Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Djuree válasza Gyuri27 (#4447) üzenetére


Djuree
félisten

én értem, magyarországon vagyunk (szándékosan kisbetűvel, majd írom naggyal ha eltakarodik a paraszt politikus banda), itt ne csodálkozz semmin...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4452) Gyuri27 válasza Djuree (#4451) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem csodálkozok. Sajnos tények. Itt ellenkezett valaki. Viva abszurdisztán!

Amd - Radeon - Ryzen

(#4453) Dr_Syrex válasza Gyuri27 (#4447) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Most arra gondolsz, hogy az újonnan mevett Ati (AMD) kártya mellé csomagolt játék valamiért mégsincs ott a dobozban?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#4454) Gyuri27 válasza Dr_Syrex (#4453) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kb. Kicsit bonyolultabb a helyzet, de a vége ez.
Mint ahogyan nv kártyákhoz adott kódok (kicsit spongya, de a lényeg ez) szintén felhasználásra kerültek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4455) kirjak


kirjak
aktív tag

VGA

A játékban továbbra is tapasztalom hogy a visszaszámlálás közben bevillognak fák tankok stb. különböző elemek.
ASUS 7770 es kártyára cseréltem GTS450 emet. 1920x1080 a felbontás. Rendszerújratelepítésem is volt.
Játék közben ez nem jellemző de akkor is idegesít.
FSB1000 kolléga javasolta hogy váltsak ablakos üzemmódra majd vissza, megtettem ez sem segített.
Valakinek valami más ötlete van?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4456) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4447) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az a véleményem, hogy te csak hangulatot kelteni jársz ide.
Írásaidból kiolvasható, hogy ellenszenvet érzel azok iránt, akik promociós kedvezményekhez jutnak, pl VGA vásárlásával, vagy a kapott promoció adás- vételével. Hozzászólásaidban azt sugalmozod hogy negatív következményekkel is járhat ha valaki így cselekszik.

Veled ellentétben én továbbra is mindenkit arra buzdítok, hogy ha van rá pénze akkor nyugodtam vásároljon LEGÁLIS forrásból WoT kodot.

************

Eddig Gyuri27 elnevezésű fórumtárs nem tudta állítását alátámasztani, hogy a PH! felhasználóival összefüggésbe hozható wot kódot bárki is ellopta volna, vagy a PH!-n lopott kódot árusított volna.

(#4457) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4452) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Sajnos tények. Itt ellenkezett valaki. Viva abszurdisztán!"

Tények???
Akkor légyszíves mutass egyetlen tényt ami ellen tiltakoztam. Én az ellen a valótlan állításod ellen tiltakoztam, hogy Wot kódot elloptak és ezért nem tudta valaki felhasználni.

Ha 2x állítasz valótlant, attól az még nem válik igazzá.
Először ebben a hsz-ben írtad le "tényként" hogy Wot kódot loptak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4458) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4457) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az alapelveket nem ismered. Ez látszik hiszen többször bannoltak, 5 percen belül 2x posztoltál.
Nem kell bizonyítanom neked semmit. Te is lehetsz ügyes és olvasgathatod a ph többi fórumát.
Illetve nézegetheted a ph apróját. Ennyi a titok.
Értem én, hogy véded ezt a fajta kereskedelmet. Hiszen neked mindegy honnan jön az áru csak olcsó legyen.
Azt is védted aki a gurus kódokat 100 és 1000 szám árulta.
Ha jól emlékszem a wg ott néhány acc-t bannolt. Eladói részről.
A helyedben csendben örülnék, hogy a tiéd nem volt közöttük (mert nem keveset vásároltál harmadik féltől).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4459) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4458) üzenetére


fsb1000
nagyúr

5 percen belül posztoltam? És akkor most mi van? Feljelentesz megint, hogy bannoljanak mert egy OFF topikban 2 külön hsz-edre reagáltam?

A múltkori vitánkban nem tudtál belőlem olyat kihúzni, amiért a haverod letilthatott volna, most sem fogsz. De arról nyilván neked és másoknak is van elképzelése mit gondolok az ügyködésedről.
Múltkor azért kaptam büntit mert feljelentőnek neveztelek, most ezt a hibát nem követem el, és nem minősítelek feljelentőnek a nyilvánvaló tények ellenére sem.

***

"Nem kell bizonyítanom neked semmit."
Mert nem is tudsz. A valótlan állításokat nem lehet igazolni, márpedig te sorozatosan valótlant állítottál Wot kód lopásról, ezzel megrágalmaztad az apróban hirdetőket is.

A gurus kódokkal kapcsolatban ismét valótlant állítasz, mert én sohasem vásároltam gurus kódot.
Azt viszont te megad írtad le a "fő" WoT fórumban anno, hogy miért nem kaptál guru újságot (megsértetted a kiadó dolgozójának személyiségi jogait) és ezután még volt képed feljelenteni őket meg engem is a WG-nél..

[ Szerkesztve ]

(#4460) kirjak válasza Gyuri27 (#4458) üzenetére


kirjak
aktív tag

Az apróhirdetések között találtam pár wot-os kódot áruló hirdetést.
Normális reakciónak tartva fel is adtam egy hirdetést a negatívjáról (alacsonyabb áron venni akartam ilyen kupont) és törölték a hirdetésemet :Y

Ezután történt egy érdekes levélváltás azzal a személlyel aki törölte a hirdetésemet. Acc átadásra hivatkozva törölte - volt az indoklás - majd miután egyeztettünk azt mondta hogy összekeverte a hirdetésemet valakiével és más indokkal kellett törölnie.... no comment

A hülye is tudja hogy ma minden eladó, ha használt fűnyírót akarok venni vagy kábítószert mind megkapom ahogyan a rendőrt is.
Ugyanígy a bónusz kódot is eladnám ha nem ismerném a játékot és érdemben nem tudnám felhasználni.
A másik oldal meg felhasználja.Ennyi.
Valakinek honnan van 30 db ilyen kódja az miért az én problémám? Mi közöm van hozzá?

A vakerán is árulnak wow-os accountot!
Ez pedig nem account :N

:C

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4461) Gyuri27 válasza kirjak (#4460) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen ez itt a kérdés. Honnan van 30 kódja (vagy több)?
De a wg reagált. Már egy fajta kódból sem lehet bármennyit felhasználni.
Nyilván téged mint vevőt nem érdekel honnan a kód. Persze ez csak addig érdekes még elő nem vesz valaki amiért lopott kódokat vettél. Mig a wg nem törli az acc-t.

fsb1000: nem kell nekem semmit tennem. Sok van a rovásodon. Előbb utóbb vége a dalnak. Én megvárom ezt a szép napot. ;) Amúgy ez a hsz-d is kimeríti a személyeskedés fogalmát.

"Múltkor azért kaptam büntit mert feljelentőnek neveztelek, most ezt a hibát nem követem el, és nem minősítelek feljelentőnek a nyilvánvaló tények ellenére sem." Ez csúnyán személyeskedés.

A legutolsó bant a ph szerkesztőinek becsmérlésért kaptad. Nem idézem vissza minek nevezted őket.
Szóval a hiba nem az én készülékemben van. Hivatkozol itt a korrektségre. Holott te magad írtad jó párszor, hogy harmadik féltől vettél kódot. Miért nem vettél legálisan ha akkora májer vagy mint állítod?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4462) kirjak válasza Gyuri27 (#4461) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor majd megköszönöm hogy törölték a hirdetésemet és nem juthattam olcsóbban hozzá.
Ahogyan azt is hogy nem törölték az accomat :(((

Bezzeg a tiszteletlen trágár duma az megengedett mindenhol! Ingyen!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4463) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4461) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Persze ez csak addig érdekes még elő nem vesz valaki amiért lopott kódokat vettél. "

Ismét itt a valótlan állítás. Mondjál már egyetlen bizonyítékot, hogy a PH! apróban lopott WoT kódokat árulnak vagy árultak! Nevezz meg legalább egyetlen személyt aki ilyet tesz.
Szerintem be kéne fejezd a riogatást meg a rágalmazást. Én ezt igen elítélendő cselekedetnek tartom.

***
Úgy gondolom az ilyen viselkedésformák mozgatórúgója (persze nem Gyuri27-nél) az irigység, mert az egyén nem fér hozzá ahhoz a luxus cikkhez amihez mások igen és ezzel kompenzál. Megpróbálja alantas és erkölcsbe/törvénybe ütköző cselekedetként feltüntetni azt amit mások megtehetnek, de ő nem lehet részese.

[ Szerkesztve ]

(#4464) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4463) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hehe. Azért cigire, kávéra, diablo3-ra két példányban csak futja. Persze én ezeket boltban veszem. Egyesek meg kéz alol, olcsóért. Majd pöfesszkednek, hogy nekik mennyi van. Lol
Hagyjuk. Mert még a végén baja lesz a pocidnak. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4465) [HUN]Dani válasza Gyuri27 (#4461) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Neked nem teljesen mindegy, hogy honnan van a kód? Ha lopott kódot árul akkor ez van. Ez téged miért zavar? Ezzel a baromságoddal biztosan a nem kívánatos személyek közé tartozol most már úgy látom..
Részemről ennyi!

Más téma: Gondoltam itt is megosztom a mai sok csata közül az egyik legtöbb kapott krediteset.

magyarsrac

(#4466) kirjak válasza [HUN]Dani (#4465) üzenetére


kirjak
aktív tag

Nekem ilyen jól fizető köröm még sosem volt!

A tegnapi napomat így zártam, nem a legjobb de hozzám képest javulás!

Jah és köszi az xvm fájlt :R

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4467) Gyuri27 válasza [HUN]Dani (#4465) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez egy off topik. Nem népszerűségi verseny, Politikus sem akarok lenni.
Másrészről érdekes, hogy azokat akik lopják a kódokat (játékokat, mert lopják itt a ph-n írta néhány vevő, hogy nem kapta meg a vga-hoz járó dolgait) nem ítéljük el. Azt aki boncolgatja a témát pedig igen.
No ez itt magyarország kérem.
Egyébként miből gondolod kívánatos akarok lenni pl neked? :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#4468) kirjak válasza Gyuri27 (#4467) üzenetére


kirjak
aktív tag

Szerintem most már lassan el kellene tolni azt biciklit, ne generáld már tovább a feszültséget kérlek.

Köszönöm (ha kell 3 percenként)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4469) [HUN]Dani válasza kirjak (#4466) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azért ebbe van némi érdekesség. Eleve prémes kör volt + 100% kreditbónusza van a tanknak + 25.000 extra kredit a Topgunért. :))
A konfigot pedig nagyon szívesen.

magyarsrac

(#4470) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4461) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"A legutolsó bant a ph szerkesztőinek becsmérlésért kaptad. Nem idézem vissza minek nevezted őket."
Ez tévedés, mert utána is feljelentettél párszor és kaptam letiltást is.
És ismét valótlant állítasz ismét, mert én a ph! szerkesztőiről semmit sem állítottam.

De segítek szívesen : [link] benne van a feljelentésedben, mert ott bezzeg idézted. Cikk írókról volt szó.
Persze az eredeti hsz-ben benne volt az is, hogy tisztelet a kivételnek, de azért te mégiscsak feljelentettél.
Az érintettektől később elnézést kértem, és mai eszemmel biztos nem ebben formában írnám le a véleményem.

Egyébként meg szomorúnak tartom, hogy ilyen jellegű kritika vagy vélemény moderálásra kerül, de el kell fogadjam hogy az új moderátori garnitúra szerint ez és más írásaim sem megtűrhetőek a PH! oldalain.
Pl azt sem írhatom le, hogy "éber feljelentők böngészik írásaim" mert annak is következménye volt és lesz is, bár szerintem tényszerű állítás.

[ Szerkesztve ]

(#4471) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4470) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha olyat látok (pl ütközik az alapelvekbe akkor megyek a modkerbe). Azt hogy te ebbe sokszor beleesel nem az én problémám. Láttam, hogy elfáradtál a konkrét moderációval [link]. Gondolom értetlenkedtél picit. Pedig a korod meglenne hozzá, hogy elsőre is megértsd miért kaptál bant. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4472) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4471) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sokkal jobban értetlenkedek azon, hogy a XXI. században is ilyen szinten megy a feljelentgetés.
Igen, a korom megvan hozzá, hogy tudjam hol lehet meghúzni a határokat, és azt is megéltem amikor az emberek félelemből jelentgették egymást, és boldog voltam mikor 89'-ben azt hittem ennek vége. A te esetedben viszont semmilyen racionális indokot vagy lélekmodósító eseményt nem tudok felhozni ami magyarázná a feljelentések iránti lelkesedésed.

De ezzel is együtt tudok élni, mert egzisztenciámat nem fenyegeti, sem a családomat, sem a barátaimat, legfeljebb egy pici kellemetlen érzés amikor meglátom az avatarodat a fórumokon.
*******************
Szerk:
Egyébként kösz a linket, mert ebből látszik a szövegkörnyezet, meg az is hogy valótlant állítottál, amikor azt írtad a PH szerkesztőit becsméreltem.

[ Szerkesztve ]

(#4473) kirjak válasza fsb1000 (#4470) üzenetére


kirjak
aktív tag

Hagyd már, az okos mindig enged! Komolyan érdekel a véleménye? Szerintem nem, ahogy engem se és sokan másokat se.

Itt félig meddig le is van írva a véleményem

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4474) Dr_Syrex válasza Gyuri27 (#4467) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szerintem abban mindenki egyetért, hogyha adott személy tisztességtelen módon szerzi meg ezeket a kódokat és ezen nyerészkedik, az bizony elítélendő dolog. :N
Sajnos nem ismerem az egész sztorit, de ha jól rémlik ez csak a iponnál fordult elő. Mondjuk azt is jó lenne tudni, hogy az ottani dolgozók lovasították meg, vagy már eleve így kapták a beszállítójuk felől.
Bárhogyis van, ez szrencsére nem egy általános jelenség, mivel túlnyomó részben a kártyát ténylegesen megvásároló személy adja el a saját kódját (ha az számára érdektelen), hogy visszahozzon némi pénzt a vételárból.
Persze akadnak olyanok is, akik a fent említett tulajoktól olcsón veszik meg a kódokat, majd különböző hirdetési felületeken keresztül, "tisztességes" haszonnal értékesítik.

Amíg a WG ingerküszöbét ez nem éri el, addig nem is fog érdemben foglalkozni vele.
Mert mi is számít ebben az esetben lopott kódnak? Ki lopta el, kitől, hogyan és milyen mennyiségben?

De szerintem hanyagoljuk a témát, mert ezen most tényleg kár vitatkozni :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#4475) fsb1000


fsb1000
nagyúr

No akkor lépjünk át amin át kell....

Most léptem csak be a WoT-ba és ez volt az első kellemes élményem:

Igazán rosszat nem akarok mondani az AT7-ről, de ez volt a 3. azonos jellegű TD, amin végig kellett menjek az FV215b felé és kissé már untam. Persze a nagy kupolát csak az nem lövi, aki nem ismeri a gyenge pontokat, de a löveg kárpótolt érte. Gyors pontos, jó a penje.

A szomorúság, hogy most jön a 4. angol kaptafa az AT_15 képében, és még a 30% leértékelés se vidít fel, mert gyak ugyanzt a tankot ugyanazzal a löveggel, de 1 osztállyal feljebb kell használjam. Valamivel kisebb kupola, de ugyanaz a cammogás... 200-al több hp, de a nagyok eddig is elintéztek 2-3 lövéssel.
Ijesztő, hogy 216.000 XP-t kell vele összehordjak a 9-es TD-hez. Ha tudom tartani a 700-as XP átlagot akkor is több mint 300 csata. Még a dolgozók ünnepén sem lesz meg, a TOP TD meg tán nyár közepére ha ebben a tempóban haladok.

[ Szerkesztve ]

(#4476) ravasz.007 válasza Gyuri27 (#4467) üzenetére


ravasz.007
újonc

A pcx-ben megvásárolható full konfigokat nem a kismanók teszik össze, hanem pl a HRP nagyker Illetve a FIX Dierect kft. Az összerakás dobozos alkatrészekből történik, és ami a dobozban van, mind szemét a terméket kivéve, illetve a garancia papírt, ugyanis OEM-ként árulják a gépet. Aki ilyen helyen dolgozik, gyakorlatilag kikukázza (természetesen a szemétbe kerülés előtt teszi el) a kódokat, és szépen kiegészíti a fizetését(ami mellesleg nem túl sok). Ez nem lopás, csak abban az esetben, ha a vevő, mint pl a pcx, Metro stb kéri, hogy a adják át a kódot nekik, mert promózni szeretnének. Szóval erről a lopás témárlól le lehet cuppanni.

(#4477) scyllarus


scyllarus
veterán

Valaki tud működő statistic packot? Az eddigi locastan-féle nem működik, be sem lép vele a játékba, ha fent van. 8.4 óta csinálja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4478) Gaz 78 válasza fsb1000 (#4475) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én most érem el az AT7-et. Az AT8-cal klassz csatáim voltak :) ..a 20-as sebességről tudomást sem veszek mert ezen az ágon végig kísért eme brutál tempó jelenléte :) ..Remélem az AT7 is jó lesz,bár eggyel nagyobb szinten kell menni ugyanazzal a frontpáncéllal és csővel :/

(#4479) virkir válasza Gyuri27 (#4467) üzenetére


virkir
veterán

Te egy oltári nagy ********** akit normálisabb helyeken minimum összevertek volna.
Miért nem húzol másfelé ahol leginkább a saját dolgoddal törődnél és nem mindenki máséba ütnéd az orrodat.
Téged pusztán az egyszerű irigység mozgat mert se eszed se tehetséged, hogy megkönnyítsd az életedet de legalább ha tudsz keresztbe teszel másoknak is.
Ha lenne itt egyszerű hányós szmájli azzal jól ki tudnám fejezni mit érzek a hozzád hasonlók láttán.
Ja uccu a modkerbe ha gondolod, ott lassan úgy is többet fordulsz elő mint bárhol a PH-n.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4480) virkir válasza scyllarus (#4477) üzenetére


virkir
veterán

Akkor ottan más a gond mert nekem is az van fent és működik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4481) fsb1000 válasza Gaz 78 (#4478) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha belegondolok azért ez a 4 angol TD mégis csak más. Az első kettőnek remek a páncélja a tierbeosztásában. Az AT7-nek jó a lövege, az AT_15-nek meg egészen kiváló a vízszintes kitérethetősége és a töltési idő is lement 4.5-re.

Azt kell mondjam a Jagtiger grindem (JagdPZE100 felé) sokkal kellemesebb volt. Azt élveztem is.
Az AT-k nem rosszak, de nem olyan ütősek, mint a német vagy ruszki TD-k.

(#4482) scyllarus válasza virkir (#4480) üzenetére


scyllarus
veterán

2x próbáltam. Fent van, a launcher kilép. Bármi más fent van, jó. Csak ez van fent, nem jó. Legalábbis, a 8.3-ban használt verzió (magyar)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4483) virkir válasza scyllarus (#4482) üzenetére


virkir
veterán

Akkor ne a magyart használd :)
Innen leszedve jónak kéne lennie, fordításra meg keress rá a rendes totyikban mert mintha ott linkelték volna vagy a magyar portálon is lehet fentvan.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4484) scyllarus válasza virkir (#4483) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, találtam egy 8.4 bétát, azzal megnézem

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4485) Gaz 78 válasza fsb1000 (#4481) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Igen igen...
Ezidáig az AT8 volt az igazi kakukktojás tier 6-ban a 203mm-es frontpáncéllal.
Az első 2 csatán túl vagyok az AT7-tel :) ..Kellemes benyomást szerzett,szépen sebezte a 8-as tankokat az AT8 lövegével ..elmondásod alapján a nagyobbik cső is klassz lesz ..
Gyorsan rámegyek a felfüggesztés tuningra,hogy féláron tudja kiegészítőket rápakolni :)
A csatában mellettem állt egy AT 15,az kétszer olyan magas volt mint az AT7 ..remélem nem válik az AT 15 hátrányára a magas felépítmény.
Az AT vonallal párhuzamosan nyomom az Orosz SU vonalat,jelenleg a SU 152 vel nyomom,teljesen ki van fejlesztve már ..Bazinagyot lő pontatlanul :) ..és hamar lelövik szemből ..na de sebaj :)

[ Szerkesztve ]

(#4486) bullseye


bullseye
addikt

Nem vagyok nagyon alázós, de ma befigyelt egy "Booyah!" Leo kis vacak ágyújával hátbaküldtem egy IS8-at, hogy elvonjam a figyelmét a T28-ról. Kigyulladt. Nem volt poroltója. 900+ sebzést adtam neki.
Ha nyertünk volna szép XP járt volna érte :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4487) Dobi 562 válasza bullseye (#4486) üzenetére


Dobi 562
addikt

59-16-al így sikerült kilőnöm a 10. Mausomat. 1300-1500 HP-ról füstölt el, 10-es tankon nem használt porraloltót. :)

(#4488) Dobi 562


Dobi 562
addikt

6:30 és 7:30 között sikerült elsőre leötszörözni mindent amivel mentem, 7:30 óta elvétve akad csak olyan játékos a csapatban aki tudja melyik a tankja eleje és hátulja. Előbb kíváncsiságból végignézegettem mindkét csapat játékosainak adatlapjait és nagyon megdöbbentem. Az én csapatomban rajtam kívül senki sem érte el az 50% győzelmi arányt, 48%-os volt pár, a többség 42-47% között leledzett... Több ezer csatás játékosok 5-6 között átlag játszott tierrel és 200-400 közötti átlag dmg-vel. El nem tudom képzelni mit szeretnek a játékban mikor ilyen sok kudarc éri őket. A másik amit nem értek, hogy miért nem tesznek érte hogy jobbak legyenek. Fórumok, visszajátszások, tank leírások, bemuató videók... Teli van velük a net, jobbnál jobbakkal, mégsem érdekli őket. Nyomják a W-t, aztán lőnek egyet mielőtt szétlövik őket, vagy kempel hátul és kerüli a csatát. Nem értem.

(#4489) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#4488) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ne szidd őket, mert nekik ez is szórakozás. :U Olvasd el, a héten pont erről beszélgettünk FSB-vel.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4490) fsb1000 válasza Patrick76496 (#4489) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valamiért csak játszanak... ennyi mazochista csak nem a WoT-ot választaná.

Egyébként vigyázni kell a kijelentésekkel, mert ezt a fórumot is olvassák párán alacsony effel és párszáz dmg-vel, de ők is normális emberek, csak még nem gyorsultak be a játékban. Lehet nem is fognak, de ettől még nem lehet elvitatni tőlük a játék örömét. Kár lenne megsérteni Őket.

A fórumokon kialakult egy konszenzus hogy mik azok a paraméterek amiket el kéne érni.
1 kill/csata
200 dmg/csata/tier
66%-os találati arány
50%-os winráta.

Szerintem is jó célok, de olyan messze állnak a 2-3K csatával rendelkező átlagjátékostól hogy inkább irreálisnak tűnnek és ha ezt súlykolnánk meg az XVM-es eff/nw6 rangsort akkor aztán tényleg elvennék a kedvüket a játéktól ami szerintem nem lenne szép dolog.
Olyan ez mint a sport... azok is élvezik akik az olimpiára nem jutnak el, de még a területi bajnokságra sem.
Profiként meg visszás lenne azon nyöszörögni, hogy vajon mit élvez az NB3 öregfiú csapata

(#4491) [HUN]Dani válasza Dobi 562 (#4488) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez még talán belefér, de amikor t7 vagy nagyobb szinten játszom és látom azt, hogy több játékosnak is 44-45% körül van a győzelmi aránya és még a 800-at sem üti meg az effje 10-20k sőt van amikor 30-40k csata után sem... hát teljesen megdöbbentő. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem lehet azt a nyamvadt 1k effet és 50% wrt elérni ennyi csata alatt..

magyarsrac

(#4492) bullseye válasza fsb1000 (#4490) üzenetére


bullseye
addikt

Ezt még én sem értem el szerintem (az 50 win asszem megvan...), pedig túl vagyok 8k csatán, és átlagos játékos vagyok szerintem, meg a WN6-7 szerint is.

De a szép piros játékosok, két-három ezer csatán túl, <500 WN6, 0,2-0,3 kill/csata meg hasonló statokkal nem értem mit élvezhetnek a játékon. Illetve ha élvezik az agyatlan játékot, amivel másokat meg idegesítenek, akkor bírják ki, ha néha kapnak a fórumon. Ahogy Mencia mondta: If you can take a d*ck, you can take a joke!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4493) fsb1000 válasza bullseye (#4492) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem elég ha ők értik miért szeretnek ezzel a játékkal játszani.
Én az első pillanattól szerettem játszani a WoT-al, tankkal manőverezni, kalkulálni hova menjek, tetszik ha lövők és betalál, és a győzelem is jól esik.
Gondolj bele, egy 40% wr-es játékos is minden 3. csatában győz, azaz pozitív visszacsatolást kap a játéktól és akár joggal érezheti hogy ez rajta is múlott.

(#4494) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Csapattárs betolt a vízbe... bele is haltam. Semmi előzménye nem volt a dolognak.
Ez a fajta genyláda biztos nem a gyenge játékosok közül kerül ki.

(#4495) fsb1000 válasza fsb1000 (#4494) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Módosítok: nem a gyenge és a játékot kedvelő játékosok közül kerül ki.
A neve Y_D_O: [link]

(#4496) scyllarus


scyllarus
veterán

Hát ilyen napom még nem volt nekem sem. T5-ben 12 csata 12 vereség. Általában 3 percnél már 2-8-ra állunk. Szénné keresem magam az akcióval, annyit sebzek, de mindig vereség a vége.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4497) fsb1000 válasza scyllarus (#4496) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tegnap én is így voltam a Stuggal. De a Pz4 mindig nyert.
Ma is nyerőszériám volt, amíg be nem toltak a vízbe és meg nem fulladtam. Azóta büntet a WG.

(#4498) scyllarus válasza fsb1000 (#4497) üzenetére


scyllarus
veterán

A 14.-et megnyertem :) Most kíváncsi leszek, fordul-e.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4499) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ennyit sem kaptam még t1-es tankkal. (topgun + 25K)

Viszont Pz4-el nem tudom elérni a 100K-t.

(#4500) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#4499) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szép kör.
Én me tegnap adtam el megint a kis loltraktort, mert nem volt már szabad garázshelyem.
Pedig szerettem velem menni, főleg mikor bejöttek a brit tankok :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.