Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) maross


maross
veterán

Ha valaki uj csatlakozna World of Tanks vilagaba, felajanlok neki egy megmaradt invite keyt, ami 1500 aranyat ad. Olyan vigye akinek szuksege van ra, es ne olyan, aki eladana. Koszonom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3652) fsb1000 válasza gzbotii (#3650) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat szép eredmény! Asszem lesz +kredit stell wallra.

**********

Hülye artysta megint meglőtt.
Arctámodozok MAUS vs MAUS erre odanyom egyet és rólam szedd le 382 HP-t.
Idióta noob és még sorryt sem kér. Neki ez természetes.

(#3653) gzbotii válasza fsb1000 (#3652) üzenetére


gzbotii
veterán

Az csak holnaptol ervenyes.
De Matildaval nem lessz nehez elerni azt (remelem)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3654) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Néha ez a MAUS megdöbbentő tud lenni
(most direkt ezzel játszok, mert nem hiszem el hogy ilyen szar lenne.... átlag dmg 2K alatt)

4K spottolt sebzést úgy hoztam össze, hogy A8-ba beszorultam (abba a kis ficakba észak-keleten), a támogatás hamar meghalt. Jött 2 IS7 , +1 E75, meg egy angol TOP tank. Az egyik is7 bement mögém, de azt feltoltam a dombra seggel, a másik beált mellém és úgy próbálta az oldalát lőni a kb 30 fokos szögben álló MAUS-nak, a másik kettő meg szemből lött.
Kínomba össze-vissza mozogtam és folyamatosan nyomtam az IS7-et is. Azt se tudtam mikor melyik lő, de alig birtak sebezni, aki hátul volt konkrétan 0-át.
3 artynk lőtte őket meg 2 TD. És mind a négy belehalt, nekem meg marad 1300HP-m legalább 15-20 lepattant lövés. Egyszerűen nem akartak lemászni a MAUS-ról, ez lett a haláluk. gyak ezen fordult meg az amugy buko csata.

Az artyk most is leszedtek rólam vagy 300 dmg-t, de 60-80-as spalsh maradékokkal. Ezért nem haragszom, ez normális, de az előző az telibe kapott egy olyan szituban amikor én voltam nyerő pozícióban, neki csak a freg kellett a már lesebzett ellenfelemtől... az egy retard noob moron baromarc volt.

(#3655) #21346560


#21346560
törölt tag

Szerintem egyáltalán nem normális dolog, ha valaki artyval oda lő, ahol csapattárs van... egyserűen annyira kiszámíthatatlan a golóbis, hogy soha nem lehet tudni....

(#3656) bullseye válasza #21346560 (#3655) üzenetére


bullseye
addikt

Én néha rákérdezek ilyenkor, hogy mehet-e danger close :) szinte soha nem reagálnak rá. Viszont, ha belehal, és csak utána lövöm ki az ellent, akkor a maradék játékidőben anyáznak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3657) #21346560 válasza bullseye (#3656) üzenetére


#21346560
törölt tag

No igen, általában az arty a hibás mindig... minap nem öltem egyet sem (bat), aztán csata végén elkezdtek moronozni, mert ő már 3-at ölt hevyvel... megnéztem csata végén, ő sebzett 864-et, én meg 4127-et......

(#3658) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

ma nettó 1250 xp kellett IS-8al a tank ászhoz. :) 5 kill 3700 damage 1300 spot damage kellett.
Meg az, hogy a t10es ellenfelek közül én nyírjak ki 2-3at.

Replay

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3659) #21346560 válasza Plasticbomb (#3658) üzenetére


#21346560
törölt tag

Most 2-t vagy 3-at? :)

(#3660) Magany


Magany
tag

Valaki segit nekem a fentiekben?

(#3661) fsb1000 válasza Plasticbomb (#3658) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem ez a Tankász a legértékesebb plecsnik egyike. GRAT hozzá!

-------
Sajna én nem tudom minden tankommal megcsinálni és van pár amivel csak véletlenül sikeredett.

(#3662) Magany válasza fsb1000 (#3661) üzenetére


Magany
tag

Esetleg te le szalsz a szintemre? :W

(#3663) bullseye válasza Magany (#3662) üzenetére


bullseye
addikt

Még kérd agresszívebben, és többször, akkor biztos segítünk!
Igaz, ennyi idő alatt újratelepült volna kétszer a játék, de az egyáltalán nem látványos megoldás.

With all the love in the World.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3664) Magany válasza bullseye (#3663) üzenetére


Magany
tag

Persze, hiszen tik csak a menokel targyaltok......minimum premium fiokja legyen es kiemelkedo eredmenyei, es a kedvedert at instalalom meg vagy 10x a jatekot hatha segit ha te mar nem vagy hajlando segiteni.Kulomben meg, szerinted mi kell ahoz hogy segitsetek egyaltalan????

[ Szerkesztve ]

(#3665) besti válasza fsb1000 (#3628) üzenetére


besti
csendes tag

Nem tűnnek annyira gyengének, de lehet csak azért, mert magasabb tierben még valszeg csak a profibbak tolják.

[link]

(#3666) bullseye válasza Magany (#3664) üzenetére


bullseye
addikt

Meghat a lelkesedésed, hogy csakis az én kedvemért újratelepíted a játékot. Előtte azért próbáld meg csak törölni a megadott fájlt, hátha nincs is szükség rá. (Esetleg a játék fórumán és help szekciójában is érdemes lehet ilyenkor keresni.) Igaz, akkor nem kapok részesedést az újratelepítésből, de én már csak ilyen nagylelkű fickó vagyok.

Én itt a fórumon, meg a munkámból adódóan akár több embernek is segítek naponta, sokuknak jó kedvvel. Ha a közös jellemzőjüket kéne végiggondolnom? Nos, általában udvariasak, akkor is, ha nem oldódik meg a problémájuk még aznap. Valamint legtöbben maguktól is próbálkoznak az alap dolgokkal, és ezt le is írják, hogy továbbléphessünk – és hogy bizonyítsák, hogy legalább megpróbáltak valamit tenni az ügyben. De mindenkinek más az ízlése. Biztos vagyok benne, hogy van akit az serkent segítségre, ha előtte kirekesztő sznob rohadéknak titulálják.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3667) Magany válasza bullseye (#3666) üzenetére


Magany
tag

Nem mult el a lelkesedes, es probalkoztam is ujra instalalni a jatekot de nem segitett....Kerestem azt a fajlt de ha rejtett az en tudasom nem eleg hogy megtalaljam.Masik dolog, ilyen instalalas nekem egy ejszakamba kerul mert hat az internetem nem a leggyorsabb.Es en itt igazan nem bantok senkit de neha elfogy a turelmem,de nem szeretnem abba hagyni......De ha zavaro tenyezo vagyok szolni kell!!!!

(#3668) fsb1000 válasza Magany (#3662) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én úgy gondolom mindenkiben tisztelni kell az embert akár jó játékos, akár nem.
Továbbá nem tartom sem a WoT-ot sem a számítógéppel vagy modern kütyükkel való ügyes bánásmódot az intelligencia esszenciális megjelenési formájának.
Szóval mindenkivel normálisan beszélek amíg okot nem ad rá, hogy a "szintjének" megfelelően kommunikáljak vele.

Veled semmi gondom, de nem vagyok meggyőzódve arról, hogy hatékonyan hasznosul az amit írok, vagy írunk neked. Talán ez az oka hogy egyre kevesebb választ kapsz az amúgy átérezhető és fontos kérdéseidre.
Összefoglalom, de ne sértődj meg.

1. Úgy tűnik ugyanazt a probléma halmazt járod újra és újra körbe
2. Gyakran nehezen érthető formában teszed fel a kérdéseid.
3. A válaszokat és tanácsokat csak részben hasznosítod, gyakran olyan mellékszálakra tévedsz, amivel csak új problémákat generálsz magadnak és új kérdéseket a fórumnak.

******

Én azt javaslom a mostani problémádra, hogy ne törölgess, ne installálgass, csak állítsd be rendesen a játékod, a hardverednek megfelelő paraméterekre. (részletezem)
1. Belépsz a játékba.
2. Behívod a beállítások menüt (ESC)
3. A grafika fülre lépsz és beállítod a teljes képernyős üzemmódot
4. Beállítod a vertikális szinkronizációt
5. Élsimitást kikapcsolod
6. Graf minőséget minimumra állítod
7. Grafika: NORMÁL
8. Megjelenés távolságát max-ra állítod

Ezt kell lásd, ha a laptopod képernyő felbontéása 1280x800. Ha nem ez akkor állitsd át a felbontás

Ha agy sem megy jól, akkor a következőkkel probálkozhatsz

1. Kapcsold ki a teljes képernyőt és állítsd kisebbre a felbontást pl. 1024x768
2. használj tömörített textura pakkot.

[ Szerkesztve ]

(#3669) Magany válasza Magany (#3667) üzenetére


Magany
tag

Amugy eljutottam idaig C:\Users\felhasználónév\AppData....de az AppDatat mar nem talalom, kertem segitseget a szamitogepes baratomtol aki azt mondta ha rejtet fajl akkor en ne keresgeljek mert nehez megtalalni.....Szoval jelenleg ez van.....Ja es ga a segitsegek angolul vannak en nem ertem meg mert angolbol 0 la tudas.

(#3670) Plasticbomb válasza Magany (#3667) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ezt innét kimásolod:

%APPDATA%\Wargaming.net\WorldOfTanks\

Megnyitod az intézőt, és a kimásolt sort beilleszted a címsorba. Majd nyomsz egy entert. Innét a preferences.xml fájlt törlöd. Belépsz játékba beállítod,

FSB1000: Az a plecsni nagyon véletlen lett szerintem. Csak próbáltam a lehető legjobban játszani, mert már csak 3000 xp kellett az is-7hez, és gondoltam letolom 3 jó körből. Azt sajnálom, hogy ez nem x3 vagy x5 nap volt, sőt az x2 is megvolt már reggel vele. Így még utána kellett menjek két kört azért. Azok közül az egyik még majdnem Ace Tanker lett. 62 xp hiányzott hozzá. A másik meg egy bukó.
IS-3al viszont nem tudtam megcsinálni az Ace-t... Már nem is fogom, eladtam. Így még kell az IS-7hez 2 millió credit...És mennem kell vele annyit, amíg a legények meg a töltőn a bia külön eléri a 100 %ot. (A töltő esetében ez 6000 xp+ami 90ről 100 %ékhoz kell minden legényen)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3671) fsb1000 válasza Plasticbomb (#3670) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Így szokott ez lenni.
Amikor már épp eljutsz a köv tankig, szinte megtáltosodik a rendszer és remek csatákat megy az ember.
Én az utolsó 20-30 csatában már nagyon unom a grindelős tankot, adnám el a csudába. Szinte megijed a sorsától és jó köröket megy az utolsó 2-3 csatában.
Na.. talán mégsem kéne eladni.... és nem adom.
És akkor veszek új legénységet a következőre, pedig t8 felett ez elég unhatékony megoldás. Az a szerencsétlen tank meg áll a garázsban, mert az újjal fogok játszani.

(#3672) Magany válasza fsb1000 (#3668) üzenetére


Magany
tag

Akkor elmagyarazom erthetoen.....De ezt mar irtam azthiszem....Nem vagyok profi szamitogepes, ez azt jelenti ha valamit tanacsoltok sajnos lepesrol lepesre lekellene irnotok hogy hogy jutok el oda ahova kell. Tudom ez maceras de rajtam ez segit!Problemakat generalok, igen mert ugye most is fel akartam tornazni az fpst....Csak hat ahogy belepiszkaltam a grafikaba a gyari ertekek eltuntek. Mit ertek ez alatt, eddig 1280x768 on is teljes kepernyo volt, a szelessavu modban volt olyan hogy 1,74.1 de az is eltunt amik meg maradtak nem adnak teljes kepernyot.A grafikabol is eltunt az egyeni lehetoseg.....Vegeredmeny, 5 os fps eim is vannak.Ugyhogy,talan meg rosszab mint a gyari beallitas volt...

(#3673) Magany válasza Plasticbomb (#3670) üzenetére


Magany
tag

Tudom huje kerdes de az intezot hol talalom?

(#3674) fsb1000 válasza Magany (#3673) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez attól függ milyen az operációs rendszered.

(#3675) szalai56 válasza Magany (#3673) üzenetére


szalai56
senior tag

Most kellene elmenned egy számítógépes alaptanfolyamra. Ez csak jó tanács.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#3676) Magany válasza Plasticbomb (#3670) üzenetére


Magany
tag

Sikerult,megtalaltam es toroltem.Koszi nagyon szepen!!!

(#3677) Magany válasza szalai56 (#3675) üzenetére


Magany
tag

Igazad lehet, de nalunk meg nem hallotam olyanrol....fsb1000 windoz7 em van..... szalai56.Latom gondolatolvaso vagy,koszi szepen, okvetlen meg fogom nezni!

[ Szerkesztve ]

(#3678) szalai56 válasza Magany (#3677) üzenetére


szalai56
senior tag

windows alapismeretek

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#3679) Magany válasza fsb1000 (#3668) üzenetére


Magany
tag

Koszi az utmutatast ez korrekt volt! Igy fogok eljarni a grafika beallitasanal.....Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#3680) Magany


Magany
tag

Miert van az hogy 5 orat tart lehuzni a jatekot az internetrol, s foleg az miert van hogy a kliens ftissitese is ugyanedig tart. Ez normalis vagy en csinalok rosszul valamit?

(#3681) fsb1000 válasza Magany (#3680) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A netkapcsolatod sávszéleségge csekély. (lassú)
Használd a net sebesség mérésre ezt: http://www.speedtest.net/

Ilyesmit kéne lássál ha gyorsan akarod letölteni:

[ Szerkesztve ]

(#3682) bullseye válasza Magany (#3680) üzenetére


bullseye
addikt

Attól függ, milyen kapcsolatra fizettél elő, és abból mennyit kapsz meg...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3683) bullseye


bullseye
addikt

Jut eszembe:

T110E4 researched. Undistributed experience spent: 211000. Free Experience spent: 0.

Már csak úgy 5m credit... Eddig én is azt hittem, hogy a búcsú körre könnyített MM-et ad a gép titokban, de amit ma szívatott az utolsó 2000 xp-ért...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3684) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Victory!
Map: Siegfried Line
Date: 2013. március 13. 11:48:23
Vehicle: SU-85
Exp: 1 475 + Credits: 23 823
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Defender, Cool-Headed, Mastery Badge: "Ace Tanker"

7 kill 1941 damage

Replay

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3685) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem is olyan rossz ez. Nagy kedvenc a holgy :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3686) Antonius1978 válasza Magany (#3376) üzenetére


Antonius1978
addikt

Toltsd le az EASY CAPTURE nevu kis progit. ;)

(#3687) Antonius1978 válasza jimmy74 (#3435) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem van, es picitt elter a velemenyem, csak annyiban, hogy jo az agyu...ez nem fedi a valosagot, legalabbis nalam nem.Ha mar 200 meterre losz, vagy tavolabb, irtozatosan nagy a szorasa, en ezt a loveget erzekelem a legszarabbnak, szarabb mint az IS 122-ese, legalabbis azzal tobbszor eltalalom a tavoli celokat mint a T20as 90mm-eresevel.

Emre : te egy zseni lehetsz vele, vagy jokor kerult szopoagra az ellenseges csapat ? :DD :C

(#3688) Antonius1978 válasza maross (#3645) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia.
Megvan meg az a kodos meghivo, amit ingyen atadnal ?
Az egyik ismeros csinalt 1 fiokot, azelott hogy velem beszelt volna a reszletekrol...
Tiszta szerencse, hogy nem figyelt, es az amcsi szerverre iratkozott fel. :C
Emlitettem neki, hogy itt vannak ingyenes kodok, de vegulis csak ugy ingyenes, ha valaki ingyen odaadja :)
Szoval, mivel en az europai szerveren vagyok, szoltam hogy csinaljon erre is fiokot (lenyegeben velem akar majd jatszani), es megprobalok valami kis kodot szerezni neki, hogy ne kezdjen a 0-rol.
Ha meg megvan akkor atadhatnad neki.
Koszi.

(#3689) gzbotii válasza fsb1000 (#3681) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem meg ilyent ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3690) #21346560 válasza gzbotii (#3689) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem meg nyaljatok sót :P

Apropó, ez felettébb érdekes csata volt.. vagy inkább elkeserítő....

(#3691) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Hiányzott már egy ilyen kör:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3692) fsb1000 válasza gzbotii (#3689) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép darab!
Nekem 30-as volt, de sosem használtam ki, ezért leváltottam a 20-asra.

(#3693) gzbotii válasza fsb1000 (#3692) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez elmeletileg 50MB, ennyi jon be belolle. 5en lakunk itt (egyetemistakkent) neha meg ez sem eleg, foleg ha valaki 8.5MB/s tolt :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3694) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ez már azért szánalmas :)

UNICAS gyerek accját érdemes megnézni. Nem valószínű, hogy az első lenne neki. :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3695) robogo81 válasza Stigma.HC (#3694) üzenetére


robogo81
aktív tag

A kv4 mennyire kell másként használni mint a kv3-at?
Meg a t25/2 mennyire használható a csatákban a 90 mm ágyúval?
Látom neked mind2 megvolt/van egyszer.Érdekelne mert a kv4 (csak) másfél guritóra van,a macsek meg tetszik,de a protót is ki kell fejleszteni valamivel,csak az a ágyú t9-be nem tudom(oldalba meg hátulról persze más).

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3696) robogo81


robogo81
aktív tag

Olyan kár hogy a ripléjben,az arty kamerát istennézetben nem lehet forgatni. :))

Még nem tudta hogy ki van lőve. ;]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3697) Dr_Syrex válasza Antonius1978 (#3688) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nekem is van egy fölöd kódom, de úgy tudom, hogy eleve a kódot felhasználva kell regisztrálni.

reg link

Keress meg privátban és elküldöm neked.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3698) Magany válasza Antonius1978 (#3686) üzenetére


Magany
tag

EASY KAPTURE,es mire jo az nekem? Amugy az en internetem ilyen gyors...PING: 42ms, DOWLOAD SPEED:2,07Mbps, UPLOAD SPEED:0,26Mbps.....De a PING neha 425 os szokott lenni...

[ Szerkesztve ]

(#3699) Magany


Magany
tag

Ez is valami.....

(#3700) Enzolord válasza robogo81 (#3695) üzenetére


Enzolord
addikt

A Proto a 10es ágyúval nagy mészáros lesz...
A kv4 meg egy igen acélfal gyanús szörny...
Jobban mint a kv 3 saját tierjében..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.