Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) kirjak válasza fsb1000 (#4391) üzenetére


kirjak
aktív tag

Beregisztráltam és azt írja nekem:

Based on defense/capture ratio Kirjak is an extremely aggressive player.

:DD

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4402) Dobi 562 válasza Vigneau (#4400) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én nem értem pontosan a kérdésedet. Az xvm mod beszínezi a tankokat a csapatlistán meg oda rak számokat és arra vagy kíváncsi mi micsoda?

Az, hogy egy adott csatában milyen hatékonysággal harcoltál, utólag kerül kiszámításra. A vbaddict oldal képes ilyen adatokat megjeleníteni.

(#4403) kirjak válasza Dobi 562 (#4402) üzenetére


kirjak
aktív tag

Arra gondol amit régebben nekem is mutattak xvm-en belül a játék során megjelenítéskor volt (nekem már nincs) egy szám amely az éppen aktuális tankról szólt.
Konkrétan az a tank amivel játszik a Player mennyire eredményes.
Szerintem erre gondolt.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4404) [HUN]Dani válasza kirjak (#4403) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Itt a felső képen, szerintem azt az értéket is mutatja amire gondol. :U Talán így megy sorba: csataszám, effi, wr, az adott tankkal effi, az adott tankkal wr. :U Persze lehet hülyeséget mondok és az valami más érték.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#4405) kirjak válasza [HUN]Dani (#4404) üzenetére


kirjak
aktív tag

Na nekem ez a mod kellene mert ami nekem van abból az első képen látható egyenesvonal + ami utána van nincs meg!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4406) Vigneau válasza Dobi 562 (#4402) üzenetére


Vigneau
félisten

Arra lennék kíváncsi, hogy a sok érték közül melyik az, ami nem a full - azaz eddigi játékom során kialakult - eff-et, vagy wn6-ot vagy wn7-et jelzi ki, hanem azt, ami az adott tankkal elért teljesítményt mutatja az aktuális csatán belül annak megkezdése előtt. Mert lehetek akár milyen "jó effes," összességében ha az adott tankkal még kutyaütő vagyok és fordítva. Lévén minden tanknál látható, miként sikerült eddigi pályája alatt kezelni.

Csak ennek a rövidítését, megnevezését keresném. Pl. xeff, eff, xwn, wn, stb. - az XVM Editor-ban látható jó pár érték, amire át lehet írni, hogy a számunkra megfelelő értéket jelenítse meg.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4407) fsb1000 válasza Vigneau (#4406) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Alapból nem az van beállítva. Az XVM editorban tudod átkofingurálni, hogy pl. a játékos listában mutassa, de azt is megteheted,. hogy a tank fölött állandóan kiírja.
{{teff}}

[ Szerkesztve ]

(#4408) Vigneau válasza fsb1000 (#4407) üzenetére


Vigneau
félisten

Így van, alapból az {{xwn}} volt beállítva, majd azt írtam át mindenhol {{eff}}-re. Nekem csak az lett volna a kérdésem, hogy melyik lehet az az érték a számomra legmegfelelőbb, amit korábban körülírtam. Ezek szerint a per-vehicle efficieny lenne az, amit keresek és amit Te is kiemeltél? :R

Mert az average damage efficiency for tank volt még nekem hasonlóan gyanús.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4409) fsb1000 válasza Vigneau (#4408) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Odaírtam előző hsz-embe: {{teff}}

Mindjárt ki is próbálom.

(#4410) Vigneau válasza fsb1000 (#4409) üzenetére


Vigneau
félisten

Én is épp bütykölök, később vettem észre a módosításod. :B :K

Csak nekem is feltűnt, hogy különböző eff értékei vannak a tankjaimnak. Van, amelyik lila és talán 7-es ratingű (1500 feletti), de akad narancs is, ami meg 2-es (600 körüli lehet).

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4411) Arpee78


Arpee78
senior tag

A WG ma kedvel engem. A napokban elfogyott a majd egy éve vett 2500 aranyam és milyen kedvesek, küldik az utánpótlást:

Hello Commander,

Congratulation for winning a prize (2500 Gold) in our 8.4 Release contest!
We want to thank you for your participation and we hope you enjoyed the contest!

Your World of Tanks Community Team

A mai első csatában habot is kaptam a tortára:

(#4412) Vigneau válasza Vigneau (#4410) üzenetére


Vigneau
félisten

Az összes {{c:eff}} átírva {{c:e}}-re, az {{eff}} pedig {{teff}}-re, viszont így a középső érték nem jelenik meg a csata előtt, valamint csata közben sincs eff vagy teff. Legalábbis ezeket lehet választani a legördülő listából, c: -höz nem találtam teff parancsot, csak e-t. Lehet, hogy a {{teff}} helyett {{e}}-t kellene használnom, akkor 0-9 között mutatná a hatékonyságát (range) a gépnek, {{c:teff}} hiányában jobb ötletem nincs.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4413) Stigma.HC válasza Arpee78 (#4411) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Valahogy nekem is jól jött ki a lépés.
Amúgy nem lesz a kedvenc tankom ez a T30, hiába üt nagyot, ha egyszer észreveszik akkor nincs olyan tank ami ne lőné át. Ha eltudom rejteni az alját akkor annyira nincs nagy gáz, de gyakran még a tornyot is átütik.
Nem olyan rossz ez igazából, proto akkor is jobb :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4414) Dobi 562 válasza Arpee78 (#4411) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok Árpi! Milyen tankkal nyertél és milyen eredménnyel? :)

(#4415) kirjak válasza fsb1000 (#4407) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ezt az editort majd egyszer segíthetnél nekem beállítani/használni mert múltkor próbálkoztam egyedül de nem jártam sikerrel.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4416) [HUN]Dani válasza kirjak (#4405) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát itt találtam.[link] Viszont abban nem tudok segíteni, hogy hogyan kell letölteni, mert nem szoktam letölteni innen semmit csak nézelődök maximum. :))

magyarsrac

(#4417) mno


mno
tag

Újraraktam windowst, majd WOT-ot is, csak XVM modot raktam fel, de nem indul, akárhogy próbáltam, ötlet elfogyott.

Kép

Valami ötlet, segítség? üdv

[ Szerkesztve ]

Joe

(#4418) kirjak válasza mno (#4417) üzenetére


kirjak
aktív tag

xvm előtt még indult?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4419) fsb1000 válasza Vigneau (#4412) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem sem sikerült....

(#4415) kirjak: OK, bár úgy tűnik ezzel az új verzióval gondjaim vannak. Kb 4 pecs óta cipelem magammal az XVM.confot azóta nem módosítgattam, most meg egyszerüen nem müxik.

[ Szerkesztve ]

(#4420) Arpee78 válasza Dobi 562 (#4414) üzenetére


Arpee78
senior tag

Köszi! AT8, a Tier6 angol TD, 1583xp.

Nem volt különösebben izgalmas meccs. A dmg ~70%-át egy helyen állva osztottam. A többiek se nagyon mozogtak, csak lestem miért nem. Már féltem, hátha megint megszakadt a netem, olyan campfest volt.

(#4419) fsb1000
Haloványan úgy rémlik, hogy nem minden XVM jelzés működik az EU szerveren. Ezek az egy tankra vonatkozó adatok csak az US szerveren elérhetők, vagy valami ilyesmi.

Nem olvastam végig az XVM-es társalgást, bocs ha totál nem erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#4421) mno válasza kirjak (#4418) üzenetére


mno
tag

Az XVM exe indításánál jelez hibát mint a képen linkeltem, ha síma WOT exével indítom játékot megy, sebzésat muattaja részletesen, órát mutatja, csak WN6 értéket meg csapat esélyeket győzelemre nem mutatja.

Joe

(#4422) kirjak válasza mno (#4421) üzenetére


kirjak
aktív tag

Melyiket tetted fel és honnan szedted le?
Nekem ezzel tökéletesen megy a lépéseket végrehajtva.

(#4419) fsb1000: én ezzel próbáltam. Te is?

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4423) mno válasza kirjak (#4422) üzenetére


mno
tag

Igen, azt raktam fel de valamiért nem működik, majd valahogy csak összejön...

Joe

(#4424) Vigneau válasza fsb1000 (#4419) üzenetére


Vigneau
félisten

Ááá, e-vel sem lett jó. Kár érte, pedig az ötlet nem tűnt rossznak. Elvileg így pontosabb és hitelesebb képet kaphattam volna az esélyekről az adott tankkal elért addigi képességekhez mérten. Hiszen sokszor az eff nem feltétlenül azt a tankot jellemzi, amivel épp a csatában vagyunk. Mert van, amivel jobban, van, amivel pedig rosszabbul teljesítünk. :K

Arpee78:
Igen, az egy tankra vonatkozó EFF/WN6 lett volna a lényeg. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4425) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Na ezt a kört piszkosul élveztem. Na nem az eredmény miatt, mondjuk nem rossz az sem, hanem ahogy végigjátszottuk. Kis micro Maus, berak tier3-as csatába malinovkara. Gondoltam egye-fene elindulok a hegynek fel, hiába egy lassú gép ki tudja mi sül ki belőle. Ekkor jött a CrusierIV és elkezdett tolni, megduplázta a sebességet :DDD Hegynek felfele gyorsabban haladtam mint sík terepen egymagamban. Lefele meg mint a golyó :))
Közben dumálgattunk a járgányról , akik szembe jöttek ledaráltuk és lehoztuk a meccset még egy T18 segítségével. Ő kezdőről osztotta az áldást. jó volt :D Azért érik még az embert meglepetések kis tierben is sokszor.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4426) fsb1000 válasza kirjak (#4422) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen ezzel, de nálam sem sikerült.

(#4427) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

KV-4 mennyire lessz használhato alapon?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4428) #21346560


#21346560
törölt tag

Ha nekem még 1x valaki azt meri mondani, hogy nincs szopó ág, azt körbehugyozom!!!

Hogy a p!csába van ellenkező esetben az, hogy tök egyedül vagyok T6-al egy csatában?! :U

Nem! Nem felderítő vagyok!!!

[ Szerkesztve ]

(#4429) Enzolord válasza #21346560 (#4428) üzenetére


Enzolord
addikt

De, felderítő vagy, csak nem a leggyorsabb..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#4430) Patrick76496 válasza Stigma.HC (#4382) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kösz a tippet, közben találtam egy jóféle modot, ami száműzi a játékból ezt a rettenetes garázst. :)

(#4383) fsb1000: Oké, kicsit túlzásba estem. Nehezen viselem, ha miattuk vesztünk. Érdekes szórakozási mód, hát hadd élvezzék. Semelyik nemzetiségről nem alkotok véleményt bőrszín alapján. A legyeleket sem utálom, igazából sok más országból is játszanak gyengék. Ahogy Diegho is mondta, köztük rengeteg az unicum játékos, nem hiába ők játszanak az IEM-en, stb. Nálunk pedig alig lehet összehozni egy olyan ESL csapatot, ahol tényleg csak profik vannak (ő számára a saját statja az alap, szerintem túlzásba esik kicsit). Tankokból néha a németek idegesítőek, mivel mindenki azokon buzul, azokra verik. Én azért is a szovjet vasakat kedvelem a legjobban (nem a teljesítményük miatt), valahogy bennem ez ragadt meg. Azért kicsit elszomorít, hogy kevesen vannak így rajtam kívül. Egyébként tényleg igaz, hogy fogynak a WoT-os ismerősök. Osztálytársaim LoL-oznak, egy kis figyelmet azért fordítanak rá gondolom, valamennyire jól játszhatnak. Gyakran beszélgetnek a játékról. Csak az évfolyamtársaim tankoznak, de ők meg nem veszik komolyan, meg is látszik a win rate-eken. Átlagban 46-7 körül vannak, 50 felé semelyikük sem megy. Ők már csak akkor beszélgetnek WoT-ról, ha én szóba hozom, amúgy ritkán. Ennyi a különbség gépész és info-s osztály között.

Researched: M103 researched. Undistributed experience spent: 168500. Free Experience spent: 0.

Nem éppen volt a kedvenc tankom a T32, de azért arattam vele rendesen. Egy pontosabb löveg elférne rajta, az átütés még úgy-ahogy megoldható.. Örültem, hogy végre eladhattam, a végén csak T9-10-ben jártam.

Valaki légyszíves írjon egy rendkívül pozitív elemzést az M103-ról. A tornyát szemből belövi a Type 59. :Y

Utolsó két képnek még ezeket beraknám, soha nem mentem még ilyen jó kört light tankkal. Egy Kettő

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4431) Djuree válasza Steelheart2 (#4427) üzenetére


Djuree
félisten

azt mondják úgy is elég jól odaverős :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4432) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#4427) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem nem igazán. A nagy motor nélkül iszonyatosan lomha, a nagy motorral csak szimplán lomha. Az ágyúk közül pedig a 107mm-essel lesz az igazi (+ nagy torony).
-----------------------------------------------------------

(#4430) patrikgtaivs: lecseréltem én is a hagyományos hangárra ezt a túlszínezett jubileumi fertelmet.

[ Szerkesztve ]

(#4433) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Így már értem miért vesz annyi átlag alatti játékos 8-as prémium tankot. :DDD

400 sebzésre még prémium nélkül is 6000 bevétel. :DD

(#4434) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#4433) üzenetére


Dobi 562
addikt

Újabb sz@r csata és fossa a pénzt:

Így aztán sosem lesznek rákényszerülve a játékosok, hogy utánanézzenek a dolgoknak (taktikák, gyenge pontok, stb.), elég ha vesz egy 8-as prém tankot gyenge teljesítménnyel is simán elszórakozgathat vele.

(#4435) smisa válasza Dobi 562 (#4434) üzenetére


smisa
őstag

igen, sajna ez tank szerintem rosszabb mint anno a type volt. Én mostanság ritkán vagyok de ez tank kiborít minden mecsen, főleg azért mert 400-800 eff ratinges gyökerek ülnek benne és szétszedi az IS3 mast is :W Hetente ha megyek 20 mecset mert kiidegel a sok láma. Mostanság a 1400 eff-mel vezetem a 30 játékos között a partyt és jó ha van 6-8 50% feletti winrate a partyban .... nagyon leromlott a játékos álomány

(#4436) Dobi 562 válasza smisa (#4435) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem erre céloztam, teljesen félreértettél. A SP-ben semmi OP sincs (na jó, a frontpáncél azért nem rossz), 1 vs 1 IS-3 szétszedi, két hasonló tudású játékos esetén, szerintem.

A játékosállomány romlásában teljesen igazad van. Pedig annyi, de annyi jobbnál jobb videó, leírás, visszajátszás születik amiből lehetne tanulni, sajnos még sincs rá igénye a játékosok nagy részének, hogy jobbá váljanak. Megelégszenek a kisszerűséggel és a játék felületes ismeretével.

[ Szerkesztve ]

(#4437) kirjak


kirjak
aktív tag

De jó lenne mindig ennyit sebezni legalább ezzel a dömperrel.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4438) fsb1000 válasza Dobi 562 (#4434) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért én csak gratulálok az új szerzeményhez!

Egyébként ha valaki nem tud játszani az átlagostól jobban az más tankban se fog és jó eséllyel ugyanazokban a csatákkal találkozol vele ha eléri a 7-es szintet, mint a jobb játékosok a könnyített MM-es t8 prémtankokkal.

Abban igazad lehet hogy a prémtank több sikerélményt ad gyengébb játékosnak is mert a magas kreditszórzó miatt azt érzékeli hogy eredményesen használj a tankot, dől a kredit.
Én meg eredményesen lövöm ki Őket.

(#4439) smisa válasza Dobi 562 (#4436) üzenetére


smisa
őstag

Nem tudom nekem az SP újra OP rendesen lealláz 1 vs 1 ben pl tegnap a KT-et szedte szét :O (mondjuk van egy olyan sejtésem a gold noob volt, de hát ügye ezt finansziroza a tank :W ) de lehet a csökkenő rutin miatt

[ Szerkesztve ]

(#4440) SgtBradly


SgtBradly
csendes tag

Nekem nem nagyon szokott gondot okozni az SP, de annak jobban örülnék ha a T32-re felkerülne az M103-as
2. ( a gyengébbik 120mm-es) lövege, akkor lenne igazán érdekes , lehet kicsit OP gyanús lenne. :)

(#4441) Djuree válasza SgtBradly (#4440) üzenetére


Djuree
félisten

az nagyon op gyanús lenne :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4442) Enzolord válasza Djuree (#4441) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy kis domb, ami takarja a testét, és kapsz egy földi elhárító csodafegyvert...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#4443) [HUN]Dani válasza SgtBradly (#4440) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azt én is eltudnám viselni. :D

magyarsrac

(#4444) Dobi 562 válasza smisa (#4439) üzenetére


Dobi 562
addikt

A KT még sanszosabb ellene mint az IS-3, mert már messziről tudja lőni az SP gyenge pontjait. Ha nem bírsz vele, nézz utána a gyenge pontjainak. A googli "super pershing weak points"-ra kiad rengeteg hasznos találatot.

(#4438) fsb1000: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4445) SgtBradly


SgtBradly
csendes tag

Nekem most az M103 lett a kedvencem, a T110E5-öt még megkaptam a T30 leváltásakor és csak most vettem meg kipróbálni, de nem bántam meg. :)
Már csak azt bánom , hogy a T34 nem volt a garázsban, mikor prém lett, nem figyeltem és eladtam előtte. :F

Dobi 562: Mi ez a nagy bevásárlási láz. SP? Amúgy neked eddig , hogy tetszik?

[ Szerkesztve ]

(#4446) Dobi 562 válasza SgtBradly (#4445) üzenetére


Dobi 562
addikt

Eddig nem sok sikerélményen van vele, 8.-ra tudtam leduplázni. Teszten valahogy jobban ment vele a játék, bár ott normálisabb játékosok voltak mint jelenleg az EU szerveren.

Az ágyúja nem olyan rossz, de kell vinni jó pár gold-ot a kicsi átütés miatt, így oda a bevétel egy része. A páncélja tényleg nagyon tud pattogni, bár a jobbacska játékosoknak már nem sok gondot okoz átlőni. Legnagyobb negatívuma a lassúsága, ha eltávolodtam a bázistól, nem érek vissza védeni.

Még korai róla véleményt alkotnom de eddig úgy tűnik farmolásra jó, statjavításra nem igen. :)

------------------------------------------------------------------------------------------
Félelmetes hogy mi megy most "játék" címszó alatt a random csatákban...

[ Szerkesztve ]

(#4447) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Érdekes, hogy az amd vga mellé járó játékok is eltűnnek. Majd itt az aprón feltűnnek.
Ki érti ezt. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#4448) Bingisz válasza Gyuri27 (#4447) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem azért, de ennek mi kïze van a wot-hoz?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4449) kirjak


kirjak
aktív tag

Sikerült M6-al is a 2300 dmg :DD

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4450) Gyuri27 válasza Bingisz (#4448) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez egy off (mint felvilágosítottak róla).
Másrészt szintén a fórumon írták, hogy nv kártyáknál valaki aktiválta a kódot. A vásárló (aki a kártyát vette) nézett mint Rozi a moziba. De olvass vissza.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.