Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61551) milkabrams


milkabrams
őstag

2 tablet közül tudok választani asus tf701t (tegra 4), samsung Galaxy tab pro (snapdragon 800) ezek közül melyik jobb, elsősorban internet és játék szempontjából? tehát melyiken mennek jobban a játékok?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#61552) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A segítségeteket szeretném kérni! Prestigio MultiPad 2 ULTRA DUO 8.0 tablethez keresek win7x64 drivert.
A gyártó oldalán sem találtam, ha egy linket tudnátok adni azt megköszönném! Vagy valamit ami helyettesíti.
(pmp7280c)

Rootolni szeretném. Jöhet akár privátban is.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#61553) Abry


Abry
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy 7"-8"-os tabletet venni, felhasználási cél:

- 90%-ban doksik olvasgatása (főleg pdf-ek)
- maradék 10% meg netezés (játék, kamera, 3g, stb. nem fontos)

Eredetileg eBook-ban gondolkoztam, de mivel azok nem igazán eszik meg a pdf-et így egy tablet kellene. A keret max. 30k és új kellene.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#61554) Izzé válasza tjb007 (#61538) üzenetére


Izzé
őstag

és cidalain

Ez szerintetek jó vétel lenne?

Esetleg ez 64GB-os sd-vel ennyi, nélküle 17k

[ Szerkesztve ]

(#61555) tjb007 válasza floratm (#61547) üzenetére


tjb007
nagyúr

Olyant nem fogok tudni mondani, ahol nagy kínálat van, de igazából ilyen nem is létezik.

(#61549) Riegerr

Feltételezem az ME103K-ról van. Mondanám, hogy rakj vissza egy régebbi verziót, de sajnos downgrade-re nincs lehetőség, legalábbis házilag.
Nem kellett volna semmit sem kérdezned, be kellett volna csak jelentened a formanyomtatványon keresztül a hibát. Ezt most akkor tedd is meg, ne foglalkozz azzal, hogy a szerviz mit mond.

(#61550) Alabástrom

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE (SM-T235), de ez sem fog maximálisan megfelelni az elvártaknak.
Jobban járnál, ha inkább néznél egy 6 hüvelykes, esetleg még ennél is nagyobb telefont, bár ennyiből itthon nem fog kijönni az sem.

(#61551) milkabrams

Inkább az utóbbin.

(#61552) Predator2

Ezt próbáld meg: [link]

(#61553) Abry

Lenovo A7-40, Prestigio MultiPad WIZE 3008

(#61554) Izzé

Igen, jó vétel, de én inkább a Lenovo-t választanám.

(#61556) anonym1s válasza tjb007 (#61530) üzenetére


anonym1s
őstag

Oke.
Ha lemondok a dual os-rol, es eleg csak android, 16gb tarhely, 2gb ram, es normalisabb kamera videozashoz?
Ez a lenovo s8 megfelelhet?
Esetleg ennel jobb azonos arban?

Melyik a job processzor amugy, a z3735, z3745, vagy z3560?

(#61557) Memora válasza tjb007 (#61530) üzenetére


Memora
senior tag

Elvileg 54-55000Ft körül 1 év garival, de teljes csomagot lehet kapni, pl: itt. Nem láttam, hogy nettó ár lenne, és az sincs kiírva, hogy német android lenne rajta. Persze nyilván rá kell kérdezni előbb...

Amit az office-al kapcsolatban írtál, arra enged következtetni, hogy az olyan szélsőséges vélemények, miszerint a Windows tablet egy teljes értékű PC, míg az android inkább csak tartalomfogyasztásra jó, kissé túlzóak? :F

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#61558) cidalain válasza Izzé (#61554) üzenetére


cidalain
veterán

En is a Lenovot vennem. Pont ezzel a tipussal eleg jo tapasztalatom van. Ha esetleg tudsz belole alkudni is szemelyesen 1-2 ezrest akkor best buy, ennyi garival. Ha nem tudsz alkudni, akkor is jo vetel!
Megeri azt a kis felarat az opendotthoz kepest.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61559) Riegerr válasza tjb007 (#61555) üzenetére


Riegerr
tag

Köszönöm szépen a segítséget! :)

(#61560) Abry válasza tjb007 (#61555) üzenetére


Abry
tag

Köszönöm a segítséget, szerintem a Prestigio-t választom. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a modellel? (Prestigio WIZE 3008)

(#61561) tjb007 válasza anonym1s (#61556) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha megfelel ez a minőség (feltételezem ezt érted videózás alatt), akkor az S8 is megfelelhet. Tudok még ajánlani hasonló modelleket, csak mondd meg mennyit szánnál rá.

(#61557) Memora

A hivatalos csatornákon keresztül értékesített példányok 70-75 ezer forint körül mozognak, a 2015-ös változatot pedig 80 ezer forintért lehet elhozni. Amit linkeltél mindkét esetben bolti garanciát takar, de ott veszed ahol jónak látod. Ez csak egy jó tanács volt, ami mindig el van (és lesz is) mondva amióta csak tablet vásárolható Magyarországon.

Ha a te felvázolt felhasználási módjaidat nézzük, akkor valóban nevezhetjük túlzónak, hisz mindenkét rendszer esetében megoldható az, amiket írtam, még csak kompromisszumot sem nagyon kell kötni. Általánosságban nézve viszont nincs benne semmi túlzó, hisz a Windowsos tablet valóban egy teljes értékű PC függetlenül attól, hogy sokan azokat is csak tartalomfogyasztásra használják.
Minden a felhasználótól és a felhasználástól függ.

(#61562) Alabástrom válasza tjb007 (#61555) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Köszi az ajánlást.

A Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE (SM-T235) -hez van már Lollipop?

És ha a memóriából lejjebb adok, akkor bejön még valami a képbe? Megoldható 16GB belső memória + 64GB (esetleg alsó hangon 32GB) micro SD + Android 4.4. is.

( ezek voltak az eredeti elvárások)

[ Szerkesztve ]

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#61563) Memora válasza tjb007 (#61561) üzenetére


Memora
senior tag

Értem, köszi a választ! Gondolom az a bolt is szürke importos termékeket árul, de ha vállal rá egy év garanciát (és valóban rendesen javítja/cseréli is), és megvan minden tartozék+doboz, és nem német nyelvű android van rajta (az ilyenekkel egyébként lehet valamit kezdeni? Magyar, vagy legalább angol verzióra cserélni?), akkor fair deal-nek tűnik, hiszen csak 2/3 annyiba kerül, mint a hivatalos csatornákon keresztül értékesített példányok.

felhasználási módok: valójában tényleg semmi komoly munkát nem akarok végezni rajta, tehát video-vágás, tömörítés, grafika, tervezés, egyebek nem lesznek. Egyedül a dokumentum-szerkesztés, böngészés, video/zene, navigáció, esetleg néha játék lenne, stb. Kb: ugyanaz, amit egy átlagfelhasználó művel egy asztali PC-n.

Egyébként rá lehet dugni ezekre 2.5 USB vinyót, és USB/bluetooth/egyéb billentyűzetet/egeret?

Fancy quote placeholder

(#61564) mm89 válasza Memora (#61563) üzenetére


mm89
őstag

Nincs olyan, hogy csak német. Minden android rendszer tartalmazza már az összes nyelvet amit a többi. Tehát lesz benne magyar, akármilyen piacra is szánták.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61565) Alabástrom válasza Alabástrom (#61562) üzenetére


Alabástrom
senior tag

A Huawei Mediapad X1-ről mi a vélemény 75ezer Ft-ért? Nekem úgy tűnik, hogy a dual Sim-en kívül minden igényemet kielégíti. :F

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#61566) anonym1s válasza tjb007 (#61561) üzenetére


anonym1s
őstag

Ez sokkal jobb mint a pipo videoja, ez 25fps korul lehet, ez mar elfogadhato.
50 ezer ft-ig erdekel mas is. A Nexus 7 masodik kiadasat (2013-as) neztem meg, csak nem tudom mennyire bika az a snapdragon s4 processzor. En az intelt jobbnak gondolom, de en nem igazan ertek hozza.

[ Szerkesztve ]

(#61567) milkabrams válasza anonym1s (#61566) üzenetére


milkabrams
őstag

úgy tudom snapdragon 600 van benne, asphalt 8, gta sa, modern combat 5 gond nélkül megy max grafon, csak arra figyelj hogy mivel nexus nem bővíthető.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#61568) s4tch


s4tch
veterán

Sziasztok, az amazon.de-n a prime day keretében a Lenovo A8-50 89€. 1GB RAM miatt fáznék tőle, de édesanyám valószínű csak gmailre és böngészésre használná. Ennyiért (tehát 30e alatt) van jobb?

(#61569) tjb007 válasza Memora (#61563) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, rá lehet, viszont kelleni fog még egy külső áramforrás is (pl. egy aktív USB hub, főleg akkor, ha egyszerre több mindent szeretnél rácsatlakoztatni), mert csak a tablet nem fog tudni elég áramot adni a működéséhez.

(#61564) mm89

Dehogyis nincs. Az egy dolog, hogy egy AOSP ROM-ban ott van a angoltól kezdve a szuahélin át a világ szinte összes nyelve, de ezek közül bármelyiket ki lehet venni. A kínai belpiacos telefonokon például csak kínai és angol nyelv van, szóval ezt inkább az határozza meg, hogy eredetileg melyik piacra lett szánva.

(#61565) Alabástrom

Ha megfelel, akkor hajrá. Ennyiért én sem tudok jobbat ajánlani.

(#61566) anonym1s

50 ezer forintig nincs túl sok 2/16-os tablet, főleg újonnan és jó kamerával. Annyira nincs, hogy egy ilyent sem tudok mondani.

„nem tudom mennyire bika az a snapdragon s4 processzor.”

Attól függ mihez hasonlítjuk. Az új Atomok meg erősebbek, csak ugye azoknak meg ott van az az apró "szépséghibájuk".

(#61568) s4tch

8 hüvelykesben nincs.

(#61570) mm89 válasza tjb007 (#61569) üzenetére


mm89
őstag

Akkor elnézést a tévedésért.
Azért azt kétlem, hogy németből van ilyen.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61571) Memora válasza tjb007 (#61569) üzenetére


Memora
senior tag

Köszi a választ, akkor erre majd feltétlenül rákérdezek, mielőtt vennék valamit.

Fancy quote placeholder

(#61572) tjb007 válasza mm89 (#61570) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak németről én sem tudok, én sem hallottam még, de gyakorlatilag sincs semmi akadálya, hogy legyen.

(#61573) anonym1s válasza milkabrams (#61567) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Snapdragon s4 van benne es ha nem tevedek ez joval gyengebb a snapdragon 600-nal, de nem lenyeg, mert ha nem lehet kartyat tenni bele akkor nem kell.

(#61574) Memora válasza mm89 (#61570) üzenetére


Memora
senior tag

Nekem gyanús egy kicsit, mert a különféle üzletek pont az esetlegesen német nyelvű os lehetőségét mindig külön ki szokták emelni.

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#61575) anonym1s válasza tjb007 (#61569) üzenetére


anonym1s
őstag

Akkor marad a lenovo s8.
Mifele szepseghiba?

(#61576) tjb007 válasza anonym1s (#61573) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hivatalosan S4 Pro-ként volt reklámozva, ténylegesen viszont egy Snapdragon 600-nak felel meg (Krait 200 helyett Krait 300-as magok, más memóriavezérlő stb.).

„Mifele szepseghiba?”

Az x86/64-es Intel processzor.

[ Szerkesztve ]

(#61577) milkabrams válasza tjb007 (#61576) üzenetére


milkabrams
őstag

miben rosszabb a tegrás asus?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#61578) tjb007 válasza milkabrams (#61577) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindenben.

(#61579) Alabástrom válasza tjb007 (#61569) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Hát ez az, hogy nem tudom, hogy megfelene-e...

Összehasonlítva az Asus Fonepad 7 FE375 CXG-t a Huawei Mediapad X1-el jól látom, hogy amiben a Mediapad gyengébb:
- csak 1 SIM
- csak max 32GB micro SD
és ezen kívül mindenben legalább olyan jó, vagy jobb? A processzorok nekem semmit sem mondanak, de ha nem játszok, viszont párhuzamosan több doksit kezelek, akkor melyik processzora a jobb?
És ami nagyon fontos: a képernyője jobban látható a Mediapadnak, vagy nagyjából ugyanolyan (fényerő, tükrösség)?
A GPS-ről van olyan oldal, ami azt írja, hogy tud GLONASS-t, van ami szerint nem... Most akkor?

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#61580) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Erről kérnék egy véleményt, hogy mennyire meg bízható, ár-érték arányban? Új, és 41 ezer lenne az ára.

CHUWI Vi8 Ultimate Intel Atom Z3736F 64 bit

-OS: Dual-boot, Android 4.4.4, Windows 8.1
Screen Type: Capacitive, IPS, 10-point multi-touch
Screen Resolution: 1280 x 800 (16:10)
CPU Brand: Intel
CPU Model: Z3736F
CPU Cores: Quad Core, 64-bit
CPU: Intel Atom Baytrail-T Z3736F Quad-core Processor
CPU Frequency: 2.16GHz
GPU: Intel HD Graphic
RAM: 2GB
ROM: 32GB

Vagy ez a másik alternatíva:

[link]

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#61581) csendes válasza Sanyabá (#61580) üzenetére


csendes
őstag

Ennyire megbízható: [link] (a cikkben a sima WIN-es volt, de a fóriumot is érdemes megnézni), és van olcsóbban is magyar garanciával: [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#61582) Sanyabá válasza csendes (#61581) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Köszönöm!

De a feleségemnek lenne és ragaszkodik a 10'-hoz.

Ja, és 40 -nél többet nem akarok érte adni,(mivel én veszem meg neki) :D

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#61583) Handball94


Handball94
aktív tag

Sziasztok!
Ár-érték arányban legjobb tabletet keresném, 40 ezer forintig, '10 kijelző mérettel
Köszönöm.

(#61584) TeebyKay


TeebyKay
őstag

Sziasztok!

Szinte biztos, hogy nem ez a jó topic, de van lehetőség arra, hogy az alap androidos böngészőbe (ami még nem a chrome) a mentett jelszavakat megtekintsük? Az istennek se találok ilyen opciót, és holnap reggelre kellene édesapámnak. Remélem van ötletetek.

(#61585) tjb007 válasza Alabástrom (#61579) üzenetére


tjb007
nagyúr

Plusz a processzor is jóval gyengébb, viszont 2GB RAM van benne szemben a Fonepad 1GB-jával, ami a multitasking esetében többet nyom a latba mint az erősebb processzor.
A képernyője minden tekintetben jobb, és a GLONASS is támogatott.

(#61582) Sanyabá

Ha ragaszkodik a 10 hüvelykhez, és az ár is marad 40 ezer forint körül, akkor egyedüliként az jöhet szó, amit linkeltél is (ami amúgy egy egész korrekt modell).

(#61583) Handball94

Prestigio MultiPad WIZE 5002

(#61584) TeebyKay

A böngészőn belül nincs, csak az adatbázis fájlból tudod kinézni (/data/data/com.android.browser/databases/webview.db).

(#61586) TeebyKay válasza tjb007 (#61585) üzenetére


TeebyKay
őstag

és ezt csak másik eszközre csatlakoztatva van lehetőségem, vagy magáról az eszközről is meg tudom nyitni valamivel azt a fájlt?

(#61587) Kzoli90


Kzoli90
csendes tag

Sziasztok! Leírná valaki ,hogy az miben nyilvánul meg, hogy a Kitkat korlátozza az SD kártyára írást?

Nem készíthetek videót egyből a kártyára? Ha így van akkor a belső tárhelyre mentett videót/fotót át tudom rakni a kártyára? vagy ez a korlátozás mit jelent?

Most vennék egy 128gb-os kartyat a TAB s-be , ezért jó lenne tudni mire vállalkozok.

ui: (2 év garim van nem tudom rootolással kijátszani)

(#61588) Sanyabá válasza tjb007 (#61585) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Chuwi vs. Prestigio?

Mivel a Prestigio-t linkeltem, akkor arra gondoltál Te is?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#61589) anonym1s válasza tjb007 (#61576) üzenetére


anonym1s
őstag

Az jobban hangzik, de az intelnel igy is joval gyengebb szerintem, es a kartyahely hianya kizaro ok.

Emlekszem erre a "szepseghibara", egyszer mar kerdeztem, csak nem voltam biztos hogy errol van szo most is. Tudnal irni nehany cimet ami nem megy intel processzorral? Kiprobalnam a pipo w4s-en.

[ Szerkesztve ]

(#61590) Alabástrom válasza tjb007 (#61585) üzenetére


Alabástrom
senior tag

És a Mediapad X1 gyengébb processzora normál használat közben is érezhető? (teljesen általános appokból több egyszerre, mkv filmnézés, stb) Vagy csak játéknál?
Már a Fonepad 7 is meg-megröccen használat közben (bár egyáltalán nem zavaró mértékben), akkor a nagyobb felbontású képernyőjű Mediapad X1 gyengébb procival már lomha lenne???

[ Szerkesztve ]

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#61591) tjb007 válasza TeebyKay (#61586) üzenetére


tjb007
nagyúr

Magán a készüléken is az ehhez szükséges alkalmazás segítségével.

(#61587) Kzoli90

A videókat és fotókat ez nem érinti, csak az alkalmazásokat.

(#61588) Sanyabá

Igen, arra, más értelmes 10 hüvelykest egyelőre nem is lehet ennyi pénzért kapni.

A Chuwi vs. Prestigio témában pedig elég könnyen dűlőre lehet jutni. A Chuwi lenne a jobb választás tövvekt közt a Windows, a több RAM, és az erősebb processzor miatt, de ha a feleségnek nem kell a Windows, ha kicsi neki a 8 hüvelykes kijelző, akkor igazából el is dőlt a dolog.

(#61589) anonym1s

Gyengébb is, viszont még így is nagyon jól megállja a helyét, plusz azért mégiscsak egy Nexus. A kártyahely hiányát pedig a legesztétikusabban egy mini OTG-s pendrive-val lehetne orvosolni, de még így is kényelmetlen lehet.

Nem fogok tudni most mondani egyet sem (vagyis tudnék, de azoknak már készül az x86-os verziója), majd -ha minden jól megy- csak a hét vége felé tudok erre ránézni, de ott van neked a W4s, azon meg tudod nézni, hogy hogyan futnak azok az alkalmazások, játékok, amiket használni szoktál (mondjuk a dual OS-es modelleken lévő Android eleve egy más kategória, de talán a célnak megfelel).

(#61590) Alabástrom

A MediaPad X1 ugye 4.2-vel jött ki, akkor nem volt gond a sebességgel. Hogy azóta történt-e változás nem tudom, nem fogom tudni megmondani.
Az meg, hogy megröccen valami legkevésbé a processzor hibája. A kulcs maga a rendszer. Lehet akármilyen jó processzort és akármennyi RAM-ot rakni egy tabletbe, ha a rendszer rosszul/hibása/összecsapva van megírva, összerakva. Jó példa erre a Samsung Galaxy Tab S széria, ami a jóval erősebb processzorral és a 3GB RAM mellett is tud akadásokat produkálni.

[ Szerkesztve ]

(#61592) anonym1s válasza tjb007 (#61591) üzenetére


anonym1s
őstag

Ezt nem magamnak veszem, hanem a tesom 9 eves kislanyanak. Kedvenc jateka a subway surfer, azt mar probaltam a w4s-en, nagyon gyorsan betoltodik es hibatlanul megy.
Talaltam meg egy gepet 50 ezer alatt. Alcor Access O819M, ebben meg gps es 3g modem is van, plusz telefon funkciok, csak mtk processzor van benne, en meg nem igazan bizom az mtk meg rockchipekben (csaladban van 2db rk3066 meg 1db rk3188 rockchip tablet es egy mtk6589t telefon, mindegyik akad, lassu, hulladek gps, gyenge wifi, szemet kamera, stb.).
Allitolag 2mp + 5mp kamera van benne, de a pipo w4s-re is 2mp + 5mp van irva, de valosagban 0.3mp + 2mp.

Errol az alcorrol van valami infod?

Melyiket ajanlanad inkabb, a lenovo S8 vagy alcor O819M?

Szoba kerult meg a chuwi vi8 is, de latom a 220volt.hu leirasaban hogy abban is 0.3mp + 2mp kamera vn, gyanitom ugyanaz a szemet ami a pipo w4s-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#61593) marcell.adk


marcell.adk
csendes tag

Sziasztok, szeretnék venni egy galaxy note 10.1 2014-et, azon dilemmázom, hogy megyvegyeme 70-90 között használtan vagy inkább menjek biztosra és garival 160 körül.
Illetve lte inkább vagy csak wifi.

(#61594) szundybence


szundybence
aktív tag

Szervusztok!

Van egy Lanovo tabom, ami Angliában lett véve. Nem működnek vele a Mindigtévé csatornái. Vagyis nem jön a kép. Lehet ennek köze az angliai beszerzéshez? Esetleg tudtok rá valami módszert, hogy mégis működjön?

(#61595) csendes válasza szundybence (#61594) üzenetére


csendes
őstag

Nincs köze a beszerzés helyéhez. A MindigTV alkalmazás sok sebből vérzik, erről például a Play-en is írnak. [link] Például az élő adás csak egy bizonyos verzióig megy, nem minden hardveren működik, stb.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#61596) szundybence válasza csendes (#61595) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszönöm a válaszod!

És honnan lehetne olyan verziót szerezni, amit ott írnak, hogy azzal megy?

[ Szerkesztve ]

(#61597) szundybence válasza szundybence (#61596) üzenetére


szundybence
aktív tag

Hupsz, lekéstem a szerkesztést. Közben megnéztem, amit most felrak a Play áruházból az a 3.3.5-ös verzió. És ugye azt írja, hogy a 3.1.0 verzióval megy csak. Van valami tippetek, honnan lehetne megszerezni?

(#61598) csendes válasza szundybence (#61596) üzenetére


csendes
őstag

Hivatalosan már nem lehet letölteni. Ha rákeresel, akkor fórumokon találhatsz ide-oda feltöltött apk-kat, ezek egyrészt nem biztonságosak, másrészt egy idő után már nem elérhetők. Külföldről csak a Duna World érhető el.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#61599) TeebyKay válasza tjb007 (#61591) üzenetére


TeebyKay
őstag

Köszönöm.

(#61600) Izzé válasza cidalain (#61558) üzenetére


Izzé
őstag

Bocs, még mindig zavarnálak titeket! :)
Tehát ott tartottunk, hogy 20k és semmi játék, csak net és youtube. Erre mit mondtok? Pár ezrest engedne az eladó.
Vagy hagyjam a csudába és maradjak a Lenovonál?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.