Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) kelly416 válasza rejtő (#5274) üzenetére


kelly416
veterán

Ezt én értem. A kollégának az a baja, hogy miután "feloldotta ujjlenyomattal", még el kell tolja a képernyőzárat. Ok, a "minden esetben" tényleg nem állja meg a helyét, de az én olvasatomban Ő úgy gondolja, hogy hozzá ér a hátuljához, azzal felébreszti a kijelzőt (nem, nem olvastatta be az ujjlenyomatát, nem állította be az ujjlenyomatra való felébresztést), és utána nem akarja látni a képernyőzárat. Na ha tényleg ujjlenyomattal oldaná fel, nem is látná, mert olyankor nincs. Viszont az nem "ujjlenyomatos feloldás", hogy a tenyered, az orrod, a p*csöd, bármit odanyomsz és felébred a kijelző. És végképp nem biztonság ahhoz képest, hogy így bárki bármikor feloldhatja a telefonod mikor kikapcsolod még a képernyőzárat is.

Arra próbáltam meg felhívni a figyelmét, hogy nem jól gondolja és nem jól állította be az ujjlenyomatos felébresztést.

(#5302) rejtő válasza kelly416 (#5301) üzenetére


rejtő
tag

oké de már írta hogy ez volt a megoldás amit írtam. :)

(#5303) laca.1


laca.1
aktív tag

Ma megjött az ebay-rol rendelt üveg fólia föl is pattintottam teljesen fullos, és észrevehetetlen királyság rendelek is még egyet tartalékba. Meg sem tudnám mutatni hogy áll rajta mert nincs olyan pontja ahol látni lehetne hogy van rajta. 😁

(#5304) kliszi válasza laca.1 (#5303) üzenetére


kliszi
senior tag

Dobsz ide egy linket hogy milyet rendeltél !

(#5305) coaly válasza bioengin (#5298) üzenetére


coaly
újonc

Kb 2 hete érkezett meg a telefon, és nemsokkal később kértem a biztosítást, de csak a kupont ajánlották. Futottam velük még egy kört, de nem sikerült rábeszélni őket, de remélem neked sikerül, ha megvámolják.

(#5306) $p@rr0w válasza RVR400 (#5152) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszi, milyen/mennyi a felesges program rajta?

(#5155) crok: És ezek nélkül az ingyenes progikban a reklámok röpködnek, vagy egyéb helyeken is? Youtube?

(#5157) Oldman2: Igen sorold, mert ilyen telefont tervezek, ha lesz végre 4/64 raktáron. :) Szóval az AppMonster root nélkül nem tud olyat hogy egy appot lement majd visszatesz?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5307) vigyori78 válasza kelly416 (#5301) üzenetére


vigyori78
őstag

Úgy van ahogy leírtad, nem kell Fejlesztői beállításokban turkálni, ha minden jól van beállítva akkor ha oda rakom az ujjam egyből felold, ha más teszi oda az ujját akkor csak rezeg egyet és a kijelző sem kapcsol be.

(#5308) juve600


juve600
nagyúr

felraktam eu-s romot,majd glob dev-et
most rakom vissza az RR-t,még mindig az a legjobb :D

(#5309) crok válasza $p@rr0w (#5306) üzenetére


crok
Topikgazda

Weboldalakon szinte semmi, youtube-ot nem tudom mert nem nézek videokat.. meg ahogy én tudom arra eleve más alternatívát használ az internet népe.

(#5310) mszl válasza laca.1 (#5303) üzenetére


mszl
aktív tag

Linket légyszives!
Köszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#5311) ht42 válasza laca.1 (#5303) üzenetére


ht42
senior tag

A plebs linket követel! ;]

(#5312) holozis_HUN válasza juve600 (#5308) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sokat használhattad :DDD

Nekem most tetszik a MIUI, egyedül a V4A-ot kellene valahogy megoldanom illetve a KCAL modult, másik kernellel remélem menni fog minden majd MIUI alatt is... Na majd a kövi Globe romos MIUI-nál fog kiderülni... Remélem minden király lesz. :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5313) juve600 válasza holozis_HUN (#5312) üzenetére


juve600
nagyúr

áááááá

eu-s maradt fenn mégis :D :D :D
jónak tűnik

(#5314) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy létezik valamilyen működő widget a SIM kártyák kikapcsolására?
Mert eddig próbáltam párat, de vagy nem működik, vagy csak telefonkönyv/tárcsázó, vagy csak a SIM-ek adatait mutogatja. :((
A lényeg, hogy ne kelljen a menüben matatni, esetleg az sem árt, ha lehetne időzíteni. (a fizetős sem gond, csak működjön)

Amúgy a telefon nagyon jó, meg vagyok vele elégedve, a MIUI gyári launcherjával is nagyon összearátkoztam. Már nem hiányzik a Nova sem. :DD
Az Activity Launcher segítségével letiltottam pár alkalmazást, de a MIUI naptár és időjárás újraindítás után felodásra került.
Illetve a KLO Bugreport, MBN Test, Visszajelzés, TalkBack, GBoard nem tudom mi/nem használom, de hagytam a fenébe, nem akarok magamnak bajt. :)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#5315) Oldman2 válasza $p@rr0w (#5306) üzenetére


Oldman2
veterán

Az AppMonster régebbi verzióihoz nem kellett root, én egy megszokásból a 3.4.7 -es verziót használom. Ahhoz szükséges ez.

Az aktuális verziókról nincs információm. Nem tudok más olyan appot, ami azt tudná amit ez (tud menteni a külső SD-re is).

(#5316) Boci


Boci
csendes újonc

Sziasztok!

Már másodszor fordul elő, hogy újraindul a telefonom és elkezdi újra telepíteni. Nem tudom ebben megakadályozni. Vszű valami gomb kombinációt benyomok, csak nem tudom mit. Nem lehet ezt megakadályozni, hogy semmilyen billentyű kombináció esetén ne települjön újra? Nincs valami beállítás ennek kikapcsolására. K...va bosszantó.

(#5317) trouble


trouble
senior tag

Ki akarom iktatni a nyaralásra programozott ki/be kapcsolást, és szégyen de nem találom hogy hol kapcsoltam be!? Please!! :U

(#5318) vargalex válasza trouble (#5317) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Gondolom itt.

Alex

(#5319) Viktor_bb válasza trouble (#5317) üzenetére


Viktor_bb
csendes újonc

5268-as hozzászólás

(#5320) Kinsiinoo válasza Boci (#5316) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Hát ezt a magától újratelepülést még sehol nem hallottam, amit gombkombinációval el tudsz érni az a factory reset. Szerintem azt sikerül összehoznod mindig, de azt nem tudod letiltani. Aktiválni is csak akkor tudod billentyű kombóval ha már ki van kapcsolva a telód és jó kombót nyomsz hosszú ideig. Nekem legalábbis ez a tippem.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5321) ollie válasza holozis_HUN (#5312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

V4A nekem a Magisk-el működött (az azzal letöltött verzió).

***

(#5322) gabyka


gabyka
aktív tag

Sziasztok, kicsi problémám akadt, nem tudok telefonálni egyik percről a másikra. Két kártyám van, egy vodás és egy lebara. A voda mutat térerőt, a lebara szerint nincs szolgáltatás. Tegnapelőtt még telefonáltam a némettel illetve ma délben a vodással. Azt mondja a tella, hogy a mobilhálózat nem elérhető...
Valami tipp? Újraindítás megvolt.

(#5323) Boci válasza Kinsiinoo (#5320) üzenetére


Boci
csendes újonc

Az is lehet, hogy a zsebemben kikapcsolódott és további gomnyomások hatására lett factory reset. Mi az a zseb mód? Az nem lehet megoldás?

(#5324) trouble válasza vargalex (#5318) üzenetére


trouble
senior tag

Hála :K

(#5325) vargalex válasza Boci (#5323) üzenetére


vargalex
félisten

De, az lehet a megoldás. Arra van, hogy zsebben ne oldjon fel.

Alex

(#5326) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Legyetek óvatosak a kijelző védő rendelésekor. Két félét is rendeltem és mindkettő sz@r. Nem az a fő gond, hogy kisebb, hanem hogy nincs középen.

Pl innen rendeltem ezt:

Sajnos a másikat már linkelni sem lehet. Ez elvileg full cover:

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5327) Boci válasza vargalex (#5325) üzenetére


Boci
csendes újonc

Mindkét esetben mikor újratelepült, nagyon meleg volt. Nem lehet annak köze ehhez?

Ha már egyszer elkezdi az újratelepítést, az elején nem lehet valami billentyűzet kombinációval rávenni, hogy ne telepítsen, hanem ami a telefonon van azt futtassa?

(#5328) Boci válasza Boci (#5327) üzenetére


Boci
csendes újonc

Szerencsére volt miui fiókom (tanulva az első esetből) sikerült visszaállítani, de nagyon sok beállítást újre kellett csinálni. Pld. email beállítások, alkalmazások beállításai. Ezt nem menteni el a fiókomban? Ha nem, nem lehet valahova mindent elmentni? A biztonsági mentés, ami telefonon van, az nem ment le mindent?

(#5329) regener válasza V.Stryker (#5326) üzenetére


regener
veterán

Sima Note 4-est rendeltél, nekedis 4X kell ha Globál Snapdragonosod van.
Összefoglalót lesd meg.

(#5330) vigyori78 válasza laca.1 (#5303) üzenetére


vigyori78
őstag

Linket, képet a népnek :DDD

(#5331) TBc001


TBc001
csendes tag

Ma érkezett ez az üveg hozzám. Teljesen jó, minden a helyén. :C

(#5332) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Urak, tippet szeretnék kérni, mert súlyos anomáliába futottam, és nem tudom feloldani a telefont.
Telepítettem a MIUI 8 Tweaks-et amiben volt egy opció, miszerint nem kell plusz mintát vagy jelszót adni
ha feloldod a telefont, elég az ujjlenyomat.
Vissza szerettem volna állítani hogy kérjen plusz azt is, újraindítottam a telefont, és most nem fogadja el
már sem az ujjlenyomatot sem az előzetesen beállított mintát sem... :W
így nem tudom feloldani a telefont...
ilyenkor mit lehet tenni :F

-= No way back from Here =-

(#5333) Fulár


Fulár
senior tag

Az én üvegem és mindkét tokom tökéletes lett.Érdemes a Wish-en venni pár dolgot a telóhoz mert meglepően jó minőségű cuccok és sza*ért-hu*yért adják.Még az Ali-nál is olcsóbb(szerintem)Csak a keresőbe pötyögjétek be a teló nevét.

(#5334) Kinsiinoo válasza [lAyCsI] (#5332) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Lehet eljött a factory reset ideje. Ha már semmilyen feloldást sem enged.

Szerk.: Nekem az tűnt fel viszont, hogy a stabil rom ami rendes és nem shoppos a téma appban csak ingyeneseket dob fel. Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5335) [lAyCsI] válasza Kinsiinoo (#5334) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

remélem flashelhető a hivatalos zip twrp-ből is, mert azt is a romból kellene telepíteni a leírás szerint...

-= No way back from Here =-

(#5336) RVR400


RVR400
veterán

Aki esetleg nem szereti a vastag, csúnya, esetleg szilikon tokot, annak ezt ajánlom.

Már a RN3P-n is ilyen tokom volt, ennél sem csalódtam. Kár, hogy ezüst színű nincs.

(#5337) Kinsiinoo válasza RVR400 (#5336) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Hmm, ezt néztem én is ma, mert már egy érkezés alatt van de az strapa. Viszont ebből te melyiket vetted? Mert a Note 4X 32GB és a Note 4 Pro 64GB is kell hogy egyezzen nem? Akkor meg miért van ketté szedve?

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5338) Trionin


Trionin
tag

Üdv.
Ma beléptem én is a klubba egy 3/32gb-s szürke példánnyal. :)
Mivel kicsit régimódi vagyok, így szeretném a telefonra menteni a tel. számokat, meg dualsim így számomra jobb az, ha csak egy lista van a telefon memóriájában és nem a 2 kártyáról keveri össze vissza a számokat, de ilyen lehetőséget egyenlőre nem is találtam, mivel ha el akarok menteni egy számot csak a google fiókra, vagy a mi fiókra menthetem, belső memória vagy sim az nincs. Illetve semmi olyat sem találtam, hogy pl. csak a sim számokat mutassa (igaz egy teljesen új üres sim van egyenlőre még benne, de kapni fog egy másikat is) meg esetleg import export.. Ez létező probléma?

Nem =)

(#5339) RVR400 válasza Kinsiinoo (#5337) üzenetére


RVR400
veterán

Ott a kép, a 64 GB-s a sima Mediatek-es, az nem jó. A 32GB-s verzió kell, az tökéletes.

(#5340) Kinsiinoo válasza RVR400 (#5339) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Mindent néztem, csak a legalsó képet nem :W :Y

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5341) ollie válasza Trionin (#5338) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És miért nem a google fiókba mented, hogy a jövőben soha többé ne kelljen mentegetned a meglévő számaidat?

***

(#5342) Flashget válasza Trionin (#5338) üzenetére


Flashget
félisten

ezt nem leled?

Realme GT Master Edition

(#5343) laca.1


laca.1
aktív tag

ezt

Bocsi hogy most írok de nem volt időm ez amit rendeltem. Nem olyan régen osztotta meg valaki itt a fórumon és tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

(#5344) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Hetente jönnek ki az EU developer romok?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5345) Kinsiinoo válasza holozis_HUN (#5344) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Hát ez ilyen hullámzó dolog. Akkor jönnek ki mikor a kínai dev brigád hajlandó dolgozni. Náluk pedig rengeteg hosszú ünnep van, így csak akkor lehet csinálni az EU verziót mikor van miből dolgozni is.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5346) holozis_HUN válasza Kinsiinoo (#5345) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Remélem jön hamarosan, mert úgy néz ki a telót újra kell húznom, mivel Facebook sehol nem akar működni a tegnapi hiba után (kicsit bugos lett a Facebook gépen, mindenhol)... Se böngészőből (oldal nem elérhető) sem az app sem a Messenger nem jó. Letöröltem, wipe cache/dalvik, adattörlés minden, amikor belépnék azt írja, hogy hálózati hiba, csatlakozz hálózathoz stb... Természetes próbáltam mobilneten is, ugyan ez. Beállításokban szétnéztem, midnen okés.... Nem értem... Na mind1, remélem kijön az új 1-2 nap múlva :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5347) Vlad79 válasza RVR400 (#5336) üzenetére


Vlad79
csendes tag

Ennek az alján a hangszóró lukjai egyesével vannak (10 db) vagy csak két kivágás?

(#5348) Vlad79 válasza laca.1 (#5343) üzenetére


Vlad79
csendes tag

De ennek a másik oldalon van a LED 'helye' nem?

(#5349) RVR400 válasza Vlad79 (#5347) üzenetére


RVR400
veterán

Egyben vannak a kivágások, nem lyukak vannak.

(#5350) vigyori78 válasza holozis_HUN (#5344) üzenetére


vigyori78
őstag

EU dev : mióta megvan a teló minden héten kaptam frissítést és minden héten letölthetö volt a teljes rom is a MIUI oldaláról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.