Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) cskamacska válasza Youri (#53450) üzenetére


cskamacska
addikt

Sztaliné meg hogy hanyagolta a családját.. :DDD

crytek: Az odáig rendben van, de a kérdés mégis úgy van megoldva, hogy több ember nem veehti meg, így "nem éri őket kár". Mondjuk ahelyett, hogy kipeccselnék belőlük a fenébe. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53452) Youri válasza cskamacska (#53451) üzenetére


Youri
veterán

neki csak a rendszeres légzéssel kellett volna felhagynia fiatal korában :)

RTX ON

(#53453) reelc válasza Youri (#53450) üzenetére


reelc
veterán

Meg az a sok stúdió felvásárlás... mivé lettek a felvásárolt cégek?
Lionhead Studios - Black & White 2 óta?
Ensemble Studios - AoE utolsó része óta?
Stb.?
De ez bármelyik felvásárolt stúdióra igaz lehet.

Vagy pl. EA... Maxis? Annó megalkották a SimCity-t, és azóta Sim szinte minden játékuk... ami nem baj, ebben ők voltak a jók. Még a Sims első része is tetszett... aztán kiegészitő hozzá, 1-2-3-100. Szóval ledegradálták ezeket a tehetségeket is. Sims 2-3-x, millió kieg. hozzá. Ok, ebből van a pénz. Változatosság: a 2 Spore. De ilyenkor valahogy úgy érzem, egy nagymultú csapat többre hivatott. Ok, lehet azt a sok kieget nem is ők csinálták, de akkor mit?

[ Szerkesztve ]

(#53454) djculture


djculture
félisten

látom darkness2 napi akció van, g2a-n olcsóbb 5,49 €

(#53455) dejaris válasza Youri (#53450) üzenetére


dejaris
addikt

Igen es a az €A-nek az origin, Ub¥softnak meg a uplay. Kicsit gyerekes, nem?

(#53456) huskydog17 válasza cskamacska (#53451) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Eddig a CM részéről csak a Dirt 3 kapott megerősítést, hogy ki fogják szedni belőle a GFWL-t, de ehhez sok idő fog kelleni.
Na persze kérdés, hogy mivel ugye jelenleg a Dirt 3 is GFWL-t használ, akkor miért csak a 2. részt szedték le a store-ból. Szerintem pusztán annyi oka van, hogy a 3. rész esetében valóban dolgoznak a javításon, amely teljesen kitörli a játékból a GFWL minden porcikáját, viszont a 2. résszel már nem törődnek. Ez csak egy személyes teória. Nagyon örülnék neki, ha a 2. részből is kipucolnák, na de egyelőre várjuk meg, hogy a Dirt 3-nál mennyire és főleg mikorra sikerül ezt elérniük.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#53457) reelc válasza dejaris (#53455) üzenetére


reelc
veterán

A Valve-nak meg a Steam, mert ha nem hozna egy zsák pénzt, akkor kénytelenek lennének Half-Life-ot csinálni? :D

(#53458) dejaris válasza reelc (#53457) üzenetére


dejaris
addikt

Ez nem kerdes, hanem teny.

(#53459) WayneGace válasza reelc (#53453) üzenetére


WayneGace
őstag

Mi az, hogy többre hivatott? Ki dönti el mi a több? Például a simst szokás hc játékos körökben lesajnálni, pedig azért nagy siker, mert rengeteg embert szórakoztat. Tehát, ha így nézzük több örömet visz az emberek otthonába, mint nem is tudom, valamelyik hc játék.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#53460) djculture


djculture
félisten

Zombie Tycoon 2 nem tudom mi hiányzott az életemből..:D

Epigenesis játék viszont igy fél készen is nagyon nagy móka, ajánlom mindenkinek. Tisztára quake 3 team arena keiget juttatja eszembe csak sokkal szebb, és zászló helyett labdával kell pontot szerezni...

(#53461) reelc válasza WayneGace (#53459) üzenetére


reelc
veterán

A többre hivatottat úgy értem, hogy valamikor kreatív csapat voltak. Tudtak újat mutatni. Nem egy sorozat x-edik részének y-odik kiegészítő lemezét gyártják, mert a tulajdonosuk erre ösztönzi őket.
A jelenlegi fejlesztéseikhez képest többre hívatottak, nem másokhoz képest. Nem a piachoz képest.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne tudnának minden egyes játékuk új részénél új dolgokat felmutatni - biztosan tudnak - de ez nem egyenértékű azzal, hogy új játékot találnak ki. Újdonságot.
De mint írtam sok csapatnál érzem ezt, már akik nem lettek feloszlatva x évvel a felvásárlásuk után.
Ne érts félre, én nem szólom le a Sims-et. A kiadó üzletpolitikájával nem értek egyet. Persze, pénz beszél.

Játszottam a Sims első részével. Láttam, hogy jött ki egy kieg. 2-3-x hozzá. Majd második rész, kiegek, majd ugyanez lejátszódott, 3-ik rész stb. Persze, mert van rá igény.
Nagyon régen rengeteget játszottam a legelső SimCity játékkal. Hatalmas élmény volt.

Talán ez jobban szemlélteti, amit mondani akarok.
2000 (Sims első része) óta hány db "Sims" játék van - most látom, hogy a millió kiegészítő lemez nem is mind Maxis fejlesztés volt.
Hány SimCity (hm. A Rush Hourt fel sem tüntették) cím.
Hány Spore játék, ami az új IP-jük.

Persze a Wiki nem szentírás, de nem akarok órákig azzal szórakozni, hogy kiderítem, ténylegesen mi Maxis fejlesztés belőlük.
A lényeg az, hogy éveken keresztül láttam a boltok polcain, hogy jön ki ezerrel mindenféle kiegészítő lemez hozzá futószalagon.
Holott lehet elő tudnának rukkolni egy újabb nagy dobással.
Az is érdekes, amikor egy fontos tag (cég-társalapító, és kreatív egyén) elhagyja a cégét. Annó Will Wright lépett le, nemrég meg John Carmack az ID-től (szintén társ-alapító volt). Na, meg Peter Molyneux is otthagyott már pár céget.
De ez az egész az én véleményem. Lehet a világon egyedül gondolom így. :)

[ Szerkesztve ]

(#53462) djculture válasza reelc (#53461) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi 1-2 hónap és jön a sims 4 újabb 2000 kieggel :D

(#53463) reelc válasza djculture (#53462) üzenetére


reelc
veterán

Én nyugodt vagyok. :) Legalább ezt a Maxist nem fenyegeti a bezárás, van munkahelyük. Ez jó dolog.
Nem járt úgy mint pl. a Westwood Studios.
Ja, és az EA sem fog tönkremenni egy darabig. :)

(#53464) Mate válasza reelc (#53463) üzenetére


Mate
nagyúr

Westwood-ot ne is mond. Mai napig siratom őket.

(#53465) reelc válasza Mate (#53464) üzenetére


reelc
veterán

A Red Alert 2 volt az egyik első RTS-em. Nagyon szerettem. Valahogy más volt, mint a többi ötmillió RTS, amik akkoriban virágkorukat élték. RTS és FPS volt a játékok nagy része.

(#53466) djculture válasza reelc (#53463) üzenetére


djculture
félisten

Én mostanában rengeteg Lucasarts játákotszereztem be, azok is ütöttek akkoriban mindent. Mikor eladták a disney-nek akkor 500ft-ért bármelyiket belehetett szerzni, mostanra minden ilyen játék eltünt a piacról.

[ Szerkesztve ]

(#53467) WayneGace válasza reelc (#53461) üzenetére


WayneGace
őstag

Értem én mit mondasz. Persze pénz beszél, kutya ugat. Nyilván az az elsődleges minden fejlesztésnél.

Te melyiket választanád? Készíthetsz egy játékot, de nem kapsz a bevételből egy fillért sem. Nem leszel híres, senki nem tudja, hogy te csináltad, tehát közvetve se profitálsz belőle. Nem is játszhatsz vele.
Az első egy kreatív újdonág, ami nagyon sok ember szerint eredeti, új színt visz a játékok világába. Kb. lesz 500k fanatikus, aki évekig, évtizedekig játszik vele és minden idők legjobb játékának fogja tartani, ahogy a szakma is elismeri.
A második nem eredeti, sok helyről összeollózott játék, sokak szerint középszerű, viszont 10 millió embert szórakoztat a játék, és nyújt nekik örömöt.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#53468) Mate válasza reelc (#53465) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem Command & Conquer volt az első. Zseniális volt az a játék. Aztán ha jól emlékszem jött egy kiegészítője, ami nem volt nagy szám, de mivel kicsi volt a piac, így az is ütött.

Majd Jött a Red Alert és kiegészítői. 10/10, aztán a Tiberian vonal, ami szintén 10/10.

Megjelent a színen EA is, jött a red alert 2 ami 10/10, majd Generals ami szintén 10/10-es játék volt.

Ekkor már megvolt a terv a kiegészítőjére is és a Tiberian vonal folytatására is.

Sajnos westwood végleg megszűnt a kiegészítőt még kiadták és a Tiberian vonalat is bejefezték.

A maguk módján mind a kettő jó volt. A gond itt kezdődött. EA-nek kellet továbbvinnie a folytatást....

Red Alert 3 10/6
C&C 4 10/2
Generals 2 szintén rajzolt, vicc kategória grafikával indult, aztán még ez se lett belőle. F2P lesz belőle talán egyszer.... Hát ennyit EA-ről....

De ott van NFS sorozat is. Volt egy gárda, aki iszonyat jól csinálta a dolgát. Aztán valamiért úgy döntött az EA, hogy más csinálja... Azóta ide-oda adogatja a sorozatot és talán 2 NFS ami jó lett ,a többi vicc kategória....

(#53469) reelc válasza WayneGace (#53467) üzenetére


reelc
veterán

Nem kell választanom, mert gondolom a kezdő stúdiók is kifizetik az embereiket. Max. a profit lesz másképp, ha sikeres lesz a játék. Vagy játékonkénti szerződés van, ki tudja. Ezért számomra értelmetlen a kérdésed, mit választanék.
Persze, a fejlesztők bíznak benne, hogy sikeres játékot csinálnak. Ez természetes.
Kockáztatni kell. Vajon hol lennének a mai játékok egy Wolfenstein 3D, egy Super Mario, egy Street Rod, egy Dune 2000, Command & Conquer, stb. nélkül? Ha a Bethesda becsődölt volna az Elder Scrolls Arena és Daggerfall miatt? Akkor nem lenne Morrowind-Oblivion-Skyrim, stb.
Ahonnan elkanyarodtunk: a Sims is egy merész próbálkozás volt... életszimulátor. Kik csinálták? Akik már letettek valamit a Sim Cityvel és egyéb Sim(uláló) játékkal. De hogy kezdték? A Sim Cityvel, ami sikeres lett. Mi újat csinálhatnának? Mivel ehhez értenek Sim-játékot. De még annyi mindent lehetne SIMulálni, nem?

(#53468) mate3553: Az előbb nézegettem a Wiki-n az NFS sorozatot... egy kalapnyi stúdió dolgozott már rajta. Ami furcsa nekem: miért ugyanaz a neve több játéknak? Hot Pursuit, és Most Wanted 2x?
Ja meg a Tomb Raider is. Már alcímekkel sem vacakolnak, csak évszám megy mögé zárójelben? Ez valami új trend?

[ Szerkesztve ]

(#53470) Dilikutya válasza Mate (#53468) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elvileg nem lesz F2P C&C. Most megint rendes játékban gondolkodik a fejlesztő, akinek odaadták a Generals folytatását, kérdés, az EA mit akar kezdeni a jogokkal. Kár érte, a Generals-ig bezárólag mind élvezetes a mai napig. Talán a Generals volt az utolsó rts, amivel játszottam, az újabb C&C részeknek csak a demóját néztem meg (demó alatt itt az igazi demót értem, talán még mindegyikhez adtak ki), de már nem volt hangulata.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53471) Shodan


Shodan
addikt

bf4 premium hol most a legolcsóbb?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#53472) Allien válasza Shodan (#53471) üzenetére


Allien
veterán

PC-re? Amazonon 49.99 dolcsi, cd galaxis 9 990 Ft. :DDD g2a.com-on is 33,90€, azaz kb jelenleg egy árban van mindenütt. Én is várok vele, hátha beakciózzák valahol, mert sajnálom ezért a sz.rért DUPLÁN fizetni. :N Még, ha szerintem nem is rossz, csak ugye, attól még sokszor van vele baj... :((( Árához képest NAGYON drága (alap+prémium ára).

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#53473) Mate válasza Dilikutya (#53470) üzenetére


Mate
nagyúr

C&C 4 után nagy volt az ígérgetés, hogy rájöttek és belátták, hogy rossz irányba mentek. Azt mondták generals 2-t nagyon odarakják. Lehet azért nem akarnak F2P-t, mert sokat szidták őket miatta.

Bár ez érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#53474) ayo válasza djculture (#53460) üzenetére


ayo
addikt

psn viszonylag sikeres jatek bar messze nem tokeletes. a masodikreszrol mondjuk sokat nemtudok de hogy most pcverzio is van akar meg jo is lehet. az tuti hogy ZOMBI es STEAM na meg STEAM TRADING CARD miatt menni fog ez is rendesen :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#53475) Źşë' válasza Allien (#53472) üzenetére


Źşë'
addikt

addigra talán kijavítják a bugokat ;] nekem csak akkor lesz must buy ha bedobják egy bundliba, mert kb annyit is ér, betát kiadták beta állapotban :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#53476) djculture válasza Źşë' (#53475) üzenetére


djculture
félisten

Ja egy fillért se ér perpillanat pedig én bf mániás vagyok úgy mondom ezt. Játszom a régi részekkel inkább több örömöt okoz mint ez, szerencsétlen apc-t glockal fel lehet robbantani meg egyéb hülyeségek.

[ Szerkesztve ]

(#53477) djculture


djculture
félisten

Ubi se szrozik már bejelentették hogy novemberben jön az Assassin's Creed 5

(#53478) szami777 válasza djculture (#53477) üzenetére


szami777
addikt

Remelem ubinal valaki fogja használni a fantáziáját.
Valahogy igy:[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53479) dejaris válasza szami777 (#53478) üzenetére


dejaris
addikt

Itt a pont. Semmi baj nincs a szammol, amig uj otletek vannak. Es mivel tele van a tortenelem titkos es misztikus dolgokkal, igy lehet akar AC100 is.

[ Szerkesztve ]

(#53480) cskamacska válasza szami777 (#53478) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem meg már konkrétan a hullagyalázás stádiumában vannak az Assassins Creed sorozattal az Ubinál, és egy kínai-japán mashup történet nem segítene a dolgon. :U
A Black Flag teljesen jó játék lenne az erőltetett franchise név, és hurcolászott történet nélkül is. Csak hát ha beledöglenek sem mernek kiadni új IP-t, mert még a végén nem jönnek a negyedéves eredmények, és jön a pánik, mint a BF4-nél.
Ott is a gémernépség elégedetten hátradőlt, hogy ehehe megérdemlik, csinálták volna meg, csak amit a nyomorultak nem értenek meg, hogy pont leszarják a befektetők a játék minőségét, amiatt estek az EA részvények, mert nem tudják időben hozni a fejőstehén DLC-t, nem tudják tervszerűen a szart is kifacsarni a rajongókból.
A modern elborult befektetési elvárások így simán sakkban tartják a szoftvermultikat, ami önmagában már okozhatja az ágazat kreatív baját és vásárlóellenességét, még csak inkompetens gazember vezetők sem kellenek hozzá. :(

Gamefly:
Steam pluszegysor
Sid Meier's Civilization V: Brave New World 5,27 font
Metro: Last Light 6,8 font
Metro: Last Light - Season Pass 3,2 font
Dead Island Riptide 4 font
Max Payne 3 2,4 font
Origin pluszegyikon
The Saboteur 3,6 font
a GFDDEC20UK kuponnal

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53481) Wolverine válasza cskamacska (#53480) üzenetére


Wolverine
félisten

A Brave New Worldnél messze ez a legolcsóbb ajánlat eddig; a Steamen 67%-os akcióval is 10,2 euró volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53482) echterion válasza Wolverine (#53481) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, én is elgondolkoztam rajta. Rég toltam már a Civ V-tel.

**********

(#53483) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Amúgy viccen kívül milyenek lettek az AC-k a Revelations után? Hallottam már hideget is meleget is.

(#53484) pityeszka válasza DeFranco (#53483) üzenetére


pityeszka
őstag

Viccen kívül írom, hogy nekem az AC, ACII ( a legjobb ), AC: Brotherhood után véget ért a kalandozásom eme világban. A Revelations már annyira nem jött be, hogy 15 percet sem játszottam vele. A Black Flag-et még nem volt alkalmam kipróbálni.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#53485) marcusa válasza DeFranco (#53483) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem pl a 3-ik rész az egyik kedvencem, a story kicsit rövid, de szerintem ez az indiánosdi nagyon jó :)
A mostani is nagyon jó. :K
Remélem az ubi store-ba az AC1-et is leakciózzák majd, mert csak az hiányzik... bár van egy 35%-os kuponom, de nem használnám el, ha nem muszáj... :D

:-)

(#53486) Agyzuzo válasza DeFranco (#53483) üzenetére


Agyzuzo
addikt

AC2-nél egyik se jobb. :) Viszont a Revelations-nél jobb a 3 és a 4 is. Én legalábbis a Revelations-t tartom a sorozat mélypontjának, rettentően untam. A Black Flag iszonyat jó lett, de mintha nem is AC lenne... Nem mondok nagy spoilert ha elárulom miért - ez simán lehetne egy spinoff epizód, mivel ezúttal nem egy assassin-nel vagyunk, hanem egy kalózzal, aki egy szerencsétlen hajótörést követően összeszűri a levet egy másik túlélővel, aki történetesen egy assassin és miután megöltük, észrevesszük hogy van nála egy kis levélke, ami egy hatalmas jutalom átvételéről szól. Na, innen indul a story, felöltjük a híres ruhát és elindulunk, hogy begyűjtsük a reward-ot jó kalóz módjára. :) Ez a tutorial, szóval innen még sok minden lesz. Nekem tetszik, kicsit más, mint a korábbiak. És ebben a részben sokkal hangsúlyosabb a lopakodás, mint a korábbiakban, úgy vettem észre.

Az AC3 a témája miatt nekem nagyon bejött, végre variáltak kicsit a scenery-n. Ha nem is olyan jók, mint a második rész, de a Brotherhood szintjén simán mozognak.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#53487) arty válasza reelc (#53463) üzenetére


arty
veterán

nem fog tönkremenni? masszívan veszteséges egy ideje :)

(#53485) marcusa - ubi shopból AC1-et? undormány drm-el, ráadásul nem is uplayes? vedd steamen, ha teheted...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53488) Agyzuzo válasza arty (#53487) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha egy cég a nyilvános számviteli kimutatásai alapján veszteséges, attól még nem biztos, hogy az. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#53489) marcusa válasza arty (#53487) üzenetére


marcusa
addikt

Ha uplay.ubi.com-ból veszem akkor uplay-es lesz, nem? :F

:-)

(#53490) Csapoati válasza cskamacska (#53480) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyszeru a dolog, a kreativ es jo jatekokat kell megvenni, a felkesz szarok meg majd egy ido utan eltunnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53491) CriticalHit válasza DeFranco (#53483) üzenetére


CriticalHit
őstag

Az AC3 és AC4 már nem Assassin's Creed.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#53492) parandroid válasza Csapoati (#53490) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mond ezt az egymilliárd légynek, akik ott tolonganak, hogy 70 EUR-ért övék lehessen már elővételben a legeslegújabb kollofdúti, mert abban már van kutya (írhattam volna más játékot is, de annyira nem vagyok képben az aaa címekkel).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53493) Csapoati válasza parandroid (#53492) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez viszont nem a kiadok hibaja, hanem user error. Sajnos. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53494) Mardel válasza Wolverine (#53481) üzenetére


Mardel
őstag

Nem. Nuuvemen egy rovid ideig kb. 1$ volt. :DDD

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53495) dejaris válasza DeFranco (#53483) üzenetére


dejaris
addikt

A 3-asnak az eleje, anyira nem jott be, valahogy nem fogott meg. Letettem egy honapra, majd utanna nagy elvezettel jatszottam ki. 4-est nem probaltam meg, sokalom az arat, lesz majd meg olcsobb. A sorozatbol pedig nalam az elso maradt meg mindig a favorit.

(#53496) csaba951 válasza marcusa (#53489) üzenetére


csaba951
veterán

Erre azért ne vegyél mérget! A régi játékok nem automatikusan Uplayesek!

Én megvettem UPlayen az Anno 1404 Goldot és nem jelenik meg a UPlayben! Letölthettem a telepítőkészletet, ami egy halom önkicsomagoló rar fájl, és kaptam hozzá serial numbert. És csak maximum 30 napig lehetett letölteni. Ez a kiszolgálási színvonal nem éri el még egy warez változat színvonalát sem, mert a annak a letöltése nincs időhöz kötve, és egyáltalán nem kényelmetlenebb.

(#53497) marcusa válasza csaba951 (#53496) üzenetére


marcusa
addikt

Hát ez jól hangzik... :(
Valaki van itt, aki ubi store-ban az uplay.ubi.com-on vette az AC1-et, és meg tudja erősíteni/cáfolni, hogy uplay-ben megjelenik? :R

:-)

(#53498) szami777 válasza marcusa (#53497) üzenetére


szami777
addikt

Én a shopból vettem és ott csücsül uplay polcomon. Ne parázz, ha a shopba veszed ott lesz a fiókodon :)
Az AC-re egy mondat erejéig visszatérve: Ahogy sok mindenkinek, nekem is a 2 volt a favorit na meg a brotherhood. A mostani négy veszettül jó, de nem ac igazából. A 3 viszont még vissza tudott adni valamit nekem a korábbi ac feelingből. Nekem nagyon tetszett, ahogy Connor apró népének életben maradásáért küzd , közben pedig vadássza le a sok fejest sorban. Elvileg az új ac-re rengeteg mindent megváltoztatnak (elsősorban a harcrendszert fogják kicserélni), de olyat ,mint a 2 úgyse fognak tudni csinálni. Az akkor totális újdonságnak hatott, de most, hogy haladunk a korral, egyre több más egyéb látványelemet kell berakni, hogy túlélje a játék sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53499) Woodslave válasza szami777 (#53498) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én most az 1-el játszom (hirtelen felindulásból írtam volna hogy szenvedek, de az túlzás lenne, bár tény hogy nem maradtam fenn még éjszaka miatta) Csak azért játszom végig, mert azt olvastam, hogy a sztori folytatódik... :U Amúgy lehet már abbahagytam volna, mert bár tökre tetszik a környezet, a városok stb. De még nekem is egysíkú.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53500) marcusa válasza szami777 (#53498) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, megnyugtattál. :R

:-)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.