB Dropbox

Garantáltan működik,mert kb fél órája kaptam meg a FIFA13-at.

(#53949) cannibal válasza maddionmax (#53948) üzenetére


cannibal
senior tag

Megölted a topikot :DDD Mindenki kergeti a malacokat :))

(#53950) EczkE válasza maddionmax (#53948) üzenetére


EczkE
addikt

Valaki szerezzen már nekem egy FIFA13-at. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.