Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61301) n@p@lm válasza f(x)=exp(x) (#61299) üzenetére


n@p@lm
őstag

na jó de mi a túrót lehet vele csinálni, 600-800 mb szabad ram van.....

(#61302) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Édesanyámnak szeretnék születésnapjára vásárolni egy tabletet. 7 inches kijelzőre gondoltam és olyan 15-20 ezer lenne a limit. Újonnan szeretném megvenni, mivel amire ő használná (olvasás, böngészés, facebbok) úgy gondolom elég lenne és csak jobban nézne ki egy új, dobozos tabletet ajándékozni :) Amiket eddig nézegettem nem győztek meg annyira, de a keret sajnos adott, én nem tudnék elképzelni magamnak egy ilyen tabletet, de próbálom meggyőzni magam, hogy édesanyám felhasználási területeire elég lenne.. A jelenlegi kiszemeltem pedig ez lenne. Ebben az árban van jobb vétel? Külföldi rendelés sajnos azért nem jöhet szóba, mert másfél hetem van beszerezni. Előre is köszönöm a segítségeteket! :) :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#61303) cidalain válasza n@p@lm (#61301) üzenetére


cidalain
veterán

ha annyi szabad van akkor nem a Ram miatt tölti újra vélhetően. milyen cucc ez? elég balfékül lehet az androidja összerakva.

(#61298) cris78:
Ha nem OTG képes akkor a töltésen kívül nem tudod másra használni a micro USB csatlakozót. se egér, se bill, se pendrive.

(#61302) Balazska15:
Jobban járnál ha ki tudnád tolni a keretet 20-25-ig. 25-ig sokkal használhatóbb, készülékeket kapni, amelynek jobb a szervizháttere itthon, és szoftveresen is stabilabbak a tapasztalatok szerint.
A kinézett gép csak kétmagos processzorral van szerelve, és a háttértár is nagyon kevés, 4 GB. Ez annak fényében vicces, hogy az android önmagában fel szokott használni 3 gigát minimum. 4.1-es Androidot írnak, azóta már 5 verzióval arrébb vagyunk. azért egy 4.4-es kellene.
Mindezt azért mondom, mert a gyengébb gépet az ember nem fogja tudni normálisan használni, csak nyűg lesz még a netezgetés is.
WayteQ xTAB-7Q Edigitalon 25, vagy Lenovo A7-10 Emagon 25. Ezeket ki lehet kis akcióval fogni kicsit olcsóbban is olykor 22-23 környékén is.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61304) cris78 válasza cidalain (#61303) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm, akkor egy BT billentyűzetet kell keresnem...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61305) n@p@lm válasza cidalain (#61303) üzenetére


n@p@lm
őstag

lenovo yoga 2.
azóta volt egy reboot, most ahogy nézem normális.
csak maradjon így.

(#61306) gg72 válasza gg72 (#61286) üzenetére


gg72
veterán

Továbbra is várnám a javaslatokat, hogy melyiket "szeressem"? :)

ASUS MeMo PAD HD 8 ME181CX
ACER Iconia One8 B1-810
Lenovo TAB A8 (A5500L)

Alap dolgokra kellene szülőknek (net, fb, skype), a lényeg a stabil működés (bütykölés nélkül is) és a aránylag erős wifi.

[ Szerkesztve ]

(#61307) hito válasza tjb007 (#61285) üzenetére


hito
nagyúr

Na megnéztem és bár nem rossz, az Asus Memo pad 8-as Intel Z3745-tel jóval erősebbnek találom az LG G Pad 8.0-nál még játékban is. Vagy valamit elnéztem?

Ráadásul egy 10-essel olcsóbb is a Media Marktban, mint a full dobozos kiszerelésű LG G Pad 8.0 átlagára, ugyanis a nyvaján GSM boltok trükköznek vele.

Létezik, hogy jobb választás az Asus?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#61308) cidalain válasza gg72 (#61306) üzenetére


cidalain
veterán

mindegyik megfelel a célra tökéletesen.
Acer alig beszerezhető valahonnan, Mall-on utolsó darab van éppen, mire odakerülnél valszeg elfogy. Szerintem ez ezért esik ki a rendszerből.

Lenovo akciós az Emagon 36900. Ez rohadt jó ár. Asus Aqua-ban 44900 a legolcsóbb. Lenovoban jobbak a kamerák, Asus-ra 2 év gari van.

Szerintem nem éri meg a 8000 felárat az Asus, nekem nem érne annyit a plusz 1 év garancia, cserébe szarabb kamera.

update: Az Asus Intel soc-a azért erősebb, bár lehetnek hátrányai a rendszernek bizonyos alkalmazások futtatásakor. Bár az ismert felhasználásra elég a Lenovo is, tartom az előző kijelentésem.
Menj el olyan áruházba ahol van mindkettő, tapizd meg, netezgess kicsit mindegyikkel, ez majd segít eldönteni hogy megéri e a plusz pénzt az Asus neked.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61309) cidalain válasza cidalain (#61308) üzenetére


cidalain
veterán

na meg a háttértár is 16 GB a Lenovoban, az Asusban meg csak 8 giga.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61310) tjb007 válasza Rei (#61284) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hogy mi lesz jó évekig is azt senki sem fogja tudni megmondani, mert:
- bármikor elromolhat (és természetesen pont akkor fog, amikor a jótállás már lejárt)
- bármikor változhat egy alkalmazás rendszerigénye, tehát ami most megy nem biztos, hogy három év múlva is menni fog.
A lag és a gondolkodás megint csak lehet magának az alkalmazásnak is a hibája, (pl. egy félresikerült frissítés után), szóval ez csak részben függ magától a tablettől, ezt sem lehet kivédeni.

Rövidre zárva a dolgot nem, nincs szükséged a drágábbra, nyugodtan választhatod a V490-et. Az ASUS ugyan jövőállóbb, de a stream- és filmnézés nem indokolja a erősebb processzort, a több RAM-ot és nagyobb felbontású kijelzőt.

(#61286) gg72

Gyárilag nem tudom mi van a mostaniakon, mivel kerülnek a boltokba, de ha még a 4.2-vel akkor sincs semmi gond, mert frissíthető 4.4-re.
Válaszd azt, amelyik szimpatikusabb. A Lenovo hardveresen ugyan gyengébb a másik kettőnél, a korábban leírtakra viszont még így is tökéletesen alkalmas, a másik kettő között meg jelentős különbségek nincsenek. Egyedül talán az akkumulátort lehetne felhozni az ME181CX ellen (mellette viszont a 2 év garanciát), az B1-850-ben nagyobb van (3950 vs. 4420mAh), persze ez még nem vonja maga után automatikusan a jobb üzemidőt is.

(#61289) dragonfx

Pontosan melyik A7?

(#61291) naja

A Tab S 8.4-gyel tudásban megegyező modell ennyiért sajnos nem lehet itthon kapni boltból, gyári garanciával. Ami tudásban közel áll hozzá és árban is passzol az a Lenovo Yoga 2 8", de az x86/64-es architektúrából adódóan előfordulhatnak (tehát csak benne van a pakliban) kompatibilitási problémák.

(#61293) csendes

Telepítésnél azért ez egy jóval komplexebb folyamat.

(#61298) cris78

Nem gond, mert OTG képes (amennyibe valóban az EVO 7HD-ről van szó).

(#61300) gabika0013

„Az egyetlen kitétel, hogy utalni tudjon neten keresztül”

Ez nem tablet függő, nincs hozzá semmi köze, ez a bátyád bankjától függ, hogy hogyan/miképp engedélyezi az utalások indítását.
Ezek jöhetnek szóba: ASUS MeMO Pad ME572C, ASUS MeMO Pad 8 ME181CX, Lenovo A8-40, Prestigio MultiPad WIZE 5002, Lenovo Miix 3 8" (ez mondjuk Windowsos)

(#61307) hito

Nem néztél el semmit, erősebb, viszont az x86/64-es architektúra miatt -főleg a játékoknál- előfordulhatnak (tehát nem törvényszerű, hogy elő is fog fordulni) akadások, fagyások, el nem indulások, de ha ezek még beleférnek nyugodtan lehet azt is választani.
Viszont ha már ASUS és Intel, akkor ott van erősebb processzorral, nagyobb felbontású kijelzővel és több RAM-mal az ME572C is.

[ Szerkesztve ]

(#61311) csendes válasza cris78 (#61298) üzenetére


csendes
őstag

Ahogy olvasom a fórumot [link], tényleg nem (mindig) működik az OTG, pedig a sima EVO 7-ben megy. Elnézést. :R

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#61312) gg72 válasza cidalain (#61308) üzenetére


gg72
veterán

Az Acer is [kapható], de az Emag-os ajánlat a Lenovo-ra valóban megfontolandó. Kösz, tjb007-nek is. ;)
Az android vajon mennyire stock bennük? Az Asus-ról olvastam német oldalakon, hogy valamilyen pro7-es reklám van a főoldalon, egyfjata kereső sáv, amit nem lehet eltüntetni, csak custom fw-vel... De gondolom ez az itthoni Asus-okra nem jellemző. Illetve az Acer-t dícsérték még egy tesztben, hogy a rajta lévő rendszer szinte gyári android.

[ Szerkesztve ]

(#61313) milkabrams válasza naja (#61281) üzenetére


milkabrams
őstag

samsung galaxy tab pro 8.4 haronló árban van, hátrány kevesebb ram(2gb) viszont erősebb soc.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#61314) tjb007 válasza gg72 (#61312) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az ASUS-on ZenUI van, tehát ez semennyire nem az. A Pro7-es dolog itthon nincs, az egy a német piacra szánt "speciális" változat (Pro 7 Entertainment Pad néven fut/futott).
A másik kettőn meg stocknak tekinthető a rendszer, csak előretelepített alkalmazások, játékok vannak rajtuk, saját felület és keretrendszer nincs.

(#61313) milkabrams

Már nincs, nem kapható.

(#61315) priti


priti
addikt

Sziasztok, mi a legjobb választás a lentiek alapján?

-új
-itthon vásárolt
-inkább lassabb, de minél nagyobb kijelzővel
-irodai cuccok, fényképek, videók nézegetésére használt
-max 30k áron

Hardverlesen

(#61316) cris78 válasza csendes (#61311) üzenetére


cris78
őstag

Semmi gond, ezért is kérdeztem. Közben a YouTube-n találtam egy videót ahhol meg megy róla az egér. Na mindegy van egy kis otg robotom az ebayről arról letesztelem.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61317) tjb007 válasza priti (#61315) üzenetére


tjb007
nagyúr

Prestigio MultiPad WIZE 3008

(#61316) cris78

Egy ilyennel is érdemes lenne próbát tenni: [link]

(#61318) cris78 válasza tjb007 (#61317) üzenetére


cris78
őstag

Ez mennyivel másabb a kis robotnál?
[link]

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61319) tjb007 válasza cris78 (#61318) üzenetére


tjb007
nagyúr

Annyival, hogy erre még rá lehet dugni pluszban egy töltőt is, szóval ha csak annyi a gondja, hogy nem kap elég áramot a rácsatlakoztatott eszköz ezzel ki lehet küszöbölni.

(#61320) cris78 válasza tjb007 (#61319) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm! Akkor berendelek egy ilyet.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61321) TayRol


TayRol
veterán

Sziasztok,

8 éves lánynak kellene egy tablet. Újonnan, akár innen az apróról, játékra és filmre 45e ft környékén. +/- pár ezer belefér. OS mindegy.
Mit tanácsoltok?

Köszi!

szerk: galaxy tab 4-et nézték eddig, ha minden igaz...

szerk2: erről vélemény? esetleg erről?

[ Szerkesztve ]

(#61322) gabika0013 válasza tjb007 (#61310) üzenetére


gabika0013
tag

Megrágtuk és eldőlt, a Prestigio MultiPad WIZE 5002 lett a befutó, valszeg a méret győzött.
Köszönöm, hogy segítettél!

(#61323) tjb007 válasza TayRol (#61321) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-8X, Prestigio MultiPad WIZE 5002, LG G Pad 7.0, Lenovo A7-10, Alcor Access O819M, Lenovo Miix 3 8" (Windows 8.1)

(#61324) TayRol válasza tjb007 (#61323) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi.

(#61325) hito válasza tjb007 (#61310) üzenetére


hito
nagyúr

Ok, köszi :) Szerintem Asus lesz ebből.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#61326) priti válasza tjb007 (#61317) üzenetére


priti
addikt

kösz :R

Hardverlesen

(#61327) ityam


ityam
senior tag

Hali

Ma érkezett meg a CUBE TALK9X u65gt tabletem és gondoltam az első benyomást leírom nektek.
Még csak kb 1 órája nyomkodom. Pandától rendeltem happy hourban Júni 8.án. Amint jött az sms hogy vámolják rögtön aznap elküldtem nekik a kért dolgokat szóval elvileg a legrövidebb érkezési idő ennyi volt.
Sértetlenül megérkezett a tablet. Kijelző érzékenységéről olvastam máshol, hogy valamelyik csak erős nyomásra érzékeli a nyomkodást, de ennél semmi ilyen jelét nem láttam. Ugyanúgy érzékeli mint a másik tabom vagy telóm. Most este kapcsoltam be így a fényerőről korai nyilatkozni, de minimum fényerőn sem zavaró a szememnek, ami nem jellemző nálam, mert én a fényes kijelzőt szeretem, amikor vakít. Holnap napsütésben kíváncsi leszek mennyire leszek elégedett vele, de egyelőre jónak tűnik.
Rootolva nincs a tab, de majd keresek hozzá. Ami meglepett hogy szedett le rendszerfrissítést valami wifivel kapcsolatost. Eddig egy kínai kütyüm sem töltött le autómatikusan semmilyen frissítést, szóval pozitív ez nekem(újraindította a tabot és szépen megcsinálta. magyar nyelvet kicsit töri a frissító program de rájöttem mit akart).
A rendszert picit döcögösnek érzem. Nem az a pöccre mennek a menükben a váltások ahogy mondjuk az új telómnál. Mondjuk gyengébb is ez a tab meg nagyobb a felbontása is. Ettől még jobban örültem volna ha a menükben mászkálás picit folyamatosabb és nem érzek röccenést rajta. Persze nem azt mondom hogy tragikusan lassú csak érződik picit. Böngészni pár percet próbáltam vele de annak a sebességével nem volt gondom. A kedvenc játékom rendesen megy rajta.
Legújabb antutu "csak" 28599 pontot hoz szóval amivel marketingelik 40000+ os pontszám az nem tűnik valósnak. hacsaknem persze valami régi verzióra értik ahol nagyon máshogy pontoztak még. Meglátjuk hogy elég lesz e a többi használt játékhoz amit szeretek.

Egyelőre ennyi aztán ha van igény írok még róla. Sim kártya még nincs benne de valszeg egy digis mobilnetet rakok bele hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#61328) ityam válasza ityam (#61327) üzenetére


ityam
senior tag

a CUBE TALK9X u65gt hez egy pici kiegészítés. Wifijével nagyon meg vagyok elégedve egyelőre. a padláson a telómnál a kedvenc játékom, ami folyamatos netet igényel, sűrűn megszakad a kapcsolat, ezzel szemben most negyed órát nyomogattam a padláson a szokásos helyemen a tabot és egyszer sem szakadt meg a kapcsolat a játéknál. Nagyon pozitív csalódás mert anno az ipad is soxor elvesztette ott a jelet. Persze hosszabb távon még nem teszteltem, de hogy negyed órán keresztül nem volt megszakadás az nekem nagyon jónak számít, mert a telómmal negyed óra alatt vagy 10x megszakadt a kapcsolat. Pedig direkt kocsot mozgattam is a tabot hogy ne csak egy helyen legyen ahol véletlenül jó jelet talált.

[ Szerkesztve ]

(#61329) Nogren


Nogren
csendes tag

Üdv Mindenkinek,

Kellene egy új tablet, demozási céllal (fejlesztett saját appok bemutatója) .

- hány hüvelykes legyen a kijelző? minimum 9 de inkább 10
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? új
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? itthon, számlás megoldás
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) különböző app-ok demózása, internetezés
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? minőség és teljesítmény függő, legyen2 ajánlati kategória 75 000, és 150 000 körüli összegek. Azonban ha van valami tuti ajánlat, ami 200 000nél kevesebb, még az is érdekelne.

Előny lenne a 4 magos proci (minimum dualcore),a RAM minimum 2 de inkább 3-4 Gb, minél jobb kijelző (1920*1200 lehet kellene), megbízhatóság.

Amiket eddig néztem és tetszette:

Google Nexus 9
Google Nexus 10
Samsung Galaxy Tab Pro 10.1
Samsung Galaxy Tab S 10.5
Lenovo Tab 2 A10

Előre is köszi a segítséget.

(#61330) f(x)=exp(x) válasza Nogren (#61329) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ezek közül a Google Nexus 9.

(#61331) Nogren válasza f(x)=exp(x) (#61330) üzenetére


Nogren
csendes tag

köszi, és van valami javaslatod ebben a kategóriában?
Az hogy eddig mit néztem az csak egy irány, de nem vagyok tisztában az Androidos tablet piacon lévő eszközökkel.

Köszi előre is.

(#61332) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy milyen tablet lenne a legjobb vétel, ha a következő szempontokat tartom szem előtt:

8" és 10" között. A legjobb lenne a 9" környéki.
Új készüléket szeretnék.
Beszerzési forrás mindegy.
Internetezés(80%-ban), irodai programok használata, 1-2 alap játék
40.000 és 50.000 Ft közötti összeget gondoltam rá áldozni.
Annyi konkrét elképzelésem van, hogy Android OS-t szeretnék, jó lenne a 4 magos proci, és 1GB RAM. De a legfontosabb az, hogy 50.000 Ft-ból a lehető legjobb paraméterekkel bíró, legmegbízhatóbb Tabletet sikerüljön megvásárolnom.

Köszönöm előre is a ha segítetek 1-2 tippel.
:R

Szép napot!

(#61333) f(x)=exp(x) válasza Nogren (#61331) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nexus 9 elsődlegesen vagy Samsung Galaxy Tab S 10.1, de itt vigyázni kell, mert akadozik a rendszer, ha lehetőséged van menj el megtapizni, mert lehet téged nem zavar.

(#61334) New Hewkas


New Hewkas
csendes tag

Sziasztok!

Szívesen beruháznék egy tabletbe, csak az a helyzet, hogy a témában elég járatlan vagyok, tekintve, hogy még soha nem volt. Első blikkre max 20.000+ 2-3.000 forintot szánnék rá, igazság szerint csak kiegészítésnek kéne a Nokia E7-em mellé, ugyan is már unom, hogy böngészéshez nem mindig elég már a 256 RAM. Netezésen, kívül másra nem igazán használnám, esetleg néha YT, skype vagy játék, bár már a mobilon is csak néha-néha játszok.
Ami nem lényeges specifikáció számomra:
-kamera
-telefon funkciók
-méretek

Ami kéne:
- Az érintő kijelző megfelelően érzékelje az utasításokat (anno még 2012-ben anyám kapott egy asszem A-TAB, tab-7 tabletet, ami alig veszi be az instrukciókat... kínszenvedés vele bármit is csinálni, a sudokuzáson kívül.)
-Jó lenne a 8GB belső memóriát tartani
-Ha nem is gyors, de megfelelő sebességű legyen, ne lassuljon be hamar (már ha ez így értelmes)
-Átlag napi 2-4 óra használatot kéne kibírnia.

Szó mi szó, a fent megadott árkategórián belül a lehető legerősebb gépet szeretném először is megtalálni.

Hirtelen, főként vásárlói értékelésekre támaszkodva ezeket találtam:
http://tablet-pc.arukereso.hu/alcatel/tab-7-ot-t015-p184326909/#termek-leiras
http://tablet-pc.arukereso.hu/sencor/element-7v3-p162158092/

Ez a specifikációi alapján tetszett, bár valószínűleg parasztvakítás csak...:
http://tablet-pc.arukereso.hu/wink/one-p251862069/

Csak, hát ahogy látom tabletből is már annyi van mint égen a csillag...

Ugyanakkor nyitott vagyok bármiféle javaslatra, valszeg bármit is írtok nekem újdonság lesz (amennyire járatos vagyok PC-ben, annyira sz@r vagyok kütyük terén) :DD

[ Szerkesztve ]

(#61335) New Hewkas válasza New Hewkas (#61334) üzenetére


New Hewkas
csendes tag

Kommenteket nézegetve rákerestem a lenovo tab-okra (családban van egy lenovo laptop és eléggé meg vagyunk elégedve, vele, minőségi termék) valszeg érdemes lenne rászánni kicsit többet, azok közül melyiket ajánljátok?

Ui.: Még mindig jöhet bármi egyéb is.

[ Szerkesztve ]

(#61336) Sami22


Sami22
aktív tag

Üdv.
Tabletet keresek. Böngészésre, egyszerűbb szövegszerkesztésre, levelezésre, skype-olásra, filmnézésre kéne. 10", vagy fölötte. Egy kis ultrabookon is gondolkodom, még csak a lehetőségeket kutatom. Fontos, hogy legyen hozzá billentyűzet. És ezzel együtt beleférjen úgy 150.000 forintba. Bár tudom, hogy ez az androidos topic, nem ragaszkodom hozzá. Tetszett például az Asus Transformer book, pláne az 500Gb-os HDDvel a dokkolójában. Talán csak az anyaghasználat és az alacsony felbontású kijelző szól ellene. Hasonló tudású készülékeket, ha tudnátok ajánlani, megköszönném.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#61337) zol84


zol84
tag

Sziasztok!
Milyen tabletet érdemes most venni 8"ban, 50e Ft körül? Netezés + kis Játék + jó akksi idő.

(#61338) cidalain válasza New Hewkas (#61335) üzenetére


cidalain
veterán

Lenovo A7-10, vagy az A7-40 (ez nehol sima A7 vagy A3500 neven is fut)
Ezek 25-30 kozott szoktak lenni akcioban kifoghato talan 25 alatt is.
Az A7-10 az ujabb, kicsit erosebb, viszont csak 1024x600-as felbontasu.
Az A7-40 lassan 1 eves, viszont jobb a felbontasa. Mindegyik teljesen jo cuccn ajanlottak a Lenovo tabok.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61339) cotag


cotag
senior tag

Ezt az edigitalnál megszabad venni?? Nem karcos, nem leharcolt?[link]

(#61340) cidalain válasza cotag (#61339) üzenetére


cidalain
veterán

A refurbished termekek nem karcosak. Csak a hibatlan burkolatu/ beltartalmu termekek kerulnek ujraertekesitesre. Amelyik karcos volt annal a gyarto cserelte a burkolatot ujraertekesites elott.
De ha nem haragszol meg, szerintem 28-ert ez draga. 2 hete 22-ert adtak akcioban. 35-ert ennek mar az ujabb verziojat kapod 2 ev garival, ami nem 2 eves konstrukcio

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61341) cotag válasza cidalain (#61340) üzenetére


cotag
senior tag

Akkor kilőve. Kamera lenne fontos és játék, kb ennyi.
Elvesztem már annyi féle van.

(#61342) tjb007 válasza Nogren (#61331) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gyakorlatilag ezek képviselik a felső kategóriát az Androidos vonalon (hát igen, nem igazán van mozgás, változás), szóval ennyiért ezeknél jobbat nemigen fogsz kapni. Ami most az abszolút Androidos csúcsmodellnek tekinthető az a Sony Xperia Z4 Tablet, de ez közel egy százassal többe kerül az általad maximumnak megadott összegnél.

(#61332) HollywoodBoy

Ha nagyon 9 hüvelyk közelit szeretnék, akkor itthon a ModeCom FreeTAB 9000 IPS IC jöhet szóba egyedüliként.
További lehetőségek: Prestigio MultiPad WIZE 5002, ASUS MeMO Pad 8 ME181CX, esetleg még az Alcor Access O819M.

(#61336) Sami22

ASUS Transformer Pad TF303CL, de igazából szinte bármelyik mellé lehet venni külön billentyűzetet, billentyűzetes tokot, szóval nem ez az egyedüli lehetőség. A Windowsos vonalon meg ott van billentyűzettel a Lenovo Yoga 2 10 és az Acer Aspire Switch 10 FHD is, igaz egyikben sincs pluszban egy 500GB-os HDD.

(#61337) zol84

LG G Pad 8.0

(#61339) cotag

Nem, ennyiért nem éri meg.

(#61343) freestailo


freestailo
őstag

Sziasztok. Használt tableteket nézek 20k körüli áron. Concorde tabok mennyire ajánlottak? Dual core proci, 1 giga ram...stb elég jó vételnek tűnnek használtan 15-20 körül...

(#61344) Shingen válasza zol84 (#61337) üzenetére


Shingen
addikt

LG G Pad 8.0 :K

風林火山

(#61345) cidalain válasza cotag (#61341) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor valamelyik 7"-os Lenovo johet inkabb szoba. 25-30 kozott vannak. Par hozzaszolassal korabban leirtam melyikek ezek, es mi a kulonbseg.
Illetve ha a keret kitolhato akkor 30-40 kozti kategoriaba is tudunk ajanlani.

(#61343) freestailo
Egy hete tudott itt valaki venni az aprorol Wayteq 7Q tabletet 20 alatt garanciaval. Es az mar quad core volt. 15-20-ert a bootban is kapni dual core tabletet full garanciaval!
Update: De ha Concord vonalon maradunk, apron van Ray is 14900-ert garis, es ez is 4 magos mar. Na ez jo vetel lehet!

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61346) cidalain válasza cidalain (#61345) üzenetére


cidalain
veterán

Persze nem bootban hanem boltban :)
Meg apron van most wayteq 8q is 20 alatt! Ez is jo lehet.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61347) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani egy jól működő backup progit, amivel az androidos játék elmenthető(épp ahol tartok vele) és telepíthető másik eszközre ? Köszi :R

A sas nem vadászik legyekre

(#61348) tjb007 válasza realmadrid (#61347) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt inkább itt kéne megérdeklődni: [link]

(#61349) cotag válasza tjb007 (#61342) üzenetére


cotag
senior tag

Ennél jobb maximum ennyiért létezik???
[link]

(#61350) cidalain válasza cotag (#61349) üzenetére


cidalain
veterán

Meg ket opciod van ebbol a penzbol, ha a 3G nem fontos (de gondolom hogy nem lenyeg, hisz Asus se tudja)
Wayteq 7q, Lenovo A7-10

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.