Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) Mate válasza kriszpontaz (#53300) üzenetére


Mate
nagyúr

Amazon szűz vagy még? :D Egyszer meg kell, hogy csináljon az amazon. Onnantól kezdve már könnyebben fogtok egymásra találni :D

(#53302) DeFranco válasza Mate (#53301) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mán megen a szex... ;]

(#53303) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Jááááj hova kerültem :D ;].

Közben szétnéztem fórumokon, azt írják hogy a Borderlands 1 GOTY Nuuvem acc. alól letöltős és külön aktiválós (külön kódok az alapjátékhoz és a DLC-khez.), nem Steames. Na akkor megvárom a karácsonyi akciót. Viszont ez elgondolkodtató: [link]

[ Szerkesztve ]

(#53304) Niczo


Niczo
senior tag

Omerta-City of Gangsters ~ 670 Ft
kérdés hogy nálunk aktiválható-e, és angol nyelvű is, vagy csak orosz :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#53305) Frod válasza kaszaf (#53252) üzenetére


Frod
addikt

ohh a fenébe, nekem meg pont csak az az egy kellene az egész pakkból :(

Do you see the white shadow?

(#53306) djculture válasza Niczo (#53304) üzenetére


djculture
félisten

Ott van feketén fehéren hogy csak orosz nyelv... Язык: Русский (только текст)

(#53307) Niczo válasza djculture (#53306) üzenetére


Niczo
senior tag

Az ok, de mivel steam kulcsot ad, gondoltam hátha többnyelvű és talán nem is régiózáras, de gondolom túl sokat szeretnék :B

Mardel: na azt tudod hova húzzák ;]

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#53308) Mardel válasza Niczo (#53304) üzenetére


Mardel
őstag

Van hozzá 19.99€-s DLC. :DDD

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53309) mistixx


mistixx
tag

GMG Company of Heroes 2: Digital Collector's Edition - 22.09 €
GMG20-CV2W4-DSYBT ezzel 17 € körül van

[ Szerkesztve ]

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#53310) Mate válasza mistixx (#53309) üzenetére


Mate
nagyúr

Éreztem, hogy ha megveszem egyből akciózzák ész-nélkül mindenhol :D

(#53311) Agyzuzo válasza Mate (#53310) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És megér ez 17 ojrót amúgy?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#53312) maddionmax válasza Niczo (#53307) üzenetére


maddionmax
aktív tag

(#53313) Mate válasza Agyzuzo (#53311) üzenetére


Mate
nagyúr

Még csak kampányt csináltam, de nem rossz. Sokkal nehezebbnek tűnik mint az első része, de nem bántam meg :)

(#53314) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!
Egy kérdés: a Kinguin.net oldal mennyire megbízható, lehet-e itthonról használni, Mastercard nyerő-e?

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#53315) maddionmax válasza maddionmax (#53312) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Bocs, tévedni emberi dolog...most látom ott a ruszki verzió :(

(#53316) warcat


warcat
veterán

Amazonon 24.99 USD az Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, a Steam akció nyomán,mi van vele akkor,beaktiválható tőlünk csak nem adják el a sarló-kalapács miatt,vagy az is tiltva van? :)

EA: It's in the crate!

(#53317) Heavyrain válasza Hunork (#53314) üzenetére


Heavyrain
őstag

Megbízható,az árak viszont nem a legolcsóbbak...pontosan mit akarsz venni,ha szabad kérdeznem? Lehet máshol megkapod olcsóbban is.

(#53318) Hunork válasza Heavyrain (#53317) üzenetére


Hunork
veterán

Civ V Gods & Kings 3€

Máshol 30$-ért láttam,meg volt ahol 10 és 20€ között volt.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#53319) echterion válasza mrhitoshi (#53293) üzenetére


echterion
nagyúr

Itt van a TV-m alatt (öcsém kölcsönadta, hátha megveszem tőle :) ), de valahogy nem estem tőle hanyatt. Most a Sleeping Dogs-ot nyomom (PC-n), az valahogy jobban leköt.

**********

(#53320) Heavyrain válasza Hunork (#53318) üzenetére


Heavyrain
őstag

Én 3.99€-et látok legolcsóbbnak az oldalon O.o

Egyébként amennyiben lehet hinni a World Wide logónak,jó vételnek tűnik, Isthereanydeal szerint eddig 4,49€ volt a legolcsóbb.
(Fizetésnél meg a Paypal mellett a Credit Card opció elfogad Visa, Mastercard és JCB kártyákat is)

[ Szerkesztve ]

(#53321) reelc


reelc
veterán

Ilyenkor mi a helyzet? Sid Meier's Pirates! 1,74 Euro... de nem látom semmi jelét, hogy Steames lenne ez a változat, a DRM pedig SecuROM. Akkor ez simán letölthető, nem Steames? Vagy lehet egy Steames játék SecuROM-os is?

(#53322) Csapoati válasza Hunork (#53318) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Gold upgrade sale-kor 2,5 euro szokott lenni (Gods & Kings + az összes dlc).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53323) Hunork válasza Heavyrain (#53320) üzenetére


Hunork
veterán

Kosárba teszem és utána Sum: 8€
Ez már azért....

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#53324) reelc


reelc
veterán

Bocs, ha írta már valaki... Tomb Raider a Steamen: -80% engedménnyel van még 11 órán keresztül. Majdnem az összes Tomb Raider cím.
A legújabb rész most akcióban 9,99 Euro, de ha csomagban megveszed akkor a 10 játék együtt 13,99 Euro.

A Lara Croft and the Guardian of Light nincs benne a csomagban!

[ Szerkesztve ]

(#53325) Hunork válasza Hunork (#53323) üzenetére


Hunork
veterán

Inkább Steam gold upgrade 10€

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#53326) sagem válasza reelc (#53321) üzenetére


sagem
addikt

Ha nem jelzik, hogy Steames, akkor nem az, sima letöltős (azért van ott a verziószám is (a Steam ugye autopatchelne) :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#53327) reelc válasza sagem (#53326) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm.
Éltem a gyanúval, ezért kérdeztem. :)

(#53328) echterion válasza reelc (#53324) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, melyik éri meg ezek közül a legjobban (csak mert mindre nem lesz időm sose)? Az első pár részt ismerem még a virágboltos koromból, de az újabbakat nem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#53329) arty válasza echterion (#53277) üzenetére


arty
veterán

autós: motorstorm1-2-3, Ferrari játékok, Absolute Supercars
gta stílusu nincs más, csak a gta :)
verekedős: street fighter4, mortal kombat, soul calibur 4-5, virtua fighter, meg még rengeteg, aminek címét se tudom

de van még más exkluziv játék is számolatlanul, ezeket akcioban/használtan fillérekért lehet beszerezni (ez persze relativ)

(#53328) echterion - klasszik TR: Anniversary-Legend-Underworld. az uj is jó, csak nem túl tombraideres.

Lara Croft sem az, viszont az (local)coopban hatalmas jóság, nagyon ajánlom!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53330) reelc válasza echterion (#53328) üzenetére


reelc
veterán

Ez talán egy kicsit segíthet.

(#53331) echterion


echterion
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek, meglátom, melyikre esik a választás. :R

**********

(#53332) Hunork válasza Csapoati (#53322) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :R
De ez a kosárban hirtelen növekedés nem tetszik, inkább Steam akkor majd...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#53333) reelc válasza echterion (#53331) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy Arty írta, én is ezeket venném: Anniversary-Legend-Underworld. Ha a legújabb rész érdekelne, akkor elgondolkoznék a csomagon... 9,99 Euro az új rész, a csomag meg 13,99 Euro. Persze erősen pénzfüggő. A 3-ik utáni részekkel nem játszottam, de a Crystal Dynamics fejlesztőcsapat: Legacy of Kain sorozatát szerettem. Az új részeket ők csinálták.

Ezt korábban írtam:

Tesco ajándékkatalógus (december 11-ig): 1245Ft (2490 helyett) The Gamemania játékok. Boltonként eltérő a kínálat, én pl. a Majesty Anthology-t, és a Tomb Raider Ultimate Edition-t láttam ebből a játék sorozatból 1245Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#53334) gszp válasza reelc (#53333) üzenetére


gszp
csendes tag

De azok a Tomb Raiderek szerintem nem steamesek. Én például nem láttam semmi arra való utalást.

(#53335) reelc válasza reelc (#53333) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudtam mégegyszer szerkeszteni. Még csak annyi, hogy a borítóról nem derül ki, hogy a Gamemania-s lemezen Steamesek-e a játékok? Gondolom rajta lenne a borítón, ha azok.
Amúgy ezek vannak rajta:
Tomb Raider I
Tomb Raider II
Tomb Raider III
Tomb Raider The Last Revelation
Tomb Raider Chronicles
Tomb Raider The Angel of Darkness
Tomb Raider Legend
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider Underworld

Ha az új rész nem kell, ez alkalmi vétel 1245Ft-ért.

(#53334) gszp: látom közben Te is megírtad, hogy valószínüleg nem Steamesek.
Nos, nem biztos, hogy mindenki Steameset akar, pláne, ha így olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#53336) Mate


Mate
nagyúr

Off, de ezeket lehet rendelni Magyarországra?

(#53337) Csapoati válasza Mate (#53336) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem igen. "This item is also available for shipping to select countries outside the U.S." Mondjuk ez utóbbira nem találtam konkrétabbat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53338) genndy válasza Mate (#53336) üzenetére


genndy
addikt

Az Amazon topikban lehet hogy többet és jobban tudnak azért segíteni...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#53339) Allien válasza Mate (#53336) üzenetére


Allien
veterán

Ha saját accounttal lépsz be, IGAZI címeddel, akkor kiírja, lehet-e egyáltalán. Fizetés felé haladva meg le lehet kérdezni, még mennyi adót raknak Ők még majd rá, meg egyéb (pl csomagolási) költséget. Aztán, ha beérkezik hozzánk, akkor az összeg határ értéke miatt már vám köteles, jön rá áfa.
[link Magyr Posta]

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#53340) Mate


Mate
nagyúr

Köszönöm mindhármótoknak :)

(#53341) Crytek


Crytek
veterán

Valaki megvettem az amazonról a Dishonored Goty-t?
Most csak 2900ft .

Magyar nyelv lehet benne?

Next PC Upgrade: 2022

(#53342) Joe Swanson válasza Crytek (#53341) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Azt írod, hogy megvetted... Akkor nézd meg steamben.

(#53343) Crytek válasza Joe Swanson (#53342) üzenetére


Crytek
veterán

Elírás csak!

Next PC Upgrade: 2022

(#53344) reelc válasza Crytek (#53343) üzenetére


reelc
veterán

Tudni nem tudom, de ha tippelnem kellene, szerintem nem tartalmazza.
A Steamdb felhoz több Dishonoredet, van amelyik tartalmaz magyar nyelvet, van amelyik nem. A DLC-ket külön hozza, nem GOTY-ként szerepel a csomag.

A Steamen most -66%, és ezt írja:
Notice: This version only contains English, Russian, Hungarian, Czech, and Polish languages
Notice: This game is not giftable in your territory.
Gondolom a magyar nyelv az alapjátékra utal, a steamdb-n megtudod nézni, hogy mi a helyzet a DLC-kkel.

Lehet érdemes megvárni a karácsonyt, hátha kap -75%-ot, és akkor kb. annyi lenne, mint most az Amazonos árad.

[ Szerkesztve ]

(#53345) genndy válasza Crytek (#53341) üzenetére


genndy
addikt

Nincs. Ahhoz a magyar storeból kellene megvenned.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#53346) csaba951 válasza Niczo (#53304) üzenetére


csaba951
veterán

Omerta - City of Gangsters Retail (RU)
Kizárólag ezekből az országokból aktiválható: AM AZ BY GE KZ KG MD RU TJ TM UZ UA EE LV LT.
Tehát NEM aktiválható pl. Magyarországról.

Az orosz Steam Storeban kapható változattal viszont nincs ilyen gond. Keresd meg kedvenc Tradered és vegyél tőle egy olcsó Steam gift változatot.

(#53347) csaba951 válasza Crytek (#53341) üzenetére


csaba951
veterán

Gyárilag nincs benne magyar nyelvű változat. Áldozatos munkával bele lehet hegeszteni kézzel, de nem csak annyiról van szó, hogy simán felülírok pár fájlt aztán annyi.

Ha rám hallgatsz, akkor Holiday Saleben megveszed szépen a GOTY változatot magyar Steam Storeból. Az összes többi változattal csak halálra szívatod maga, és ráadásul még fizetsz is érte. Ez a változat magyar és angol nyelven, bármelyik országból játszható. Az összes többi változatban ebből egyszerre maximum két lehetőség teljesül.

(#53348) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Holnaptól új Groupees bundle, Shiny Loot néven.
Játékok:
Children of the Nile Complete
Creeper World
Creeper World 2
Guy vs the Wicked and Nefarious Land
The Lunar Pack
The Few
Little Trus Man
Kingdom Elemental
Hinterland

Asszem ez is kimarad.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53349) dokken


dokken
tag

(#53350) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Batman részekből melyiket érdemes kipróbálni szerintetek? Gamefly-on eléggé le vanank árazva most.
Arkham Asylum -2,49 font
Arkham City - 4.99 font

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.