Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53401) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

A gamefly.co.uk-ról vettem egy STALKER CoP-ot a winter sale alatt, kuponnal, viszont a kiküldött kód invalid a steam szerint. Írtam a contactukra, elirányítottak Steam Supporthoz, de nem hiszem, hogy ők foglalkoznának vele. Mit lehet tenni?

Original's never fit - Socket 370

(#53402) Mardel válasza djculture (#53400) üzenetére


Mardel
őstag

Ha a 3 jatek kerulne 5499-be meg vennek is egy ps3-at. :DDD
De 11 ezer Ft-ert sok, akkor mar hasznaltan 2-3 ezer Ft/db aron.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53403) genndy válasza <MZ/X> (#53401) üzenetére


genndy
addikt

Biztos hogy Steames? CoP-nak kell kód a multiplayerhez, nem lehet hogy az?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#53404) djculture válasza Mardel (#53402) üzenetére


djculture
félisten

Ha megnézed utána ezeket is elsózhatod 2-3 ezerért ha végnyomtad:) Akkor már eleve kijön 6 ezer minimális 2 ezer áron is :D Konzol fronton sajnos tartják az árakat a játékok, mondjuk ha eladni kell akkor jó dolog ha venni akkor meg szr :D

[ Szerkesztve ]

(#53405) Crytek válasza <MZ/X> (#53401) üzenetére


Crytek
veterán

Az oldalán semmi szó nincs steam-ről. Szerintem buktad az oda való aktiválást!

Next PC Upgrade: 2022

(#53406) Arkennys válasza maddionmax (#53390) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, én múltkor kaptam nagyon olcsón egy sniper elite nazi zombie army 2 giftet ami RU és CIS es volt a leírása alapján, mondom rápróbálok. Aktiválta, és felraktam, játszottam vele egy jó órát kb azóta. Szóval érdekes dolog ez.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53407) warcat


warcat
veterán

Olcsó Tomb Raider 5,7 euró környéke kedvezményeseknek.

EA: It's in the crate!

(#53408) maddionmax válasza Arkennys (#53406) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Tényleg érdekes,mert a Yuplay Support írta, hajlamos szoktam nekik hinni...de látom nem szabad.

(#53409) Cheesus válasza <MZ/X> (#53401) üzenetére


Cheesus
senior tag

Érdemesebb lett volna elöbb itt érdeklődni róla, ugyanis én is néztem azt az akciót, de rájöttem hogy nem Steames, úgyhogy kihagytam. Becsapósak ezek az akciók, mert az Őszi sale alatt is voltak 3€ körüli Call of Pripyat-ok, de azok csak letölthetőek, tehát sehova sem regisztrálhatóak be. Sajnos Steam-es szempontból buktad azt az árat. :(

https://www.twitch.tv/csehla

(#53410) djculture


djculture
félisten

gamersgate
Postal 3 £3.74 mióta várok erre, tudom hogy nyamvadt meg értelmetlen az egész de jó móka ....

(#53411) ujlakany1993 válasza djculture (#53410) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nálam 7.49...

(#53412) djculture válasza ujlakany1993 (#53411) üzenetére


djculture
félisten

Ne a com oldalt nézd hanem a co.uk-t, ott mindig olcsóbb minden. Euroban aranyáron megy mindenhol minden..

[ Szerkesztve ]

(#53413) Blaise válasza djculture (#53400) üzenetére


Blaise
veterán

Máshol darabra is lehet veni 3990Ft-ért.

(#53414) Wolverine válasza djculture (#53410) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne. Ehhez nincs is gyakorlatilag köze a Running With Scissorsnak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53415) BigBlue69 válasza djculture (#53410) üzenetére


BigBlue69
őstag

Persze.. Ez megéri.. A legnagyobb shit.. Ez jó neked. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#53416) bullseye válasza djculture (#53410) üzenetére


bullseye
addikt

Nem kevered a korábbi részekkel?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#53417) djculture válasza bullseye (#53416) üzenetére


djculture
félisten

Tudom hogy semmi köze a régiekhez de megvolt nyavaja verzióban és renegeteget lehet vele marhulni. Amúgy a régi postal 2 complette 1.75 font

(#53418) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Az évszázad legrosszabb vásárlása a Battlefield Bad Company 2 volt 1€-ért.

Hivatalos EA szerveren minden fegyver unlockolva, unlimited ammo (már ettől a kettőtől égnek áll a hajam) és tilos a sniping (nem a campelés, a sniper fegyverek használata tilos!) és minden, amin gránátvető van.

Szerintem cumisüveggel kellene háborúzni, végtelen mennyiségű anyatejjel , aki csal azt pedig nem fogják a végén megbüfiztetni. Na de tréfát félre téve, pocsék a multiplayere...kár volt megvenni.

(#53419) stickermajom válasza maddionmax (#53418) üzenetére


stickermajom
addikt

És ezt egy szerver alapján sikerült leszűrnöd?

(#53420) djculture válasza maddionmax (#53418) üzenetére


djculture
félisten

Már a singleplayer is megért annyit, abba még egész korrekt kampány volt.

(#53421) BigBlue69 válasza maddionmax (#53418) üzenetére


BigBlue69
őstag

Talán ne hivatalos szerverre menj ..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#53422) djculture


djculture
félisten

Ezekböl a cobra 11-es játékokból melyik jó? Mert azok is levannak árazva 1-2 fontra most.. Steam-en megvan a cash time 2.. hármas az jobb annál?

[ Szerkesztve ]

(#53423) szami777 válasza djculture (#53422) üzenetére


szami777
addikt

én azt hallottam, hogy ahogy mennek felfele az epizódok, úgy lesz egyre rosszabb. a 2 van meg nekem is, az még tűréshatár :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53424) djculture válasza szami777 (#53423) üzenetére


djculture
félisten

Annyi van ezekből hogy már nem látom át. Van ez a Alarm for Cobra 11 Nitro is.:)

(#53425) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Csak sorban:

stickermajom: Nem, most már 2 órája ezzel szórakozom több szerveren.

djculture: Akkor elkezdtem a single playert, mert multi az ritka pocsék. Köszi a tippet!

BigBlue69: Ok, de nem csak hivatalos szerveren találkoztam ezzel...csak az utolsó hivatalos szerver csapta ki a biztosítékot.

[ Szerkesztve ]

(#53426) dejaris válasza maddionmax (#53425) üzenetére


dejaris
addikt

Felneztem most random serverre, es semmi sem volt unlockolva.

(#53427) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

EZ ennyire sz@r?? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53428) djculture


djculture
félisten

Betyár ez is: [link] Ez is levan értékelve a gamersgate oldalon de jó hogy utána néztem mi ez... Szörnyű..

[ Szerkesztve ]

(#53429) Arkennys válasza djculture (#53412) üzenetére


Arkennys
addikt

Postal 2 még kísértene is ennyiért, ha nem DRM free lenne. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53430) JoolsNOS válasza djculture (#53428) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ezen mit kell nézni?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#53431) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#53427) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah hogy bundli játék is volt azért ocsó... nem csak gagyi. :P

Nem szóltam. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53432) djculture válasza JoolsNOS (#53430) üzenetére


djculture
félisten

Semmit csak
Primal Carnage £2.49 és utána néztem már mi ez.. Találtam ezt a videót róla.

(#53433) dejaris válasza FollowTheORI (#53431) üzenetére


dejaris
addikt

Majdnem megvettem. Meg szerencse, hogy irtad es megneztem, hogy megvan-e.

(#53434) Dilikutya válasza Arkennys (#53429) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kár, hogy sehol se lehet a magyar szinkronos változathoz hozzájutni, csak használt, elfekvő lemezeken vaterán. Gondolom, esélytelen, hogy felkerüljön a szinkron is a Steam-re. Tudom, ez nem az a játék, ahol nagyon számít, mit mondanak, de hát az a szinkron... :)
Meg eleve kevés a szinkronos játék sajnos, és a régieket esélytelen digitálisan beszerezni (legálisan), újakhoz meg szerintem ezer éve nem készül, legfeljebb a hülye Fifához a kommentátor.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53435) #79621120


#79621120
törölt tag

(#53436) Zamery válasza Dilikutya (#53434) üzenetére


Zamery
senior tag

Én kimentettem a szinkronos verzió hangfájljait, és gond nélkül bemásoltam a Steames-be. Működik.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#53437) zone


zone
őstag

Groupees ShinyLoot már aktív

és egy újabb Groupees Spotlight, ezúttal egy horror játék

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#53438) reelc válasza #79621120 (#53435) üzenetére


reelc
veterán

GOG nagy ismerője, lenne egy kérdésem: a Microsoft - mint kiadó - (régi) játékai szerepelnek a kínálatban?
Látom a Whistlistben szerepel, de az nem jelent semmit... a Freelancert szeretném látni valahol. Akár GOG, akár Steam megoldásban, mindegy.

(#53439) zone


zone
őstag

CoD Ghosts kb. 7200 Ft
Nem tudom mennyire megbízható oldal, sem azt, lehet-e aktiválni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#53440) #79621120 válasza reelc (#53438) üzenetére


#79621120
törölt tag

" a Microsoft - mint kiadó - (régi) játékai szerepelnek a kínálatban?"

Sajnos még nem .

(#53441) reelc válasza #79621120 (#53440) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a választ.

(#53442) Dilikutya válasza genndy (#53387) üzenetére


Dilikutya
félisten

És mi van akkor, ha GfWL-est veszek jövő ilyenkor. Pl. elcsábulok egy 1€-s Resident Evil 5-től. Addig oké, hogy offline profil, de a Fallout 3 is indításkor rögtön ment a GfWL-re, és kérte a Steam kódot. És buziság az egész, mert tökmindegy, hogy online vagy offline, a mentéseimet helyi gépen tárolja. Megnéztem Fallot 3-hoz a no-GfWL modot, és ott pl. a a játékmentések mappát kell átnevezgetni, hogy lássa a játék a kilőtt klienssel is. Tényleg lőném tarkón, aki kitalálta ezt a szart.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53443) maross válasza zone (#53437) üzenetére


maross
veterán

Hinterland nekem nagyon bejott, a hibaival egyutt is vegigjatszottam ketszer-haromszor.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#53444) cskamacska válasza Dilikutya (#53442) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem kell aggódni, mert ahogy haladunk előre, egyszerűen eltűnnek a Steamről a GFWL-os játékok. ;]

Eltűnt a MS Flight, Age of Empires Online, a Colin McRae's DiRT 2, a FUEL, a Fable III DLC-vel együtt, a Juiced 2, a Quantum of Solace, és a Vancouver 2010.
Ace Combat Assault Horizon - Enhanced Edition, és a Section 8 nem megvehető, várhatóan eltűnnek.

Ezzel ugyan semmi nem oldódik meg, de a kiadók úgy néz ki ezzel elintézik a dolgot. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53445) Crytek válasza cskamacska (#53444) üzenetére


Crytek
veterán

Aki megvette ezeket ugyanúgy ott marad nekik szóval gond nincs!

Next PC Upgrade: 2022

(#53446) Dilikutya válasza Zamery (#53436) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel nekem nincs meg rendesen a Postal 2, így kénytelen lennék egy "demó" példányt is archiválni, így hiába lenne meg Steam-en, akkor is elő kéne vennem a "demót". Annyi erővel abból is telepíthetném, előbb megvan, mint hogy lejön Steam-ről. Jó, tudom, régi játékok 30 éves rajongói nem igazán célcsoportja egyik kiadónak sem. :)

Hotline Miami -75% 2,12€

cskamacska: Tényleg, most nézem, az Áruházban már nincs ott a DiRT2. Nem olyan rég vettem meg bundle-ban pedig. Bár lehet, hogy már akkor se volt közvetlen Steam-ről megvehető.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53448) dejaris válasza cskamacska (#53444) üzenetére


dejaris
addikt

Eddig ugy gondoltam, hogy a gfwl helyebe lepo uj szolgaltatas tovabb viszi. De latom az age of empires online-t lelovik a gfwl zarasaval egy idoben :(

(#53449) zone válasza Dilikutya (#53446) üzenetére


zone
őstag

Mondjuk a RWS pont aktív rajongói téren, nem véletlenül került fel a Postal 2 Steamre Greenlight-tal.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#53450) Youri válasza dejaris (#53448) üzenetére


Youri
veterán

a m$ legnagyobb bűne volt a gfwl...

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.