Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 11:19:32

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70651) falijja válasza cidalain (#70650) üzenetére


falijja
őstag

Köszönöm a választ, a 16gb-s megrendelve.. :R

(#70652) sg22


sg22
senior tag

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok, tabletet kene vennem anyunak karacsonyra. 10 col vagy afelett kene. Hasznaltan akarom venni mindenkeppen. Neztem samsung galaxy note 10.1-et, Microsoft surface 2 32GB, ilyesmi kategoriaban. 100-150 eurokert ilyenek mennek itt kint. 2-3 eves tablet kene, nem tudom akkor mik voltak a menok, de azok most mar megfizetheto arban vannak. Uj tablet 100-150 euroert van hasznalhato? jol gondolom hogy ha veszek egy 3 eves jo allapotban levo tabletet 150-ert az jobb lesz mint a zsir uj 150 euros?

Koszonom :R

what should I do about this?!

(#70653) pècsimunkás válasza sg22 (#70652) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Én inkább vennék zsír újat . Németországban vagy ?
Figyeld az akciókat . Múlt héten volt Odys tablet a Norma-ban 180-190 euróért . 10,1" , 2gb RAM , Intel Atom , billentyűzet , 3G . Inkább egy ilyesmi újan mint használt - de ez csak szerintem (!!!) . Van rengeteg akció . Nézd meg a MM-ot ,Euronicst , sokszor az Aldiban meg a Lidliben.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#70654) sg22 válasza pècsimunkás (#70653) üzenetére


sg22
senior tag

beszeltem vele es megsem kell olyan nagy tablet, meg olyan bivaly hardver illetve nagy kijelzo. talaltam 4 jo ajanlatot, melyik a jobb sracok? kb ugyanannyiba kerul mind:

Asus MeMoPad 7 ME176

Lenovo Tab 2 A7-10F

AXXO 8'' Tablet WT-216

Huawei MediaPad T1 7

koszi!!

what should I do about this?!

(#70655) cidalain válasza sg22 (#70654) üzenetére


cidalain
veterán

Ezek kozul a Lenovo. Az Asus mar vagy 2 eves, a Huawei meg gyenge, az Axxo-t meg nem ismerem :) De ez erosen 75 euro korul van ujonnan (itthon 25k)

Itthon 40k-ert van Lenovo Tab3 8, ami mar 2 GB rammal van. Sokkal jobb vetel, ha a kereted 150 euro, ez is boven belefer, es meg marad is. Nem tudom ott mennyiert adjak, de 125 korul lehet. Sokkal jobb vetel mint barmelyik masik amiben csak 1 GB ram van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70656) sg22 válasza cidalain (#70655) üzenetére


sg22
senior tag

Aham, szal 2gb az kell manapsag. ha nem muszaj nem koltenek tobbet 100-nal, miutan beszeltem vele tenyleg nemkell egy erogep. facebook, bongeszes azt szevasz.

A Lenovo Tab 2 A7-10F az 58 eur-ert az enyem, de talaltam egy 2 gb-os modelt olcson, Asus G pad 8.3, viszont ez mar 100 eur lenne. viszont vanhozza tok meg minden, es gyonyoru allapotu. Megeri majdnem a duplajat az Asus ? Ha igen akkor megveszem.

kosz :R

what should I do about this?!

(#70657) beers válasza cidalain (#70650) üzenetére


beers
addikt

Igen, én is így tudtam!
Arra vonatkozott a kérdés, hogy aki ismeri a windows-t, az mennyire boldogul a remix-el!
Köszönöm :R !

M&N

(#70658) koko1238640


koko1238640
tag

Sziasztok!

Húgomnak kellene karácsonyi ajándékot választani, szülőkkel tabletra gondoltunk mert a mostani windows phone-os telefonja... hááát... nem a legjobb.

Na szóval, itt lennének a szempontok:
-Mindenképpen 7 colos legyen, bár ebben az árkategóriában ez szerintem nem kérdés :D

-Mindenképpen újat lenne jó venni, viszont nem tudom hogy hardverapróról különböző emberektől érdemes lenne pár hónap garanciával újat venni

-Itthoni boltból szeretnénk mindenképp

-A felhasználás szinte minden általános dolog lenne, zenehallgatás, netezés, játék :)

-A keret 30-40 ezer ft lenne

Ez ügyben lenne egy olyan kérdésem hogy esetleg apróról érdemes lenne e első generációs ipad mini-t venni, hiszen ha jól tudom mai napig jól végzik a dolgukat, pláne erre a felhasználásra, vagy?

Válaszokat előre is köszönöm! :D

(#70659) tboy93 válasza koko1238640 (#70658) üzenetére


tboy93
nagyúr

A fentebb linkelt lenovo tokeletes valasztas. link

En hasznalt 1gen ipad helyett inkabb vennem ezt. Anyoseknal ipad2 van, engem az sem gyozott meg tulsagosan.

(#70660) cidalain válasza sg22 (#70656) üzenetére


cidalain
veterán

G pad 8.3-bol en csak LG-t ismerek, Asus-t nem
Az LG az egy jo gep. Volt 3 eve amikor kijott a piacra. Mondjuk a legolcsobb kategorianal meg most is jobb.

Esetleg egy linket dobnal ra?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70661) P@lee


P@lee
csendes tag

+1 a Lenovo IdeaTab3 A8-nak!

Anyumnak vettem egyet, Internetezésre, receptek, e-mailek olvasására, képek nézegetésére. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó készülék. Nem a felső kategóriás társaihoz kell hasonlítani. Ezt figyelemben tartva:

Pozitív:
-jó anyaghasználat
-kijelző kicsit kompromisszumos, de teljesen jó arra, amire kell
-sebesség is oké
-ahogy figyeltem az akksi is rendben van (legalábbis így új korában), illetve készenléti módban, kikapcsolt kijelzővel/WiFi-vel nagyon lassan merül. Lassan = pár százalék egy nap alatt
-6-os Android fut rajta

Negatív:
-kicsit nehéz
-lehetne vékonyabb
-egy kicsit tartok attól, hogy a nem épp optimalizált app-okkal és weboldalakkal idővel hogyan fog megbirkózni, de ez majd eldől.

Egyelőre elégedett vagyok, jó kis cucc! Köszi az infót, itteni ajánlások alapján döntöttem emellett.

Szerintem(!) ez alá nem lenne szabad senkinek adnia, aki új Androidos tablet-et vesz manapság.
Persze nem ismerek minden készüléket, nem is akarok, de egyszer már besz*ptam olcsó Android tablet-tel.

(#70662) pècsimunkás válasza sg22 (#70654) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Rewe center van valahol a közelben ? Tegnaptól - ha nem vittèk el az összeset- van 50 euróért Samsung 7"- os Tab lite 3 . Árukeresőn az utolsó ismert ára nyáron 36000 huf volt . Nèzz esetleg rá ma , ha van rá lehetőséged . Bár az ilyen akciók kb fèl napig tartanak ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#70663) cidalain válasza pècsimunkás (#70662) üzenetére


cidalain
veterán

az egy rakás szerencsétlenség. már 2 éve is elavult volt. meg ne vegyétek!
fénykorában itthon 25 körül adták egyébként.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70664) tothtomi123


tothtomi123
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Sony Xperia Z tablet, épp autózás közben töltöttem szivargyujtóról.. es egyszer csak egy csendes pillantással megadta magát először a USB-s töltő, amit természetesen a tablet követett :/
Véleményem szerint csak az akksi mehet tönkre benne, de sajnos én nem értek hozza. Arra lennék kiváncsi h érdemes vele foglalkozni vagy teljesen reménytelen a dolog? Esetleg itt hardverapron tudtok valakit aki foglalkozik ilyesmivel?

Előre is köszi a segítséget!

..lehet az a baj hogy Baja nem Dubaj..

(#70665) pècsimunkás válasza cidalain (#70663) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ok , köszi ! Akkor el sem megyek .megnézni :N !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#70666) tchriss


tchriss
tag

Sziasztok!

8" tabot szeretnék, Lenovo vagy Asus előnyben.

Lenovo IdeaTab3 A8 (ZA180020BG)

Lenovo IdeaTab3 A8 (ZA170171BG)

itt ha jól látom a 4g a kettő között a difi.

vagy

Lenovo Yoga Tab3 8" (ZA090005BG)

ezen régi az android.

vagy

Asus ZenPad Z380C-1A049A

ár: 50-60e környéke.

Jöhet 3g és 3g nélküli is.

Köszönöm.

(#70667) MK VII


MK VII
veterán

Üdvözlet mindenkinek.
Lenne egy kérésem tőletek..
Tudnátok ajánlani maximum 25-30 ezer forint magasságáig értékelhető, jól használható tabletet?
Két 9 éves ikerlánynak lenne. Szeretnek azon játszani mindenféle csajos dolgot.. Moder Combat 5-öt nem fognak játszani rajta, de azért jó lenne, ha pl egy HD youtube videó ne akadozzon illetve egy középszerű 3D-s játék ne dadogjon rajta. Ha lehetetlent kérdeztem nyugodtan javítsatok ki. :)
Előre is köszönöm a válaszokat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#70668) cidalain válasza tchriss (#70666) üzenetére


cidalain
veterán

Yogának 1 GB ramja van.
Z380C-ben gyenge Intel Sofia soc.

marad a Lenovo tab3 8. vagy a sima vagy a 4G verzió attól függően hogy melyiket választod.

(#70667) MK VII
szia. ebből a keretből a Lenovo Tab3 A7-10F Andy 16GB a jó választás. (van olcsóbb 8GB-os verziója is, de a különbség kicsi pénz, ez jobban megéri, illetve így több játék fér rá)
csak 1 GB ramja van, illetve HD-nál kisebb a felbontása (ettől függetlenül persze le lehet rajta játszani HD filmet)
ha már 2 GB ramos készüléket szeretnél, ami előremutatóbb, ahhoz a Lenovo Tab3 8" típust kellene megvenni, de ez már 40 pénz.
gyerkőcnek, alap játékok játszásához persze elegendő lesz az 1 GB is.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70669) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném az alábbiakban.

Gyereknek szeretnék karácsonyra egy Androidos táblagépet venni, ami minmimum 7" vagy 8" jobb lenne akár használtan is /gondolom újat nem kapok/ elsősorban játékra, illetve videó nézésre használná WIFI-vel. 4G OTG stb extra lenne de a keret véges....

Keret maximum 30.000 Ft /extrém esetben 35.000 Ft/ lenne, ezért mit érdemes venni ami hardver ügyileg is elég erős "komolyabb Androidos játékokhoz" (pl.Mortal-X) bevált de nem 3-4 éves modell és akksija és a kijelzője is jó.

Elsősorban ASUS-SAMSUNG-LG lenne jó de ha van más jobb alternatíva azt szívesen veszem.
Wayteq biztos nem érdekel ... :W

Elsődleges szempont erős hardware-szép és minél nagyobb kijelző 2GB belső memória min. 8 GB tárhely ami bővíthető lenne.

Ha valakinek van eladó ilyen eszköze GAMER I5 vagy AMD FX gépbe beszámítanám részletek PÜ-ben !

Köszönöm előre is. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70670) tboy93 válasza maxxenergie (#70669) üzenetére


tboy93
nagyúr

30-35-bol gamer tablet 2GB memoriaval szep alom :) Elso ertelmes 2GB-os tab a lenovo a8, 40-ert. Ezt sem neveznem hardcore gamer gepnek, komolyabb jatekokhoz szerintem siman meg kell duplaznod a kereted.

(#70671) cidalain válasza maxxenergie (#70669) üzenetére


cidalain
veterán

jó lehetne egy nexus 7 2013, használtban kell vadászni, talán beleférne a keretedbe.
erős, 2 GB ram, FullHD kijelző, 16 vagy 32 GB ram viszont ez nem bővíthető.
vagy újonnan Lenovo Tab3 8" 40-ért, de ez nagyon nem hardcore gép.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70672) maxxenergie válasza cidalain (#70671) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi mindenkinek nem kell Hardcore gamer tablet de most ami van azon mondjuk a MortalX elég akad 4 éves ASUS vmi..

Ezért kérdezem mert nem értek hozzá, akár 40.000 is lehet na de ez már a vége.

Lenovo Tab3 8 ez tetszik és új is lenne gondolom más ennyiért ami ezt tudja nincs.
Lehet 1GB-ás is ha erősebb ennél annyira nem értek hozzá, de gondolom 2GB gyorsabb.

Használtan mit tudnátok ajánlani akkor 40K-ig csak hogy legyen viszonyítási alap mondjuk akkor ami 8" és erősebb ennél is. :R :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70673) tboy93 válasza maxxenergie (#70672) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jofogason van a fentebb emlitett nexus 7 2013 tabletbol 2db, erdeklodj utanuk...

(#70674) DJMDJM válasza cidalain (#70600) üzenetére


DJMDJM
tag

Akkor nagy valószínűséggel ez is?
SAMSUNG GALAXY TAB S2 SM-T813 TABLET, SM-T813NZWEXEH, 9,7", 32GB, WIFI, FEHÉR

Tudtok esetleg ennél jobb vételt?

(#70675) tchriss válasza cidalain (#70668) üzenetére


tchriss
tag

Köszönöm a válaszod.

Esetleg más alternatíva?

(#70676) maxxenergie válasza tboy93 (#70673) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ok de melyik a jobb nexus 2013 vagy újonnan az említett Lenovo TAB3 8 TB3-850F ZA170171BG :F :F

Jófogás az nagyon necces ha csak nem Pestiek...de megnézem köszi :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70677) herdsman12 válasza P@lee (#70661) üzenetére


herdsman12
őstag

Dobnál ide egy pontos linket arról az IdeaTab3 A8-ról?
Inkább a Lenovo Tab3 8 lehet, amit vásároltál.
Fogalmam nincs, hogy miért erőltetik az üzletek ezt az IdeaTab3 elnevezést.
IdeaTab néven futott pár régebbi széria, az A8 se egy korszerű darab.
Az ex....nek jeleztem, hogy pontatlan az elnevezés és az LTE változat specifikációja, de közölték, hogy nyugi, azt árulják, amit kiírtak. (Remélem, hogy nincs igazuk.)
A dobozán jól olvasható a gyári elnevezés.

Csak azért, hogy ne legyen félreértés!

(#70678) MK VII


MK VII
veterán

Köszönöm mindenkinek a választ.
Valószínűleg valamelyik Lenovo modell lesz a célpont.
Üdv. :R

(#70679) szuladam válasza cidalain (#70671) üzenetére


szuladam
aktív tag

Én most tervezem lecserélni a nexus 7em egy nagyobb tabra. Majd kirakom hirdetesbe ha valakit érdekel

(#70680) tboy93 válasza maxxenergie (#70676) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nexus erosebb, cserebe használt, nincs gari, ki tudja mennyit bir meg az akksija. En uj kutyu parti vagyok.

(#70681) cidalain válasza szuladam (#70679) üzenetére


cidalain
veterán

Mindenképpen rakd ki hardverapróra, mert van rá kereslet.
Ebbe a topicba viszont semmiképpen se rakd be a hírdetést és/vagy a hirdetés linkjét majd, mert szakmai topicban szabályellenes hirdetni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70682) maxxenergie válasza tboy93 (#70680) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Én is és mivel ajándék is lesz akkor kizárásos alapon 40K-ért ha jól értem újonnan erősebb jobb Tabot nem kapok mint ez a Lenovo TAB3 8. :R :R

Még egy kérdés ha szabad a Lenovo Yoga Tablet 3 miben különbözik a fentitől Hardware ügyileg azon kívül hogy az ilyen kitámasztós megoldás erősebb újabb jobb stb... mert csak 4000 Ft-al drágább..

Ja közben rájöttem az csak 1 GB de erősebb a procija ha jól nézem és kamera jobb rajta... :F

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70683) cidalain válasza tchriss (#70675) üzenetére


cidalain
veterán

nincs más ebből a keretből
Esetleg az Asus Z380KNL de ez csak 4G verziósban van, és picit a kereted felett van

(#70674) DJMDJM
A Samu Tab S2 biztosan OTG képes. Ez csúcskategória.

(#70677) herdsman12
Lenovo tablet elnevezése elég katyvaszos.
jelenleg több sorozat van: Tab, Tab2, Tab3 ez időrendi sorrend. a legrégebbi a sima, a legújabbak a Tab3 gépek. az hogy IdeaTab igazából nincs, de a Tab sorozatra szokták írni. IdeaPad van, de azok meg a Miix tabletek.
ezekben a Tab sorozatokban többféle széria van: Yoga széria, és A széria.
ezeken belül meg többféle méret van: 7, 8, 10"
Szóval: Lenovo Tab3 8 = Lenovo Tab3 A8 hivatalosan. De a Lenovo A8 simán az első Tab szériára utal, mert mivel az az első ott nem szokták kiírni. Az újaknál meg az A szériát nem jelölik külön, de az attól még az.
ez a kavarás nagyon szuperül látszik a magyar honlap termékmenüjében is ömlesztve összevissza, hol kiírva a tab sorozat, hol nem (ahol nem az az első Tab sorozat)... agyfasz:

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70684) maszekember


maszekember
aktív tag

Üdv Urak,

Huawei M8 8.0 tabról mik a vélemények? Nekem nagyon begyere, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre, tapasztalatotokra.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#70685) cidalain válasza maszekember (#70684) üzenetére


cidalain
veterán

hogy miről?
Huawei M2 8.0-ra gondoltál ugye?
Ha igen, elég jó kis vas. Erős soc, van ram, jó az SW. Huaweiről (Honorról) általánosságban elég jó a vélemény.
Ha nem, akkor fogalmam sincs melyik az M8.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70686) tchriss válasza cidalain (#70683) üzenetére


tchriss
tag

Még ez is belefér!
Ebben ahogy nézem csak a proci a jobb? megéri azt a +10 est?
vagy más is még?

(#70687) cidalain válasza tchriss (#70686) üzenetére


cidalain
veterán

Asusban Gorilla Glass van, kicsit jobb az akku/üzemidő, emiatt nehezebb is egy picit, kicsit jobb a hátlapi kamerája (ami még mindig összehasonlíthatatlan egy fényképezőgéppel)
Viszont nem tudom megéri e a plusz 10 ropit. Én sem tudnám melyiket vegyem, úgy sem hogy Snapdragon párti vagyok...
El tudsz menni megtapogatni őket?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70688) tchriss válasza cidalain (#70687) üzenetére


tchriss
tag

Igen el , de nem nekem lesz ajándék lenne egy 60 éves embernek:D
netre, meg filmre.

(#70689) DJMDJM válasza cidalain (#70683) üzenetére


DJMDJM
tag

Köszönöm, sejtettem, de sehol sem találtam. Mi lenne épkézláb alternatívája, picivel olcsóbban?

(#70690) sg22 válasza cidalain (#70660) üzenetére


sg22
senior tag

link

eleg jo allapotban van, tok, doboz minden (meg is vettem kozben)

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#70691) cidalain válasza sg22 (#70690) üzenetére


cidalain
veterán

Ja akkor jol sejtettem hogy LG lesz.
100 euro jo ar volt erte. Ujkoraban 80 korul volt itthon, igaz, ez mar 2,5 eve volt, vagy 3. De eros a hardver, felveszi a versenyt egy mai olcso tabbal, jobb azoknal. Csak nem lesz ra android 5-nel ujabb, ez boritekolhato.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70692) sg22 válasza cidalain (#70691) üzenetére


sg22
senior tag

zsir, koszi! sokat segitettel :R

what should I do about this?!

(#70693) cidalain válasza DJMDJM (#70689) üzenetére


cidalain
veterán

Huawei M2 10"
Ebbol van sima, es premium is. A premium 3 gb ram, plusz erintotollas kijelzo.
Alabb nem adnam, ha a Samura is megvan a zseton, akkor nem vennek 100 alatti gepet, mert azok lenyegesen kommerszebbek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70694) Quqesz válasza Quqesz (#70628) üzenetére


Quqesz
nagyúr

tboy93
Megvan a lenovo. Első körben döcögősnek tünt(na mondom ráfaragtam a snapi212-vel), de aztán egyből lejött 3 frissítés és lett 5.1.1-ből 6.0.1! És azóta nagyon jó, szmút! Eddig nem bántam meg, de majd ha asszony használja majd kiderül. Viszont az aksi...91%-on volt, lejött 3 frissítés(2 majd 800mb, éz egy 75mb), aztán gyári visszaállítás,majd mindent telepíteni újra és 66%-al raktam töltőre.....ez eddig biztató nagyon.....(akit esetleg érdekel: szlovák Nay 155€ és lenovo ideatab A10-30/2gb ram,16gb,hd kijelző,10 coll,snapi 212)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#70695) tboy93 válasza Quqesz (#70694) üzenetére


tboy93
nagyúr

Zsir, jo aron is volt :K

(#70696) human374 válasza cidalain (#70231) üzenetére


human374
tag

Köszönöm a segítséget végül megvettem.
Csináltam egy riportot róla, ha esetleg mást is érdekel és biztos infot akar.

(#70697) kovacs65 válasza tboy93 (#70659) üzenetére


kovacs65
senior tag

+1
+1

Nem rég üzemeltem be egy ilyet egy kollégának.
Teljesen jó.
2 GB alatt nem érdemes venni.
Ennek van LTE-s verziója is, ha érdekel.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70698) Boost3er


Boost3er
tag

Sziasztok!
Olvasgattam, hogy milyen tableteket ajánlotok és úgy látom, hogy ebben a kategóriában ahol én keresgélek a Lenovot ajánljátok. Szóval most szeretnénk venni egy tabletet, ami csak böngészésre és GPS-re lenne használva, esetleg még youtube videó. A gps miatt 8"-nél nagyobba nem gondolkodtunk. Eddig a választás a Lenovo, de jó lenne ha találnánk olcsóbbat, most ezt néztem, erről valaki tudna bármit mondani? ALCATEL OneTouch Pixi 3 (8) WIFI Smoky Grey. Esetleg ajánlott vagy abszolút nem? Az ár max. 40 de jobb lenne ha esetleg 30-35-be beleférne.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

(#70699) cidalain válasza Boost3er (#70698) üzenetére


cidalain
veterán

Meg lehet vásárolni az Alcatel tableteket, de tudni kell róluk, hogy csak 1GB rendszermemóriájuk van.
Viszont 40-ért van egy Lenovo Tab3 8" nevű tablet is, ami már 2GB rendszermemóriával van szerelve, amely Így sokkal használhatóbb, időtállóbb szerkenytű. Ha belefér én inkább erre pályáznék, hosszabb távon kifizetődőbb lesz a használata

Ráadásul ezt a 8"-os Alcatelt nem nagyon látom értelmes boltokban.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70700) P@lee válasza herdsman12 (#70677) üzenetére


P@lee
csendes tag

Hali!

Sorry, jogos!

Link:
edigital-os link, ők "Lenovo IdeaTab3 A8 (ZA170171BG) 16GB Wifi tablet, Black (Android)" -nek hívják

Dobozán "Tab3 8" van, ahogy Te is küldted. Sorry, ha félreértést okoztam.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.