Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54695) stewe780 válasza tjb007 (#54693) üzenetére


stewe780
őstag

Kettébontom a problémát:
1., szüleim számára.
Tudom, hogy az android érintőképernyőre lett kitalálva, de szüleim nem. Véletlenül hozzáér, elindít, máshova nyúl. Még engem is zavar, hogy többször kell rányomnom valamire, mert bénán nyomom... vagy mert a rendszer bénának érzi. Egy egér ebben nagy segítség lehet. Ha meg nagyon nincs szükség rá, beleteszik a dobozba, én meg kidobtam 10ezret az ablakon, kb. annyi a különbség a bill nélkül.
2., nekem
Számomra a munkámhoz jól jönne egy mobil eszköz. Kicsit ódzkodom a notiktól, mert nagyok és nehezek, a fene akarja mindenhova cipelni, úgyis elég ritkán kell, de akkor nagyon. Viszont én semmit nem csinálok a saját gépemen. Távoli asztallal bejelentkezek egy windows-ra és elvégzem amit kell. Na most nagyritkán erre lehet, hogy egy ilyen transformers pad is alkalmas lenne. Meg távolról egy windowst egérrel kell vezérelni, mert az meg arra lett kitalálva. Tudom a 8-as már tapizik, de én meg még asztalozom a windowsban.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.