Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) Silent77 válasza DeFranco (#53048) üzenetére


Silent77
veterán

Van most vhol akcióban? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53052) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Valaki be akar szállni ebbe az új Bundlestars dologba? Nekem csak a GTR2 kell, azért adok egy fontot. Vagy megveszem én, és a maradékot szétosztjuk. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53053) Dilikutya válasza arty (#53045) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akármit nézünk, a PC egyik oszlopban sem áll olyan rosszul. Ha a 19-67%-ot nézzük, ott is a 67% többfelé oszlik, bár nem tudom, mire gondolsz konzol alatt, de nyilván legalább két platform (Xbox360, PS3), de a Wii sem lebecsülendő. Ha megnézel régi eladási adatokat, a konzol, konkrétan pl. a 90-es években az első Playstation nagyobb eladásokat produkált már akkor is. A lentebb írt Call of Duty Ghost adatok mondjuk tényleg durva különbséget mutatnak, bár az is fura, hogy 1 hónap alatt eladtak 9 millió példányt belőle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53054) joe-ker válasza Csapoati (#53052) üzenetére


joe-ker
senior tag

Én épp készülök megvenni a csomagot,ha még aktuális keress meg.

(#53055) Woodslave válasza Csapoati (#53052) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezek közül értelmes vmelyik autós játék? A farm meg a vonat nem érdekel (vonatszimulátor :Y :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53056) maddionmax válasza Woodslave (#53055) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Kapaszkodj a vonat és a repülő miatt vettem meg :D

(#53057) Woodslave válasza maddionmax (#53056) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vannak furcsa emberek ;] :D

hogyér adsz egy autóst? :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53058) szami777 válasza maddionmax (#53056) üzenetére


szami777
addikt

itt is köszönöm az autósokat :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53059) maddionmax válasza Woodslave (#53057) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Sanyival mi már leboltoltuk, már csak egy Off-Road Drive van.

(#53060) JoolsNOS válasza Woodslave (#53055) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az off-road sztem nem rossz.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#53061) reelc válasza arty (#53045) üzenetére


reelc
veterán

Ez magyarul van.
Idézek belőle:
"A nem az általánosan elfogadott könyvelési alapelvek szerinti (non-GAAP) eredmény, amint az a csatolt összevont eredmény-kimutatásból kiderül, nem tartalmazza a felvásárlásokból eredő egyéb nem tárgyi eszközök leírását, az átszervezés és a telephely-bezárások költségét, valamint a kapcsolódó jövedelemadó-kedvezményt. Lásd később, "A nem GAAP szerinti pénzügyi információk alkalmazása" alcímnél."

Nem ritka, hogy cégeknél bizonyos dolgok kétféle mérce alá esnek. Pl. soft (nem megfogható, pl. munkaóra) és hard (pénz) megtakarítás.

(#53062) morvaigaben válasza DeFranco (#53048) üzenetére


morvaigaben
tag

Igen, az nekem is bejött. Van mondanivalója.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#53063) Dilikutya válasza reelc (#53061) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jelen példára levetítve nekem ez nem világos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53064) Csapoati válasza Woodslave (#53055) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Race On + STCC 2 nagyon jó szimulátor, főleg túraautókkal, a GTR2 ugyanez, nagyobb, erősebb GT autókkal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53065) reelc válasza Dilikutya (#53063) üzenetére


reelc
veterán

Nem vagyok pénzügyi szakember.
De kettős mérce, gondolom. Egy a piac, a tőzsde felé, egy pedig maguknak és a befektetőknek.
Találgatok:
ha pl. megvesz egy fejlesztőstúdiót. Hozzájut az emberekhez, az IP-ikhez.
Ha bezárja egy fejlesztőstúdióját. Költségmegtakarítás.
Ha vége egy nagy játék készítésének, és 20-30 ember felesleges lett.
Szóval a nagy szám a tiszta bevétel, a másik meg már az, amiből le van vonva a működési költség (rezsi, bérek, jutalmak, stb.), az esetleges felvásárlás költsége, stb.
De mégegyszer mondom, nem tudom, de ilyen dolgokból lehetnek különbségek. Ha valaki nagyon jól tudó angolos megnézné azt az angol linket, kiderülne.

(#53066) FollowTheORI válasza SityiSXT (#53035) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azt hiszem ez volt az, de nem teljesen mert ilyen szép köralakú meg oszlop diagrammok is voltak benne, és még ennél is jobban szerepelt a PC.

De az is lehet az valami 2013 első vagy második negyedév volt magában, ami itt is jó amugy.

Mindegy az a lényeg hogy a PC piac messze nem olyan kicsi a konzolokhoz képest mint gondolják sokan.
Persze a két konzol együtt több, de a játék piac harmadát szerintem simán kiteszi akkoris a PC, tehát simán kezelhető lenne egyenrangúként. De mégsem teszik, meg lesajnálják... meg warez. Mi lenne ha nem lenne warez? :)
Meg mi lenne ha nem lenne annyi kizárólagos konzol exkluzív játék?
Egész más mutatókat látnánk, ha van húzócím PC-re akkor hozza azis a konzolok számait simán.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53067) Csapoati válasza FollowTheORI (#53066) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt azért kiemelném belőle: However, the numbers make one thing clear: people are still spending plenty of money—and time—on PC games, even if overall PC sales are down. I suppose that should come as no great shock. Hardware requirements for PC games have remained largely stagnant for a long time. As a result, even today's hottest triple-A games can be enjoyed on older hardware, and free-to-play titles and MMORPGs run on positively ancient machines. That will no doubt change once next-gen games start to arrive later this year. For now, though, I expect there are many PC gamers perfectly happy to spend their hard-earned cash on games rather than new gear.

Tehát most jön az a korszak, amikor itt vannak az új konzolok, mindenféle újdonsággal, ez sajnos sok embert elszipkáz a pc elől. Az utóbbi 2-3 év jó volt, mert már lecsengett az X360 és PS3 korszak, semmivel nem voltak jobbak (sőt...) egy középkategóriás pc-től.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53068) maross válasza Csapoati (#53067) üzenetére


maross
veterán

Es mi a nextgen konzol? Mert ha az xboxoneos meg ps4-es ac4 a nextgen graphics, akkor megint egy helyben toporgunk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#53069) reelc válasza maross (#53068) üzenetére


reelc
veterán

Szerinten a nextgen ugyanolyan általános jelző, mint a Microsoftnál az XP volt.
Szóval a PS3 is nextgen volt a PS2-höz képest. Új generáció. Ennyi.
Nextgen játék meg szerintem akkor lesz, amikor már meg sem jelenik a PS3-ra, XBox360-ra, mert már valóban az új gépek erejét használja ki. Amikor valóban az új generációra írják a játékot. Nem konvertálják, párhuzamosan fejlesztik, stb.

(#53070) zone


zone
őstag

$50 helyett most ingyen lehet Standard verzióra upgradelni a GameMaker Studio ingyenes alapverzióját, valószínűleg limitált ideig.
1.2.1222-re kell frissíteni, regisztrálni és emailben küldik a licence kódot.
Steames verzióhoz nem él a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#53071) dejaris válasza Dilikutya (#53053) üzenetére


dejaris
addikt

Adtak a francot. Ez leszallitott mennyiseg, amit karacsonykor, vagy az az utani akciokban fognak elszorni.

[ Szerkesztve ]

(#53072) Csapoati válasza maross (#53068) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még nagyon az elején vagyunk, szerintem az erőforrások tizedét se tudták kihasználni. Nézz meg egy X360-as CoD 2-t (az egyik első cím), meg mondjuk egy BF3-at. Lesz még itt durvulás, de én persze PC-párti vagyok. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53073) dejaris válasza Csapoati (#53072) üzenetére


dejaris
addikt

Az egyen hw nagy elonye. Ez engem meg is fogott nagyon, de aztan szembesultem azzal, hogy egy 5k-s akcio valt ki akkora orgiat arrafele, mint nalunk egy origin bundle.

[ Szerkesztve ]

(#53074) Csapoati válasza dejaris (#53073) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ezekkel az 1 dolláros bundlikkal, meg 5-10 eurós AAA címekkel már kicsit borul az árak egyensúlya. Mert mondjuk 100-ból van egy konzolod, a korrekt gép meg kb 150 ezer. Ha konzolra 10-15 ezer egy játék, PC-re meg max. 5, akkor elég hamar kiegyenlítődik a dolog. Persze a konzoljátékok továbbadását nem vettem bele, de a bundlikat sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53075) warcat válasza Csapoati (#53074) üzenetére


warcat
veterán

Sosem fogok már egy játékért 12-15k forintot fizetni ,ezért konzolom se lesz.
De még nyugaton is irreálisnak tartják az árazást,nem véletlen virágzik a becserélősdi,akkor mi mit mondjunk.

EA: It's in the crate!

(#53076) echterion válasza warcat (#53075) üzenetére


echterion
nagyúr

Használt játékokat kell venni, nem újakat. Onnantól meg nem 15ezer. De persze akkor nem lehet 0. day játékokkal játszani, ez tény.

**********

(#53077) Csapoati válasza echterion (#53076) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na igen, de az meg a PC-n is 8-10(12) ezer Ft.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53078) ChingChang válasza zone (#53070) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Köszi a tippet,

Nem tudom fogom e ezt a progit valah is használni, de utánnanéztem és lehet ingyen professional edition is.
Itt kell regisztralni licensz kulcsért.

Ezzel a módszerrel az ingyenes programot lehet fullba upgradelni, ****1224-re.

(#53079) Rendo84 válasza Vertigo18 (#53047) üzenetére


Rendo84
senior tag

Szerintem érdemes megvárni karácsonyt, minden Bundlestars- os csomag le lesz megint akciózva.

(#53080) Dilikutya válasza zone (#53070) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már nem él.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53081) morvaigaben válasza ChingChang (#53078) üzenetére


morvaigaben
tag

Köszi, kaptam kulcsot, és elvileg Prof Edition is lett.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#53082) bullseye válasza morvaigaben (#53081) üzenetére


bullseye
addikt

Van valami lényeges különbség ami miatt érdemes Steam változatot kidobni és külön lehúzni?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#53083) morvaigaben válasza bullseye (#53082) üzenetére


morvaigaben
tag

Hát igazából itt van a különbség.

Valszeg a cross platform a nagy +

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#53084) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Behalok, Uplay store átment EA store-ba... Need For Speed után Battlefield 3 akció? Wft?? :U :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53085) Mate válasza FollowTheORI (#53084) üzenetére


Mate
nagyúr

Ellenségem ellensége a barátom? :D

(#53086) csaba951 válasza FollowTheORI (#53084) üzenetére


csaba951
veterán

(#53087) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az OFFtopic hozzászólásokat kérem abbahagyni ebben a topicban!

⭐ Stella

(#53088) arty válasza reelc (#53061) üzenetére


arty
veterán

köszönöm!

magyarán számunkra egyik eredmény (gaap/non-gaap) sem tükrözi egy az egyben a tiszta _játékeladások_ arányait... hiszen ha adott évben adott platformra vesz/elad egy studiot egy cég, beruház uj devkitekbe az uj konzolok miatt, stb - mind-mind jelentősen torzíthatja a mutatókat :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53089) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Bitsudio - Winter Sale ( -80% Arma II Complete, -25% Arma III)

Igen, ugyanez volt az őszi vásár, de még mindig 6€ nagyon megért az Arma II Complete.

(#53090) FollowTheORI válasza csaba951 (#53086) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Világos hogy vakablak nekem... :DDD

De árulják a saját portékájukat akcióban. :DD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53091) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

érdekel a két far cry (és még a lélektani határomon belül van - bár tudom néhányan jönnek hogy a 2. egy fillért nem ér) A kérdés hogy ez a Tages DRM mint jelent? Gondolom Steam alá nem lehet "behúzni" (ok ez is mindegy, de vmilyen perverz oknál fogva a steamre úgy tekintek, mint egy játékos polcra, ahol a virtuális dobozaim vannak, nem szeretnék venni párat az ágy alá ha értitek :D )

Szóval ehhez a Tagéshoz kell egy x+1ik keretprogram?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53092) Pedro78 válasza Woodslave (#53091) üzenetére


Pedro78
senior tag

[link]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#53093) FollowTheORI válasza Woodslave (#53091) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem, a Tages egy egyszeri online aktiváció a kulccsal amit kapsz (általában).
Ritkább esetben telepíthet egy DRM drivert is a gépre (SolidShield változata)...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53094) Mardel válasza Woodslave (#53091) üzenetére


Mardel
őstag

Nem olyan mint a steam, hanem mint a securom vedelem, a gepenkenti telepitesek szamat korlatozza.
Magat a jatekot gamersgaterol tudod letolteni, legalabbis a telepito lemezt. A hozza kapott cd kulcsot meg telepitesnel keri a jatek.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53095) Woodslave válasza Pedro78 (#53092) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ezt olvastam a főleg az érdekelt (reméltem) hogy steam alá be lehet-e lőni (pedig mélyen tudtam hogy nem ;] :O :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53096) Cheesus válasza Woodslave (#53091) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nekem a 2. rész is tetszett :U

https://www.twitch.tv/csehla

(#53097) csaba951 válasza Woodslave (#53095) üzenetére


csaba951
veterán

Holiday Sale alatt amikor -75%-ot kapnak, keresd meg kedvenc Tradered, és ő majd szerez neked olcsón Steames verziót. 1200 Ft körül már biztos lesz neki.

(#53098) reelc válasza arty (#53088) üzenetére


reelc
veterán

Szivesen.
Egyedül az eladott darabszám lenne mérvadó. A digitális példányokról meg nem lehet tudni, mennyi megy el. Nagy leárazásnál, bundle-ben, meg nagyságrendekkel több, mint normálisan, gondolom.

Mik a korábbi tapasztalatok, karácsonykor hasonló akciózás lesz a Steam-en, mint ami most volt? Szóval nem csak a főoldalon kiemelt címekre, hanem rengeteg egyéb játékra is min. 50%?

[ Szerkesztve ]

(#53099) csaba951 válasza reelc (#53098) üzenetére


csaba951
veterán

Nem várható ilyen! Inkább kimaradnak az év -hagyományosan legjobb- értékesítési időszakából! Már nem akarnak több pénzt keresni! ;]

(Egyébként 12.19.-01.02.)

[ Szerkesztve ]

(#53100) reelc válasza csaba951 (#53099) üzenetére


reelc
veterán

Haha, a balgák! Most áraznak fel mindent +20%-kal? :D
Nézegettem sokat a Steamet, és volt pár kisebb játék jó áron... ha megint így lesznek, meg is veszem őket, valahogy lemaradtam róluk, azért kérdeztem.
(Köszi.)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.