Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Pttypang válasza Magany (#3350) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem függ a játékidőtől.

Everybody lies.

(#3352) fsb1000 válasza Magany (#3350) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyomj F5-öt és akkor frissül az oldal, látni fogod, ha időközben új hsz íródott.

Az 1 hónap prém acc 1 hónap múlva lejár, akkor is ha nem minden nap játszol, vagy be sem lépsz a játékba egy hónapig.

(#3353) Magany válasza fsb1000 (#3352) üzenetére


Magany
tag

Koszi mindent,majd foglalkozom vele.....elobutobb ugy is kell vennem azanyat....Megtalaltam a ress mapat az audio mappat is de nem vilagos a dolog mit hova kell masolni.

(#3354) fsb1000 válasza Magany (#3353) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs... könnyen meglehet bennem a hiba, de ennél világosabban nem tudom és nem is akarom elmagyarázni még egyszer: [link]

(#3355) Magany válasza fsb1000 (#3354) üzenetére


Magany
tag

Nem a te hibad, amugy kozben megtalaltam mindent......ha esetleg nem jol csinalom milyen kart tehetek a jatekban?

[ Szerkesztve ]

(#3356) bullseye válasza Magany (#3355) üzenetére


bullseye
addikt

Ha a res_mods mappába bemásolsz dolgokat, és elromlik valami, csak törölni kell a mappa tartalmát. Az direkt arra van, hogy modokat lehessen benne tárolni, így simán törölhető. Csak az, nem az egész World_of_tanks!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3357) Magany válasza bullseye (#3356) üzenetére


Magany
tag

KOszonet, problema.....Lehuztam a magyar szinkront es nemtudom kicsomagolni.Azt irja nincsen megfelelo programom.....Szoval..... :W

(#3358) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A teszt szerveren játszogatok, és kipróbáltam a Pattont.
Minden jó és szép csak az első körben elfelejtettem lőszert tölteni.
És ez lett belőle:

Rammolgatni próbáltam, és majdnem sikerült egy kill is a végén, de kilötték előlem a kis kinait.
A csatában jól álltunk (artykat bespottoltam és a mi artyjaink ügyesen ki is lőtték azokat, pedig RU-sok voltak), de ekkor már 60%-on állt az ellenfél foglalása.
Átrobogtam a pályán lerammolni a foglalót, de nem tudtam sebezni azt a nagy batárt... semmi sem történt. Szerencsére beért egy gyors tank és resetelte. Jó ideig fogva tartottam a TD-t, de aztán rájött hogy tud szabadulni és belém is lőtt egy jó nagyot. (buta T54 kétszer is elé ment, nemhogy hátulról szedegette volna...)
Ritka az ilyen csata... csoda hogy megúsztam... valamiért nem velem foglalkoztak a t10-esek, pedig nem is rejtőztem.

(#3359) Fel


Fel
addikt

Letölthető a 8.4-es EU patch és kliens telepítője.

Telepíteni még természetesen nem kell, majd ha eljött a szerver átállás napja (ha már ilyen hamar összekalapálták, akkor elképzelhető, hogy kedden lesz..)

(#3360) psycroptic válasza Fel (#3359) üzenetére


psycroptic
őstag

:R Köszönjük!

PSNID: Tomy83PS

(#3361) #21346560 válasza Fel (#3359) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kösszenet! Leszedjük gyorsan, ha kedden hazaérek rögtön lehessen tolni :)
Á kicsit sem vagyok függő :D
Mondjuk én azt hittem már pénteken felteszik, de ugyebár hétvégét nem szakít meg, a keddre tippeltem én is mint következő lehetséges dátum :)

(#3362) Tomi0703 válasza fsb1000 (#3321) üzenetére


Tomi0703
őstag

igen, tudom, hogy nincs benne csak elborzadtam a nagy kulonbsegen. :D
ha a cap-et nem is de a def-et szerintem illett volna beleszamolniuk...
de vegulis mindegy. miota wn6 a mervado nem erzem szukseget, hogy bealljak capelni a legvegen.

(#3363) bullseye válasza fsb1000 (#3358) üzenetére


bullseye
addikt

Patton jó kis darab. Tudtam, hogy Diegho egyik kedvence, ezért talán túl sokat vártam tőle (vagy talán nem vagyok vele egy szinten...), de eleinte nagy csalódás volt. Sebzése durván szór, és nekem persze a minimum felé, a páncélja szerintem minimális, hiába forgatom már néhány T7 is gond nélkül átlövi.

De két napja mentem vele egy brutális kört: 5000+ sebzés, és nem gyerekligában, hanem E75, 45P és egyéb T8-T9 heavyken (na jó, egy Tiger is befigyelt), az E75 csúnyán levitt, mert a mienk, akit támogatni akartam, egy idióta volt, és otthagyott, miközben én a hátát védtem :W Szerencsére a túlpartról megmentett egy TD (Lakeville előnye), majd egy Szupershinget kinyírtam szinte teljes HPről úgy, hogy végig pattogott rólam. Akkor nagyot alakított a kis dög, az ellenfél is jól jött ki. És újratelepítés után elfelejtettem bekapcsolni a felvételt :O csak egy screenshot maradt utána...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3364) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Az összes orosz tankommal szeretek menni, az is-8-at egyenesen imádom annak ellenére hogy néha hülyeséget csinálok vele. De ez az is-7 egyszerűen kiakaszt. Nem megy vele a játék, nem is tetszik úgy igazából. Mielőtt megvettem nem próbáltam ki a tesztszerveren sajnos. Tuti megálltam volna az is-8 végén és hamarabb nekikezdek a francia heavy tankoknak.
Előbb is-8 két meccs, 3000 és 3500 sebzés, kikapunk, sebaj megyek egy kört is-7-el. 0 sebzés kaptam két puszit két obj 261-től házak között :DDD és megnyertük éljen a duplázás.

T71-et megvettem, egész frankó kis gép. Malinovkán mentem egy kört vele most reggel. Egyedül voltam scout ezért bemanővereztem középre a bokrokhoz a kis szakadéknál. Nyugodtan elfogyasztottam közben a reggelit és addig a többiek szétkapták az E100, lorien, 50B, VK4502A négyest miközben kaptattak fel a hegyen.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3365) bullseye válasza Magany (#3357) üzenetére


bullseye
addikt

Ha beírod a linket, meg tudjuk nézni mivel van csomagolva.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3366) fsb1000 válasza Tomi0703 (#3362) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A def számítódik a WN6-ba, csak alacsony faktorral és 2,2 értéknél limitált, amit szerintem nagyon kevesen érnek el.

(#3367) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

A két caphuszár team. Mi csapatunk egyik oldalt nyomta meg, az ellenfél a másikat, szépen elkerülték egymást és versenyeztek ki tudja behúzni hamarabb a zászlót.
Miután elhaláloztam és figyeltem mi történik a mapon akkor elsőnek ez az érzés fogott el. :W Majd hamarosan következett ez :O És mikor még resettelni sem voltak képesek a mieink, csak a foglalással törődtek és vesztettünk akkor meg ez :C
Amúgy akár még le is hozhatták volna a meccset de volt egy pont amikor összefosták magukat két vagyis három tanktól (két 8-as és egy 6-os)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3368) Enzolord


Enzolord
addikt

Nem teljesen ide vág, de hát ez off topic, szóval, aki játszik a Worldofwarplanesszel is, annak más a motorja, mint a WOT nak?
Mert sokkal jobban fut, mint a WOT pedig szerintem a 3d mozgás miatt jobban kellene terhelni a gépet...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#3369) #21346560


#21346560
törölt tag

Megvan az új rekord sebzésem :)
Ha nem pattanok le egy VK3601H-ról, akkor átléptem volna a 8000-t is :O

Érdekes módon, mindössze 711 TP-t kaptam erre a sebzésre, a legtöbb TP-m ezzel a tankkal 14xx és kb fele ennyit sebeztem.... :F (tudom, a felderítésért jár a több, de akkor is...)

(#3370) robogo81 válasza Enzolord (#3368) üzenetére


robogo81
aktív tag

Talán kevesebb pixelt kell kiraknia a motornak,annak ellenére hogy nagyobb a játszótér,nem kell annyira sok objektummal ,meg terep tárgyal foglalkoznia adott távon belül.
Talán. :F

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3371) Patrick76496 válasza Atlantis (#3269) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem nagyon tetszett a teszt szerveren, csak az 50F155-öt tartom parának. Saját tierjében a tankokat szépen pattintotta (a 48-al modell), sőt Ensk-en beálltam vele a 0-ás sor végére az ablakba, és semmi sem bírt sebezni T10-es körben, ráadásul a fele valszeg gold-dal lőtt. Én kb 3400-at sebeztem. Plusz még az óriási előny a 46-oshoz képest, hogy nem olyan nagy a teste, nem spotolják fel annyira könnyen, és a látóhatár is növekszik rajta egy 20-assal.

FSB1000: Kapcsold be a játékmódokat, de csak majd ha vége a mai platoon-ozásunknak! ;)

Szerk: Egyszer végre bírok menni ezzel a hulladékkal egy jó kört, de nem adja meg a tank ászt a CW miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3372) Pttypang válasza #21346560 (#3369) üzenetére


Pttypang
veterán

Gondolom itt bejátszott a 200m+, nem?

Everybody lies.

(#3373) #21346560 válasza Pttypang (#3372) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát igen, nem rongyoltam neki az IS-4-nek meg a JpzE-100-nak, meg még ki tudja mi is volt a Sherwoodi erdőben :DDD

(#3374) fsb1000 válasza #21346560 (#3369) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat!! Ez tényleg szép eredmény.

Az XP számítást kezdem nem érteni. Nekem is vannak olyan csatáim, ahol a sebzés és XP köszönőviszonyban sincs. Persze a régi "elmélet" híve vagyok, mely szerint a sebzés sokkal inkább a kreditet határozza meg, de a sok sebzéshez olyan dolgokat kell tenni ami meg XP-t növeli.

(#3371) patrikgtaivs: Köszi, hogy szóltál. Már el is felejtettem...

[ Szerkesztve ]

(#3375) Patrick76496 válasza #21346560 (#3369) üzenetére


Patrick76496
őstag

Grat! A VK3601H hogy pattintott le? :Y

Más: Ma durván érdekes jelenséget észleltem. Egész nap játszottam, a szerverlaggokat leszámítva semmi baj nem volt. De egyszer csak megyek Karelia-n Type 58-al és semennyiért sem akart betölteni, hanem kb 20%-nál mindig kidobott a játék, akárhányszor is indítottam újra. Direkt kitöröltem minden modot, így már teljesen betöltött, de ott megakadt, és nem rakott be a csatába. Ez a második érdekes dolog... Valaki valami tipp, hogy mi lehet a hiba?

(#3374) fsb1000: Ha gondolod holnap is mehetünk, a mai nap szvsz nagyon jól sikerült. Köszi a játékot mégegyszer.

Egyik kedvenc csatornámon találtam ezt a videót. megdöbbentő, de valós. Itt egy kép kedvcsinálónak:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3376) Magany válasza bullseye (#3365) üzenetére


Magany
tag

Megvan oldva problema, most mar elvezem a magyar szinkront es jokat szoralozok rajta....Jelenleg mar csak 1 problemam maradt hogy hogyan kell ide fel rakni kepeket.A szereny jo eredmenyeimet en is kozze tennem neha.Lepesek amivel ezt elerhetem?

(#3377) Magany válasza fsb1000 (#3374) üzenetére


Magany
tag

En is elfogadnak egy meghivast, aztan meglatnank mi sul ki belole.....

(#3378) fsb1000 válasza Patrick76496 (#3375) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... Jó ez a video!
Mielőtt bejött volna a fizika, akkor sokat mentem a tesztszerón. Soha nem volt olyan vidám a WoT élet mint akkoriban és már már azt hittem ez egy közösségi játék.
A csata elején beírtuk hogy NO kill és indult a bohockodás.. Mintha a GTA-ban éreztem volna magam.
Pirosak és zöldek együtt vonatoztunk és hosszú percekig képesek voltunk addig variálni a tankokat, hogy a legelső lightot a leglehetetlenebb helyekre feltolja a tank-vonat.
Néha kellett 6-8 tank is a vonathoz, aminek az eleje light volt, aztán pár med és a végén erőgép hevyk.
Mentek az ugrálások is, hogy lehet egymás fejére mászni, stb.

Szerintem a fizika sokat dobott a játékélményen. És az okoskodó "profik" károgása sem vált be, az emberek (értsd gyenge játékosok) nem potyogtak szakadékba, nem fulladtak tömegesen vízbe. Na jó... az agyatlan artysoknál szokássá vált a vizes öngyilkosság, hogy ne kelljen javítást fizetniük. De ők inkább a magukat profinak képzelők kasztjából kerültek ki...

***

Szívesen megyek szakaszozni máskor is (mait mind nyertük), de az ne tévesszen meg senkit, hogy szinte egész nap be vagyok jelentkezve a WoT-ba, gyakran elmegyek a gép mellől, más dolgom van, stb.
Ha letesszük a tálcára a garázs nem is pörgeti a ventiket.
Azt kedvelem ha nem én vagyok a szakaszparancsnok és csak követem a szakasztársat szép nyugiban. Ilyenkor jönnek a legjobb körök. Nem rohnunk annyira előre.

(#3377) Magany : Hívnálak, de nem vagy bent a játékban.
Egyébként reggel 7-9 között lehet a legjobb köröket menni.

(#3379) bullseye válasza Magany (#3376) üzenetére


bullseye
addikt

Prt Scrn gomb elmenti a képet a program könyvtárába, utána itt a hozzászólás alatt lehet betallózni, feltölteni és beilleszteni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3380) Dobi 562 válasza #21346560 (#3369) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! :)

(#3381) Rambovits válasza Patrick76496 (#3375) üzenetére


Rambovits
senior tag

Ez a videó valami őrületes :D

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#3382) scyllarus


scyllarus
veterán

Valakinek valami ötlete, hogy lehetne használni a T-150 nevű sz.rkupacot? Visszavettem az event miatt, meg szeretnék a KV-3, KV-4 irányába elgyalogolni. De ez az ócskavas kikészít, elsősorban a top lövege (100mm ZiS-xx). Pontatlan, 100m-ről nem talál el semmit, ami kisebb egy négyemeletes háznál, lassan céloz, lassan tölt. És a hab a tortán: ha valami csoda folytán el is talál valamit, akkor imád 0 dmg-eket lőni. Az átütésével nincs gond, az alphája is oké, papíron jó cucc, de a valóságban... A pontatlansága miatt közel kell(ene) menni vele, de a max 90mm-es páncél T7-8-ban ezt nem teszi lehetővé. Már T6-ban se nagyon... Kínomban már feltettem az 57mm-es Zis-57-et pár körre, az event miatt így is jól keresett, és egy élmény volt, hogy oda lő, ahová célzok. Csak hát a 119 pen már kevés, golddal meg nem gazdaságos a kicsi alpha miatt.
Holnap már eladhatnám ugye kis veszteséggel, de szeretném az utána jövőket nagyon. Event nélkül sem veszteséges, csak utálok minden csatát vele, jobb lenne ezen változtatni. Valami ötlet?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3383) Plasticbomb válasza scyllarus (#3382) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Innét tölts le pár replayt és nézd meg, mások hogy használják.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3384) scyllarus válasza Plasticbomb (#3383) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, nekem is eszembe juthatott volna... :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3385) #21346560 válasza fsb1000 (#3378) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem tudom te melyik játékkal játszol, de T6 alatt szinte minden csatában valaki leesik vagy megfullad, ha arra alkalmas pálya van :DDD

(#3386) KaLeun válasza #21346560 (#3385) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nekem már sikerült vízbe esnem században is... :B Pont a PTS/Mummy ellen játszottunk, de simán lehoztuk 14 emberrel is. Kapásból a kezdés után, full élettel.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#3387) Magany válasza fsb1000 (#3378) üzenetére


Magany
tag

Mer en est 10 tol 2-3 ig jatszom, de ha reggel jobb jatszani lehet megvaltoztatom a dolgot ha idom engedi BULLSEYE koszi szepen, ratalaltam a dolgokra es megprobalom alkamazni is, koszonom! Megint kerdezek, hogyan tudok egy hozzaszolasban ket embernek is valaszolni ugy hogy a masiknak ki legyen emelve a neve?

[ Szerkesztve ]

(#3388) Enzolord válasza scyllarus (#3382) üzenetére


Enzolord
addikt

Tegyél bele célzás gyorsítót, töltés gyorsítót, meg stabilizatort, és akkor jobb lesz..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#3389) Rambovits válasza Magany (#3387) üzenetére


Rambovits
senior tag

Beírod az illető nevét, majd kijelölöd, és félkövérré alakítod a "Félkövér" gombbal.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#3390) Rambovits


Rambovits
senior tag

Ilyen sem volt még: Grillével tank ász :) Gondolom mert hétfő van, de akkor is rohadtul örülök neki :D
Az elején kiszedtem a hummelt, így annyira nem kellett félni az artytól, viszont gyorsan oldalba került minket egy VK meg egy Tiger II. Vk-t kilőttük amire közel ért volna, a Tiger II viszont közel osont, hála a 700 effis m6-nak, aki cseszett spotolni. De amíg a Tiger az M6-al bohóckodott, TD módban jól oldalba kaptam egy kellemes 710-es lövéssel :D Végre egy csata amit élveztem Grillével :) Még a végén nem adom el :C

Szerk: most lett 100as a legénység, mit ajánlotok skilleknek? Valamint milyen "perkeket" rakjak a masinára? Álcahálóra, célzásgyorsítóra, és tüzérségi gyorsítóra gondoltam, persze majd csak ha meg lesz rá a pénz :)

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#3391) fsb1000 válasza #21346560 (#3385) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valószínüleg másikkal mint te.

(#3392) #21346560 válasza Rambovits (#3390) üzenetére


#21346560
törölt tag

Artira általában a legfontosabb az álca szerintem.

(#3393) fsb1000 válasza Magany (#3387) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem ezért ne változtass a szokásaidon.
Lehet csak az én tapasztalatom, hogy a pró játékosok elfogynak hajnalban és a szerver indítás után lehet aratni. Az is lehet hogy addigra a koránkelők vannak bent és még álmosak.

Egyébként pár szakaszozástól nem tanul meg valaki játszani, de arra jó hogy a statját jelentősen javítsa, vagy több XP/kreditet gyűjtsön mint egyedül. Már közepes tierben is ismerni kéne 10-15 pályát. Én még nem találtam olyan leírást vagy oktató videót ahol összefoglalták volna melyek az előnyös poziciók tanosztályonként.
Ezt inkább lassú tapasztalási folyamat eredményeként lehet elraktározni.

(#3394) Magany válasza fsb1000 (#3391) üzenetére


Magany
tag

Udv,kerdesem lenne hozzad, megvan Pz38t felfeljesztve elitre.Ha tovabb akarok menni a Pz38nA ra, mar csak aranyert tudom megvenni?Azt irja nincs eleg aranyam.....Mar most, az arany atvaltasnal tudok valtani aranyat ra?

(#3395) Djuree válasza Magany (#3394) üzenetére


Djuree
félisten

arany nem kell hozzá. ezüst kell. és igen, ezüstöt tudsz váltani ha van aranyad. de nem éri meg, inkább farmolj egy kicsit...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3396) Magany válasza Djuree (#3395) üzenetére


Magany
tag

Mi az hogy farmoljak?????Amugy ezustom mar van million felul.....

[ Szerkesztve ]

(#3397) fsb1000 válasza Magany (#3394) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Néha azt gondolom, hogy szimplán szívatsz az ilyen kérdésekkel, de feltételezem rólad a jóindulatot és hosszas gondolkodás után felötlik bennem egy-egy tipp, hogy tulajdonképpen miért is kérdezel olyasmit ami első nekifutásra ökörségnek tűnik.

1. Természetesen a Pz38nA-t nem aranyért lehet megvásárolni, hanem kreditért (ezüst)
2. A vásárláskor az lehetett a baj, hogy nem volt szabad garázshelyet.
3. Valószínűleg kaptál egy program üzenetet a vásárlási akciódkor amit rosszul értelmeztél és/vagy rosszul jegyezted meg. Az aranyat azért emlegethette a WoT programod, mert garázshelyet csak aranyért lehet vásárolni.

Megoldás: adj el egy tankot és lesz szabad garázshelyed. A kis t1 tankjaid mind eladhatod (6 szabad helyed lesz), hiszen bármikor ingyen visszaveheted. Ha van 75%-nál képzettebb legénység rajtuk akkor küld őket a barakkba eladás előtt, később is tudj velük játszani.

(#3398) Magany válasza fsb1000 (#3397) üzenetére


Magany
tag

Nem szivatlak, de nem tudom el adni a tanko sem.Eddig siman eladtm es vettem a masikat, de most ezt nemtudom megtenni mert nem hagyja....hat igy...

(#3399) KaLeun válasza Magany (#3398) üzenetére


KaLeun
senior tag

Akkor valószínűleg a barakkod is tele van..

Cila

(#3400) Magany válasza KaLeun (#3399) üzenetére


Magany
tag

Azt meg nemneztem meg mondjuk.....Ha ugy van mit tegyek?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.