Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53778) Dilikutya válasza warcat (#53776) üzenetére


Dilikutya
félisten

2$-t már csak megér. :)
De így sem drága, 4€/játék. Bár volt ez olcsóbb is, igaz volt mellé kupon is, de valahol én ~900Ft-ért tettem magamévá kb. 2 hónapja. Anno megvolt a patch előtti változat, de kb. 5 percet játszottam vele, az első xenomorf felbukkanásáig. Simán futott, grafika sem volt veszett (bár nem 2013-as szint). Aztán elmentem vacsorázni, és nem foglalkoztam vele többet, már az első xenót a nyomi konzolos "nyomkodj eee-t" módon kellett elzavarni, úgy emlékszem, meg sem ölhettem. Aztán jó múltkor akcióban kuponnal úgy voltam vele, hogy Alien játék, úgyis ritkán van ilyen, majdnem 20 éve PC-n nem is volt, csak AvP. Azokat is szeretem, a 2. rész marina kampánya kellemes órákat szerzett, de a xenomorph és Predator oldal nem varázsolt el. A marine viszont hozta az Alien filmek hangulatát, Predator csak ritkán jött. A Predatort is imádom, de az igazi nekem mindig az első film dzsungele, nem passzolt semmi sehova.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.