Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36624) #40935168


#40935168
törölt tag

Sziasztok,

szeretnék egy tabletet. Fotózom hobbi szinten, fontos a gyönyörű, nagy felbontású és nagyjából színhű (ips) kijelző, nincsenek egetverő igényeim, talán még a "röccenésmentes" kezelés a fontos, ahogy az iPad is működik. De már a közelében-feeling is rendben lenne. Igazság szerint egy iPad lenne a legjobb, de az alma oprendszerétől irtózom, így marad a robot.

3D játék és egyéb hasonló "marhaság" nem lenne rajta, filmnézés igen, 1080p, tv-re néha-néha előfordulhat, hogy kikötném (ha lehet).

Amire használnám: levelezés, Opera (net) és fotók nézegetése, kisebb belenyúlás vagy szortírozás, crop-olgatás, stb. Kb. este lefekvés előtt, elalvás gyanánt :) Illetve nem tudom, mennyit bírnak így nagy átlagban az androidos tabletek, de nem szeretném kétóránként töltögetni aktív netezéskor sem, a HTC Desire HD-m már nem mai vas, de hihetetlen, mennyire nem bírja akkuval - ebből is szeretnék kitörni a tablettel.

Mit tudtok ajánlani, esetleg van-e "tutifogás" ? Az ár szempont, nincs szívem 200-at kiadni ezekre. (Még 40-et sem, de bilibe sem lóg a kezem, úgyhogy .. )

Szerk: Necro, üdv. Ugyanazt keressük lehet :DDD - csak én nem vagyok a feleséged :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.