Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3731) Sys85 válasza holozis_HUN (#3730) üzenetére


Sys85
veterán

7óránál tartok és 41% van az akkuban,ezek tök jó eredmények,emiatt szeretem is a telót,de egyre jobban bosszant a ram kezelés!
Az S6-om anno az S7 portolt romjával nem töltögette újra annyiszor az appokat mint ez a teló,pedig az is 3GB ram-os és a TW se a ram spórolós fajta.Mellesleg egyik barátom párjának a csoda 2GB ramos Samsung A5 2016-ja se tölti gyakrabban újra,szóval ez elég gáz.
Meg a kamera...
Tudom,mondtam (írtam) hogy inkább veszek egy Sony RX100 kompaktot,de közben rájöttem,hogy az nem lenne mindig nálam,márpedig a fotóim 90%-ban olyankor készülnek amikor biztos nem lenne nálam.
A 2 bosszantó dolog miatt,de leginkább a ram kezelés miatt,megint megindult a "lehet cserélni kéne" bizsergés a tarkómon felfelé.
Lehet hogy romolgatással a ram gondomat meglehetne oldani,de már marhára nincs kedvem ilyesmihez.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.