Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53751) arty válasza FollowTheORI (#53745) üzenetére


arty
veterán

jaok, ugyanazt írtuk :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53752) arty válasza FollowTheORI (#53749) üzenetére


arty
veterán

- steam nekem elmenti, ráadásul ilyen jól belőhető kategorizálás sem uplayben, sem originben nincs
- steamnek ezer meg ezer szolgáltatása van (big picture! konrollerrel!), amit a másik sehogy vagy über-kezdetlegesen támogat
- ráadásul a steam konzekvensen, minden játék esetén azonos, mig pl uplayen, originen számtalan játék még installálja magát, pecsel, stb - borzalom

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53753) FollowTheORI válasza Csapoati (#53750) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Játékok update-je, letöltés, rendezés (főleg a hide miatt, amit meg is jegyez központilag és másik gépen is úgy látszik/marad...stb), ikonméret "csúszka". Ilyesmi. Közösség az nyilván zéró, kivéve a BF, de annak meg saját webizéje van... nem is origines.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53754) FollowTheORI válasza arty (#53752) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Aham... próbáldi ki hogy órákig rendezgeted, kedvencek stb... majd menj egy másik géphez, lépj be és lásd hogy nulla beállítás... kezdheted előről azon a gépen is.

Egy véletlen gépújratelepítéskor, ha nem mented ki... dettó kezdheted előről.

Ez pedig szar... főleg hogy több száz játékról beszélünk... hát rendezgeti újra akinek hat anyja van.
Előbb használom a keresőt akkor. :DDD

Persze igaz ez egyéni szocproblem is, aki egy gépen használja annak ritkán fáj. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53755) cskamacska válasza FollowTheORI (#53753) üzenetére


cskamacska
addikt

Amit azóta sem tudok megérteni, hogy miért nem pakolták az Originbe a Battlelogot. Most ott tartunk hogy kell az Origin az indításhoz, meg kell egy böngésző ablak(és az sem mindegy milyen böngészőt használsz ugye) a játék használatához. :U

lista gond: Egyébként Uplay/Origin pároson hány játékod van Steamhez képest, hogy ott fel sem merül ilyen gond? Csak nem sokkal kevesebb? :P

ui2: Most poénból indítottam az Origin klienst, és saját frissítése után megint elfelejtette az automatikus bejelentkezést. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53756) FollowTheORI válasza cskamacska (#53755) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez egy jó kérdés... valósznű azért mert a DICE előbb gondolta ki, mint az EA az Origin fejlesztéseit. :)
De ez egy örök talány marad.

Nyilván van egy 10x szorzó. :DDD De attól még jobban tetszik az egész ígyis... és szerintem nem lenne gond többszáz játéknál se itt se.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53757) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Más, ha valakinek kéne ilyen időlimitált guess pass szóljön Steam-en. :)

Nem tudok velük mit kezdeni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53758) trisztan94


trisztan94
őstag

Megvettem múltkor a Humble Weekly Sale-en a Multimedia Fusion 2-es budlet. Nincs vele semmi gond, viszont a MF2 kér egy CD kulcsot telepítésnél, viszont sehol sem találom. Valaki tudja, hogy hol kell keresni? :(

https://heureka-kreativ.hu

(#53759) Wolverine válasza trisztan94 (#53758) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg a Steamen megnézhető a CD-kulcs, ha van ilyen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53760) Farkas86 válasza trisztan94 (#53758) üzenetére


Farkas86
senior tag

(#53761) trisztan94 válasza Farkas86 (#53760) üzenetére


trisztan94
őstag

:R :R

https://heureka-kreativ.hu

(#53762) Crytek válasza FollowTheORI (#53746) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem ez nem javított hanem rontott. AC 4 összes acsija eltünt mintha nem is toltam volna vele azt a 25 órát :(
Várom a 4.3-at ahol visszakapom őket :W

Next PC Upgrade: 2022

(#53763) arty válasza FollowTheORI (#53754) üzenetére


arty
veterán

Próbáld ki te, ahogy mondtam nálam működik.

céges gépen is íme itt vannak a kategorizálásaim:

Pláne, h steamhez van ugye "rendezgető" program is, tehát még első alkalommal se tartott sokáig a kategorizálás... :) (depressurizer)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53764) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ha esetleg valaki játszik/játszana a Marvel Heroesszal, és szeretné Thort megszerezni INGYEN az lépjen be a marvelheroes.com oldalon az accountjába és a redeem keybe írja be, hogy ODINSON

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#53765) FollowTheORI válasza arty (#53763) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kipróbáltam már párszor, de akkor biztos én csinálok valamit rosszul. :)

Épp a minap csináltam pl olyat hogy betettem Kedvencek közé pár játékot vidéken a szüleim gépén, és erre itt pesten a gépen semmi sem látszik abból.

De elhiszem neked jó. :R

Majd még utána nézek mit rontok el.

És külső program nem ér, én alap gyári default Steam kliensről beszélek csak, és azt is használok csak. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53766) arty válasza FollowTheORI (#53765) üzenetére


arty
veterán

külső programmal az ELSŐ alkalommal kell csak megcsinálni a kategorizálást, egy gépen!

olyan van egyébként, hogy berakok kategoriában egy ujonnan vett játékot és az a "többi gépen" nincs a helyén, de egy idő után "bemegy" (ha nem unom meg a várakozást és nem huzom be kézzel)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53767) reelc


reelc
veterán

Érdekesek ezek a GOG akciók.
$14.90 a Bullfrog csomag -75%-os akcióban. De ha kiveszem a pipát pl. a Theme Hospitalból, mert megvan, akkor a pakk átvált -50%-ra, $26.91 lesz. Inkább díjaznák a hűséget, hogy már vásároltam tőlük. :) Ne értsétek félre, nagyon szimpatikus a GOG, sok kincs van itt, csak ez így nekem furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#53768) Mardel válasza reelc (#53767) üzenetére


Mardel
őstag

Ugy nem jo, ha csinalsz egy masik gog accot es giftkent veszed? Vagy nem lehet 1-nel tobb account?

Egyebkent en nemtudom kivenni a pipat, mert azt irja hogy "OWNED" es az adott jatek arat levonja a pack arabol.
Mivel nekem megvan a Syndicate Plus es a Dungeon Keeper GOLD, ezert nekem 11.92$ ami meg mindig -75% szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53769) bullseye válasza reelc (#53767) üzenetére


bullseye
addikt

Igen, ez a csomag lényege. Hogy több dolog egyben nagyobb kedvezményt kap, mint a darabjai külön-külön.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#53770) szami777


szami777
addikt

War of ages bundle

King's Bounty: The Legend
Fantasy Wars
Real Warfare 2: Northern Crusades
XIII Century: Gold
Theatre of War
Men of War
Death to Spies: Gold
Earth 2140
semmi extra...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53771) trisztan94 válasza szami777 (#53770) üzenetére


trisztan94
őstag

Death to Spies jófajta :K

https://heureka-kreativ.hu

(#53772) reelc válasza Mardel (#53768) üzenetére


reelc
veterán

Igazad van... szóval: a nagy zöld Buy now feliratra kattintottam, ami $14.90-ért ajánlja a csomagot. Ha kiveszem a pipát akár egyből is, akkor ugrik a -75%... DE: a Buy now felirat fölött van egy vörös sáv, amit először nem vettem figyelembe. "You own part of this deal - complete it for $11.92". Vagyis látja, hogy megvan 2 játékom, és ha erre a piros sávra kattintok, akkor ennyiért vehetem meg (kivonta a 2 már meglévő játékom árát).
Először nem voltam bejelentkezve, azért nem láttam a vörös feliratot, és ezért változott a kedvezmény -50%-ra. De ha bevagy jelentkezve, és a Buy now-ra kattintasz, akkor kiírja, hogy you own it - arra ami megvan, de attól még a $14.90-et fizeted. A vörös sáv linkjére kell kattintani.
Azért írtam le ilyen részletesen, hátha segít másnak is a dolog.

(#53769) bullseye: Igen, értem, de attól még nem tetszett a dolog.

A lényeg az, hogy kicsit elnéztem, de minden rendben van. Oda kell figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#53773) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

GetLoaded SEGA kettőtnyolcért

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#53774) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sega féle Get Loaded. Nme túl nagy eresztés, de hátha lecsúszott valaki egy-két kiszemelt játékról.

Megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#53775) Arkennys válasza Wizard of Oz (#53773) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát ez is kimarad...getloaded x játék y pénzért akcióban még sose estem nagy kísértésbe, valahogy :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53776) warcat


warcat
veterán

Amazonon be van tervezve egy 2 dolláros colonial marines akció,azért semmiképp se vegyétek.De lehet én megvárom míg nekem fizetnek érte.

EA: It's in the crate!

(#53777) DeFranco válasza Wizard of Oz (#53773) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sonicot (ASRT) továbbra is melegen ajánlom, piszok menő, főleg kontrollerrel.

(#53778) Dilikutya válasza warcat (#53776) üzenetére


Dilikutya
félisten

2$-t már csak megér. :)
De így sem drága, 4€/játék. Bár volt ez olcsóbb is, igaz volt mellé kupon is, de valahol én ~900Ft-ért tettem magamévá kb. 2 hónapja. Anno megvolt a patch előtti változat, de kb. 5 percet játszottam vele, az első xenomorf felbukkanásáig. Simán futott, grafika sem volt veszett (bár nem 2013-as szint). Aztán elmentem vacsorázni, és nem foglalkoztam vele többet, már az első xenót a nyomi konzolos "nyomkodj eee-t" módon kellett elzavarni, úgy emlékszem, meg sem ölhettem. Aztán jó múltkor akcióban kuponnal úgy voltam vele, hogy Alien játék, úgyis ritkán van ilyen, majdnem 20 éve PC-n nem is volt, csak AvP. Azokat is szeretem, a 2. rész marina kampánya kellemes órákat szerzett, de a xenomorph és Predator oldal nem varázsolt el. A marine viszont hozta az Alien filmek hangulatát, Predator csak ritkán jött. A Predatort is imádom, de az igazi nekem mindig az első film dzsungele, nem passzolt semmi sehova.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53779) Rendo84


Rendo84
senior tag

Ha valaki rendelne, beszállnék 1 Indie Gala Happy Hour-ra. :R

(#53780) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Get games - Get Loaded

2 napig él:

Choose any 2 games for only £6, €8 & $10

Aliens: Colonial Marines
Aliens vs Predator Collection
Warhammer 40k: Dawn of War (GFWL DRM)
Sonic All-Stars Racing Transformed
Binary Domain Collection
Company of Heroes Complete Pack
Medieval II: Total War Collection
Rome: Total War Collection
Hell Yeah! Collection
Condemned: Criminal Origins (SEGA DRM)
Empire: Total War
Viking: Battle for Asgard
Alpha Protocol
Renegade Ops Collection
Virtua Tennis 4 (SEGA DRM)
Dreamcast Collection Steam

* This Get Loaded offer is not available in Japan, China, Taiwan and Korea
** Redeemable on Steam unless mentioned otherwise

(#53781) djculture válasza Dilikutya (#53778) üzenetére


djculture
félisten

Az előző rész ezerszer jobb grafikailag meg mindenhogy...

Más: simplekeysen blacklist 6,99 font, betyárul lement ennek a játéknak az ára is...

[ Szerkesztve ]

(#53782) Niczo


Niczo
senior tag

R3E -> Christmas Sale up to 70% off tracks, cars and liveries
Autószimulátoros arcokat kérdezném, érdemes bele valamennyi pénzt tenni, tolja valaki innen rendszeresen?
Free részét próbáltam, az alapján tetszik, de elég sokba kerül a plusz tartalom, még most sem túl olcsó magyar pénztárcához :N

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#53783) Csapoati válasza Niczo (#53782) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha engem kérdezel, szerintem amennyibe fájnak ezek a dolgok, annyit nem érnek. Inkább várjuk együtt a GTR3-at meg az rFactor 2-t. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53784) djculture válasza Csapoati (#53783) üzenetére


djculture
félisten

Fanatikus milliomosoknak tökéletes árazás, csak azok már élőbe versenyeznek nem egy szr programmal.

(#53785) Niczo válasza djculture (#53784) üzenetére


Niczo
senior tag

Igaz, most gyorsan utánaszámoltam, az összes pálya+autó esetén még az akciós árat nézve sem elég rá 40 euro :(
A Hungaroring + 2 autó 5 euro ;]

Csapoati: én még az Assetto Corsa árazását is szemmel tartom :K

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#53786) szami777 válasza DeFranco (#53777) üzenetére


szami777
addikt

nem rossz, csak pofátlanul csal az ellen :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53787) Csapoati válasza Niczo (#53785) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is, de az nemigen lesz akciózva jó ideig, 35-40 euro meg elég sok nekem érte. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53788) Crytek válasza warcat (#53776) üzenetére


Crytek
veterán

Info? Mert ennyiért még az én fiókomba is odafér az a raklap fos!

Next PC Upgrade: 2022

(#53789) warcat válasza Crytek (#53788) üzenetére


warcat
veterán

Cheapass fórumán dobta fel a főnök,hogy érdekelné-e a népet 2 dollárért.

Más: Europa Universalis IV 2350 Ft

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#53790) Crytek válasza warcat (#53789) üzenetére


Crytek
veterán

2 dollárért a szar is kell ,remélem ott is ezt mondták! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#53791) djculture


djculture
félisten

Szerintem nemsokára ugyis 1 dolláros bundle alapja lesz, kutyának se kell tescoba 990-ért sózták ki a fullos kiadást 2 dlc-vel. Kátszer visszatértem hozzá, de végül ugy döntöttem a jó isten mentsen meg töle..

[ Szerkesztve ]

(#53792) warcat válasza Crytek (#53790) üzenetére


warcat
veterán

Ja kb ezt mondták rá ott is,ráadásul kártyás, és jár mellé 5 dolláros kupon januárra.

Ha valaki Steam napit venne ,az tegye az amazonról : The Bureau: XCOM Declassified 12.49 dollár 12.49 euró helyett,és jár mellé az 5 dolcsis kredit is januári akciókra.

EA: It's in the crate!

(#53793) djculture válasza warcat (#53792) üzenetére


djculture
félisten

Bureau 5 font a codebreakers dlc-vel máshol, igy az éri meg legjobban sokan megvettük már ennyiért a fórumon...The Bureau: XCOM Declassified + Code Breakers Retail dobozost ad.

[ Szerkesztve ]

(#53794) Crytek válasza warcat (#53792) üzenetére


Crytek
veterán

Valami dátumot is mondott vagy majd mindenki nézze éjjel nappal azt egyszercsak lesz?

Next PC Upgrade: 2022

(#53795) DeFranco válasza Crytek (#53790) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kicsit sok lesz már a szar meg a fos, nem otthon vagy...

(#53796) Heavyrain válasza warcat (#53792) üzenetére


Heavyrain
őstag

Azt lehet tudni,hogy mi lesz ez a bizonyos januári akció,amihez jár az 5$?
Illetve minden vásárlás mellé jár a kredit,vagy csak pár kiválasztott játék vásárlásához van kötve?
(Pl,ha veszek valami 1$-os DLC-t,amellé is kapok?)

[ Szerkesztve ]

(#53797) FollowTheORI válasza Heavyrain (#53796) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha jól értettem az Amazon szakértői (?) csinálnak egy "2013 toplistát/válogatást" és azokat lehet majd megvenni januárban. Amolyan "Best Of" gondolom.

De én félek hogy abból az összes meglesz nekem már előtte, ami érdekel is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53798) warcat válasza Heavyrain (#53796) üzenetére


warcat
veterán

Minden játék után jár az 5 dollár kredit ami a digital download részlegen van,amennyire tudom még a dlc-k után is.
Már van lista,ami nem végleges,sem a tartalma(lesznek bundlek),sem a mostani árak,január folyamán majd akciózva lesznek,és az akciós ár mellett lejön belőle 5 dodó.
Idén januárban is volt pár kihagyhatatlan ajánlat,bár most direkt szóltak,hogy csak a Steam sale után kezdenek(Steam téli vásár napi ajánlataira tolt price match után összejöhet pár "érdekes"ár ;) :)
Előfordul,hogy valamit ingyen megkapsz,bár általában nem szándékos(pl Hotline Miami volt ilyen)
Átlagban én olyan 3db creditet tudok ajánlani,hogy legyen félrerakva,ezt abszolut nem nehéz összeszedni hisz most jön még csak Steam vásár.
Én vettem egy DLC Questet azért öö centért,hiszen még kártyás is :P

Időpont nem volt még a Colonial Marines-re említve de nem villámakció lesz.

EA: It's in the crate!

(#53799) Heavyrain válasza warcat (#53798) üzenetére


Heavyrain
őstag

Köszi az infót :D

Még annyi,hogy ez vajon csak PC-sre vagy MAC-es digital download-os játékokra is vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

(#53800) maross válasza djculture (#53793) üzenetére


maross
veterán

merre van az arra?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.