Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8763) z0d1AK válasza mutyi (#8761) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ami negatívumokat tapasztaltam eddig az új Archosban:

- A rendszer teljes optimalizációja hiányzik, értem ez alatt, hogy a kijelző forgatás nem egyszer él külön életet, vagy adja meg magát, hiába van kalibrálva.
- Bár júliustól már Google partner az Archos, érdekes módon mégsem a honeycombos Market van a készüléken, hanem a mobilokra szánt újabb Market.
- A kijelző betekintési szögeivel még nincsenek is gondok, de amikor már kisebb nyomásra is világosodik az ujjam körül, az rettenetes.
- Ugyan ez igaz arra is, hogy a hátlapon is van egy pont, aminél ha fogom, akkor a kijelzőn világos folt jelenik meg.
- Ugyan az a műanyag ház mint az 8. generációnál, viszont recsegősebb, valamivel gagyibb hatása van már így
- A kijelző egyáltalán nem tűnik védettnek bármilyen karc ellen, mint a többi eszköznél
- Market elég sok alkalmazást nem talál, ami esetleg más, hasonló paraméterű készüléken mehet.
- Nagyon jó az opcionális 3G stick, viszont beledugtam, kifele meg már jött vele az USB csatlakozó is a házból, majdnem teljesen kirántottam, úgy bele szorul gyárilag.

Így első blikkre ezek jutottak eszembe, mint negatívumok...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.