Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62301) blakey válasza Baliga Tamás (#62296) üzenetére


blakey
titán

4 boxot írtam amit bátran ajánlok, ennél többet nem tehetek, semmi probléma nincs velük, működnek, nem kell semmit sem beszerezni. A többit személy szerint nem ajánlom olyannak aki nem szeret vagy akar keresgélni, mókolgatni, stb. Himedia de legfőképp Popcorn után megváltás volt egy ilyen box. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62302) Baliga Tamás válasza junkpod (#62298) üzenetére


Baliga Tamás
senior tag

Vitàznék veled - de sajna messze lemaradtál - próbálj csatlakozni mert így meredek lesz a lejtőd..!

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

(#62303) TCr válasza blakey (#62301) üzenetére


TCr
veterán

Blakey, erről az Android alól való első telepítésről lemaradtam... hogy néz ez ki pontosan, mi a menete?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#62304) blakey válasza TCr (#62303) üzenetére


blakey
titán

1. Play Store-ből letöltőd a LibreELEC app-ot
2. Ha van Update app akkor egy teszőleges (nem rendszer frissítésre alkalmas) zip fájlt elindítasz
Mindkét esetben SD-ről indul.
Hónapok óta, de lehet, hogy 1 éve is, szó van róla, nem hiszem, hogy nem találkoztál ezzel

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62305) powerup2 válasza blakey (#62304) üzenetére


powerup2
addikt

Akkor továbbra is kérem melyik az a lejátszó aminél a legjobb a kép és a hang minőség ( 4K HDR dolby atmos stb )

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62306) Osynho válasza powerup2 (#62305) üzenetére


Osynho
addikt

[link]

Hogy a legjobb-e, minőségre, az nem biztos, a kérdés az, hogy az esetleges jobb megéri-e a felárat. De erről a tapasztaltabb kollégák majd nyilatkoznak. Szerepelt az egyik hozzászólásodban az "elérhető ár", ez nem derült ki, hogy mit jelent, de nem mindig jobb a drágább.

[ Szerkesztve ]

(#62307) BBéci válasza powerup2 (#62305) üzenetére


BBéci
titán

Amennyiben tényleg ezek a legfontosabb szempontok, akkor OPPO-t vegyél.
Milyen képmegjelenítőd és hangrendszered van?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#62308) powerup2 válasza BBéci (#62307) üzenetére


powerup2
addikt

Oled tv rendes házimozi most lesz majd kiegészitve a rendszer atmos hangfalakkal amúgy yamaha erősitő és klipsch hangfalak

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62309) Csabroncka válasza powerup2 (#62308) üzenetére


Csabroncka
addikt

Kicsit részletesebben is vázolhatnád....

"in medias res"

(#62310) powerup2 válasza Csabroncka (#62309) üzenetére


powerup2
addikt

LG Oled B7 Yamaha RX-A1060 aztán Klipsch Reference Premiere hangfalszett

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62311) blakey válasza powerup2 (#62305) üzenetére


blakey
titán

Mennyiért a legjobb?
Amik szóba jöhetnek 50e Ft-ig:
Mecool M8S Pro+ (100-as LAN) + CoreELEC vagy C(O)SMC + USB-gigabit adapter
Mecool M8S ProL (100-as LAN) + CoreELEC + USB-gigabit adapter
Mecool BB2 + CoreELEC
Minix Neo U9-H + CoreELEC
Zidoo X9S/X10 (utóbbi egy picit több)
Ha nem kell z USB akkor Apple TV 4K (többcsatornás PCM érhető el, de tvOS12-vel állítólag már menni fog a PT is)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62312) powerup2 válasza blakey (#62311) üzenetére


powerup2
addikt

Hát ha már a rendszerre egy csomó pénzt költöttem szeretem ha jó a kép és a hang és idén év elején vettem egy x boxot hogy akkor az majd jó lesz erre is és sajnos akadnak rajta a Hevc videók és igy csalódás nagyon:( , a másik elméletileg jövőre jön a hdmi 2.1 akkor már jövőre cserélhetem a médialejátszót de addig is kéne valami mert a tv-re csatlakoztatott hdd-ről mennek a filmek és ez sem rossz de szerintem van még a tv-ben bőven .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62313) Csabroncka válasza powerup2 (#62310) üzenetére


Csabroncka
addikt

BBéci jól írta, itt azért már egy komolyabb lejátszó megfontolandó.

"in medias res"

(#62314) powerup2 válasza Csabroncka (#62313) üzenetére


powerup2
addikt

Akkor meg szinte csak az Oppo játszik vagy még nem tudom mi van ilyen kategóriába

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62315) blakey válasza powerup2 (#62312) üzenetére


blakey
titán

A felsoroltak képminőségben nem gyengék, a drágább eszközök sem feltétlenúl jobbak. A helyedben vennék egy olcsó eszközt és használnám és ha többet szeretnék akkor később, jövőre vennék egy újabb, komolyabb eszközt. Hozzáteszem, hogy pl. egy Minix Neo U9-H-val vagy Mecool BB2-vel és CoreELEC-kel maximálisan elégedett lennél kép- és hangminőség szempontjából, minden meglenne.

Több eszközt használok párhuzamosan, Amlogic boxok, Apple TV, Blu-ray lejátszó, pl. ha az Apple TV 4K valóban megkapja a PT-t akkor verhetetlen hálózati lejátszó lesz, képminősége kiváló, hangminősége is nagyon jó és nagyon stabil, gyors és azt teszi amit kell, nem utolsó sorban játszani is élmény, nagyon erős a SoC.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62316) powerup2 válasza blakey (#62315) üzenetére


powerup2
addikt

Ezen gondolkodtam én is mert nem feltétlenül jobb egy nagyon drága de apple tv hálózatból lejátsza a Hevc filmeket vagy ha az ember valami hdd-t köt rá ugy is müködik a PT alatt mire gondolsz ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62317) Csabroncka válasza powerup2 (#62314) üzenetére


Csabroncka
addikt

itt szórnak egyet :)

mondjuk ebbe a rendszerbe előbb utóbb kell egy normális player, tehát vagy most , vagy később

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#62318) powerup2 válasza Csabroncka (#62317) üzenetére


powerup2
addikt

Igen erről hallottam meg az oppo akar média lejátszót de lemez nélkülit csak kérdés mikor dobják a piacra

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62319) SunMount3r válasza BBéci (#62307) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azért furcsa, hogy itt én folyamatosan "le vagyok hordva" a "rákérdezős és rámutatós" comment-eim miatt (amit ti a "belsőkörös Bully faktor" miatt önkényesen csípőből és rögtön és kéretlenül kritizáltok), de ti (bocs, most csak TE) a "legjobb képminőség" hívószóra pont egy Oppo-t ajánlatok. Menjünk bele, keressek rá, linkeljek, hogy mi is a gond ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#62320) Csabroncka válasza SunMount3r (#62319) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ez 65%-ban nem csak a képről szól, szerintem hangban magasabban kvalifikált az AVR és a hangfalszett.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#62321) djnice válasza powerup2 (#62314) üzenetére


djnice
veterán

Oppo-nak sz@r a chroma felskálázása (nearest neighbor, a leggyengébb algo), nem éri meg az árát.

[ Szerkesztve ]

(#62322) powerup2 válasza djnice (#62321) üzenetére


powerup2
addikt

Akkor esetleg ez ?

[link]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62323) blakey válasza powerup2 (#62316) üzenetére


blakey
titán

de apple tv hálózatból lejátsza a Hevc filmeket vagy ha az ember valami hdd-t köt rá ugy is müködik a PT alatt mire gondolsz ? - hálózatból mindent lejátszik, nincs rajta USB, PT=Passtrough, azaz jelenleg a többcsatorns hangok többcsatornás PCM-be szólnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62324) powerup2 válasza blakey (#62323) üzenetére


powerup2
addikt

Hát amig nem kapja ezt meg felejtős ez kb olyan mint az xboxnál a HEVC támogatás van de még sem mert akadnak a filmek :(

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62326) djnice válasza powerup2 (#62322) üzenetére


djnice
veterán

Darbee-ről itt egy teszt, engem nem győzött meg: [link]

(#62329) powerup2 válasza djnice (#62326) üzenetére


powerup2
addikt

De ezt ki lehet kapcsolni is nekem a lényeg az hogy minőségi legyen a kép és a hang és legyen támogatása az eszköznek ne az megveszem hopp és hiba javitás nincs mert leszarják nem feltétlenül kell az hogy 300 ezerbe kerüljön ha egy 80-100 ezer forintos eszköz is azt hozza akkor az is jó

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62331) djnice válasza powerup2 (#62329) üzenetére


djnice
veterán

Ha kikapcsolod, akkor ugyanott leszel mint az Oppo-val (MediaTek).

(#62339) junkpod


junkpod
nagyúr

Más is kapott személyeskedő, trágár privatokat baligatol?
Lehet ez ellen valamit tenni?

Box's don't touch!

(#62340) martinkeet válasza junkpod (#62339) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Hogyne!
Letiltod, vagy jelzed a staff-nak.

[ Szerkesztve ]

(#62341) mandju válasza powerup2 (#62318) üzenetére


mandju
senior tag

Én ajánlom az egreat a11-et.
Oppo udp203-ról váltottam és nem bántam meg.

Mindent játszik, 4k, HDR, van atmos és dts:x mkv konténerből is, van 3D, BD menü, jukebox.
Feliratkezelés is tökéletes. Ez tényleg felüdülés az oppo után.
Akinek nem tetszik az egreat alap, az használhatja a kodit, ami szintén működik. Van 3D, BD menü szintén és játssza a DSD ájlokat is.

Van 2 HDMI kimenet akinek ez fontos. Ha kell mehet bele HDD. Nélküle teljesen passzívan, hangtalanul teszi a dolgát.

A távja gyengébb, mint az opponak, én egy harmony one-nal használom az eszközeimet.

Koaxon most már egész jó sztereo hang jön ki belőle az új firmmel, amit kiadtak.
Youtube 4k megy akinek ez fontos. Van tidal, van spotify.

Én abszolut nem éltem meg visszalépésnek, pedig vetítek egy epson 9300-zal 2,5m széles képet.

Ami érdekes, hogy tegnap délután tesztelgettünk kicsit. A másik fórum (s905 topik) ajánlására vettem egy mecool bb2 arm-es lejátszót. (Már van a családban 3 S905-ös box). Sztereo hangban nem éri el az egreat szintjét, érdektelen rajta zenét hallgatni.

Mozin ez annyira nem tűnik fel.
A képe viszont semmivel sem rosszabb. Még a vásznon sem.
Szerintem nappaliba, tv mellé teljesen tökéletes megoldás a tudásához képest szinte ingyért.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#62342) djnice válasza mandju (#62341) üzenetére


djnice
veterán

Az Egreat android rendszere mennyire stabil? Vannak akadozások, esetleg appok nem válaszolnak? Használod az Imprexet?

(#62343) mandju válasza djnice (#62342) üzenetére


mandju
senior tag

Nekem még nem volt fagyás, nem akadozik.
Az hozzá tartozik, hogy a youtube-on kívül én mást nem használok. Lévén egy moziszobában van a rendszer és csak filmezünk illetve zenét hallgatok.

a vidon-t állítottam be még. Az is teljesen rendben van.

imprex teljesen ki van kapcsolva. Nálam inkább rontott, mint javított a képen.
Az első beüzemelés után vissza akartam vinni annyira rossz volt a képe. Kikapcsolva az imprexet viszont minden ok lett. Bár erre fel is hívták a figyelmemet....

az oppo ellenben sokszor fagyott (cfw-vel) amikor mkv-ba ágyazott dts:x volt terítéken...) igaz nem az utolsó cfw-vel, mert vissza kellett volna vinni Robi-khoz a frissítéshez... ezt nem tettem meg inkább eladtam, mert találtam helyette versenyképes alternatívát.

[ Szerkesztve ]

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#62344) TCr válasza blakey (#62304) üzenetére


TCr
veterán

Tényleg nem, nem mindig futom át az olvasatlan 2-3-400 üzenetet.
Ez valahogy kimaradt eddig.
Köszönöm!

Reboot to LibreELEC - ez az app lenne az?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#62345) powerup2 válasza mandju (#62341) üzenetére


powerup2
addikt

Köszönöm meglesem az A8-as verzió mennyire jó ebből ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#62346) blakey válasza TCr (#62344) üzenetére


blakey
titán

Igen, az.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62347) TCr válasza blakey (#62346) üzenetére


TCr
veterán

Köszönöm!

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#62348) SunMount3r válasza powerup2 (#62345) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mielőtt bármi lenne, ezt érdemes átolvasni: [link] Ez ugyan A5/A10-es Topic, de a SOC ugyan az és mivel a gyártó is, így a support és a bug-ok is.

(#62349) Inferno1988


Inferno1988
csendes tag

Sziasztok!

Most költöztem új helyre és korábban is agyaltam már azon, hogyan lehetne modernizálni az otthoni házi-mozizást.
Ami adott. Van egy lakás, ahol két egymástól fizikálisan távol lévő "média center" van kialakítva. Az egyiktől nem messze van egy asztali gép, ahová mennek a letöltések. Az egész össze lesz kötve utp kábelen keresztül, szerencsére ki lehet alakítani egy csillagpontot, ahol bejön a kábel net, oda lesz berakva a wifis modem/router, amiből kiindul 1-1 utp a két "média center" felé és ott lesz 1-1 switch, hogy szétdobja a netet az egyes eszközök között.
A média center az egyik helyen egy buta Philips led tv-t jelöl, amihez most vásároltam egy Samsung HW-M450 soundbart, a másik center egy régi, buta Samsung LCD tv-t jelöl, egy Pioneer VSX-521 erősítő hozzá egy egyszerű kis Genius fadobozos 5.1 van és egy Pioneer BDP-170 blu-ray lejátszó, ami DLNA kompatibilis.
Olvasgattam már a NAS dologról, és láttam is egy-két ismerősnél. Szimpatikus számomra, hogy nem szükséges rohangálni a letöltött tartalmakkal pendrive-on és külső hdd-n a számítógép, blu-ray lejátszó között. Így szeretnék érdeklődni, hogy jól gondolom-e, mi lenne a legideálisabb megoldás számomra.
Az lenne a cél, hogy akár a NASon letöltött tartalmat, akár a számítógépen letöltött tartalmat le tudjam játszani a két média centeren anélkül, hogy valamilyen adathordozóra kelljen másolgatni és átvinni ide és oda.

A Pioneer blu-ray lejátszó, amit évekkel ezelőtt vásároltam vajon DLNA-n keresztül megbirkózna ezzel a feladattal? Jó elképzelés lenne egy NAS erre a dologra? Szeretném azért a megvásárolt DVD és blu-ray lemezeimet továbbra is lejátszani, így örülnék, ha maradna a Pio lejátszó.

Másrészt a Philips tv és Samsung soundbar mellé nézegettem valamilyen asztali média lejátszót, a keretbe körülbelül 50 ezer forintban férnék bele, ha jól gondolom azért ennyiért már kapnék egy lejátszót, ami full HD filmeket képes lenne lejátszani hálózaton keresztül, NASról vagy akár HDD-ről.
Itt jönne a képbe mondjuk egy Dune HD Pro 4K.

Ezen elképzelés jó úton halad? Egyelőre más eszközt nem szeretnék vásárolni, okos tévé szerepel a távlati jövőben, de még egyelőre néhány évig nem, így ezt a fejlesztést egy média lejátszó és egy NAS-ból szeretném megoldani.

Köszi előre is!

(#62350) blakey válasza Inferno1988 (#62349) üzenetére


blakey
titán

A központi megosztás jelen feltételek mellett is működne, ha ki van építve a hálózatod akkor a gépre telepítsd a Serviio DLNA szervert, állítsd be, hogy miket osszon meg és a lejátszókról, TV-kről eléred. Ha már NAS-t is szándékodban áll venni akkor később azon is futtatható DLNA szerver de akár SMB/NFS-en keresztül is elérhető megfelelő eszközzel.
Ha médialejátszót veszel, pl. az említett Dune-t akkor SMB/NFS megosztással simán használható, de USB-ről is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.