Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) geleati válasza kelly416 (#5049) üzenetére


geleati
tag

Majd lecsekkolom, milyen formában kapta meg a túloldal.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#5052) nonee válasza juve600 (#5045) üzenetére


nonee
aktív tag

Én ugytudom igen!várom már!PIPre kiváncsi vagyok!

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#5053) Henker2 válasza RVR400 (#5034) üzenetére


Henker2
addikt

Gyári kijelzőt tennének bele, mert vagy 10 helyről rendeltek már hozzá utángyártott kijelzőt, de egy sem volt mérethelyes. Így gyári hibátlan kijelzőket szerelnek ki olyan telefonokból, ahol más hiba adódott. Azért ilyen drága

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5054) rejtő válasza geleati (#5051) üzenetére


rejtő
tag

hát kelly416-nak sajnos igaza van. A túloldal ékezet nélkül kapja meg. De csak akkor ha hosszú az sms. De ha meg rövid, akkor nem kell hozzá külön app, mert anélkül is jó. Textra kuka. :)

(#5055) Tutu7030 válasza rejtő (#5054) üzenetére


Tutu7030
veterán

Használj balra dőlő ékezeteket (jó, tudom, hogy az "ő" és "ű" karakterekből nincs balos, de ott meg a rövid verziót használd).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5056) Faby válasza rejtő (#5054) üzenetére


Faby
senior tag

Akkor a megoldás a már említett, balra dőlő ékezet. (à ì ò ù) Így sem lesz hosszú ű és hosszú ő, és a nagybetűk sem férnek bele egy karakterbe így sem, de a többi működik, és egy karakternek számolódik.
Anysoft keyboard magyar bill. kiosztással is tudja a hosszú nyomásra a megfelelő karakteren (á, í, ú, ó)

Kérdés mindenkihez, bárkihez:
4/64 B20-as verzió kapható valahol? Eustock eddig július 20-ra írta, de mostmár bizonytalan a beérkezése, "nincs információ" van kiírva a honlapon.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#5057) G48


G48
senior tag

Sziasztok. Mitől lehet hogy SafetyNet Chk egyik napról a másikra piros lett? (RR, Magisk 13.2, Magisk mngr 5.0.6) Körülbelül ugyanilyen váratlan módon lett zöld is.

(#5058) kelly416 válasza regener (#5050) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor én kérek bocsánatot. Már a tartozékgyártók sem tudják lekövetni a Xiaomi-t. :DDD

(#5059) rejtő válasza Tutu7030 (#5055) üzenetére


rejtő
tag

köszi. mondjuk ezt már írtad korábban, de inkább kétszer mint háromszor. :DD. de így meg hogy néznek ki az ékezetes betűk? Szörnyű. :)

Faby köszi neked is.

(#5060) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#5044) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Melyik ami stabil és jó akksi idős MIUI verzió amit érdemes lenne kipróbálni a 8.2.10 Global-on kívül?
Tennék egy próbát hátha ez okozza rossz beszélgetési minőséget...

-= No way back from Here =-

(#5061) Upo válasza rejtő (#4983) üzenetére


Upo
addikt

Újraindítod a telefont? :B :DD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5062) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Root nélkül le lehet valahogy tiltani azokat a programokat, amiket nem akarok használni de nem szedhetők le (Talkback, Drive, Gboard, stb.)

Frissítéseknél állandóan nyivákol miattuk....

B.Cs.

(#5063) trebrona válasza bollokcs80 (#5062) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen.
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5064) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Ha visszaflashelek egy régebbi MIUI verziót megmaradnak az adatok, vagy megy az egész a levesbe és előről kell mindent visszapakolászni, beállítgani?

Rootolva, takarítva van...
köszi

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#5065) holozis_HUN válasza [lAyCsI] (#5064) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jobbik esetben a root ugrik, rosszabik esetben be sem kapcsol a teló. Azért érdemes tisztán felrakni új rendszer, ha rootolva van a teló.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5066) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Sziasztok

A telefonom a számítógépre csatlakoztatás után csak töltést ír ki és nem választható usb adatátvitel, olyan mintha csak hálózati töltőre csatlakoztattam volna. Valaki tapasztalt már hasonlót?

[ Szerkesztve ]

Fabi

(#5067) regener válasza fabiandaniel (#5066) üzenetére


regener
veterán

Nekem ez akkor van, ha az előlapi USB3-ba dugom be és nem nyomom bele rendesen a csatlakozót mert kicsit szorul.

(#5068) crok válasza trebrona (#5063) üzenetére


crok
Topikgazda

(#5069) [lAyCsI] válasza holozis_HUN (#5065) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

OK, köszi!
Amit a global site-ról lehet letölteni az flashelető zip?

-= No way back from Here =-

(#5070) holozis_HUN válasza [lAyCsI] (#5069) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Asszem igen :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5071) sephirot válasza Faby (#5056) üzenetére


sephirot
tag

Szia.
Én Spemall-ról rendeltem tegnap, magyar raktárról 2 év EU garival. Akkor még volt raktáron belőle, de csak arany színű. Én úgy voltam vele, hogy a szín az mindegy, mondjuk fekete jobb lett volna. :)
Viszont ott sincs már raktáron, de júli 28-körül várható újra.
Eustocknak én írtam és azt válaszolták, hogy úgy néz ki a Xiaomi nem tudja teljesíteni a rendelésüket.
Nekem Spemall-ról 61.444 Ft volt és Magyarországon szervízelnek ha gond van.
Sajnos máshol én sem láttam.

(#5072) bollokcs80 válasza [lAyCsI] (#5069) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi a tippeket, megnézem. :))

B.Cs.

(#5073) rejtő válasza Upo (#5061) üzenetére


rejtő
tag

hát egyelőre nincs más. :) viszont a kérdés arra irányult, hogy az újraindítás mit csinál, hogy utána jönnek az értesítések. Minden engedély megvan neki, mégis szükséges az újraindítás. De miiiéért? :D

(#5074) ollie válasza fabiandaniel (#5066) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van root? A supersu-nak van ilyen mellékhatása. Amúgy van megoldás, de most mobilról vagyok, nem tudom megkeresni.

***

(#5075) hupee


hupee
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy kell megváltoztatni a sim kártya pin kódját! Istenért nem találom.
Miui globál 8.2 stabil
8.2.10.0

(#5076) $p@rr0w válasza RVR400 (#5034) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Te látom nagyon okos vagy. Én is teszek fel egy kérdést: szerinted ingyen, haszon nélkül szeretetből dolgoznak ott ahol ezt mondták neki?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5077) harry3 válasza hupee (#5075) üzenetére


harry3
őstag

Beállítások->További beállítások->Adatvédelem-> itt a SIM kártyád nevét keresd->SIM kártya PIN kódjának módosítása

[ Szerkesztve ]

(#5078) Faby válasza sephirot (#5071) üzenetére


Faby
senior tag

Kösz, megnéztem, elvileg arany 4/64 van készleten, legalábbis a honlap szerint.
Eddig nem nagyon gondolkodtam ebben a színben, de lehet, hogy nem lesz más választásom. Szürkét szerettem volna...
Spemall ad névreszóló számlát?
Melóhely ad valamennyi támogatást, ha bemutatok saját nevemre szóló számlát.

Ill még annyit kérdeznék, hogy mindenben megfelel a kritériumoknak, tehát b20, snapi 625, európai verzió, amit ott árulnak?

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#5079) Viktor_bb


Viktor_bb
csendes újonc

Sziasztok!
1 hete rendeltem a Smartshop-tól egy 3/32GB global verziót, de a beérkezés csúszott péntekre, akkor meg nem adták át a futárnak, csak talán ma. Bár még nem küldtek semmi visszajelzést. A hét második felében remélem megkapom a kicsikét :)
Viktor

(#5080) hupee válasza harry3 (#5077) üzenetére


hupee
csendes tag

:C köszi

(#5081) juve600


juve600
nagyúr

7.7.13 -as glob dev vagy eu-s romról van tapasztalat ? hangerőt javitották ?

(#5082) sephirot válasza Faby (#5078) üzenetére


sephirot
tag

Magyar raktáron már nincsen semelyik redmi note 4, amit te néztél azt kínából küldik, viszont kérhetsz rá tax biztosítást. Én elvileg holnap vagy holnapután kapom meg, és elvileg igen Global Version B20-al, Snapi procival. Hamarosan kiderül. A számla is akkor derül ki, de azt mondják, hogy ha nem küldenek számlát, akkor kérni kell tőlük és adnak. Sajnos rengeteg helyen néztem már, de sehol sincs kínán kívül 4/64-es verzió. 3/32-es van mindenhol, szinte az összes nagyobb webáruházban és műszaki üzletben, persze kicsit drágábban. Nekem szerencsém volt, hogy még jutott 1. :)

[ Szerkesztve ]

(#5083) sanis_7


sanis_7
újonc

Sziasztok

Sok jót hallottam erről a készülékről, és az ára is elég baráti volt, hát vásároltam egyet.
Pár dologgal kapcsolatban szeretném kérni a segítséget.

1. Tettem bele SD kártyát, viszont naponta többször is megjelenik egy értesítés, valami olyan szöveggel, hogy SD-kártya fájlkezelő, mellette pedig egy rublikában SD kiadása. Ez mitől van? Sehogy nem tudom letiltani, és már zavar.

2. Kamerával nem igazán vagyok megelégedve. lehet túl sokat várok tőle. 8mpx-re állítottam, legjobb minőségre és legnagyobb élességre, de valahogy nem az igazi. Valamilyen kamera app tud segíteni?

3. Elvileg van a telefonon egy váltakozó zárképek/háttérképek app, de sehol nem találom. Ez még nem is lenne baj, de ha szeretnék a zárképernyő képekhez hozzáadni még, akkor melyik mappába kell tennem? Helyi mappa a neve, de sehol nem találom a telefonban és nem tudok pluszban hozzátenni.

Előre is köszi a segítséget!

(#5084) Faby válasza sephirot (#5082) üzenetére


Faby
senior tag

Nem tudom, Hungary warehouse-ban engedi kosárba rakni az arany 4/64 global versiont.

Itt nincs is tax insurance opció, nyilván, mert magyar raktár, csak a 2 év eu vagy 1 év kínai garit lehet választani.
Megrendelni még nem akarom, még vacillálok a színe miatt.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#5085) regener válasza Faby (#5084) üzenetére


regener
veterán

Gondolom veszel rá tokot, így mindegy a színe :D

(Igaz aranyat én se vennék.)

(#5086) sephirot válasza Faby (#5084) üzenetére


sephirot
tag

Ha lejjebb görgetsz a terméknél, akkor pirossal ez olvasható.:
4+64G Gold and 3+32G Grey is pre order, next batch will be available around 28th July
Ez a description fül alatt van.
Szóval júli 28 körül fog érkezni, előrendelni tudsz. Én itt rendeltem és 2 év EU garit kértem.
Ha facebookon a spemall hungary fan clubot megnézed, akkor találni fogsz egy doksit, ott írják, hogy a magyar raktárról rendelt telókat, ha neadjisten baja van, itthon szervízelik. Nem mellesleg 13 dolláros engedményre jogosító kupont is találhatsz itt. Én sajnos későn vettem észre, így én nem tudtam már érvényesíteni, de így is jó áron volt. Szóval szerintem érdemes kivárni a júli 28-at, de majd ha megérkezik a telefon, akkor beszámolok róla, hogy mit és hogyan kaptam. Ja és nem nincs semmi anyagi hasznom, hogy ezeket az oldalakat megemlítettem, csupán szeretnék segíteni, mert én is úgy vettem észre sajnos, hogy nagyon nehéz beszerezni a 4/64 GB-os verziót. :)

[ Szerkesztve ]

(#5087) sephirot válasza regener (#5085) üzenetére


sephirot
tag

Én se vettem volna aranyat. :D De sajnos nincs más választás, majd tokkal megoldom. :D

(#5088) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Nekem holnap érkezik meg EU raktárból a Snapis 4/64 fekete :DDD Szombaton rendeltem szóval pöpec a kiszállítás gyorsasága!

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5089) Faby válasza sephirot (#5086) üzenetére


Faby
senior tag

És valóban!
Hogy én mennyire utálom az ilyeneket, ha van raktáron, akkor meg tudom venni, ha nincs, akkor ne lehessen még csak a kosárba se tenni!
Mentségemre legyen, telefonon néztem, és nem mentem lejebb.
FB-t nem nézem, nem használom, így az a csatorna felejtős, de kösz az infót.
Alszok még rá egyet.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#5090) RVR400 válasza $p@rr0w (#5076) üzenetére


RVR400
veterán

Sok telót szervizelek, nem szoktam ekkora kamu szöveget elengedni, és egy kijelzőcserén drágább helyen 5e Ft-ot fognak, nem 10e Ft fölött...
A személyeskedésed mellett elmegyek, mert okos vagyok, és ismered a mondást... ;)

De azért örülök neki, hogy Te megengedheted Magadnak, hogy egy 10e Ft-os javítás helyett kiadj 2.5-szer annyit szó nélkül, mert ezzel másnak jót teszel... ;)

[ Szerkesztve ]

(#5091) juve600 válasza sanis_7 (#5083) üzenetére


juve600
nagyúr

De miért 8 megapixelre állítod amikor 13 at tud? :W

(#5092) G48 válasza juve600 (#5091) üzenetére


G48
senior tag

Az kb ugyanaz mert a 8MPx az 16:9 formátumú.

(#5093) $p@rr0w válasza RVR400 (#5090) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Pü. ment hogy ne szemeteljük tele a topicot.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5094) juve600 válasza G48 (#5092) üzenetére


juve600
nagyúr

16:9ben 9,7
4:3ban 13

(#5095) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Létezik, hogy ennyi idő alatt tropára menjen az aksi? kb 2 hónapja van nálam a teló...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5096) Oldman2 válasza ht42 (#3885) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam két ilyen nevű téma jött fel kereséskor.
:-)

(#5097) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok....szenvedek egy telóval mert nem sikerül igazán beazonosítanom...note 4 4g 64gb-os duál sim ezt tudom szeretném újrahúzni mert éppen bootlop állapotban van.Segítene valaki nekem egy kicsit,légyszíves?A flasher megvan az is hogy hogyan kell csinálni de romot az istennek sem találok ami megfelelő lenne.

(#5098) helixP válasza badmad (#5097) üzenetére


helixP
nagyúr

Milyen proci?

Holozis: mert mi ilyen drámai?

[ Szerkesztve ]

(#5099) kelly416 válasza holozis_HUN (#5095) üzenetére


kelly416
veterán

Biztos, hogy nem. Mi törpént?

Szerk.:
Mármint biztos a halál, tönkre mehet akármi, de azért nagyon nem jellemző. Gari? Buktad, vagy megoldható?

[ Szerkesztve ]

(#5100) holozis_HUN válasza kelly416 (#5099) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kb felére csökkent az üzemidő, akármit teszek fel rá... 95% 1 óra kijelzőidő volt, most 85% körül alakul. Készenlétben fél óra alatt 2%-ot esett. 100% töltésnél azt írja még 16 óra van a full töltésig.... Egész nagyon furcsa... Kipróbálok még pár dolgot, ha nem javul beküldöm gariba, amúgy is pixelhibás, és akkor már aksit is cseréltetnék...

Ja és persze ugyan olyan használat mellett jöttek ki az értékek. Remélem sikerül valamot alkotni, másik kernel/rom, mert ez így csalódás, amilyen jó volt ahoz képest sokat romlott.

44%, 3 óra sot, chrome, messenger, minimum fényerő, csak wifi. Ja és kb 12 órája vettem le a töltőről. Ezelőtt ennyi százaléknál laza 7 óra volt a sot és 24 óra töltés nélkül. Azért drámai változás...

Garit remélem nem buktam, nem tudom, hogy hol tudnám megnézni. Elvileg Spemallnál nem ugrik a gari, ha rootolja az ember.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.