Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezzel a jó körrel zártam a mai T5 farmolást.

Aztán csináltam egy kis statisztikát, aminek eredménye alátámasztotta a szubjektív érzetem, hogy a Pz4-el jobb eredményeket érek el, mint a két USA tankkal. Mindegyikben 100%-os legénység, és mindegyiken Vent+TöltésGyorsító+CélzásGyorsító.
Sajnos a sebzési átlagok elég gyengék. A tagnapi 1000 Dmg/Battle értéket nem tudtam elérni még a Pz4-el sem, pedig 90%-ban kedvező volt az MM, és max 15-18 csatányi részen volt negatív randomfaktor. Azaz semmit nem talltam el és sok lövés lepattant

[ Szerkesztve ]

(#4552) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Még 5K xp kell a T-34-2-höz, mondom reggel gyorsan megcsinálom, egy átlagos köröm vele 5-szörözve és pont meg is lesz.

1. csatában full életről kilőttek, a csatát buktuk, T-34, KV-5, SP úgy gondolta, az ő gyors tankjaikkal a dombon a helyük, mire felértek, eldőlt a csata, 400 sebzést osztottak ki hárman.

2. csata meg így indult:

(#4553) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez meg rendszeres afk-zó, a csapatomban volt, Caernarvon-nal top tankkét és természetesen afk:

A 92 csatájából nem sokban vehetett részt aktív szereplőként a 31-es átlag sebzésével. Szánalmasnak tartom hogy egyeseknek ilyen áron kell a nagyobb tank.

(#4554) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Gondoltam itt is megosztom a reggeli trollkodásomat. :DDD

magyarsrac

(#4555) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#4554) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Ez nem semmi eredmény!
Melyik löveget használod a KV-1. Átlag sebzésed 233 volt a csatában.
Lehet ezt a tankot kellet volna vissza vegyem az M4 helyett.

(#4553) Dobi 562: Ez tényleg durva... az ilyen játékosokat erősen szankcionálni kéne. A másik 4 kilkles TK-zó is megérne 1 hó bant, de ezt a címeres barmot biztos nem fogják hűvösre tenni ennyi ideig a befizetési miatt..

Mondhatni szerencsétlenül kezdődik napod.

(#4556) robogo81 válasza [HUN]Dani (#4554) üzenetére


robogo81
aktív tag

Gondolom a 122-es trollt,a tiszta haszont eléggé lehúzta az gold ammo gondolom. ;]
De Gratula. :C
Szerk: Ott is van oldalt, az átlag sebzésből látszik.

Nekem hálisten elit már,nem kis munka 3x 2* ezer expéj.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4557) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#4555) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

122mm ágyú + gold ammo. :DDD
Újabb mészárlás, gondoltam itt is megosztom. 11 kill új rekordom. Végén 1v6-ban maradtam, de nem lett belőle Kolobanov, mert a Churchillünk afk volt végig és nem ölték meg. :(

(#4556) robogo81: Így van, de nem csak a haszon miatt csinálom. Elitre akarom fejleszteni a KV-1-et, de még csak a T-150 van meg.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#4558) robogo81 válasza [HUN]Dani (#4557) üzenetére


robogo81
aktív tag

Azért így is van haszon rajta rendesen,a prém meg a 100%-os haszon sokat lök rajta,látom jól kihasználod a Kv páncélzatát,a troll nemigazán pontos(távolra),de fullosan elég messzire tud lőni véle.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4559) [HUN]Dani válasza robogo81 (#4558) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Általában közelharcokba megyek bele, de néha távolra is lövöldözök. Tök random, hogy eltalálom a 300 méterre lévő enemyt vagy sem. Van amikor még én is meglepődöm, hogy "hoppá eltaláltam?" :DDD Annyira jó érzés ilyen "kis" tierben ekkorákat sebezni. Mint valami IS komolyan mondom. :DDD
Egyébként volt ma olyan csata ahol egy stock BDR állt velem szemben. Mondom meglövöm aztán rárammolok hátha meghal..hát nem így történt. Maradt neki 45 azaz 45! élete. Hármat belelövök 10 méterről és egyik sem sebezte! Azt hittem megőrülök, kissé le is építettem a klaviatúrát. :)) Ja és mielőtt a 4. lövésemet beleereszthettem volna, paff jött a Grille és véget vetett a dolognak. Majdnem full hp-ról reccs.

magyarsrac

(#4560) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#4557) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem használtam ezt a trollt, de az adatait néztem és nem valami pontos, ráadásul a sebzés sem túl sok a gold lőszer árához képest.
A Pz4 meg a M4 is képes távolról pontos lövéseket bevinni a troll ágyúval, pedig azok is gyenge paraméterekkel rendelkeznek. A Kv-1-nél mi a helyzet?
Ezek a medek legalább szoktak 400-akat is sebezni és gyakori az 1lövéses halál kiosztása akár saját tierjében is, de a t4-ek felé tuti halálosztó. És ráadásnak gyors is.
Tigrist kerültem meg vele legutóbb és 800-ról 2 lövéssel kinyírtam.

Szerk: A Pz4 célzókája elég gyorsan szükül, az M4 már nem annyira, de mi a helyzet a KV-1 trollal?

[ Szerkesztve ]

(#4561) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#4560) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az M4 sokkal jobb szvsz, mint a KV-1 ezen szempontok alapján. Azért játszom ezzel, mert szeretnék haladni a két orosz heavy ágon is, egyébként az M4-el nyomatnám.
Ja és a PzIV sajna nem tudom milyen troll + goldammo párossal, mert még a nerf előtt eladtam.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#4562) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#4561) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondoltam csak kipróbálom a trollos KV1-et.
Nem rossz, de úgy emlékeztem kicsit fürgébb. A 122-es egészen jó, kezelhetőbb mint a KV2 troll ágyúja.
Viszont eddig csak t7 csatába rakott, én meg a lista aljáról próbálok okoskodni.

Na majd csak javul a beosztás, ha többen lesznek a szerón.

(#4563) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Úgy tünik mások is kedvelik a KV-1-et. 18-an egy csatában. (amúgy jó kics csata volt, ellenfél 7 tankja ment foglalni, ebbe bele is buktak)

(#4564) farkas26


farkas26
tag

PzKpfw IV vagy PzKpfw III/IV?
Melyik a jobb?

"A jövő sem a régi"

(#4565) virkir válasza farkas26 (#4564) üzenetére


virkir
veterán

Mivel más ágon van az igazi kérdés az lenne merre tovább.

Más.
Nagyon rezeg a léc a DB felett, megvan már ősidők óta de stock-ként még a duplázókra se veszem elő.
Erre most mentem egy ilyen kört azzal a kakikupaccal :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4566) besti válasza virkir (#4565) üzenetére


besti
csendes tag

Az szép eredmény, gratula! Én is próbálkozom vele (annak idején csak a Panther-t fejlesztettem ki belőle), de még nem jöttem rá miben lenne jó ez a tank. Azzal a 2 gunnal ilyen agilitással teljesen reménytelennek tűnik (még nincs meg a fejlesztett lánc, így még reménykedem, h javul). Hogyan tudtad pont a szemből egyik legkellemetlenebb ellenfeleket (KT, Type, SP) sebezni? Goldammó sok kellett?

(#4567) virkir válasza besti (#4566) üzenetére


virkir
veterán

A két prémium, oldalról volt a KT-ba kellett 3 prémium lőszer azt nem akarta vinni a 150-es pen.
A balga nem figyelt rám mert csipegette nagyobb tank is pedig elég lett volna ha mellém lő, olyan kevés hp-t hagyott rajtam de úgy gondolta, ha addig nem lőttem át, később se fogom.
Tévedett :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4568) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Stuggal egy izgalmas kör.:D replay

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4569) scyllarus válasza fsb1000 (#4546) üzenetére


scyllarus
veterán

A kapott csoki/kóla/egyéb haszontalan cucc egyébként féláron van most? (Nem tudom az árát, ilyesmire sosem költöttem még). Tehát a kérdés az, hogy eladhatom most, vagy megéri holnapig várnni és 600k-t ér majd? (Asszem újévkor kaptunk ilyesmit, azt is eladtam rögtön, talált pénz)
A wotwikin megnéztem, ott 50 gold az ára, a szokásos 400 kredit/gold áron váltva az dupla annyi.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4570) Cucuska2 válasza scyllarus (#4569) üzenetére


Cucuska2
őstag

Csak eladod, így a feléd kapod érte.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4571) scyllarus válasza Cucuska2 (#4570) üzenetére


scyllarus
veterán

Jogos... :R
Akkor máris eladom, kell úgyis a kredit a Hellcat-re :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4572) fsb1000 válasza scyllarus (#4569) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem most nincs akció, tehát az eredeti ár feléért eladható.

[ Szerkesztve ]

(#4573) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elértem az 57%-os győzelmi arányt. A kitűzött cél, a 60% még nagyon messzire van és egyre inkább lassul a statjavulás, ahogy kezdem elérni a határaim. De nem adom fel. :)

(#4574) [HUN]Dani válasza Dobi 562 (#4573) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem semmi, szép eredmény.

Más: Az milyen már, hogy Ferdivel kiosztok 6k azaz hatezer sebzést, a második legtöbb sebzés csapaton belül 1.5k azaz ezerötszáz!! Mégis mi a fenét csináltak?? Widepark map volt, ráadásul nem is kempeltem hanem nyomultam előre.. Végére 1v4-be maradtam, de hát esélyem sem volt 300hp-val.. Ezt leszámítva nagyon tetszik a Ferdi. Állat nagyokat sebez és elég jó az átütése, front is pattogós, egyszóval szuper. Csak ajánlani tudom.

magyarsrac

(#4575) fsb1000 válasza Dobi 562 (#4573) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat szép eredmény!

A KT nálad is alacsonyan áll. hehe.

(#4576) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#4573) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Gratulálok, én lassan de biztosan haladok az 56 felé.

Előbb mentem egy kört az is-7-el. Malinovka, normál csata, 4 arty oldalanként.
Irány a hegy, ezen a mapon úgy is megtalálnak mindenhol :)
Jött velem egy másik is-7 is, fent összetalálkoztunk az ellenséges is-7-el meg pár 9-el. Ment az adok kapok, igaz nagyon sebezni nem tudtak és lassan leszedtük őket. Egyedül az artyk adták nekünk az áldást amibe már majdnem bele is haltam + az IS. Egy lövés lettem volna neki de ekkor közénk állt a társam és felfogta a lövést. Megmentett.
Nem ez volt az első eset az utóbbi időben, hogy random ilyennel találkozok.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4577) SgtBradly válasza Dobi 562 (#4573) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

Photoshop. :)

Grat, majd ha többet megyünk együtt, akkor úgy is leromlik. :DDD

(#4578) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#4573) üzenetére


Patrick76496
őstag

Gratula, csak így tovább!

Más: Fogalmam sincs mi történt ma. A hétvége folyamán (nekem Péntek és Vasárnap) semmi gond nem volt az ég világon, észre nem vettem az 5x-et. De ma még egy 56 és egy 57-es win rate-ű szakasztárssal sem bírunk értelmes kört menni, szánalom, ami megy. Folyamatosan dobál be rosszabbnál rosszabb pályákra... Sand River, Steppes, Lakeville, Fisherman's Bay, Port, sorolhatnám még... Utóbbi hármat mikor tervezi kivenni a WG? Egyszerűen játszhatatlanok. Legalább ki lehetne kapcsolni őket a menüben, mint a játékmódokat. Össze vissza ki vannak nyitva, 500 felől lőnek az emberre, azt sem tudja merre nézzen, nem lehet normális, biztonságos lőpozíciót találni. Egyszer, egyetlen egyszer berak az egyik kedvenc pályámra, Redshire-re, persze, hogy kifagy a gépem (remélem minél hamarabb megjavítják a laptopom), mire visszaérek, esélyem sincs eljutni a fontos kulcspozíciókhoz. Fogalmam sincs merre menjek T-54-el, egy magyar T30 elkezd oltogatni, ez is csak idegesíteni képes. Meghalok 350 sebzéssel, hiába mondom neki, hogy azzal a tankkal 1850 felett sebzek átlagban őt nem érdekli. Mindenkinek lehetnek rossz napjai, ez nekem most kifejezetten az. Az arty ma imád. Valószínű ok szopórollerra: 1.

2. arty-ra

Egyetlen értelmes kört sikerült menni, de még abban is lepattantam a lóri artyról és az WZ-131-ről. :W A T-44-ek természetesen golddal lövöldöztek.

Napi bajok OFF. Megyek is inkább a tesztre, jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4579) fsb1000 válasza Patrick76496 (#4578) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az én babonám szerint, ha az egyik szakasztárson rajta van a randomfaktor, akkor olyan csatákba viszi a másikat ahol ez mindenkit sújtani fog.
Könnyű igazolni.. szakaszt oszlatni.... utána ált. mindkettőnek közepesen jól megy a játék.

A "randomfaktor" legjobban arról ismerszik meg, hogy még az artyról is pattansz vagy mellé megy minden.
Volt olyanom, hogy 3 lövésem nem tálalt egy álló TD-t kb. 150m-ről. Nem mentem tovább hanem rálőtem még 3-at, ami mind főlé ment... ezt addig csináltam, míg az egyetlen artynak volt ideje becélozni és 2 lövéssel kinyírnia.
Egyszerűen nem hittem el, hogy ilyen van... az egész tárat kilőttem volna, hogy rájöjjek mennyire a negatív az a negatív randomfaktor.

Az sem normális hogy mai napon 40+ csatával 85%-os a winrátám.
lesz ennek még böjtje...

[ Szerkesztve ]

(#4580) Patrick76496 válasza fsb1000 (#4579) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az elején egyedül mentem, csak úgy sem nagyon ment, ezért kerestem valakit még. Nekem volt már, hogy napokon, heteken keresztül 70% volt a napi WR, anno amikor szakaszban toltuk haverral T7-ben. Így nagyobb Tier-ben már nehezebb lehozni a kört, kb T7-8-ig élvezhető ez a játék szvsz. Pedig most már rengeteg nagy gép a nyakunkba ömlik, főleg nekem kéne erősen grindelni, mivel a klánomnak több kéne, mint 2 db 10-es tank.

Ennyit bírtam összehozni a teszten a végén már ezzel a géppel sem ment. Egyébként szerethető, olyan user-barát gép. Nagy előrelépés a T32-höz képest. Csak bírjam ki, amíg fullos lesz.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4581) Borote


Borote
addikt

Ez így kezdő játékosként elmegy? (Csak kíváncsiságból :) )
Főleg az utóbbi 7 nap statisztikája ami érdekes számomra, VK-nál a 65%-os WR-tel már úgy érzem, hogy ténylegesen hozzájárultam a csata kimeneteléhez :DDD
Az emlegetett tierenkénti 200 (de még 150) átlagsebzés sem nagyon fog menni még egy ideig, mert gyakorlok a felderítőkkel, ott meg sok sebzés nem jut :P (Kivétel az ELC-vel, ha 5-ös, 6-os csatába rak be, akkor el-TD-zgetek vele).

Tetszenek amúgy azok a grafikonok, jól látszik rajtuk, hogy mikor kezdtem el felderítőkkel próbálkozni...

(#4582) fsb1000 válasza Borote (#4581) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerinte igen. Első ránézésre szerver átlag feletti értékek, talán csak a tierenkénti sebzésed problémás.
Persze a PH! fórumokat átlagfeletti stattal rendelkezők látogatják (ezzel még sokat nem mondtunk...), de még ebben a viszonylatban is 1500 csatával ezek korrekt eredmények, a kivétel nálad is a sebzés, de nagyon keveseknél éri el az általad is jelezett szintet míg magasabb tierátlag nélkül.

A Noobmeter adataiból szépen rajzolódik a fejlődés (tényleg látszik a grafikonon mikor változott a játékstílusod). A felderítőzés ellenére még mindig alacsony a felderítési arányod, ez óvatos játékosra vall, de a többi adatod nem utal deffenzív taktikára. Inkább megfontolt lehetsz, ha már most elértél 50% winrátát (bár 2K csata alatt még nagy a szórás és normális a 46-52%) és a kill/csata is kiemelkedően magas az átlagtieredhez képest. (0,8)

Szóval úgy gondolom, te is bezöldülsz hamarosan, azaz 3-4K esetleg 5K csata környékén jó eséllyel eléred a Good Player szintet 1200 effel és kb ugyanenyi NW6/7-el, ha a sebzésen tudsz javítani és hagyod a fenébe a felderítést amennyiben 80-100 csata alatt sem érzel rá. A light tankok és meglepő módon a KV1 is rontja az átlagsebzésed.
Az 1200 GoodPlayerhez el kéne érni az 1 kill/csata átlagot 6-os átlagtierszintet valamit a 150-es tierenkénti sebzést - ez utóbbi lesz a legnehezebb.

A PlanetWot-on [link] még csak az utolsó 3-4 nap látszik, de 1 hónap múlva már ott is szépen rajzolódnak a grafikonok.

(#4583) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Íme a tegnapi napom. 91 csata alatt 4,5m kredit jött össze ami szerintem nem rossz. Bárcsak mindennap tudnám ezt a 60% fölötti wrt hozni.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#4584) Magany válasza Steelheart2 (#4568) üzenetére


Magany
tag

Nagyon ugyes, gratulalok!!

(#4585) Magany válasza fsb1000 (#4575) üzenetére


Magany
tag

Udv, en nem akarok itt okoskodni mert ujonc vagyok de az en tapasztalatom szerint+amiket eddig olvastam a KV1 nagyonjo farmolos tank. Megyen a fb on(azon belul a W.O.T) egy jellemzes sorozat a tankokrol es a KV1 et jo farmolos tanknak jelemzik.

(#4586) Djuree válasza [HUN]Dani (#4583) üzenetére


Djuree
félisten

91 csata 1 nap alatt? :Y omg. ha csak 7 és fél perces csatákkal számolok az akkor is több mint 11 óra. az már durca! én ülni nem vagyok képes annyit, nemhogy játszani :DDD
pedig nem lenne rossz ha ennyit tudnék játszani, már minden t10-em meglenne :C

Magany: jó farmolós tank, az egyik legjobb, régen a legjobb volt, körönként 30-40k-t mindig hozott, persze prémmel, csak azzal érdemes játszani.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4587) Borote válasza fsb1000 (#4582) üzenetére


Borote
addikt

Lehet, hogy ha nem vacakolnék felderítősdivel, akkor jobb lenne az arány :D (Bár az ELC-vel lehet sebezni és ölni rendesen :DDD )
Illetve tüzérséggel is előfordul, hogy nincs egy darab ölésem sem, mert a 30-40HP-val rendelkezőbe nem lövök bele (mindig :D), ha van lehetőség inkább olyanra lövök, ahol többet számít.

Ja, KV1... volt olyan csatám, hogy tizenvalahány lövésből egy sem talált... 2-300 méterről is sikerült totál mellélőnöm, pedig már teljesen rá volt fókuszálva. Pedig szeretem, gonosz egy jószág.

(#4588) Pttypang válasza Djuree (#4586) üzenetére


Pttypang
veterán

Mikor kezdtem, egy hét alatt lett meg az ezer meccs.. Mikre képes az ember, ha épp nincs dolga^^

Everybody lies.

(#4589) [HUN]Dani válasza Djuree (#4586) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Muszáj voltam kihasználni az event utolsó napját. :DDD

magyarsrac

(#4590) fsb1000 válasza Magany (#4585) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tényleg jó farmolós tank a KV1, de az olcsó javítás+lőszer és egyéb jellemzői miatt, hasonló játékkal a T1 HT biztosan többet hoz.

A hétvégi 100%-os akció (ami a prémes bevételre ment rá) nem mérvadó, mert aki csak tehette gold ammot használt. Nekem elég NehézTankos a játékstílusom, de mégis a Pz4-el jobban tudok keresni, bár igazából nem ez a cél, hanem az élvezetes játék és a stat javítás.
Mivel szeretek t10-ekkel is menni, nagyon nehezen megy az átlag tierem lenyomása 7-es érték alá.
*****

Szerintem korrekt 2. szülinapi akció volt. Kb 200-250 csatát mehettem t5 tankokkal és átlagosan 30K volt a nettó bevétel, gyak egy t10 árát megkerestem.
Volt néhány átképzés és vásároltam felszerelést is, meg 1db t8 tankot.
Akartam előre venni pár darab töltésgyorsítót a köv. hónapban megvásárlandó angol TD-imre, de nem jöttem rá hogy lehet a felhalmozni a felszerelést. Régebben mintha lehetett volna tank nélkül venni a felszerelést.

(#4591) Atlantis válasza fsb1000 (#4590) üzenetére


Atlantis
veterán

Most is lehet, csak nem tudod kiválasztani, hogy melyik gépre akarod tenni a felszerelést. Viszont ha megnézed, hogy milyen való a jövőbeni gépre, akkor tudsz belőle venni előre is.

Szerintem max. közepes volt ez az akció, aki éppen nem T5 és T8 gépekkel akart menni, annak nem sokat ért. Természetesen a növelt szorzó és a felszerelések, átképzések leárazása mindenkinek használható volt, csak ezek a tételek meg nem számítanak akkora kuriózumnak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4592) Magany


Magany
tag

Tudom hogy ez egy magyar oldal de leirom, venni akartam aranyat de a Szlovak oldalon nem lehet sms ben csak valami 180 aranyas csomagot venni......Kurva szlovakia, itt nem jatszik senki? Most azt akarjak hogy addig toltogesek sms el mig el nem erem a nekem megfelelo osszege? Keresgeltem hogy mi ez a 180 anas csomag de nem talalol rola semmit........ Szuksegem lessz a premiumra+ hejj is kellene a tankoknak, sok tankot eladtam amit szeretem hogy legyen hely a kovetkezonek.

(#4593) psycroptic válasza fsb1000 (#4590) üzenetére


psycroptic
őstag

Ugyanúgy kell, mintha fogyócikket vásárolnál. Kiválasztod azt amire szükséged van pl. Ventillation Class 3 és a darabszám kiválasztása után megvehető a kívánt mennyiség. Én így vettem meg előre az E-100-ra a ventit, stabilizátort, töltésgyorsítót. Úgy döntöttem belevágok az E-100 megvételébe így hogy már pár hónapja kivan fejlesztve és kapóra jött a féláras akció.

PSNID: Tomy83PS

(#4594) Gorcsev válasza psycroptic (#4593) üzenetére


Gorcsev
tag

Így van, a boltban a felszerelések (ha jól emlékszem) fület kell választani.

(#4595) kirjak válasza Djuree (#4586) üzenetére


kirjak
aktív tag

Szerintem prém nélkül is érdemes.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4596) Dr_Syrex válasza psycroptic (#4593) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nekem is be kellett volna vásárolnom belőle, de movel megvettem a Panther II-t és a Jagdtigert, így nem sok maradt a kasszában. Ha több időm lett volna a farmolásra, mentem volna szívesen és lenne még némi plusz kreditem, de sebaj..... legalább a játék egész jól ment az event alatt :).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#4597) fsb1000 válasza psycroptic (#4593) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Rájöttem mit csesztem el. Ha nincs bekapcsolva a [x] A Járműveken, akkor nem jelenik meg sem a venti 3, sem a töltésgyorsító.
hmm... és akinek nincs járművén ilyen cucc annak megjelenik?

(#4598) psycroptic válasza fsb1000 (#4597) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezzel én is majdnem megszívtam. Szerencsére felmentem a wotdb.info-ra és megnéztem, hogy milyen kell az E-100-ra és ott láttam, hogy a felszerelés az bizony kompatibilis a többi heavy tankommal. Mérges is lettem, hogy mi az, hogy nekem nincs még olyan, mikor minden tankomon van ha más nem hát töltésgyorsító ami az összes heavy-re egyforma. Azután kipipáltam az általad jelzett opciót és voilá!

PSNID: Tomy83PS

(#4599) #21346560


#21346560
törölt tag

Kicsit szeretnék büszkélkedni :))

Győzelem!
Csata: Sand River 2013. április 16. 18:43:09
Jármű: T71
Szerzett tapasztalat: 2 882 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 8; 2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 35 343
Csatában elért Achievement: Felderítő, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Volt pár mákom (főleg amikor a vége felé az AMX 50 100 lepattant a 9 HP-mról :DDD ), végig élveztem a csatát.... bár amikor lövöm az E-75 seggét, és bejön "közénk" a paradicsom E-50-ünk, az sajnos elvitte a sniper medált :( )

(#4600) virkir válasza fsb1000 (#4597) üzenetére


virkir
veterán

Próbáld esetleg az Összes jármű-t bejelölni.
Meg fogsz lepődni. ;)

Más.
Ma sikerült tesztre belépnem. Na a zoommod meg a szerveroldali célkereszt ismét sikeresen kuka a többi nagyjából megy hibátlanul.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.