Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) djculture


djculture
félisten

gmg-n minden counter strike levan akciózva 75%-al

[ Szerkesztve ]

(#54702) echterion válasza cskamacska (#54696) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, tetszik az Ace patrol, ráadásul kártyás, így sztem megveszem. Jó móka lesz, köszi.

Jut eszembe, van most GG-re kupon?

[ Szerkesztve ]

**********

(#54703) djculture


djculture
félisten

Ez a bf4 ugylátszik jól bedöglött:

A Battlefield 4 már eddig is komoly gondokat okozott a kiadónak, ám újabb fronton is harcolnia kell. Ma a második befektetői csoport jelentette be, hogy a játék gyenge szereplése valamint az Electronic Arts magatartása miatt beperli a céget. Az indoklás szerint a kiadó átverte a részvényeseket a Battlefield 4 előrejelzéseivel és folyamatosan azt állította, minden rendben van a projekttel, ami a megjelenés után hazugságnak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#54704) Mate válasza djculture (#54703) üzenetére


Mate
nagyúr

De jó ezt hallani :)

(#54705) djculture válasza Mate (#54704) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagyon érdemes pénzt kiadni mert a perek miatt bármi lehet vele:) Én csak a titanfallt várom remélem azzal nem lesz ilyen komédia és nem bugtengerként jelenik meg

[ Szerkesztve ]

(#54706) szami777 válasza djculture (#54703) üzenetére


szami777
addikt

annyi negatív dolgot hallok a bf4-ről mindenhol. Én béta alatt remekül szórakoztam, de teljes árat nem adnék érte. Allkeyshopos pontgyüjtéssel ma kaptam egy bf4-et, de nem tudom mit csináljak vele...lehet inkább el kéne adjam, amig ér valamit.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54707) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Annyira azért már nem rossz... most a legutóbbi patch elég sokat javított + az AMD WHQL driver. Legalábbis most nálam nem fagyott még ki, igaz nem kockulok előtte több órákat éjjeleken nappalokon át.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54708) FollowTheORI válasza djculture (#54688) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg ez el van túlozva... örök optimizmusom arra vezet, csak szépen átnevezik és XBOX One alá tesznek esetleg más néven egy szolgáltatást meg szervereket és annyi. :)
Meg más kliens lesz, vagy egy modern ui app. A live azért ne feledjük a régi boxot is szolgálja... nem lőhetik le teljesen.

A DRM része, meg az update nem hiszem leáll.

Ha meg igen akkor így jártunk. Én anno megvettem 900Ft-ért, tavasszal kipörgetem még 1x a LIVE játékokat azt hiszem, és ha netán nem lehet tovább játszani velük, akkor crack vagy kuka. :D
Ha meg igen, akkor felesleges para. :)

De még azt is eltudom képzelni jön egy progi amit felteszel és az a gépeden "emulálja" a szolgáltatást és ennyi ha nagy sírás lenne vagy nagyon nem működne. (Mint egy offline DRM driver/progi akármi.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54709) djculture válasza szami777 (#54706) üzenetére


djculture
félisten

Én nekem már a béta se jött be olyan rajzfilmes volt az egész nem normális grafika.. Ráadásul a járművek agyon voltak gyengítve, ahogy hallom az mai napig így van
Bf3-ba viszont az veszem észre rengeteg ember ujra azt nyomja megint.

[ Szerkesztve ]

(#54710) arty válasza FollowTheORI (#54708) üzenetére


arty
veterán

az xbox livet nem is lövik le, csak a games for windows livet :)

offline profillal - vagy ha az online nem tud bejelentkezni, akkor az megy "offline" lehet továbbra is játszani - viszont update/patch, dlc, ott vásárolt teljes játék, nos az megy a levesbe.

persze lehet h a negativ PR érték miatt az ms esetleg visszatáncol, szokás szerint ...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#54711) FollowTheORI válasza arty (#54710) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pont azért mondom... a háttérben ugyanaz van.
Az hogy a PC interfészt leveszik (vagy átalakítják), attól még működhet a dolog tovább úgy ahogy most.
Csak új dolog, meg bolt nincs.

"Are Xbox LIVE and Games for Windows — LIVE two different services?

Games for Windows — LIVE and Xbox LIVE connect to the same service, so you can use the same account and have access to many of the same great features, such as multiplayer gaming, voice chat, text chat, achievements, and the same pool of Microsoft Points. Games for Windows — LIVE lets users see what their friends are doing online – using the same account as on Xbox LIVE, Zune, and Windows Phone. "

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54712) szami777 válasza djculture (#54709) üzenetére


szami777
addikt

hát igen a bf3...
olvastam valahol, hogy már milliós létszámban vannak a prémium előfizetők, most én is beújítottam nemrég, lehet maradok annál, az eddig is nagyon bejött.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54713) grizlisandor válasza cskamacska (#54698) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értettem, köszönöm szépen! :)

(#54714) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Valaki esetleg tud valahonnan / valakitől Dishonored: The Brigmore Witches UK verziót? (Mindegy, hogy gift vagy kulcs).

(#54715) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Véleményetek kérném, Homefront milyen játék?

(#54716) ricsiii01 válasza maddionmax (#54715) üzenetére


ricsiii01
tag

Nekem nagyon nem jött be, egyik legrosszabb FPS amivel játszottam. Még a medal of honor allied assaultot is jobban élveztem. :)

.

(#54717) ayo válasza maddionmax (#54715) üzenetére


ayo
addikt

ingyen kellett volna adni es akkor tovabb el akar steamen is. nem tudom mennyien jatszak de anno se jatszottak sokan. kb a nuclear down volt ami hasonlo tema bar ott meg epiteni is lehetett a commandernek de szinten keves ott is a jatekos. jo jatek lenne ha popularisabb lett volna valahogy. amugy onlive ban ki tudod ingyen felorat probalni ha meg letezik aza kliens :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#54718) maddionmax válasza ayo (#54717) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Értem, köszönöm, akkor 500 Ft sok érte :)

(#54719) Mate


Mate
nagyúr

Érdemes lehet lecsapni Skyrim Legendary Ediiton-ra vagy várható -50, esetleg -75%?
Őszi vásáron volt?

(#54720) Sify


Sify
senior tag

[link] Ez használható lesz Steamen vagy régiózáras?

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#54721) djculture válasza Mate (#54719) üzenetére


djculture
félisten

Az tartani szokta az árát..

(#54722) zone


zone
őstag

Mi a fene? Nézem, hogy akciós a DEx:HR Director's Cut, de nem úgy volt, hogy akinek megvan a sima, az olcsón frissíthet az új kiadásra?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#54723) alratar válasza Sify (#54720) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem simán lehet majd aktiválni!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#54724) djculture válasza zone (#54722) üzenetére


djculture
félisten

De úgy volt megjelenés után pár napig...Aki nem lépett az szerintem megveheti borsos áron.

[ Szerkesztve ]

(#54725) ollie válasza Sify (#54720) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a német amazonról nem vennék semmit, mert ott előfordul, hogy cenzúrázott, esetleg csak német nyelv van benne.

(#54722) zone: de, szerintem most is úgy van, de nem értem az összefüggést. Nem lehet akciós csak azért, mert akinek megvan a régi, olcsón megveheti az újat?

[ Szerkesztve ]

***

(#54726) Vertigo18 válasza ollie (#54725) üzenetére


Vertigo18
addikt

green blood rulez! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#54727) alratar válasza ollie (#54725) üzenetére


alratar
addikt

Nah igen!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#54728) Sify válasza ollie (#54725) üzenetére


Sify
senior tag

Ez US Amazon.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#54729) Mate válasza djculture (#54721) üzenetére


Mate
nagyúr

És az várható, hogy visszatér még ez a -40%-os akció?

(#54730) ollie válasza Sify (#54728) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ok, nem tudom, hogy én miért láttam ott német nyelvet.

***

(#54731) parandroid válasza Mate (#54719) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Volt Skyrim Legendary Edition az őszi akcióban, én is akkor vettem meg. személy szerint szinte biztos vagyok benne, hogy lesz megint.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#54732) Mate válasza parandroid (#54731) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

Akkor várok még :)

(#54733) FollowTheORI válasza maddionmax (#54715) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg annyira nem rossz... de hát ízlések és pofonok. :)
Én jót játszottam vele anno.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54734) zone válasza ollie (#54725) üzenetére


zone
őstag

Nekem megvan az alapjáték és a két DLC. A Director's Cut-nak így 4€-ba kellene kerülnie. [link]
Ehelyett a mostani akcióban, mint mindenki más 4.99-ért megvehetem újra a teljes játékot.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#54735) djculture válasza zone (#54734) üzenetére


djculture
félisten

Nagy átvágás volt az egész kezdjük ott hogy 4 euro sose volt, mert mindjárt megnézem de eleve többért rakták ki egyböl nem annyiért amennyiért megigérték. Utána az volt hogy majd visszaadják a különbözetet , azóta is várhatjuk..

[ Szerkesztve ]

(#54736) ruti válasza zone (#54722) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Deus Ex HR DC: a leírásban benne van, hogy aki rendelkezik az alappal, kap kedvezményt,
de ez most nem látszik...

a checkout-nál sem ír jóvá semmit

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#54737) arty válasza ruti (#54736) üzenetére


arty
veterán

majd ha vége a SALE-nek, visszaáll

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#54738) Keksz03


Keksz03
senior tag

Steam-en Flash Sales-be XCOM van és mellé az Enemy Within is kapott -50% leárazást.
Mennyire valószínű h kap többet? Mert ha nem akkor behúzom. :K

Szerk.: Illetve a Civ 5 Brave New World-ot vinném még! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#54739) djculture válasza arty (#54737) üzenetére


djculture
félisten

Magyarán vége a szélnek és akkor olcsóbb lesz annak akinek mnegvan az eredeti játék.. Szép dolog mondhatom :D

(#54740) FollowTheORI válasza ruti (#54736) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem értem... 5 EUR most a DC... mit beszéltek? :DDD
Akinek kell vegye meg most. Vagy az a baj hogy 600Ft több? :Y

Ennyi volt annak is akinek megvolt a gamma... vagy nálam rosz csak most a store? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54741) eami válasza djculture (#54735) üzenetére


eami
addikt

pedig én négyért vettem pont ahogy ígérték :-)

(#54742) Mardel válasza FollowTheORI (#54740) üzenetére


Mardel
őstag

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#54743) FollowTheORI válasza Mardel (#54742) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na hát erről van szó... 1 EUR kinek fáj ennyire hogy sír? :DD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54744) ollie válasza djculture (#54735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én 4 euróért vettem, mert nem sokkal megjelenés után javították az árát.

***

(#54745) warcat válasza Keksz03 (#54738) üzenetére


warcat
veterán

Amazonon 19.99 dolcsiért adnak az Enemy Within mellé alapjátékot is,ha nem is vesződsz az eladásával,odaadhatod valakinek karácsonyra stb.

EA: It's in the crate!

(#54746) djculture válasza ollie (#54744) üzenetére


djculture
félisten

Én meg 4,5 ért pedig megvolt az alapjáték meg az összes dlc is, de mondjuk nem vág földhöz az a fél euro ..

(#54747) Keksz03 válasza warcat (#54745) üzenetére


Keksz03
senior tag

Behúztam Steam-en az EW-t plusz a Brave New World-ot is már, megvan az alapjáték úgyh ugyanannyiba lett volna, aki van ismerős annak is megvan az alap úgyh mindegy is, másnak meg nem kell! :(
Eladással meg amazonnal nem lett volna kedvem szenvedni, de köszi a választ! :R

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#54748) Frod válasza cskamacska (#54696) üzenetére


Frod
addikt

Ez a kolléga által említett WH40K pakk gond nélkül aktiválható tőlünk?
Látom elfogad sima MasterCardot is, szóval lehet lecsapok rá.
Plusz látom Steam-es, így nem lenne Games For Windows-os buhera sem.

Do you see the white shadow?

(#54749) opti06


opti06
aktív tag

Borderlands 2 GOTY ezt steam megeszi minden trükközés nélkül? megbízható oldal?

(#54750) warcat


warcat
veterán

Szerencsénk van,amazonon toltak egy pmet flash sale-re valamiért

XCOM: Enemy Within 14.99 USD

Egy hónappal a megjelenés után,ráadásul olcsóbb amcsi ár 50%-én korrekt ajánlat,jár mellé az 5 dolláros EC kupon,gond nélkül aktiválható nálunk.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.