Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Fel


Fel
addikt

Azt hiszem mára ennyi elég is lesz:

Wins / Battles 2 / 8 25%
Avg. / Total Exp. 336 / 3 655
Credits total 40 955

Csak annyi volt a célom, hogy az 59-16-tal meglegyen a dupla, ez 6. próbálkozásra össze is jött.. Elképesztő, hogy mennyire szar olyan tankkal játszani, amivel nagyon nagy mértékben a csapatodra vagy utalva. Hiába spottolom az ellent, cikázok a lövedékek közt, gyk. semmi haszna.

(#3252) KaLeun


KaLeun
senior tag

Volt 10 csatám, ebből 8-t buktunk, kb. 2-3 perces csatákban. Bazzzz, t8-9-10 csatában, 14 ember, 2,5 perc alatt elhullik, és ráadásul sárga/piros csapatok ellen... Amikor nálunk mindenki zöld, egy csomó kék és pár lila is van. :( Mellesleg mindenki pattog mindenről, érdekes... Biztos csak sok hülyét sorsolt a mi csapatunkba...

Aztán próbálgatom ezt a t4 francia td-t, Murovanka Encounter és vagy 7-8-n egyből berohannak cappelni... Van 1 lövésem, 300xp duplázóra...

Ez csak egyre rosszabb lesz.

Cila

(#3253) Gaz 78 válasza fsb1000 (#3250) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ebben a játékban mindent tök bonyolult módon számol - figyel a program . ( pl. lövedék becsapódás szögének számolása,vagy a scoutrendszer )Egy ilyen bagatel dolognak nevezhető problémát mint az ütközéseknél, miért nem figyeli a program legalább azt,hogy melyik tank mozog és melyik nem. Mert ha én állok és belém jön egy kisebb tankkal rendelkező csapattárs akkor az ő tankja sérül és én fizetek. :/ ..de ha figyelné a progi azt,hogy én álltam ő meg mozgott,akkor valószínűleg kisilabizálható lenne az a tény,hogy nem én mentem neki ..

[ Szerkesztve ]

(#3254) fsb1000 válasza Gaz 78 (#3253) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát igen... legalább álló tank esetén ne kelljen fizetni.

Egyébként találkoztam régebben is hasonlóval, de az valami hetzer volt és csak 10-15-öket sebződött le az elején.
Én voltam a 2. akinek nekiment, de aztán figyeltem... mikor a 4. után lenyugodott és beállt kempelni, kapott egyet a seggébe hogy maradt vagy 50 HP-ja.
Erre forgolódott, mert nem tudta ki lőtte meg... Hát... nem volt szép tőlem, de jól esett.

(#3255) Enzolord válasza fsb1000 (#3254) üzenetére


Enzolord
addikt

az is bosszantó, amikor lövés közben rongyolnak be eléd...
Tehát, ha állsz, és még a tornyod sem mozog, és egy másik tank be megy eléd, akár ezért is lehetne felmentést kapni...
Bár ezt nehezebb lemodellezni..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#3256) Pttypang válasza Enzolord (#3255) üzenetére


Pttypang
veterán

A lökdösésnél nincs jobb, főleg lassan célzó tankokkal, azokkal imádom.. :(((

Everybody lies.

(#3257) Stigma.HC válasza Pttypang (#3256) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pont előbb a protomat lökdöste egy e75. Valamiért úgy érezte mögöttem a helye folyamatosan és meg kell löknie, mert így tuti figyelni fogok rá :D Végére már kicsit bosszantó volt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3258) bullseye válasza Pttypang (#3256) üzenetére


bullseye
addikt

Pár napja egy M46-tal lőttem volna az ellenre a csata felénél (már nem tudom mi volt, T8-9 heavy...), a pályaudvari pályán két mozdony közötti minimális résen. Hirtelen elugrik a célkereszt. Visszatolatok, célzok, megint elugrik, nézem mi ez a bug: egy AMX 50-120, ami mögöttem áll. Közben persze kilőttek, úgyhogy megkérdeztem szépen, mi a fenéért csinálta ezt? Azt felelte, hogy mert nincs elég jó páncélja.
Nyilván ezért használt fedezéknek egy medet, de hogy miért jött nekem kétszer is?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3259) Enzolord válasza Pttypang (#3256) üzenetére


Enzolord
addikt

De azért legalább nem fizeted ki az egész csata nyereségét, kivéve, ha megunod a balféket és szánsz neki egy golyót...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#3260) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hogy én mennyire utálom ezt a serene coast pályát. Ha nem tudnak belőle valami értelmes mapot kihozni akkor nem bánnám azt se ha nem kerülne vissza.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3261) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Mai utolsó csatám szerintem.
Ezek után én nem fogok ma már szenvedni, biztos elfelejtettem játszani vagy nem tudom.
4 lövés, 3 találat, 2 átütés és 1 sebzés! Ennyire volt időm mert rám rontottak és szétkaptak mint foxi azt a bizonyosat. A vicc az, hogy az is-3-at sikerült sebeznem szemből elég messziről, viszont kv-3 és is oldaláról pattanok :DDD Hihetetlen. A vége az az lett, hogy 2 scout tankot szedett ki a csapat, többi életben maradt :)) Lehet csak a nátha teszi, elveszi az eszemet és hülyeséget csinálok a pályákon

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3262) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#3260) üzenetére


Tomi0703
őstag

tenyleg nem egy jo palya... remelem nem kerul vissza soha. viszont a sarkany palyat sajnalom mert azt szerettem, bar amilyen ritkan kerultem arra a palyara, szinte eszre se fogom venni, hogy kivettek.

(#3263) fsb1000


fsb1000
nagyúr

AMX50F155 ez táras gép?
Mert kb 5 seccenként lőtt belém 800-akat.
Egyébként hol lehet utána nézni melyik tank táras és hányat tud lőni egy töltéssel?

Tűzgyorsaság 3... hát. a JagPz-vel 22secet töltök mégis elintézett, pedig 2x is átlőttem az elejét gold ammoval..

[ Szerkesztve ]

(#3264) Fel válasza fsb1000 (#3263) üzenetére


Fel
addikt

Igen az. 3-as tára van. Ahogy írtad kb. 5 másodpercenként lő a tárból, az újratöltése 47-48s körül van.

(#3265) fsb1000 válasza Fel (#3264) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Aki nem ismeri az ellenfelet, az hamar elhal...

(#3266) Patrick76496 válasza fsb1000 (#3263) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kár érte, hogy táras. A két elődjét próbáltam teszten, nagyon tetszettek, a normálon pedig már csak pénz kell az AntiChar Modéle 1948-ra.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3267) Cucuska2 válasza Patrick76496 (#3266) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az ékezet a másik irányba dől. :)

fsb1000: Az SPG és a TD fa utolsója a táras, lightok az amx 12t-től, heavyk pedig az 50 100-tól.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3268) Patrick76496 válasza Cucuska2 (#3267) üzenetére


Patrick76496
őstag

Gyenge próbálkozás. :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3269) Atlantis válasza Patrick76496 (#3266) üzenetére


Atlantis
veterán

Teljesen jó, hogy táras, ezért álltam neki a francia TD-vonalnak, ez ad egyfajta kuriózumot neki a többihez képest. Ugyan a sima Foch-sal még nincs tapasztalatom, de az Mle48...hát nem a kedvencem. Tegnap egy nyomorult tigris huzatosra lőtte szemből 300m-ről...persze elképzelhető, sőt valószínű, hogy arany lőszert eregetett, csata után megnéztem, nem is volt még átlagos játékos sem az elkövető. Hiába mozgatom az elejét, míg tölt, előbb-utóbb meg kell állni, 3 sec a célzási idő, az alatt a legtöbb ellenfél is bőven becéloz kedve szerint.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3270) Bingisz


Bingisz
addikt

Tegnapi eredmény:

[link]

Hát a szopóág végig az ellen csapatát sújtotta. :))
Mondjuk a régi effi nagyon hiányolja a capelést és a védést. A WN6 persze nő folyamatosan.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3271) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Megváltozott a tel. számom ezért a hivatalos oldalon a profilomban is meg akartam változtatni. A korábbi számom már nem él ki van kapcsolva. De ahhoz hogy az új számomat elfogadják egy kóddal kell aktiválnom amit a régi számomra akarnak küldeni ..ez beszarás.

(#3272) Gaz 78 válasza Gaz 78 (#3271) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Pontosabban az új számom is bekerült a régi mellé csak épp a régit nem tudom kiszedni a deaktiválás hiányában ..

(#3273) #21346560 válasza Bingisz (#3270) üzenetére


#21346560
törölt tag

Márminthogy az én csapatomat? :DDD

(#3274) Bingisz válasza #21346560 (#3273) üzenetére


Bingisz
addikt

Valakinek a másik oldalon is kell lennie :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3275) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Cromwelröl mi a vélemény?Ki van màr rég fejlesztve,de nem vettem meg.Most a 7 végén akcios lessz.Érdemes megvenni?Crusadert szeretem.Gyors és pontos löveg,bàr papir tesr.Abbol àteaknàm a legényeket.Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3276) Gaz 78 válasza Steelheart2 (#3275) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én nagyon szeretem a Cromwel-t! Nagyon jó tank a kategóriájában!Szépen lehet vele darálni az ellent!
Szemléltetésképp it egy visszajátszásom!
[link]

(#3277) Stigma.HC válasza #21346560 (#3273) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

És az enyémet, 33% :DDD Remélem ma azért nem fogom a hajamat tépni az ötödik kör után.

T71, azt hiszem ma fogok beruházni rá ha már a hónap tankja vagy mi as szösz. Már egy ideje ki van fejlesztve csak megvételével vártam. Legénység is előkészítve hozzá. A kis 13 75 pedig megy a levesbe és ülnek át a legények a 13 90-be. Francia oldalon pedig ezt az ágat befejezettnek tekintem és nekikezdek szerintem a heavy oldalnak.
Bár az első 3-4 tankhoz nem sok kedvem van.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3278) Steelheart2 válasza Gaz 78 (#3276) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Kàr hogy telorol vagyok.Majd ha gép közelben leszek,meglesem a replayt.Akkor holnap megveszem.Milyen tartozékot érdemes rà venni?Köszi.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3279) Gaz 78 válasza Steelheart2 (#3278) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Megjegyzem számtalan 7-es,8-as tankot is kilőttem vele a hatékony sebzésével,tényleg megéri!
A Cromwell az egyetlen olyan tankom ami mindíg oda lő ahová célzok! Nem megy a lövedék mellé ,fölé,alá ..még :)
Nekem ventilátor,töltésgyorsító,és álcaháló van rajta. De haverom célzórendszert használ a háló helyett!
A Cromwel akkor vált igazán klassz tankká mikor a legénységem már a 3. képességeknél járt. -szóval igényli a jó legénységet!

[ Szerkesztve ]

(#3280) Steelheart2 válasza Gaz 78 (#3279) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hàt olyan kitanult legénységem nincs,de a crusaderböl akad bele jo legénység.Köszi.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3281) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Némi viszontagság után megérkezett a 2. NVIDIA kuponom is.

Szeretnék egy fél éves előfizetést, de 13500 arany nem kevés... vajon lesz akció a félévesre? Mintha régebben lett volna. De már nem emléxem mennyire vitték le az árát.
Ja és van még egy 2500 goldos invite kódom is, amit elcserélnék 4 CCola lightra....
Azt nem tudom meddig lehet felhasználni, de jun.30-ig biztos.

(#3282) bullseye válasza fsb1000 (#3281) üzenetére


bullseye
addikt

Most van akció, de aszt hiszem eurós, nem arany

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3283) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Jó kis meccs volt, tartott vagy 4 percig :DDD Frankó ez a kis amx de azért ennyivel nem jobb a csapatban lévő tankoknál. Két platoon közt volt különbség azért rendesen.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3284) fsb1000 válasza bullseye (#3282) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az az akció elég gáz. Mert ha 50 euróért veszek goldot, akkor abból is pont kijön a féléves prém.

Régebben voltak jó akciók, amikor valami kis béna tankot vettünk 4-5 eruért, egymás után 10-et és dölt a gold.
Most minden 1:1-be átváltható és ezt nevezik akciónak.

Jó lenne kiszámolni/kipróbálni a féláras prémtankokra, hogy a másodiktól mennyi goldot ad, de szerintem épp a felét, tehát azon se lehet nyerészkedni..

(#3285) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#3281) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Egy nvidiás wot kuponra én is befizetnék, de sehol nem találok eladót. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3286) fsb1000 válasza Dr_Syrex (#3285) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát nem eccerű találni... Nem túl sokan vesznek TOP VGA-t mostanában.

(#3287) bullseye


bullseye
addikt

T110E4 tényleg nagyon le lett butítva? Eddig az egyetlen T10 volt, amivel kapcsolatban felmerül, hogy hátha (T30 + frontpáncél, nem rossz ötlet), de páran panaszkodtak... Nem mintha lenne rá credit, de hátha érdemes gyűjteni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3288) fsb1000 válasza bullseye (#3287) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Eléggé, de azért jó tank. A t30-nál 100x jobb.
A T30 azon néhány tank közé tartozik, amit eladtam.

(#3289) Steelheart2 válasza fsb1000 (#3288) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én is gondolkodom top vga vásárlásban.A gtx 650re van itt SvK ban akcio,de azt mondták hogy a 7770 es jobb a gtxnél.Csak a wot véget nem veszek gtxet.Vagy megéri?

Na már én is átléptem a büvös 900as határt az effiben.Ez volt az elsö cél.:D

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3290) #21346560 válasza Steelheart2 (#3289) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezek közül melyik a TOP VGA? :)

(#3291) jimmy74


jimmy74
őstag

Szerintem beszoptam valami virust vagy valamit egy hitzone-nal! :((
Most már kukába nyomtam jobb is lett a játék mert akadozott meg belassult a játék meg talán a gép is.
Nincs valami jó progi amit az AVG mellett tudnák futtatni hátha van tényleg még valami a gépen.
Érdekes az AVG nem jelzett semmit.

WoT:jimmbo

(#3293) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hopp egy Radley-Walters! 8 kill és a 9.-től egy T1HT szabadított meg azzal, hogy berobogott a tűzvonalamba.
Mondhatni testével védte az ellenfél low HP-s TD-jét.

(#3294) Steelheart2 válasza #21346560 (#3290) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A pénztárcámnak megfelelöen irtam.:D
Nekem már ezek is top vga-k.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3295) Steelheart2 válasza fsb1000 (#3292) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszönöm szépen.A 900 is tudatosan épült fel.kb 1honap altt 680rol feljöttem 900ra.T5 ös átlag tierrel.Igyekszem.
Kártyát elösször is a pénztárcámnak megfelelöen választok,majd kikérem pár hozzáértö véleményét.Most is ugy volt és a 7770est ajánlották.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3296) fsb1000 válasza Steelheart2 (#3295) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az tényleg szép eredmény.

(#3297) jimmy74 válasza Steelheart2 (#3295) üzenetére


jimmy74
őstag

Én most vettem pont a :) 7770-est!
Nagyon jó,hangja szinte nulla a fogyasztás is kevesebb mióta ez van benne és a procihütő is alig forog.

WoT:jimmbo

(#3298) bullseye válasza Steelheart2 (#3295) üzenetére


bullseye
addikt

Mit lehet tudatosan tenni, azon kívül, hogy igyekszik az ember többet sebezni és ölni, meg kevesebbet meghalni (bár az nem is tudom számít-e)? Elvagyok a W6-ommal, és legtöbbször 600-asok szoktak beszólni amúgy is, de azért szívesen kizöldülnék :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3299) Steelheart2 válasza bullseye (#3298) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én a multkor azt a tanàcsot kaptom,hogy ne rohanjak elöre.Amint ezt megfogadtam és figyelem a nàlam jobbak jàtékàt,javultam.Azért az is sokat tesz hogy nem rohanok annyira elöre a fejlesztéssel.A stug a kedvencem és azzal megy a legjobban.Màr több mint 500 csatàm van benne,de még nem vettem meg a jagpziv et,mert oda màr jo legénységet akarok rakni.Mindig figyelem az aktuàlis effimet és ha igen - ba mennék a tegnapihoz képest,akkor abbahagyom arra a napra.Nekem igy sikerül 1 honap alatt majd 300 at fejlödni.Ja éd mindig több killre törekszem,mint amennyi csatàm van aznap.Kb 1.2 kill ratiom naponta.
[http://www.noobmeter.com/player/eu/steelheart79]noobmeter itt még a mai nincs benne.Pontosan 909 nél tartok.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3300) jimmy74


jimmy74
őstag

Szerintetek melyik a jobb?
vk3601-T34-85?
most olcsók! :)
Vk már volt de eladtam.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.