Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Sys85 válasza Dr.Burn (#5549) üzenetére


Sys85
veterán

Erőben a Redmi Pro a jobb,de a Mediatek proci miatt eszik is rendesen,kb ugyanaz a helyzet,mint az X20as Redmi Note 4-nél.Viszont hiába erősebb,ezt az esetek nagyrészében alig érezni,a sokkal gyengébb üzemidőt viszont igen.
A Redmi Pro-ban nincs B20-as tanyasi 4G,már ha ez fontos számodra.
A dual kamera a felsőkategóriában is kissé parasztvakítás ebben a felállásban,ezen az árszinten meg pláne semmi értelme,nem sokat ér.
Type-c csati nem rossz dolog,de sajnos mögötte csak usb2.0 csatolófelület van.
Én azt mondom Note 4 Global-t vegyél,jobban jársz.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5552) V.Stryker válasza BIROD5 (#5550) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én kiszoktam tenni widgetnek a hívó felet, gyórshívásra ... csak rábök az ikonra és már hívja is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5553) Sys85 válasza BIROD5 (#5550) üzenetére


Sys85
veterán

Widgetek között ott a "Névjegy",azt ha kirakod főképernyőre,akkor ahhoz a névjegyek közül tudsz társítani.Ezzel a widgettel egyből hívni tudja a beállított számot.Annyit csinálsz ebből a widget-ből,amennyit csak akarsz.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5554) Kinsiinoo válasza holozis_HUN (#5548) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Megvan a 100%os megoldás Magiskhez a SafetyNet-es ellenőrzés sikerességéhez. (Jelenleg 100%-os)
Jelenleg ez működik már Android N-en is és custom rommal is. Ez azt jelenti, hogy például a MIUI8 Global Dev is simán átmegy az ellenőrzésen vagy elméletben bármelyik custom rom.
Itt a menete, remélem mindenkinek segítek vele. Gondolom ezt berakod összefoglalóba.

Teszteltem Redmi Note 4 Globalon, MIUI8 Global Dev 7.7.13-as rommal.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[1.]
Se Xposed modul, se általad kézzel átírt rendszerfájl ne legyen.
Minden módosított rendszerfájlt írj vissza az eredeti formájára.
Bizonyosodj meg róla, hogy törölted a root hozzáférésed.
SuperSUban a Teljes unroot opció kell, Magiskben az Uninstall.
De előtte ezeknek bárminemű modulját is töröld!
Megjegyzés: SuperSU esetén, kérdezni fogja, hogy biztosan unrootolod e, erre a válasz IGEN, aztán megkérdezi, hogy a boot.img-t megpróbálja e visszaállítani, erre szintén IGEN a válasz, majd megkérdezi, hogy a recovery.img-t visszaállítsa e az alapra, erre a válasz NEM, mert nem szeretnénk ha a telepített TWRP vagy bármilyen custom recovery elveszne!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[Magisk Managerrel]

[2.1.1]
Innen szedd le a legújabb Magisk Managert.
[2.1.2]
Telepítés után ha megnyitottad kattints a Install/Download gombra lent.
[2.1.3]
Felugrik egy kis üzenet, hogy szeretnéd e letölteni a legújabb Magisket, amire igen a válasz.
[2.1.4]
Újraindítod a telefont recovery üzemmódban.
[2.1.5]
Install menüpont, és ott a belső tárhely MagiskManager mappájából kiválasztod a letöltött Magisk zippet.
[2.1.6]
Ha végzett a telepítéssel megkérdezi újraindítod e a telefont, itt előtte a Wipe Cache-el töröljük a Cache/Dalvik Cache-t és azután nyomjunk az újraindításra.
Megjegyzés: Megeshet, hogy 2-3x lepörög a betöltés mintha bootloop lenne de ezt hagyjuk figyelmen kívül. Be fog bootolni.
[2.1.7]
Lépjünk be ebbe a Telegram csoportba.
Erre azért van külön szükség, mert ők olyan modult készítenek a Magiskhez ami több kerülést tartalmaz, hogy a SafetyNet ne szúrja ki a custom romokat, nyitott bootloadert vagy a rootot esetleg a rendszer módosított dolgait. A legújabb patchük nem nyilvános, csak a csoportba belépve lehet letölteni és cserébe annyi a kitételük, hogy ne osztogassuk a zip-et csak a csoport nevét. Valamint jelezzünk vissza, hogy ha hiba lép fel vagy tökéletesen működik. Tartsuk tiszteletben kérésüket ha már segítenek nekünk ők is!
[2.1.8]
Kapcsoljuk be a Magisk Hide-ot az alkalmazáson belül, és válasszuk ki az appokat ami elől rejteni szeretnénk a root jogunk és minden egyébb módosításunkat is amit a rendszerben végzünk.
Megjegyzés: Leginkább a Google Play, Google Szolgáltatások elől éri meg, hogy működjön a Pay, valamint rejtenünk kell a Snapchat, Netflix, E-bank alkalmazások, Pokemon GO, Fire Embleme, Super Mario Run stb. elől is rendszergazdai jogunk.
[2.1.9]
Lépjünk be a recoverybe és a csoportból leszedett Universal SafetyNet Fix zippjét telepítsük az install fülben miután kitallóztuk. Ezután ha végzet, Wipe Cache-re nyomunk és azután indítjuk újra a telefont.
Ellenőrizzük a SafetyNet állapotát a Magisken belül majd örülünk, mert ha ez a Modul fent van akkor átcsúsztunk az ellenőrzésén.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[Recovery menüből]

[2.2.1]
Innen szedd le a legújabb Magisk zippjét.
[2.2.2]
Lépj be a recoverybe majd az Install fülbe és tallózd ki a letöltött zippet. Miután végzett a telepítéssel válaszd ki a Wipe Cache opciót és azután indítsd újra a telefont.
[2.2.3]
Ha a telefon bebootolt látni fogod a Magisk Manager alkalmazást telepítve az asztalon.
[2.2.4]
Innentől kezdve ugyan az a menet, a [2.1.7] ponttól olvasd tovább.
[2.2.5]
Miután újraindult a telefon már a Magisk állapot jelzőjének mutatnia kell, hogy a SafetyNet ellenőrzés sikeres.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mindent saját felelősségre csinálsz! Ha tudok segítek ha elakadtál valamiben, de nem vállalok felelősséget ha téglát csinálsz a telefonodból!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5555) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag


:Y :Y :Y :DDD

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5556) Upo válasza Kinsiinoo (#5554) üzenetére


Upo
addikt

És tényleg megy ezzel a modullal! Először megy a telón a tvgo.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5557) Kinsiinoo válasza Upo (#5556) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Eddig mindennel teszteltem amit felsoroltam a leírásban ;)
Örülök, hogy segíthettem :D

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5558) Upo válasza Kinsiinoo (#5557) üzenetére


Upo
addikt

Nem cifráztam, leszedtem a régebbit (tán v2 beta2 volt fent), reboot, felraktam a v2 beta5-öt, reboot, és megy is. Köszönöm az említést, ugyan nincs szükségem rá igazából, de jobb érzés hogy ez is kipipálható. :K

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5559) Kinsiinoo válasza Upo (#5558) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Értelek, nekem is könnyebb a lelkem, hogy egy zöld pipa van ott mintsem egy piros x :K :D

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5560) G48 válasza Kinsiinoo (#5555) üzenetére


G48
senior tag

Nekem is.

(#5561) G48 válasza Lacopapi (#5547) üzenetére


G48
senior tag

Mit csinál a firmware? Honnan kell letölteni?

(#5562) RaZroX


RaZroX
addikt

Stable 7.0 kb mikorra várható szerintetek ?

This is the way

(#5563) G48


G48
senior tag

Piros pipa! :Y

(#5564) kiskacz


kiskacz
senior tag

GPS használatra vonatkozó kérdésem lenne, viszont a válasz döntő a telefon vásárlásához.

Kollégám ( TÍPUS AZONOS, de Kínából rendelt és ottani menüs) vasa nem bírja a meleget. Szélvédőn elhelyezett tartóban "túlmelegszik" /ebben az időben nem csoda...de légkondim nekem sincs / és le is kapcsol (!!!) illetve melegedésre vonatkozó hibaüzenetet dobál. Ilyet utoljára ha jól emlékszem a Galaxy S2-m csinált a cél előtt pár kilométerrel, ez viszont arra elég volt, hogy elvegye az utazás örömét... és sokáig bogarásszam a papír alapú GPS-t.... mire elértünk a célhoz :) Meg is váltunk egymástól..

Azóta egy ilyen telefonom sem volt, sőt a jelenlegi kifejezetten jól bírja a meleget. ( Megállás nélkül kb. 250 km. ILYEN IDŐBEN - szélvédőn.)

A Tiétek - az EU-s verzió, hogy áll a melegedéssel? Nagyon ritkán játszom, (akkor is inkább logikaiakat) tehát az a fajta melegedés nem érdekel, de a GPS napi használatban van....

Kifejezetten tetszik a kütyü, de kizáró tényező lenne a megbízhatatlanság....

(Más: Van rá jó hangrögzítő? //Root nélkül, mert nem szoktam piszkálni a romot.// NEM AZÉ' :DDD , de vezetés közben sok információt kapok - címek telefonszámok és egyszerűbb alkalmas időben/helyen visszahallgatni, mint félreállni és jegyzetelgetni...)

Huawei Mate 8

(#5565) Oldman2 válasza kiskacz (#5564) üzenetére


Oldman2
veterán

"hangrögzítő"...

Mi a baj a beépítettel? Kapcsold be!

(#5566) vargalex válasza kiskacz (#5564) üzenetére


vargalex
félisten

Hosszabb távon még nem használtam a GPS-t, illetve klíma is van az autóban, de azért valamilyen választ (illetve kérdést is) írok.
Először is jelen készülék esetében a típusazonosság (különösen a kínai menüt figyelembe véve) jelenthet akár teljesen más SoC-ot is. Ugyanis itt a topicban a Snapdragon SoC-al szerelt verzióról van szó, ami kis csíkszélességgel készül, így kevésbé hajlamos a melegedésre, sokkal kisebb a fogyasztása. Ugyanakkor van MediaTek SoC-al szerelt (azonos típusnévvel rendelkező) verzió is, ami valamennyivel erősebb, viszont nagyobb fogyasztású, jobban is melegszik elvileg. Kérdés, hogy a kollégádé melyik verzió.
Ugyanakkor a túlmelegedés figyelmeztetés beállítható a készüléken, ami alapból 45°C-on van, amit a szélvédőhöz helyezve napos időben szerintem pillanatok alatt elérhet az akkumulátor. Ez konfigurálható, illetve kikapcsolható a Biztonság - Akkumulátor - Fogaskerék ikon-t megnyomva megnyíló oldalon található Túlmelegedés értesítés menüpontban. Persze szigorúan saját felelősségre.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#5567) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Universal SafetyNet Fix v2 Beta 5 Test 6 már elérhető a Telegramos csoportban!

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5568) boken


boken
senior tag

RR alatt lehet valahogy hívás rögzítést aktiválni?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5569) helixP válasza kiskacz (#5564) üzenetére


helixP
nagyúr

Több 100 Km-t navigáltam vele végig úgy, hogy töltés volt közben, és úgy is hogy telepről ment, mindezt nyáron, strapa tokban, volt hogy légkondi sem ment. Semmiféle túlmelegedés nem lépett fel, amellett, hogy pontosan, jól mondta a dolgokat. Bátran alkalmas GPS-nek. (Túrán is megállta a helyét, Locus-szal.)

(#5570) juve600 válasza helixP (#5569) üzenetére


juve600
nagyúr

nálam szintén jó a GPS

I..navival,töltőröl,2x 600km, tökéletes,melegedés nulla

(#5571) kiskacz


kiskacz
senior tag

Köszönöm mindenkinek!!!! :R :R :R

Oldman2:

"hangrögzítő"...

Mi a baj a beépítettel? Kapcsold be!

- Nem tudtam, hogy van benne (még csak terv a vásárlás, és rosszul fogalmaztam - a hívások rögzítésére gondoltam...., mint azt később ki is fejtettem.)

Huawei Mate 8

(#5572) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Valakinek van tapasztalata a ViPER4AndroidFX-el?
Hasznos?Jól működik? Telepítsem azonnal? :DDD :R

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5573) RVR400 válasza kiskacz (#5571) üzenetére


RVR400
veterán

Gyári hívásrögzítő is van, manuálisan is tudod aktiválni a hívás kezdeményezésekor v agy fogadásakor, meg automatára is lehet állítani, sőt be tudod állítani egyedi hívószámokra is a rögzítést.

[ Szerkesztve ]

(#5574) Fulár


Fulár
senior tag

Tényleg!Ezt majdnem elfelejtettem megkérdezni!Viper Android Fx legújabb elérhető verzióját földobtam Apk-ból és minden oké kivéve,hogy bármit állítgatok benne semmilyen hatással sincs a hangminőségre.Természetesen Root engedély megadva.Érdemel lenne beszerezni egy Twrp-ből föltolható verziót hátha az működne?

(#5575) Kinsiinoo válasza Fulár (#5574) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Szerintem csak a TWRP-s működik vagy a Magisk Modul :)
Én arra próbálok rájönni, hogy megéri e, van e annyi előnye?

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5576) ollie válasza Fulár (#5574) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem elég az apk, kell installálni a drivereket hozzá, de nemm indig működik úgy se. Nekem Magisk alól sikerült működésre bírni (Magisk Managerből töltöttem le és telepítettem).

(#5575) Kinsiinoo: nagyon sokat javít a hangminőségen (zene).

[ Szerkesztve ]

***

(#5577) kiskacz válasza RVR400 (#5573) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszi!!!! :R

Hamarosan beszállok... :)

Huawei Mate 8

(#5578) Kinsiinoo válasza ollie (#5576) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

megy is fel akkor, köszi :R

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5579) djtörök


djtörök
senior tag

Sikerült felfedeznem egy hibás pixelt. Érdekes, hogy full fekete háttérnél nem jön elő, csak akkor látom, ha világosabb részek is vannak a megjelenített tartalomban. Van a play áruházban egy dead pixel fix nevű program, majd kipróbálom, állítólag jó beragadt pixel ellen.

(#5580) Kinsiinoo válasza djtörök (#5579) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Akkor szurkolj, hogy beragadt pixel legyen tényleg.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5581) djtörök válasza Kinsiinoo (#5580) üzenetére


djtörök
senior tag

Külföldi fórumon ajánlották. De ha nem jó, ennyivel még nem zavar.

(#5582) Upo válasza G48 (#5563) üzenetére


Upo
addikt

Engem biztos idegesítene így invertált színekkel használni a telefont, persze én is kipróbáltam, elborzadtam, kapcsoltam is ki. Igazából én azt sem tudom elképzelni, hogy egyáltalán miért van benne ez a beállítás, kinek mire kellhet amiért belerakták a romba.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5583) holozis_HUN válasza Kinsiinoo (#5572) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mekkora mákod van, hogy itt vagyok :B

MIUI alá V4A kicsit szarakodós, de meg lehet csinálni. Kell pár magisk modul...

1.: Le kell szedni a magiskes V4A-ot: [link]
2.: Magisk Download Modules menüpontban letöltöd ezeket: Audio Modification Library, Magisk SELinux Permissive Script, Magisk init.d, Universal deep_buffer Remover, VIPER4Android FX.
3.: Titanium Backuppal csinálsz mentés a Music FX-ről (gyári Music FX) és letörlöd.
4.: Installálod a modulokat, reboot (ajánlott wipe cache/dalvik cache)
5.: Installálod a letöltött Viper4Android APK-t.

És elvileg működnie kellene....

Bár nekem kicsit bugos, nem mindig indul el a Processing, ugye Youtubebal próbáltam csak eddig (ezért kell az a deep buffer cucc, hogy működjön stream appoknál is a V4A) szóval nem 100%-os, de MIUI nem igazán szereti úgy látom... Szerintem letöltött zenékkel zenelejátszóval menni fog, youtube spotify stb lehet, hogy nem mindig fog elindulni a processing (Ott tudod megnézni, hogy amikor szól a zene megnyitod a V4A-ot és menü --> Driver status és ott a Processing yes, a többi enabled stb akkor jó, de ha minden enabled de a processing no, akkor hiába állítasz bármit nem fog menni, ha unsupported minden akkor sem értelemszerűen)

Remélem érthető :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5584) juve600 válasza G48 (#5563) üzenetére


juve600
nagyúr

ez a fekete háttér hogy?

kár hogy nincs alapból bent a rom-okban hogy fehér vagy fekete háttér

[ Szerkesztve ]

(#5585) nonee válasza kiskacz (#5564) üzenetére


nonee
aktív tag

szia!
tegnap mentem ferihegyre leteszteltem a google mapst..
a telo abszolut nem melegedett,pontos volt nagyon bár idöm nem volt ezért hang nélkül kellett mennem,mert nemtudtam elövarázsolni a narrátort...
teszt: 10\9 pont:)

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#5586) kelly416 válasza kiskacz (#5564) üzenetére


kelly416
veterán

Nem próbáltam, de eleve óvni szoktam a telefont az ilyen nagy hőterheléstől, mert ha eldurran az akku, akkor nem csak egy telefon akkut kell vennem...
Ha megy a sima hideg levegő a telefonra, már az is elég, ha szellőzőrács elé tudod tenni. A klíma csak extra. Na de olyan esetben, amikor nem tudtam rács elé tenni a telefont, fel tettem a középső tükör mellé. Oda amúgy is fel-fel pislog a polgár néha, a tető már takarja a nap elől a telefont szinte állandóan, úgyhogy ott jó helyen van.

(#5587) Sys85 válasza kelly416 (#5586) üzenetére


Sys85
veterán

Én egy minden szempontból tökéletes helyet találtam a tartónak.Könnyen elérem,jól látható helyen van,de mégsem takar ki a szélvédőből semmit és a klíma is pont ráfújja a hideg levegőt,melegedés kizárva.Mondjuk télen meg a meleget,de az közel sem olyan meleg mint amikor a nap tűzi. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5588) Oldman2 válasza kiskacz (#5571) üzenetére


Oldman2
veterán

Oké, bocs.

A MIUI beépített Hívásrögzítője nálam tökéletes, a Tárcsázó beállításai között lehet aktiválni (Beállítások / Hívásrögzítési beállítások).

Amit nem tud (de az ACR-ben igen), hogy szerkeszteni (még) nem tudja a rögzített fájlokat.

(#5589) juve600 válasza Sys85 (#5587) üzenetére


juve600
nagyúr

vazze nekem is így van
DENSIO CARD DOCK :D :D :D :D

(#5590) Sys85 válasza juve600 (#5589) üzenetére


Sys85
veterán

:D
Jó kis tartó ez,bár a hang amit átvisz messze van a jó hangtól.Szerintem lassan csak tartó és töltő szerepet fog betölteni,a Philips adaptert valószínűleg lecserélem egy Xiaomi Roidmi 2S-re.Egyik barátomét próbáltam és sokkal jobb minőségben viszi át a zenét,persze csak egy ilyen BT-FM transzmittertől elvárható határokon belül. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5591) juve600 válasza Sys85 (#5590) üzenetére


juve600
nagyúr

én meg vagyok vele elégedve,ennyi pénzért jó
milyen kocsid van ? TOYOTA ?

[ Szerkesztve ]

(#5592) Sys85 válasza juve600 (#5591) üzenetére


Sys85
veterán

Suzuki SX4 :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5593) ht42 válasza Sys85 (#5590) üzenetére


ht42
senior tag

Nahát, mióta keresek egy ilyet, már 2 db minősíthetetlen sz@rt rendeltem az Aliról, fehérzaj közeli hangoknál - sz betű, bizonyos cintányérok - egyszerűen recsegnek. Mondjuk az az előnyük viszont megvan, hogy van rajtuk héhány gomb, telefon felvétele, letétele, pause, következő, előző szám, így nem kell tartóba tenni a sziamiaút, maradhat a zsebben. Lehet, hogy be is ruházok egy ilyen Xiaomi Roidmi 2S-be.
Valami jó autós tartót tud valaki, ami csak egyszerű tartó, és szellőzőrácshoz lehet stabilan rögzíteni? Mert ami most van nekem, az valami gumibiszbaszos lötyögős vacak.

(#5594) Oldman2 válasza Sys85 (#5587) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a tartó a "CD résben" van?

Mennyire stabil egy ilyen? Nálam is van ilyen rés, de vagy 5 éve nem volt benne CD.

(#5595) juve600 válasza Oldman2 (#5594) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem ragasztva van egy ellendarab a rács fölé,jó stabil

(#5596) Sys85 válasza Oldman2 (#5594) üzenetére


Sys85
veterán

Így van rögzítve,de amúgy a csomagban van szélvédőre tapadós rögzítő is:

Bakker,2 napja takarítottam ki a kocsit,de képen iszonyat poros... :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5597) G48 válasza Upo (#5582) üzenetére


G48
senior tag

:-D, RR gyári téma volt régen, a Pitch Black! substratum téma.

[ Szerkesztve ]

(#5598) G48 válasza juve600 (#5584) üzenetére


G48
senior tag

substratum, Pitch Black. :-D

[ Szerkesztve ]

(#5599) juve600 válasza G48 (#5598) üzenetére


juve600
nagyúr

most nincs benne gyárilag sajnos
a Pitchblack meg fizetős

elég lenne egy olyan lehetőség a rom-ban hogy fehér-fekete háttér

substratum meg mindig fedvényhibát ír nekem

[ Szerkesztve ]

(#5600) juve600 válasza juve600 (#5599) üzenetére


juve600
nagyúr

na feltettem a substratumot,megvettem a pitch blacket és nem engedtem mindent átállíttani neki és így jó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.