Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 20:12:54

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37049) kateb válasza Prof (#37038) üzenetére


kateb
tag

Egyformák nem vagyunk, de hogy nagyrészt hasonlóan látjuk ezeket a dolgokat, az biztos! :C

Jómagam elkezdtem tabletet keresgélni kb fél évvel ezelőtt, és még mindig nem sikerült vennem. És nem a pénz miatt.
Egyszerűen az elején felállítottam magamban néhány prioritást, amit azóta sem találtam meg együtt, egy gépben. Valami mindig hiányzik. Nyilván pár dolláros alkatrészeken múlik a dolog.
Persze van olyan, amiben kompromisszumot tudnék kötni, de van, amiben nem.
Az előbbihez tartozik pl a képarány. Ha találnék olyan ketyerét, ami a többi tulajdonságában megfelelne, akkor talán nem ragaszkodnék a 4:3-hoz.
Viszont a wifi nem lehet gyenge a gépben, ez nem kérdés. És az akksi sem jelentheti 100%-ról indulva 3 óra netezés után, hogy apám, ennyi volt, tőccccs! :)
És fél kilónál nehezebb gépet sem szeretnék órákig a kezemben tartani. Nem vagyok én Feketelaci. :)

Az almás cég egy külön állatfajta, a lényegét már leírtad és egyetértek vele. Mondjuk a minire majdnem rácuppantam, de a túlárazottsága mellett abból is hiányzott egy-két fícsör.

Ezt az Acert nézegetem, lehet, hogy vétel is lesz, meggondolom még. Aztán ha itthon a kerti szalonból nem tudok majd jelet fogni a 30 méterre, fal mögött lévő routertől, akkor szépen visszaballagok vele a boltba.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.