Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53251) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Valaki nem vett "véletlenül" többet a 2,5 euros Fallout3-ból? Jó szokásomhoz híven lemaradtam róla, csak ma megy a pénz a paypal-fiókra :-(

[ Szerkesztve ]

(#53252) kaszaf


kaszaf
aktív tag

Humble Bundle-s Orcs Must Die! 2: Complete Pack-omat felajánlom díjmentesen az első privátban jelentkezőnek! Rajtam maradt, nem akarom veszni hagyni.

(#53253) kaszaf válasza kaszaf (#53252) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Elkelt!

(#53254) BoneDragon válasza kaszaf (#53253) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lassú voltam :P

(#53255) eami válasza maddionmax (#53250) üzenetére


eami
addikt

pedig azt gondoltam volna hogy egy jogtudós nem csinál ilyet :D :D :D

(#53256) maddionmax válasza eami (#53255) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Valójában a proxy/VPN használat nem jogszabályba ütköző, csak a fórum szabályzatát sérti.

Vásárlásnál/aktiválásnál használnám, akkor már sértenék pár jogszabályt, de olyat én nem teszek :)

Mellesleg minden jogász a maga módján k*rva...jó pénzért bármit elvállal. :D

[ Szerkesztve ]

(#53257) Wolverine válasza reelc (#53244) üzenetére


Wolverine
félisten

peterkeT Németországban él :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53258) eami válasza maddionmax (#53256) üzenetére


eami
addikt

attól függ... ha steamen vásárolsz vpnel akkor bizony akár lockolhatják is az accountod, de a te dolgod :)

(#53259) dejaris válasza eami (#53258) üzenetére


dejaris
addikt

"Vásárlásnál/aktiválásnál használnám, akkor már sértenék pár jogszabályt, de olyat én nem teszek"

(#53260) trisztan94


trisztan94
őstag

Multimedia Fusion 2 megéri a 6 usd-t Humble Weekly Sale-en?

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#53261) arty válasza GoZoL (#53238) üzenetére


arty
veterán

konzolakciók:

konkrét cimet itt nézhetsz meg, h hol olcsóbb

itt meg ömlesztve van minden :)

futó psn (ps3) akció

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53262) maddionmax válasza eami (#53258) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ilyenre sohasem vetemednék :)

Ésszel él az ember

(#53263) cashback válasza arty (#53261) üzenetére


cashback
őstag

Nevetségesek a konzol játék árak.
Erősen fontoltam valami PS3/X360 (esetleg korszerűbb változataik) megvételét... de van hogy 10* annyiba kerül mint pc-re.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#53264) NorDezs válasza cashback (#53263) üzenetére


NorDezs
senior tag

A konzolnál ki kell használni, hogy vannak használt játékok. Én is angliábol szoktam rendelni röhejes árakon. Azon kívül a Marketplacen szoktak lenni szintén akciós ajánlatok, amik elég jók, bár ha ezeket megveszed hozzáadódnak az accountodhoz.

(#53265) bullseye válasza cashback (#53263) üzenetére


bullseye
addikt

De ebben benne van, hogy 1-2 hét és használtan vehetsz olcsóbbat, vagy eladhatod a sajátod...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#53266) arty válasza cashback (#53263) üzenetére


arty
veterán

Azt kell látnod, hogy konzolon kisebb az értékvesztés. Ott újonnan a 3-4 ezer forint már nagyon akciós ár.
Ami nem éri meg, hogy ennyiért a polcon tartsd, azt eladod és veszed belőle a következő játékot...

(+ vehetsz te is használtan, kölcsönkérhetsz, haverokkal csereberéltek, stb)

Más világ :)

(én pl az aktuális codot megveszem, amikor kb féláras, majd eladom 1-2 ezer bukóval.
Pécén mikor játszol végig egy codot 1-2 ezer forintért? Szóval ez relativ...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53267) parandroid válasza NorDezs (#53264) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Arról nem is beszélve, hogy a konzolos marketplace nem kicsit figyelembe veszi a hazai jövedelmi viszonyokat is. Kevés kivételtől eltekintve szinte minden feleannyiba kerül a magyar marketplace-en, mint pl a németen, ahol néha még a dobozos ár is kedvezőbb, illetve az esetek nagy részében azonos mint a marketplace-en meghatározott.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53268) trisztan94 válasza parandroid (#53267) üzenetére


trisztan94
őstag

ezt pl. jó hallani, hogy valaki figyelembe veszi ezeket. Ez csak PSN, vagy XBL is?

https://heureka-kreativ.hu

(#53269) parandroid válasza trisztan94 (#53268) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én az xboxot látom, nekem az van. Az más kérdés, hogy Németországból (német ip-vel), német hitelkártyával nem enged a magyar store-ból vásárolni. :N Viszont tavaly karácsonykor, amikor otthon voltunk, be tudtam vásárolni a magyar hitelkártyámmal. Két account van az xboxon, az enyém magyar, a lányomé német (a live gold az utóbbira van előfizetve, mert itt jóval több szolgáltatás jár , illetve rendelhető még pluszban hozzá), szerencsére használhatók a mindkét accountról a másik accounton lévő játékok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53270) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Nem tudjátok hogy a Nuuvem-es Borderlands 1 GOTY Steames? A Borderlands 2-t sikerült megvennem, aktiválható gond nélkül Steamen, és fel is van tüntetve a honlapon a Steam DRM, de az 1nél nem. Az Steames?

(#53271) NorDezs válasza parandroid (#53267) üzenetére


NorDezs
senior tag

Igen, ez is igaz. Ami pl usában 9,99$ az itthon általában 990Ft. Nyáron így vettem Forza Horizont 1490Ft-ért. Meg lehet nézni, hogy még most is mennyi boltban...

(#53272) echterion válasza parandroid (#53269) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor ezek szerint egy PS3-at lehet több PSN-es account-tal is használni? Csak mert most gondolkodom öcsém gépének megvételén, de saját acc-ot akarok létrehozni, csak nem tudom, lehet-e egy gépen többfélét használni.

**********

(#53273) Mardel válasza parandroid (#53269) üzenetére


Mardel
őstag

Ahhoz kepest ps3-nal azt ajanljak sokan, hogy angol regioba regisztraljuk magunkat, mert a magyar store eleg draga.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53274) trisztan94 válasza parandroid (#53269) üzenetére


trisztan94
őstag

Na, ezt jó hallani. Lehet beruházok majd egy XB One-ra, mert a gépem nem igazán játékra termett :K

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#53275) parandroid válasza echterion (#53272) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, ps-en hogy megy, xboxon biztosan így van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53276) FollowTheORI válasza echterion (#53272) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze hogy lehet, vicces lenne ha egy acchoz lenne kötve egy gép, pláne egy családi nappaliban. :)

A játékok megosztása lehet csak kérdéses, bár elvileg azok sincsennek acchoz kötve azt hiszem.
Hisz a játék kölcsönzés, és továbbadás lehetséges PS3-on. Tehát elvileg működik több accon is, max nem egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53277) echterion válasza FollowTheORI (#53276) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, ez segít a döntésben. Már csak pár jó cím kellene a szokásos húzók mellé (GT5-6, Tekken, GTA V), hasonló stílusúak.

**********

(#53278) djculture


djculture
félisten

Az EA jó nagy szarba került kikerült egy irat a netre amiben a kiadó sürgeti a fejlesztőket ha fél kész is de adják a ki a bf4-et, tegnap óta esik az EA részvény.
Szerk látom már itt is lett vagy 3 cikk erröl, minden projectet leállitott a dice csak a bf4-et hegesztik:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#53279) Mate válasza djculture (#53278) üzenetére


Mate
nagyúr

Édes istenem hány ilyen email lehet EA-nél.....

(#53281) #79621120


#79621120
törölt tag

Két eset lehetséges :

1, A tulajdonotokban lévő EA részvények sorsa miatt aggódtok .

vagy

2, A kezetek dörzsölitek és dögkeselyű módjára várjátok , hogy a BF4 vagy a többi új EA játék egydolláros bundle-ban végezze .

:U

(#53282) Csapoati válasza #79621120 (#53281) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az nem lehet, hogy elegedetlenek a felkesz BF4 miatt es orulnek, hogy a reszvenyarfolyam esese miatt talan tanul az EA a dologbol. Jol sejtem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53283) djculture válasza #79621120 (#53281) üzenetére


djculture
félisten

3. Örülök hogy a rajongók a lila ködöt elhesegetve végre észrevették hogy milyen hulladék játékért fizettek teljes árat és elkezdték szépen bsztatni a legrosszabb játékkiadónak megválasztott céget.
Talán ha kellően rálépnek a tyúkszemükre legközelebb nem adnak ki egy félkész valamit csak mer a COD előtt kell megjelennie azt mondja a kiadó vezére..

[ Szerkesztve ]

(#53284) Agyzuzo válasza #79621120 (#53281) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Asszem magamra ismertem

(Bár nem, igazából rohadtul hidegen hagy az egész :DDD)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#53285) Mate válasza #79621120 (#53281) üzenetére


Mate
nagyúr

3.

Régóta várom már, hogy EA fanatikusai szemen köpjék az EA-t és hátha pár év múlva újra össze tudnak rakni egy épkézláb játékot. Bár azt se bánnám ha pénzszűkében lennének és emiatt pár játéksorozatot el kéne adniuk és talán-talán újra értelmes részekkel gyarapodnának.

(#53286) bullseye válasza #79621120 (#53281) üzenetére


bullseye
addikt

4. Remélem kap akkora pofont az EA? hogy felhagy ezzel a gyakorlattal.

vagy legalább jobban titkolja a jövőben.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#53287) maddionmax


maddionmax
aktív tag

3. Optimista vagyok, talán összekapja magát és kijavítja a hibákat/befejezni a szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#53288) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

ERRE valaki?

(#53289) Mate válasza kriszpontaz (#53288) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát #53245 és #53246-os hsz-ből kiindulva aktiválható gond nélkül Magyarországon (A megvétele mint írta is már kérdéses és fórum szabályába ütköző) . Miután nem azt írta, hogy sikerült letöltenie, így 99%, hogy steam-en aktiválta.

[ Szerkesztve ]

(#53290) maddionmax válasza Mate (#53289) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Kevered, én muve.pl ajánlottam, ő Nuuvem-et kérdezte.

Mondjuk poloskáknál pont 50%-kal olcsóbb,mint Nuuvem-en, de fogyasztói társadalomban élünk...tessék költeni :)

(#53291) kriszpontaz válasza Mate (#53289) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez nagyon jó, de nem egyről beszélünk.
Erre a Borderlands GOTY-ra gondoltam, ami nem .pl oldalra mutat.

(#53290) maddionmax: nem akarok trükközni, ez műxik, csak nincs feltüntetve sehol hogy Steames.

[ Szerkesztve ]

(#53292) #79621120 válasza maddionmax (#53290) üzenetére


#79621120
törölt tag

Dear Customers,

In order to ensure the highest possible quality of service during sale, we temporarily disabled incoming traffic to muve.pl from outside of Polish territory.
Muve.pl staff

(#53293) mrhitoshi válasza FollowTheORI (#53276) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Max 2 gépen lehet beaktiválni egy accountot. -> (PS3)
Viszont így korlátlanul, és pofátlanu lehet akármit megosztani.

(#53267) peterkeT: PSN rohadt drága, még külföldön is! Viszont ami fura, hogy nemrég láttam Amazonon PSN GTA V kódot, ami feleannyiba került, mint a dobozos. Ilyet még nem tapasztaltam.

(#53277) echterion: GTA V instant get. Marha jó lett, és hatalmas poénok vannak benne.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#53294) maddionmax válasza kriszpontaz (#53291) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Godlike79: Értem, megértem.

dadawa: Visszaolvasol és látod mit írtam erre. Ne kezdjük újra kérlek.

(#53295) Mate válasza maddionmax (#53290) üzenetére


Mate
nagyúr

Bocsánat, tényleg :D Ennyi online langyos boltot már :D

DeFranco: Ki, én?

[ Szerkesztve ]

(#53296) Mate válasza kriszpontaz (#53291) üzenetére


Mate
nagyúr

Amazon nem játszik? Szerintem ott is hasonló áron lehet és az biztos, hogy steam-es.

(#53297) DeFranco válasza Mate (#53295) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hihihi... leírtad, hogy buzi

szerk: kiszerkesztetted, te kis [szerk] ;]

[ Szerkesztve ]

(#53298) maross válasza DeFranco (#53297) üzenetére


maross
veterán

Visszavaltottal kek rucira, epp meg akartam kerdezni hogy csak eddig tartott-e, de ctrl+f5 visszahozta a piros latexet :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#53299) DeFranco válasza maross (#53298) üzenetére


DeFranco
nagyúr

középső nevem postairón...

(#53300) kriszpontaz válasza Mate (#53296) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Onnan még nem vettem semmit, a múltkor akartam, de mire sikerült volna vége lett az akciónak :(.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.