Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Kinsiinoo válasza V.Stryker (#5898) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Miért nekem írtad? Én használtam őket :)

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5902) kzs válasza Kinsiinoo (#5889) üzenetére


kzs
tag

Köszi a tippet neked és Lacopapinak is: sajnos nem akarja az igazsagot.
Google Play és Google Play Services adatok törölve, Google account törölve, telefont ujrainditottam, ujra hozzaadva Google fiokot... nem megy...
Ugy tünik, a telefon teljes ujratelepitése lesz a megoldas :-/

(#5903) crok válasza kzs (#5902) üzenetére


crok
Topikgazda

Jo idot mutat a telefonod?

(#5904) kzs válasza crok (#5903) üzenetére


kzs
tag

igen
(most épp 21:11)

[szerkesztve]: Még egy dolog: ha probalok uj appot hozzaadni, akkor ad hibaüzenetet: Error code 492
Ennek most utanaolvasok... vagy tényleg resetelem teljesen

[ Szerkesztve ]

(#5905) Kinsiinoo válasza kzs (#5904) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Valami nagyon elegánsan beakadt akkor nálad :(
Lehet tényleg jobb lenne ha újra raknád az egészet. :)

Szerk.: Haszontalan tippeket ad a hibakódra, az ideiglenes adatokat törölted stb. Szóval jobb ha inkább újra rakod.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#5906) Henker2


Henker2
addikt

A Redmi Note Global egy Ipaky tokba bújtatva




[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5907) kzs válasza Kinsiinoo (#5905) üzenetére


kzs
tag

Bar sovany vigasz, de ugy tünik, nem csak engem érint:
http://en.miui.com/thread-711949-6-1.html

Nem mindenkit érint (nyilvanvaloan), de ha valakit igen, annak pillanatnyilag annyit javasolnak, hasznaljon masik Google fiokot (csinakjon ujat)... illetve varjon, amig kideritik, mi a gond... ezek szerint ez van.

(Es érdekes modon masoknal is kb 3 napja kezdödött.)

[ Szerkesztve ]

(#5908) crok válasza kzs (#5904) üzenetére


crok
Topikgazda

4x volt ilyenem.. egyikszer az idő volt rossz (másfél év állás után kapcsoltam be egy Samsungot SIM nélkül, amíg nem sync-eltem be az időt netről vagy állítottam be kézzel az órát addig a Google tanusítványai "érvénytelenek" voltak mert a tanusítványok tól-ig érvényesek így nem ment a Google Play-el még a kapcsolatfelvétel se) másik alkalommal meg SD kártya hiba volt (pontosabban egy mentett file volt sérülve SD kártya hiba miatt és a belőle kihúzott adat volt rossz.. másik, új, üres kártyára áthúztam mindent ami kellett és ment tovább a Play - lehet egy format is elég lett volna) a harmadik meg úgy jött össze, hogy a Play ahova leszedi az APK file-okat (cache) megtelt mert egyszerre leszedtem sok appot (újrahúzás után voltam épp és nem saját telefon volt.. magamnak ott a TiBackup..).. na akkor a wipe cache + Download app (Letöltések?) data+cache clear-je lett a megoldás. Ja, a negyedik: a Mentés/visszaállítás funkciót kikapcsoltam + telefon restart, mert valamikor amúgy is volt (még mindig van) vele egy csinos kis bug meg amúgy is én TiBackup-al megoldom magamnak - utána a negyedik is megoldódott.

(#5909) kzs válasza crok (#5908) üzenetére


kzs
tag

Nem hiszem, hogy nagy hibakeresésbe kezdek: valoszinü kihasznalom az alkalmat, és kiprobalom valamelyik nem miui-s romot (rr vagy Octos).

(#5910) ubul23 válasza Henker2 (#5906) üzenetére


ubul23
senior tag

Szép tok ilyen van nekem is 3 hónapja és már alig látszik a szürke keret zsebben hordástól full lekopott. De már párszor mentette meg a töréstől a telefonomat

(#5911) ubul23 válasza ubul23 (#5910) üzenetére


ubul23
senior tag

Sikerült képet is csinálni. Már nem olyan mutatós.

(#5912) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Tudnátok tanácsot adni hogy milyen vezeték nélküli töltőt vegyek hozzá? :)

Üdv:Viktor

(#5913) porse


porse
senior tag

A legolcsóbbat, akkor nem leszel annyira mérges, hogy nem tudja a vezeték nélküli töltést a telefon.

... szerintem.

(#5914) zodo válasza ubul23 (#5911) üzenetére


zodo
nagyúr

Mennyi idő alatt és milyen körülmények közt kopott meg ennyire?

Ezt a tokot néztem ki de így kicsit csalódás.
Minden tok ennyire hamar kopik?

(#5915) V.Stryker válasza ubul23 (#5911) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem 2-3 hét után kezdett ugyanígy megkopni ugyanez a tok.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5916) Graphics válasza Viktoár (#5912) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmit, mivel nem tudja

-

(#5917) megabor


megabor
tag

Sziasztok! OTA frissítés van?

(#5918) juve600 válasza megabor (#5917) üzenetére


juve600
nagyúr

mire ?

(#5919) Luck Dragon válasza juve600 (#5918) üzenetére

Hát a telefonra. :)) :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5920) juve600 válasza Luck Dragon (#5919) üzenetére


juve600
nagyúr

jaaaaaaaaaaaaa :) :) :)

(#5921) sephirot válasza csemeteim (#5882) üzenetére


sephirot
tag

Dupla kopp utáni pinkódmentes nyitáshoz megoldás lehet egy MiBand beszerzése. Nekem MiBand 2 van és tökéletesen működik vele.

(#5922) iOce


iOce
tag

Megérkezett a Nillkin ablakos tokom, tetszik. Működik a feloldás/altatás, és az ablak is egész jó. Rendeltem egy Nature szilikon tokot is, az is rendben van. Szeretem a Nillkin-t, jó cuccaik vannak.




Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#5923) ollie válasza regener (#5891) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, hogy a Magisk saját Safetynet checkje zöld, ezé meg piros... Mondjuk más a teló, de akkor is.

***

(#5924) kelly416 válasza zodo (#5914) üzenetére


kelly416
veterán

Az én tokom (az összefoglalóban Dulee tokja, Tőle vettem az ötletet) egy pöppet sincs megkopva. Nem használom irodában, de mindig rajta van kerti munkák, egyebek közt, tehát kímélve nincs.

(#5925) helixP válasza sephirot (#5921) üzenetére


helixP
nagyúr

Vagy TWRP-ből kitörölni az alábbiakat a /data/systemből

password.key
pattern.key
locksettings.db-wal
locksettings.db-shm
locksettings.db

(#5926) juve600


juve600
nagyúr

akinek glob dev MIUI8 van a telóján,azé hogyan frissül 11-én MIUI9 -re ?

32bites windows-on megy a MiFlash ?

(#5927) ak76 válasza Sys85 (#5824) üzenetére


ak76
senior tag

Felesleges a FR,add el.
Vagyél Apple xy-akármit, amin iOs fut.
Problem solved.

(#5928) Sys85 válasza ak76 (#5927) üzenetére


Sys85
veterán

Hidd el,ha az autó szervizelése nem vitt volna el egy kisebb vagyont,már fent lenne a hardveraprón,de most 1-2 hónapig még kénytelen leszek együttélni vele,szóval kell az FR.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5929) Henker2


Henker2
addikt

Üdv nektek!
Normális üvegfólia van-e mára Note 4-re:?

Illetve van egy olyan üzenetem , hogy SIM kártya nincs aktiválva
ha rámegyek ezt irja:

SIM kártya csere történt. Egy nemzetközi SMS küldése szükséges az új SIM kártyához tartozó Hivásnapló szinkronizálása megrendeléséhez
Mit csináljak?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5930) Graphics válasza Henker2 (#5929) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2,5D-re nem fognak rendes fóliát gyártani.

Témaösszefoglalóban vannak opciók, a full cover játszik legnagyobb esélyekkel, más nincs.

-

(#5931) Chaser válasza Henker2 (#5929) üzenetére


Chaser
titán

kb két hónapja használom fólia nélkül, karcmentes

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5932) n@p@lm válasza iOce (#5922) üzenetére


n@p@lm
őstag

Nem olvastam vissza, tudsz linket adni a tokra?

(#5934) Upo válasza juve600 (#5926) üzenetére


Upo
addikt

Én most 7.7.13-al rádobtam a zipest twrp alól. Működik minden, megmaradtak a dolgok. A twrp is megmaradt. Az előző romban volt egy egysoros óra widgetem ami eltűnt, ebben nincs, kiraktam a gyári 2 sorost (egyébként nem tudom mi a fsznk 2 soros amikor a második sor üres, csak a helyet foglalja).

Gapps-al volt gondom, ugye eltűntek alóla komponensek. Google fiókot töröltem. Próbáltam a javasolt gapps pico 7.0-t, de fc-zett. Újrahúztam a rom zipet, próbáltam a régebben bevált google installer 2.0-t, az is a közepén megállt hibaüzenettel, és csak körözött a végtelenségig. Úgyhogy uninstalláltam amiket felrakott. Találtam egy ilyen leírást [link], azokat letöltöttem és a leírt sorrendben felraktam, és így az engedélyek megadása után hozzá tudtam adni a G fiókot, most már az is ok.

A wallpaper carousel-t hiányoltam még, a mi store-ból a friss nem olyan mint ami fent volt, és most nem találom amit annak idején a legjobbnak találtam. Azt se tudom már hogy valami cn romból csomagoltam ki vagy a netről van, most amiket találtam az vagy offline, vagy ugyan online, de nem az ami nekem bevált. Van fent a play-en is, de egyik készülékemmel se kompatibilis.
Ha valakinek még régebbi rom van, nézzen már rá hogy kompatibilis vagy nem: [link]

Valaki írta a kamera videofelvételt. Nem szoktam videózni, de most ránéztem, és van a beállításokban time-lapse és slow-motion. Ez volt a régiben vagy új?
Hangerő csúszkák fölé bekerült egy silent kapcsoló.
A widgeteknél előnézetes listát ad be, ez tetszik.
Viszont a két ujjas-három ujjas csippentést szerintem kár volt elkaszálni, most nincs három ujjas, nem lehet úgy rendezgetni a képernyőket és üreset hozzáadni. Két ujjasnál régen az ikonokat le lehetett kattintgatni az alsó sorba, lapozgatni, és onnan oda küldeni ahova akarom. Ez is megszűnt (sajnálom), most csak ki lehet pipálgatni de nem mennek le alulra. Ha ki van pipálva valami akkor alulra tesz mini képernyőket, ott lehet őket húzgálni, cserélgetni, és a kipipált ikonokat is ráhúzni. De nekem a régebbi jobban bejött, ott kattintásokkal lehetett rendezkedni, itt tartani és húzni kell. Volt már hogy véletlen elengedtem, és ledobta ahol voltam, grrrrrrrrrr... :(( Ha valaki tudja hogy lehet esetleg a régi módszert használni, az ne tartsa bent.
A biztonság appban van bepipálható root elérés, de én maradtam a magisk mellett, safetynet is ok vele.
Érdemes átnézni az app engedélyeket, van amit vissza kellett engedélyeznem.
Amit még nem tudok hogy mi, az a smart assistant, és a miui lab-ban a trigger apps, de megpróbálom kideríteni.

Ja, a stopper még mindig számol.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5935) iOce válasza n@p@lm (#5932) üzenetére


iOce
tag

Innen rendeltem, vannak olcsóbb helyek is, de nem bírtam várni rá.
Van a puremobile-nál is pl, de ezt másnap hozták.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#5936) juve600 válasza Upo (#5934) üzenetére


juve600
nagyúr

én most feltettem a 7.7.13 glob dev-et,majd 11-én frissíti magát akkor a MIUI9-re

(#5937) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Üdv srácok, ma rendeltem egy Redmi Note 4-et, belépek a klubba. Egy Redmi 1S-t fog váltani. Remélem hétfőn vagy kedden megkapom [eustock.eu].

(#5938) juve600 válasza kriszpontaz (#5937) üzenetére


juve600
nagyúr

üdv
1s topicból még emlékszem rád :))

(#5939) B.F.G. válasza V.Stryker (#5898) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Viszont most a fizetős ingyen van, lehet, hogy valami extra future még tud és most ingyen... hívjátok most... vagyis töltsétek most... :))

(#5940) n@p@lm válasza iOce (#5935) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszi!

(#5941) Upo válasza B.F.G. (#5939) üzenetére


Upo
addikt

Nekem úgy tűnik, hogy a pro a reklámmentességben különbözik. De ma még ingyenes, rá kell csapni, aztán később is bármikor lehet telepíteni mert meg lett vásárolva.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5942) Flashget


Flashget
félisten

MIUI9 publikus kiadásának menetrendje

Realme GT Master Edition

(#5943) Flashget válasza n@p@lm (#5932) üzenetére


Flashget
félisten

[link]

Realme GT Master Edition

(#5944) Viktoár válasza Graphics (#5916) üzenetére


Viktoár
addikt

Szia

Igen tudom hogy gyárilag nincs benne de lehet külön kapni olyan "vevő" részt csak nem tudom milyen való hozzá. :)

Üdv:Viktor

(#5945) juve600 válasza Flashget (#5942) üzenetére


juve600
nagyúr

már volt

(#5946) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
HELP!
Strand, napsütès. Kikapcsoltam az autómata fènyerőt ès nem láttam semmit. Megpróbáltam vaktában visszahúzni maxra a fènyerőt, de valamit elronthattam, mert valami árnyèkolt betű típusra váltott mindenhol. Hol tudom vissza állítani normálra??????
Az órától kezdve mindenhova így ír :/
Köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#5947) juve600


juve600
nagyúr

glob dev 7.7.13
-nem jönnek át az értesítsek
-fagy folyamatosan

megy vissza az RR,és most már marad is.............

(#5948) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Van rajtam kívül még olyan lehetetlen figura itt, aki azt képzelte, hogy futáshoz is tudja majd használni a telefont?
Ha igen, mennyi a rekordja, mielőtt eldobta a telefon a GPS-t? Nekem 300 méter.

Vajon csak nálam sz.ros a GPS vagy típushiba?

Péter

(#5949) crok válasza Peterhappy (#5948) üzenetére


crok
Topikgazda

Navigációra, autóban nálam még nem volt vele gond..

(#5950) trebrona válasza Peterhappy (#5948) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak engedélyezni kell a tracker alkalmazásnak a háttérben futást és a háttérben való helymeghatározást.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.