Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Magany


Magany
tag

(#3752) Plasticbomb válasza Stigma.HC (#3749) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ha nem veszítek 29 ember ellen, akkor ma IS-7el összejött volna az Ace Tanker. pedig csak második napja használom, de valami álom. IS-8 után kész üdülés vele játszani. És az ahogy pattintani képes.... 13 295 sebzést lőttek rám az előbb.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3753) fsb1000 válasza Plasticbomb (#3752) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet valamit reszeltek az IS7-en, mert amivel találkoztam az utóbbi pár napban az mind kilőtt.
Majd kipróbálom újra.... hátha.

(#3754) Gaz 78 válasza fsb1000 (#3753) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szerintem is állítottak az IS7-en. Akár hányat lőttem minden betalált és sebzett is. Kellemes meglepetés volt,mert ez nem nagyon szokott előferdülni vele.

(#3755) Stigma.HC válasza Plasticbomb (#3752) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Már egy ideje a garázsban áll szegény mert nagyon nem szerettem vele menni de akkor előveszem én is megnézni. Az is-8-at én viszont imádom, bár eleinte elég harmatgyenge voltam vele, így közel 500 csata után már kicsit nehezebb javítani vele. Mondjuk az is-7-el még siralmasabb a teljesítményem. :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3756) Gaz 78 válasza Stigma.HC (#3755) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hiába helyezkedem ügyesen ha nem tudok eredményesen puffogtatni,nagyon gyatra vagyok vele.
..ezért is használom ritkán az IS7-est ..de az utóbbi két napban mintha kicserélték volna és ez már már tényszerű a játékban,mert köztudomás,hogy napról napra variálják a tankokat.
Szóval most megtáltosodott az IS7,érdemes vele játszani .)

(#3757) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Elég jól megy eddig. Legutóbb két 700 effesel maradtam 3v3-ba. De lehoztuk és nem csináltak nagy butaságokat, sőt elég okosan tolták. Szóval ez a nap eddig pozitív meglepetés, mivel ugye hétvége van.
A baj viszont az, hogy nem merek többet játszani, nehogy az élvezet átmenjen őrületbe. :DDD Pedig muszáj lenne mert tripla crew xp van... :U

(#3758) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát igen, mentem vele egy kört, addig amíg az artyk meg nem találtak :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3759) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Azért ez már nevetséges, protoval telibe lövöm kis T71-et amint éppen foglalja a bázisunkat. 95 pont körül volt épp éééééééééés benyögi a játék hogy PENETRÉSÖN de semmi sebzés, bukta is lett. AVE WG :R

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3760) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Antonius: Ingame kicsit akadozott a beszélgetésünk.
Ma egész nap be voltam reggelve a Wot-ba, de kb. 10 csatát menetm

Mindig volt valami dolgom, néha meg fórumoztam.
Sajnálom, de ezért tudok ritkábban menni szakaszba és századba.

Egyébként a századozással kapcsolatban van egy markáns véleményem: Olyan századot kell csinálni ahol 66% vagy felette lesz a győzelmi arány, egyébként nem éri meg.
A szakasz szinte mindig megéri, ha tudunk kommunikálni. Mikrofon nélkül is lehet, de úgy nem olyan buli.

[ Szerkesztve ]

(#3761) #21346560 válasza Stigma.HC (#3759) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem véletlen viszek a JgdPz E-100-ban HE-t.... amíg van az ellenfélnél felderítő, addig az van betöltve....
ELC oldalába köldtem már rendes lövedéket, nekem is benyögte a játék hogy penetráció, de az ELC vígan szaladt tovább.... ha bele küldök egy HE-t ( vagy esetleg 1 kicsit mellé is megy) tuti nem virgonckodik tovább...

(#3762) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Győzelem!
Csata: Malinovka 2013. március 17. 9:06:44
Jármű: M6
Szerzett tapasztalat: 2 608 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 32 297
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Míg nem lett meg a nagy ágyú hihetetlen nagy szenvedés volt, azon gondolkodtam, hogy eladom. Most meg, hogy meg lett a nagy cső 3 kör alatt tank ász. Az első nagy ágyús körben máris 1. osztály, most meg az ász.
Legutáltabb 6-os tankomból hirtelen a legjobb lett és még a legények sincsenek 100-on. Azt hiszem megérdemel ez a tank némi felszerelést, ha már úgyis akció van.:DDD
Apropó, felszerelés: Én töltés, célzás gyorsító és ventit gondoltam, bár lehet, hogy csak töltés és célzás gyorsítót fog kapni. Jó ez így, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#3763) Stigma.HC válasza #21346560 (#3761) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát igen, pár darabot most már beraktam én is mert kicsit bosszant az ilyen eset.
Közben rájöttem, hogy késő este nem szabad már játszanom, amilyen jól indult tegnap is a nap, olyan szépen vesztettem el a csatákat estére.
13 90-el összejött egy őrjárat medál, nem is figyeltem, hogy plusz kredit jár érte a hétvégén csak furcsa volt a 83.000-es bevétel.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3764) Antonius1978 válasza fsb1000 (#3760) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, gondoltam, hogy el vagy foglalva, mivel a szazadozas elott is irtam neked.
Nos, az a szazados velemennyel egyetertek, viszont a nyeresi arany feljebb tornaszasahoz a csapat fele nem kellene 45-48% nyeresi aranyu alljon.Nalunk pedig igy van.
Egyreszt tul sok, meg eleg tapasztalattal nem rendelkezo jatekos van a klanunkban, masreszt en a moka kedveert megyek szazadba.Ha valami fontos tankot huzok, akkor egyertelmu hogy szakaszban jatszom ha tehetem, de meg az sem jon mindig ossze, tekintve hogy meg van akkor rajtunk kivul 12 ember a csapatban, aki nem biztos hogy nagyvonalakban sejti hogy az adott tankjaval merre kellene menjen, vagy csinaljon.

Szakasz : sajnos nekem nem megy a beszed - sztem valami windows hiba, vagy fingom nincs - de hallani hallok mindenkit.Nekem igy csak az iras marad, ami - hiaba irok nagyon gyorsan - lassubb mint az irkalas, meg nehezkesebb is.

Amugy aztan ma meg rad irok ha bent leszel, magas tierben meg probalkozhatunk, mert az elso 3 csatankat zsinorban megnyertuk (lehet szerencses veletlen, vagy az ellenfel volt szopoagon) :DD

[ Szerkesztve ]

(#3765) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Feltűnt már valakinek, hogy a help gombot boldog-boldogtalan piszkosul tudja nyomni ha kell ha nem? Nem számít, hogy mellette van még 5 ember és csak egy ellenfél van szembe velük akkor is püföli. Vagy éppen a pálya másik végében dekkol messze az ellenséges vonalaktól de feltűnik egy scout és akkor jön a Help! felirat másodpercenként. Néha már egészen zavaró.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3766) fsb1000 válasza Stigma.HC (#3765) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindenféle gombokat szoktak nyomogatni.
Ha olyanom van mindre F5 "Értettem"-et nyomok. Persze ez is hülyeség, de legalább nem bosszankodok.

Az is tetszik mikor 800 effes induláskor szétpingeli a csetet, hogy hová kéne menjünk.
Nehéz ilyenkor megállni néhány vicces szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#3767) #21346560 válasza fsb1000 (#3766) üzenetére


#21346560
törölt tag

+1

(#3768) Arpee78


Arpee78
senior tag

Előjött a T71 kisördög a pokol mélyéről.

Prémiumos, 4200dmg, 1547 alap xp

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2013. március 17. 18:37:41
Vehicle: T71
Experience received: 4 640 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 79 380
Battle Achievements: Invader, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

A poén, hogy invader plecsnit kaptam, pedig kilőttek. Replay

(#3769) emre


emre
veterán

Egy hét után újra toltam kicsit.
Mára ez volt az utolsó, lehet megint jó pár napra....

Egyébként nekem annyira nem volt szar hétvége.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3770) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Lehet higy volt már, d talán érdemes megnézni:
[Greatest Tank Battles - Tank Ace: Ludwig Bauer]

(#3771) Magany


Magany
tag

Igy is lehet.....

[ Szerkesztve ]

(#3772) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#3770) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Tényleg érdemes volt. Az, hogy túlélte a háborút, igazi csoda. És a végén még a saját bajtársai is kilövik a tankját :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3773) Bingisz válasza Antonius1978 (#3764) üzenetére


Bingisz
addikt

Állísd be a játékban a beállításokban, hogy melyik bemeneten van a mikrofon, mert defaulton nem szokott működni, legalábbis nekem azon nem működött.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3774) Plasticbomb válasza Bingisz (#3773) üzenetére


Plasticbomb
addikt

És mi a bökkenő arra, hogy hallani sem hallok benne semmit?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3775) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

A micro maus tegnap előtt esti előadása:

58 találotat kaptam, de végül megúsztam élve, bár alig maradt néhány hp-m :)
Szegény M2 light beállt mögém és köpködte a skulót a gépágyújából, de alig tudott sebezni. Közben persze szemból is kaptam rendesen. Mivel a motor és a lánc is ki volt esve, csak a tornyot tudtam hátrafordítani és 2 lövéssel elintéztem. Ekkor már csak egy hosszú aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa szöveget nyomott be a közös chatre, biztos begőzölt az agya :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3776) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Szerintetek elég a versenyre?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3777) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#3776) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem hiszem. Ezért csak 2. osztályú sofőr jelvényt kaptál, legalább tank ászos kört kéne menned.

(#3778) Dr_Syrex válasza Steelheart2 (#3776) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Erre a versenyre?

A 0.8.4-es verzió új járművei - Verseny

Az új 0.8.4-es release-t azzal ünnepeljük meg, hogy versenyt hirdetünk az újonnan érkező 10 brit TD-vel és 3 német könnyű tankkal kapcsolatban.

A verseny célja

A cél egyszerű: szerezz minél több tapasztalati pontot egy adott csatában az újonnan érkezett 13 jármű bármelyikével. Tankonként díjazzuk az első 200 legmagasabb XP-t elérő játékost, így összesen 13x200, azaz 2.600 győztest hirdetünk ki!
Részletek

A verseny a mai naptól egészen április 8-ig tart.
Az eredménybe nem számítanak bele a különféle szorzók, bónuszok (prémium fiók, napi duplázó, stb.)
Csak a Normál/Random csatákban elért eredmények számítanak
Nem kell beküldenetek semmit (visszajátszás, screenshot, stb.), az eredményeket adatbázisból fogjuk kinyerni.

Nyeremények

A TOP200 játékos minden tanknál az alábbi nyereményekben részesül:

Tier 1-4-es tankok: 1.000
Tier 5-8-as tankok: 2.500
Tier 9-10-es tankok: 5.000

Ezen felül minden járműnél külön díjazzuk a legjobb 3 eredményt elérő játékost is:

1. hely: Type 59 + garázshely (ha van már ilyen tankod, 7.500 aranyat kapsz helyette)
2. hely: Type 62 + garázshely (ha van már ilyen tankod, 4.800 aranyat kapsz helyette)
3. hely: 1 hónapos prémium fiók

A versenyben résztvevő tankok:

Angol oldalról:
Universal Carrier QF 2 pounder (tier II)
Valentine AT (tier III )
Alecto (tier IV)
АТ 2 (tier V)
АТ 8 (tier VI)
Gun Carrier Churchill (tier VI)
АТ 7 (tier VII)
АТ 15 (tier VIII)
А39 Tortoise (tier IX)
FV215b 183 (tier X)

Német oldalról
Pz. I (tier II)
Pz. I Ausf.С (tier III )
Pz. II Ausf.G (tier III )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3779) Steelheart2 válasza Dr_Syrex (#3778) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igen erre a versenyre gondoltam.
(#3777) Dobi 562 Hát örülök,hogy ez is összejött.:D

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3780) Dr_Syrex válasza Steelheart2 (#3779) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Jó kört mentél, és így is csak 2. osztélyt kaptál. Az tank ászhoz szerintem már jó adag szerencse is kell, mert elég nehéz megszerezni.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3781) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Tegnap reggel érdekes leosztást csinált az MM:

De egész jól lett a vége. A VK 3002DB szerencsére tudta a dolgát :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3782) Bingisz válasza Dr_Syrex (#3781) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze én KV-5-el csak olyan csatát kapok ami full tier8-9.....
Pedig egy ilyen csatában hogy ellennék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3783) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Már alacsony tierben is kezdődik az őrület! ..4 arty oldalanként :/

(#3784) Steelheart2 válasza Dr_Syrex (#3780) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszönöm szépen. Utánna is sikerült egy 1300 Tp+s kört mennem,de ott sem lett meg az ász.Jo ez a Td.Tetszik.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3785) Dr_Syrex válasza Bingisz (#3782) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Azért egy lomha TD-vel nem egy leányálom kis scout tankokat kergetni. Az ellenfél csapetában pedig épp egy KV-5 volr a top tank, amit sikerült közelharcban elintéznem :)

Egyébként ritka az ehhez hasonló leosztás. Az MM engem is 7-8-9-esekkel rak össze.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3786) [HUN]Dani válasza Dr_Syrex (#3785) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem, hogy örülnétek annak, hogy nagyobb tierbe rak a mm. Sok hp = sok kiosztható sebzés. :DDD Főleg ezzel a TD-vel. Igaz nem próbáltam még teszten sem és a garázsomban sem pihen egy ilyen szörnyeteg, de papíron elég keménynek néz ki. Rohadt gyors ágyú, relatív jó sebzés, elég pontos és nem mindennapi front hull. Ha prém tankot veszek egyszer akkor tuti, hogy a Löwe és e között a td között gondolkodnék.

magyarsrac

(#3787) Antonius1978 válasza Bingisz (#3773) üzenetére


Antonius1978
addikt

Utannanezek, koszi az otletet.

(#3788) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Meg lett a tank ász, félig stock tankkal (fejlesztett torony és legjobb ágyú még nincs rajta):

Visszajátszás.

(#3789) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#3788) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Gratula! Jo kis meccs volt.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3790) Dr_Syrex válasza [HUN]Dani (#3786) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem mondtam én, hogy nem örülök a nagyobb tiernek, de azt kell lőni amit kioszt az MM :). A sok sebzés jól hozza a kreditet, még vesztes csata esetén is. Én nem bántam meg, hogy anno ezt vettem meg, de egyszer jó lenne egy Löwét is beszerezni, meg a többi prém tank is csábító (de mivel nincs kolbászból a kerítés, ezért egyhamar nem lesz nagybevásárlás :) )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3791) Bingisz válasza [HUN]Dani (#3786) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja, csak én KV5-el tolom. Azzal meg annyira nem buli a tier9....
Még a keményebb tier 8 tankokkal is vannak problémáim, nemhogy tier kilencekkel.... :U
Bezzeg régen, amikor pz4-eket riogathattam vele..... :O :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3792) Dr_Syrex válasza Bingisz (#3791) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A Tier9 a JT 8.8-al sem sétagalopp és a T8-as tankoknál is jobban kell figyelni a weak spotokat, mert az átütése nem túl nagy.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3793) Plasticbomb válasza Dr_Syrex (#3792) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én ezért örülök, hogy a Type 59 mellé egy T34et vettem. Annak az átütésével nincs ilyen gond.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3794) Cucuska2 válasza Dr_Syrex (#3792) üzenetére


Cucuska2
őstag

Majd sajnállak miközben a SuperPershingemmel nyomom.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3795) Dr_Syrex válasza Plasticbomb (#3793) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az átütésével nincs, de a cálzási ideje és a pontossága nem egy leányálom. Viszont kis és közepes távolságon, pl városban remekül teljesít (már ha értelmes játékos kezeli :) )

@Cucuska2
Nem sajnáltatom én magam :)
Egyébként mire gondoltál a SP-el kapcsolatban?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3796) Imilenni


Imilenni
addikt


A tegnapi nap igen jól sikerült :))

Press "F" to pay respects.

(#3797) Cucuska2 válasza Dr_Syrex (#3795) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hogy a 203-mas pennel nézed a weakspotot, én meg 170-es pennel nagyítóval kell keresnem. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3798) Dr_Syrex válasza Cucuska2 (#3797) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

És hogy tapasztalod, mindenki tudja, hol lőjön téged az SP-vel, vagy sokan meghátrálnak inkább?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3799) Cucuska2 válasza Dr_Syrex (#3798) üzenetére


Cucuska2
őstag

Senki nem hátrál meg, de folyton ellövik a weakspotot.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3800) Plasticbomb válasza Dr_Syrex (#3795) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szó mi szó, nem a leggyorsabb, de nekem ez nem is olyan nagy hiba vele. Megszoktam, kitapasztaltam, élvezem a T34et. Én van, hogy 500 méter körül lövök vele, az esetek többségében még azt is eltalálom, kivéve, amikor épp olyan kedve van, hogy minden lövedék leesik a célpont előtt. Full beszűkülve. Ilyenkor olyan kapáslövéseket szokott csinálni, gyak minden célzás nélkül, hogy öröm nézni, és majd leszakad az állam, hogy mit művel.

Más:

Az elmúlt 3-4 napban 30 és 40 %ék között van a globális nyerési rátám. Valami katasztrófa. Egyrészt hülye is vagyok, mert pl Typeal rohanok előre, hogy kavarom a sz@rt, nem vagyok képes kempelni, másrészt, ha a stock T25/2vel oda teszem magam, csinálok 4 killt, akkor is vesztem a kört, mert egyedül vagyok már a végére...:( Pedig olyan szép volt, az elmúlt hetekben 51%ék lett a győzelmi arányom már.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.