Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) fsb1000 válasza kirjak (#4050) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, nekem bármelyik tank megfelel csak beszéljük majd meg a platoonablakban melyik legyen, ne szakaszban csináljuk a kétszerezőket. Szerintem az ingame hang teljesen jó, skypot nem szeretem nincs is a gépemen, TS3-am van, de nincs szerverem, sem olyan hely ahova szívesen bekéredzkednék.. 22K csatám van, de nem játszom túl jól, vagy nem elég türelmesen. Du 4-6-tól szoktam belépni a játékba.
A szakaszban azt szeretem, ha jól pörög. Én már rég nem nézem végig a csatákat post morten nézetből.

Egyébként a WoT-al mint játékkal 2 meghatározó élményem van/volt.
- Az első 3 hét a HUNS klánban (a megalakulásától az első néhány CW-ig)
- Meg amikor pocok28 - Laca1980 fórumtárssal végignyomtuk a T34 grindet, és tovább a T30-ig.
Akkor volt több száz nagyon jó hangulatú szakaszozásom, pedig néha kínszenvedés volt az amcsi hevy ág is. Későn kezdtünk bele, és azt egyedül képtelenség lett volna megcsinálni, napi 40-60 csata ugyanazzal a tankkal...

(#4052) kirjak válasza fsb1000 (#4051) üzenetére


kirjak
aktív tag

Amiket nem értek:

- platoonablak
- post morten
- grind

Megnéztem a statodat és a "nem játszom túl jól" -ból én sokat fogok tanulni. Pörgök én veled ha megmutatod hogy kell.
Ha majd unsz szólsz és kapsz kimenőt :DD
Nem fogok én rád csimpaszkodni ne izgulj csak ellesek megfigyelek pár dolgot ha sikerül.
Az ingame hangot még nem használtam de majd elmondod hogy működik.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4053) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Name Total Per battle
Victory ratio: 40%
Battles: 20
Efficiency old: 1446.41
Efficiencyv2 : 1407.72
WN6: 1797.46
Average tier: 6.85
Experience: 11226 561.3
Capture points: 0 0
Defense points: 10 0.5
Damage: 31472 1574
Kills: 40 2
Spotted: 24 1.2

victory ratioban szar volt a tegnapi nap... es tenyleg, 4 korom volt m6-tal, 3 korben 2000 felett sebeztem vele elbuktuk majd a 4-ikben sebeztem 1200-at es megnyertuk. ez volt jellemzo a tegnapi napra.
de most nezem, hogy van legalabb pozitivum is, megpedig a sebzesem. ha jol tudom tierenkent 200 szamit jonak? ha igen akkor meg folotte is vagyok. :D ez szvsz eleg jo lett, meg a killek is. ha igy haladok akkor nem kell visszamennem t1-be, hogy felhozzam a kill/battle aranyomat 1-re. bar mar csak ~200 kell, az nem sok.

(#4054) robogo81 válasza Steelheart2 (#4039) üzenetére


robogo81
aktív tag

Azt a tankot én is utálom ha szembe jön,szemből csak a torony tetejét meg a lánctalpat tudom sebezni(ha kv1-el megyek),a 85-ös löveg goldját is simán pattintja,az meg küldi a sok 80-90-es sebzéseket beléd,elég gyorsan.
Az At2 frontján pedig van 100 mm alatti lemez is,persze a lépcső vízszintes részin,ha felűről függőlegesen be tudod lőni akkor hajrá. :C

(#4052) kirjak : A plattonablak szerintem akikkel szakaszba vagytok ablakra a garázsban gondol.
A 2. a halál utáni nézet.
A 3 meg nem tippelem.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4055) Bingisz válasza fsb1000 (#4051) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem a meghatározó élményeim:

-Tier 6 PH! századozás
-Rengeteg tier 6-8 század egy nagyon jó csapattal
-Az első tier 10 század (egy csatára váltottunk tier 8-ról tier 10-re, és simán nyertünk)

Valamint ami miatt jó a játék, az hogy van egy állandó szakasztársam, akivel hatalmasakat lehet játszani.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4056) bullseye


bullseye
addikt

Szerintetek miért vesztettünk? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4057) fsb1000 válasza kirjak (#4052) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs, helyesnek tartom, ha magyar kifejezéseket használunk, de rám is átragadt a Wot-os kevert nyelvű szleng.

Ahogy robogó is írta:
- platoonablak - amikor valaki szakaszba hív, akkor kaptok egy külön szakasz ablakot.
- post morten - A tank kilövése utáni (nézet)
- grind - Ezt lehet nem jól használom, de mi grindnek neveztük, amikor kifejezetten azért használtunk egy tankot hogy kreditet (ezüstöt) termelve, vagy XP-t (tapasztalati pontot) gyűjtve megszerezzünk egy másik tankot. Tulajdonképpen az egész folyamat nevezhető grindelésnek, amikor a szokásos tempótól és játékmenettől eltérően megszerzel egy tankot.

Az "össze gründolás"-a valaminek, vagy "grundolni" germanisztikus kifejezések ismertek a magyar szlengben: valami létrehozása, összegyűjtése, kiügyeskedése amihez az átlagostól nagyobb erőfeszítés kell.

(#4058) bullseye válasza fsb1000 (#4057) üzenetére


bullseye
addikt

A német gründolás inkább létrehozás, megalapítás, sokszor (legtöbbször) pejoratív.

A grind angolul viszont többek között darálást jelent. A játékokban ezt is jelenti: amikor valaki ugyanazt végzi folyamatosan valaminek az elérésére. Idehaza szerintem a MMORPG-k kapcsán terjedt el igazán, amikor ugyanazokat a lényeket kellett ész nélkül irtani órákig xp vagy valamilyen tárgy gyűjtésére, de már korábban is használták páran ugyanazon a pályán/szinten fejlesztve a karaktert. A sorozatfüggők is ismerik a kifejezést, amikor egy vagy több szezonnyi részt pár nap alatt ledarálnak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4059) fsb1000 válasza Bingisz (#4055) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bizony jó volt a PH! századozás is a kezdetekben. Kicsit bénák voltunk még akkoriban, de azért tudtuk hozni a 65% feletti győzelmi arányt. Jellemző az akkori helyzetre, hogy századdal tudtunk farmolni (++ ezüstöt termelni), mert az 50%-os randomhoz képest jövedelmezőbb volt t6-ban. Mostanra fele annyit keresek t6 században, mint randomban.

*********
Ha a játékon belüli "Beszéd hang" használható ha jól van beállítva és van elegendő sávszélesség (jó a net)

Kb. így kell beállítani a hangot, ha jó a mikrofon (lásd kép), de a 70 / 30 / 80 érték is jó attól függően másoknál hogy van beállítva.

Már rég eladtam a pro fülesemet, amit a COD-hoz használtam, aztán mikor indultak a PH! századok, akkor leugrottam a plázába és egy 990 Ft-os noname füles+mikit vettem.
Elfogadható a minősége alaplapi hangkártyával.

****

(#4058) bullseye: Biztos így van, én nem vagyok nyelvész, de jó 20 éve használtuk a gründolni szót, kicsit más értelmezésben. A grind meghatározásoddal teljesen egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#4060) emre


emre
veterán

Nem jött össze a topgun, mert az lüke csiha beleszaladt egy lövésembe.

Victory!
Map: Mountain Pass
Date: 2013. április 3. 16:26:41
Vehicle: Type T-34
Exp: 1 278 (Fine: 57) + Credits: 37 447 (Fine: 1 305)
Achievements: : Hidegfejű

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4061) robogo81 válasza fsb1000 (#4059) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ha a beszéd hang be van állitva,azt ki fogja hallani?
Ezt nem igazán értem,randomba csak én? vagy mindenki? vagy aki(v/k)el vagyok szakaszba/századba?
Még sosem használtam,jó lenne a Zalman füles mikrofonját kipróbálni egyszer.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4062) fsb1000 válasza robogo81 (#4061) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akikkel században vagy szakaszban vagy. Csak ők hallják.

*****

kirjak. írtam neked a játékban. 16:15-kor.
Válasz nem érkezett (pedig azóta csatáid száma szaporodott), de közben rájöttem mi lehet a gond:
Te az EU2 szerveren vagy én meg a az EU1-en.

Majd később jövök vissza, sajna most mennem kell intézni ezt azt...
(elég bénaság hogy nincs kommunikáció a két szerver között...)

(#4063) Steelheart2


Steelheart2
senior tag




Na most biztos sokan nyomják,ha erre nem adta be az ászt.Tegnapelött 2300 dmgre az elsö olytályt megadta.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4064) #21346560 válasza Dobi 562 (#4021) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem is tudom hogy nyertünk, tiszta idiótákkal voltam körülvéve... :DDD

(#4065) Dobi 562 válasza #21346560 (#4064) üzenetére


Dobi 562
addikt

Erre a csatára gondolsz? :DDD

Nem tettem oda magamat eléggé. A fiúk meg úgy gondolták hogy a foglalás jó ötlet akkor is ha 3 irányból lövik őket. :)

(#4066) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Utolsó csatám ma ez volt, úgy gondolom itt hagyom abba mára mert ennél már csak rosszabb lesz. 2 arty volt ellenfélnél, azt is hamar elintézte a két amx így zavartalanul tudtunk játszani.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4067) kirjak válasza fsb1000 (#4059) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor majd így beállítom és felkereslek hétvégén mert úgy látom hogy még a szorzóimat sem tudom megcsinálni a teendőim miatt.
Köszi a screenshotot!

Sok sebzést addig is! :K

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4068) kirjak válasza fsb1000 (#4062) üzenetére


kirjak
aktív tag

Basszus de sajnálom!
Lehet hogy csak én voltam ám figyelmetlen.
Vész esetén amíg összehozzuk a kapcsolatot felhívlak majd mobilon ha tényleg nem lehet szerverek között kommunikálni (ez tényleg zűrösnek hangzik ha így van)
Most már a munkahelyemen vagyok reggelig, itt no game van.
Párszor behoztam a notimat de nem éri meg a kockázat...

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4069) fsb1000 válasza kirjak (#4068) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Eleve az EU1-re gyere, mert állítólag csak azon lehet szakaszozni. Belépéskor beállítható.
----
Egyébként totális nyerőszériám van, bár még csak 6/6-nál tartok, de szinte minden lövésem talál 2-3K-t sebzek t7-essel, stb. Épp az ellenkezője annak ami tegnap volt.

Ez az AT7 angol TD jó kis tank lehet, mert még erre sem kaptam nemhogy Tankászt, de még első osztályt sem.

(#4070) Enzolord válasza fsb1000 (#4069) üzenetére


Enzolord
addikt

EU2n is lehet szakaszozni, lényeg, hogy 1 szerveren legyetek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#4071) kirjak válasza fsb1000 (#4069) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ez az AT-7 ha feltűnik bárhol én tolatok....
Próbáltam mögé kerülni de elég gyorsan forog, még oldalba sem sikerült kapni.
Nem tudom hogy hol van a gyenge pontja de én nem találtam meg szemből.

Rendben van hétvégén mindenképpen megyünk pár kört, akkor az EU1-en.

Az asszonyt meg elküldöm addig mondjuk barátnőzni ;)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4072) Enzolord válasza kirjak (#4071) üzenetére


Enzolord
addikt

A tetején kell lőni a kupolát...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#4073) kirjak válasza Enzolord (#4072) üzenetére


kirjak
aktív tag

Amint tehetem kipróbálom!
Kösz

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4074) Enzolord válasza kirjak (#4073) üzenetére


Enzolord
addikt

Az előzőt is ott kellett lőni, ha nincs több, mint 200 mm átütésed..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#4075) fsb1000 válasza Enzolord (#4070) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én még nem próbáltam, de többektől olvastam. Logikus hogy nem így van. Kösz a javítást.
Egyébként azért is az EU1-re lépek be, mert ott mindig többen vannak. Legalábbis így tűnik.

(#4076) Enzolord válasza fsb1000 (#4075) üzenetére


Enzolord
addikt

Én meg pont ezért lépek EU2re, hátha kevesebb az agyhalott, de nem..Viszont mindig itt szakaszozunk ,én onnan tudom..:)
Ma megvettem a T95öt, és nagyon jó, imádom, csak folyamatosan olyan csatákba dobált be, hogy a nyerési arányunk 40% alatt volt, és még így is hoztuk a meccsek egy részét..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#4077) kirjak


kirjak
aktív tag

Volna még egy kérdésem.
Többször is újra kellett telepítenem a WOT-ot az elcseszett addonok miatt.

Eddig ezeket tettem fel:
Jaktor mod pack
Ebben van info panel nyári garage célkereszt mod xvm stb
Történelmi hangok
Átdolgozott objektumok
Innen
még a max zoom és white corpses modok + maximális látótávolság

Azt viszont sehol nem találom ami nem csak színezi a fontosabb dolgokat a csatajeletésekben hanem
a napi eredményeket is összesíti százalékban szintén színesen.
Ehhez még szeretném azt a kis "villanykörtés" felvillanást amikor észlelnek.
Továbbá az is nagyon rossz hogy folyton altot kell nyomkodnom hogy megtudjam melyik típusú tanknak mi a játékosneve.
Nem találtam még olyan packot sehol sem ami engem teljes mértékben "kiszolgálna".

Megjegyzem nagyon kellemetlen amikor tudatlanságomból adódóan beleszaladtam a két nagyon gagyi magyar szinkronos Audio fájlokba. pf...... :(

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4078) fsb1000


fsb1000
nagyúr

11 csatát nyertem zsinórban AT7-el, szinte végig a felső 1/3-ba kerültem és nálam szokatlan magas sebzési átlaggal végeztem, legalább 2 kill/csata.
A 12. kör t9-es csata volt, legaljára kerültem, a csapat hamar elfogyott, itt a plusszos randomfakrot vége.
No nembaj... azért ez jó volt, kompenzálta a tegnapit.

******

(#4077) kirjak: Én is a wotinfo.hu-ról szedegetem le a cuccokat. Egyesével.
Szerintem a Statisztikai mod tartalmazza a napi összesítőt, amit jaktor kivett a packjából.

A villanykörtés felvillanás nem mod, hanem a tank parancsnokának másodlagos képessége lehet. Hatodik érzék néven van a magyar fordításban. Csak 100%-tól müködik.
Az alt nyomkodás helyet állandó játékosnév láthatóságot az XVM-ben lehet állítani, van hozzá webes szerkesztő, linket fejből nem tudom. (szerintem a név kijelzés tank helyett felesleges, kivéve ha anyázni akarunk, az utasításokra, tanácsokra úgyse hallgat senki, beszélgetni meg nem csata közben kell.)

Én is ismerek 2 magyar szinkront, szerintem nem olyan rosszak.... Színészekkel biztos jobbat lehetne összehozni, de úgy tűnik ehhez a beruházáshoz túl kicsinek látszik a magyar piac a WG nézetéből.

(#4079) jano_77 válasza kirjak (#4077) üzenetére


jano_77
nagyúr

ITT tudod szerkeszteni saját szád ízére az XVM-et!

Amúgy tényleg lehet szakaszozni az EU2 szerveren, mi is ott szoktunk. Annyi van csak, hogy aki CW-ik, azoknak kell az EU1-re menni, mert ezek a csaták és minden Wargaming.net által szervezett verseny ott zajlik.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4080) SgtBradly


SgtBradly
csendes tag

Minden artistának ez az álma. :)
Nem tudom volt-e már itt ez a kép, most találtam egy másik oldalon.

(#4081) fsb1000 válasza SgtBradly (#4080) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem semmi... nagy csata lehetett a t-50-eknek.
Olyan ez mint az ötöslottó. Bár lehet MM bug, mert talán a 8.3 után nagyon szerette egybe rakni a felderítőket.
Most sem túl jó az MM, mert t10 tankkal több artyval találkozok, mint amikor Vk2801-el megyek.

Erről jut eszembe, hogy a tegnapi nyerőszériámban alig találkoztam arty val, de miután alulra kerültem és már csak veszíteni tudtam 3-4 arty volt oldalanként. Tudom, kis számú minta 15-20 csata, de az egyszeri user mindig tesz ilyen népi megfigyeléseket.

Csak AT7-el mentem (szerintem töbet mint 14, de a hajnaliakat nem számolja be):

[ Szerkesztve ]

(#4082) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

a pontatlan 6-os cső,végre pontos volt ( messziről is )

[ Szerkesztve ]

(#4083) kirjak válasza jano_77 (#4079) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ez szuper, csak fogalmam sincs hogyan kell használni :(

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4084) Steelheart2


Steelheart2
senior tag




Na ma végre összejött.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4085) fsb1000 válasza Steelheart2 (#4084) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! ez szép munka!

Kicsit kezd bosszantani hogy ugyanennyi XP-re (ha a tied is premes) AT7-el nem kapom meg a Tankászt csak az I. osztály.

(#4086) Steelheart2 válasza fsb1000 (#4085) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Igen,az enyém is prémes.tegnap 3000+ra én is csak 1.osztályt kaptam.remélem azért gyorsabb lessz a nagy motorral,mert igy elég lassu a másikkal is.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4087) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ez milyenmár..... JpzE100 gold ammoval, M40/41 arty odalról meglőve 0 sebzés

Vajon mit és milyen szögben találhattam el, hogy a 420 penes és 1050 sebzésú 170mm-es löveg csak karcolgatta?

[ Szerkesztve ]

(#4088) kirjak válasza fsb1000 (#4087) üzenetére


kirjak
aktív tag

Piszkos nagy RANDOM szívatás volt.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4089) Bingisz válasza fsb1000 (#4087) üzenetére


Bingisz
addikt

Oldalba verted?
Mert a Heat el tud akadni a láncban, mint a sima He.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4090) kirjak


kirjak
aktív tag

Nem olyan nagy szám de jól esett!
A végére ketten maradtunk egy stuggal 5 ellen :)

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4091) Gaz 78 válasza kirjak (#4090) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

gratulálok .)

...ebben a csatában az ellenséges arty-k lelövése jelentette a kihívást :/
Harminc méterről lepattanók és csak sebzések ( gondolta a játék,4 tank nekem elég lesz :/ ) ..fura volt

[ Szerkesztve ]

(#4092) fsb1000 válasza kirjak (#4090) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat az eredményhez! Nem túl gyakori hogy t5 tank 2K felett sebezzen
A T-25 jó kis tank, de nagyon érzékeny arra mivel sorsolják össze.
Valamiért 75%-os legényekkel kezdtem vele és nagyon nem ment... aztán mikor 100-asok lettek beindult a buli, vagy csak szerencsém volt, de csupa olyan csatába kerültem, ahol a sebességét ki tudtam használni és szinte mindig TOP tnak voltam (értsd: felső 1/3)
A másik accomon van jó rég nem játszottam vele, néha bánom hogy prémtankoknak csináltam másik accot, mert jó lenne pár kört menni ezekkel is mikor ilyen szép eredményeket látok.

Egyébként miért nincs bekapcsolva a gyorsított képzés? Átváltásra gyűjtöd az XP-t?
Prémtankon érdemes bekapcsolni, mert a legénység jobban fejlődik. Sőt legénység se kell bele, ha azonos osztályt viszel, mert azokat érdemes képezni benne, pl Panther vagy a Pz4 legénységét.

(#4093) fsb1000 válasza Bingisz (#4089) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az arty egy szikla mögött állt majdnem 90 fokban oldalt. Az oldal lemeze látszott ki, kb a felső 15%-a. Még a lövege sem látszott, Képtelenség hogy a láncot találjam el
Ez egy nyitott arty, ott oldalt a felső részén egy 25mm-es lemez van.

Persze mindenre lehet magyarázat. Lehet elmozdult az utolsó pillanatban.
Tegnap Hetzerrel lőttem egy VK3601-et, jó távolról. A nyomjelző világosan mutatta hogy mellé megy, sőt el is indult másik irányba a célpont. Erre én is nyomtam egy gázt, gyors fordulással, de 1,5mp múlva jött az üzenet hogy eltálaltam és még ki is gyulladt. Máskor is volt már olyan találatom, hogy a nyomjelző és robbanás a tank mellet volt.
Belefér... csak az artykra vagyok allergiás meg a minimál páncélzatú lightokra.
Nehezen tolerálható, mikor E100-al meglövök egy AMX12-öt és max. leláncolja....

[ Szerkesztve ]

(#4094) kirjak válasza fsb1000 (#4092) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi!
Azért nem tettem gyorsított képzésre hogy termeljen szabad TP-t. Akkor ez rossz taktika ugye?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4095) bullseye válasza kirjak (#4094) üzenetére


bullseye
addikt

Free mindig termelődik, de a tankon lévő XP már csak aranyért váltható. Ha azt nem tervezed, akkor gyorsított képzés kell. Akkor is jön majd a free a szokott mértékben, csak a tank xp-jét megkapja a legképzetlenebb legénységi tagja.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4096) fsb1000 válasza kirjak (#4094) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt nehéz megítélni. Ha gyorsan akarsz haladni a fejlesztésekkel, és van elég aranyad, akkor lehet ésszerű döntés.
Így nagyságrenddel több TP jöhet létre, mint a free gyűjtögetéssel.

Mindenkinek más a mércéje, én azt gondolom, ha 1 aranyat kb. 1 Ft-ért szerzünk be, akkor ez nem gazdaságos megoldás, viszont tavaly volt olyan akció, ahol 1 aranyat 0,5 vagy akár 0,3Ft-ért lehetett beszerezni.
Én váltottam is ebből szabad TP-t, amíg kedves fórumtársunk fel nem jelentette a terjesztőt meg engem is.
Azóta is jelentget szorgalmasan, úgy látszik nagyon fájhatott, hogy neki nem jutott.
A mostani NVIDIA akcióban is szereztem elég sok aranyat, de nem túl jó árfolyamon, és mivel szinte minden tank a garázsban van amivel játszani szeretnék, ezért inkább fél éves előfizetésre költöttem.

Jelenleg csak az FV215b-t szeretném elérni, aztán lehet Jp100-hoz hasonlót szívok vele...

Az a gond hogy az angol TOP TD (vagy más t10) eléréséhez kellett volna 400-500K TP, namost azt megvenni aranyból egy vagyon. Ha kiszámolom többe kerülne mint a legdrágább prémtank. Inkább rászánok 2 hónapot a grindelésére.

(#4097) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Wot-news-on már a WN7-et is számolják, de az enyém megegyezik a WN6-al. [link]
Van erről a WN7-ről valamilyen leírás vagy képlet?

(#4098) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Oda át lehet menni?

Más: A hétvégi akció elég ergya lett... Remélem, hogy a szülinapra hagynak valami ÓRIÁSI durranást mert az elmúlt két hét akciói... hát elég lightosak lettek (finom fogalmazva).

(#4099) Gaz 78 válasza fsb1000 (#4096) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ez a jármű egy borzalom,abból a szempontból,hogy ügyetlen :/ ..nem hajlik lefelé a csöve,vagyis minden kis buckára ki kell vele állni,nyílt célpont lesz a tank!Városban meg az egész elejét ki kell dugni a sarokból ha lőni akarsz ,mert a torony hátul van,a fedezéknek annyi. ...persze lehet vele tolatva is játszani :/
Mint ahogyan a többi tankkal,ezzel is lehet nyomulni,csak hát nagyon kényelmetlenül :/

[ Szerkesztve ]

(#4100) Gaz 78 válasza Tomi0703 (#4098) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

jéé :) Ilyet még nem láttam :) ..Nem kérdezted meg tőle? Gyanítom az A3 magasságában mehetett át,de ez csak tipp. Jövőhéten szerintem jön az akcióözön .)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.