Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) fsb1000 válasza jimmy74 (#3300) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindkettő jó, de én a VK-t választanám
***************************

A Pörsing nem a kedvencem, de sikerült egy jó duplázót menni.
Malinovkán támadtunk, szeretek ott spottolni. Most 4200 saját sebzés és 1200 spottolt jött össze.
A végjátékban majdnem szétlőttek, mert az artyjaink bénák voltak, és 2 fedezék nélküli TD-t nem tudtak kilőni a hegy tetején, amiket folyamatosan spottoltam. (az egyik ellenséges artyt is nekem kellett kilőni 350 HP-mba került)

(#3302) Magany


Magany
tag

Sziasztok,valaki eltudna magyarazni hogy tudom atrakni a szinkront magyarra?Mit hol talalok meg, mert a szinkron mar megvan de nem tudom berakni a jatekba.Valaki?Koszi elore is!!!

(#3303) fsb1000 válasza Magany (#3302) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A res mappából az egész audio mappát másold be a res_mods/0.8.3-ba, majd utána oda másold a magyar szinkront is.

Aztán hívj meg szakaszba.... ha van kedved szakaszozni
fsb1000 vagyok a játékban is.

(#3304) Tomi0703


Tomi0703
őstag

ilyen napom sem volt meg. igaz, hogy csak 5 csatat mentem de jo erzes ez a 100%. az viszont durva, hogy mekkora kulonbseg van az eff es a wn6 kozott. ennyire sokat szamit effbe a cap/def?

(#3305) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Hogy tudok bemásolni ide képet a játékból?Pl az összefolglalót.

WoT:jimmbo

(#3306) #21346560 válasza jimmy74 (#3305) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nymosz egy PrintScreen-t a játékban, ami a játék mappában lesz a screenshots mappában.
Itt meg van a Kép gomb... a többi talán már megy ;)

(#3307) mno


mno
tag

üdv

Aranyat vennék egy keveset, de elakadtam. Paypal accountom van, rajta pénz is, de wot-ben arany vásárlás útvonalat végigkövetve mikor alábbiakat kéri, elakadok:
Credit card number
CSC

Nekem kártyám nincs, gondoltam valami virtuális kártyaszám lenne, de azt sem találok sehol paypal accountomban, google sem nagyon segített ki, mi a teendő?

üdv

Joe

(#3308) Arpee78


Arpee78
senior tag

Epic vereség IS-8-al. 7400dmg A végére elfogyott a lőszerem, csak HE maradt. Ezen bukott el a dolog, egy Panther lőtt ki amit normális lőszerrel egylövésezhettem volna. Link

(#3309) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Hm. Frankó, milyen emberek vannak. IS-3al hátul kell kempelni, hegyre felmászva, hogy még véletlen se tudják lőni... Pingelek, mint a hülye, hoyg ébresztő ember, rád itt van szükség. Le sem szarja. Rálőttem egyet type59el. Egyből megindult. Mikor nagy nehezen ki tudtak engem lőni, ott el is bukták a többiek a csatát. Egy 900hps Fullos E-75 nem mer rámenni egy 300 hps 8as brit heavyre, meg egy 250 hp lorrainre. Mindkettőt ennyire lőttem le. 2*is-3 meg egy ferdi és egy jagdtig 8.8 nem bír el egy E-50 Az előző lorraine és M46 patton és egy 9es angol heavyvel. Megjegyzem azon az oldalon is én sebezgettem le 200 hpra az m46ot a lorraint átzavartam a másik oldalra, az e-50et sakkban tartottam a 9es brit is egyfolytában bújt, nehogy belelőjek. eközben a harmadik támadó vonalon a mi löwénk lorraineunk meg még egy 8as med nem bír meg mozdulni sem, mert annyira félnek az ellentől, hogy nehogy meglássák őket...
A vége:

Defeat! Map: Mines 2013. március 2. 10:04:19
Vehicle:: Type 59
Exp: 635 (Fine: 24) + Credits: 63 649 (Fine: 6 150) Nekem 3500 damage a következő 1500...
Replay

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3310) Gaz 78 válasza mno (#3307) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia!
A CSC kód ( számla azonosító szám ) a bankkártyára szokták nyomtatni, ami 3 számjegyből áll! Ezt a számot a kártya hátoldalán található a mágnescsík feletti részen. De ha nincs kártyád akkor passz :/ ..keres virtuális azonosító számot lehetőleg 3 jegyüt :/ ..bár ez csak tipp
Esetleg nézz rá a PayPal szerződésedre. Valami alapján a számládat beazonosítja a rendszer vásárláskor!

[ Szerkesztve ]

(#3311) bullseye válasza mno (#3307) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem rossz gombra nyomtál. Ha PP-re be vagy regisztrálva, ott csak a belépési adataidat kell megadni. Bármi más kérnek, vagy rossz felé fordultál, vagy adathalász oldalon vagy!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3312) Magany válasza fsb1000 (#3303) üzenetére


Magany
tag

Hol talalom a res mappakat, en mar keresgeltem de nem talalom holvannak ezek.Szakaszolni meg csak akkor hivhatnalak meg ha premiumos lennek nemde?En meg a genius500 vagyok a jatekba.

(#3314) bullseye válasza Magany (#3312) üzenetére


bullseye
addikt

A játék főkönyvtárában (ált. c:\\Program Files (x86)|World_of_Tanks

@FSB
??? megint volt valami?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3315) fsb1000 válasza Magany (#3312) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1. A játék főmappájából nyílik a "res" mappa
2. Nem kell prém acc a szakaszhoz, csak a 3-as szakaszhoz
3. Hagyjuk a fenébe... vagy fiatal vagy, vagy nálam is öregebb, vagy nagyon nem megy neked ez WoT dolog. (és nem csak a konkrét játékra gondolok)

Sorry

(#3316) fsb1000 válasza mno (#3307) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kattints a felső linkre, ha már van PayPal számlád, ha nincs akkor ne is próbálkozz vele, mert hosszabb folyamat.

(#3317) mno válasza fsb1000 (#3316) üzenetére


mno
tag

Igen, és utána kér kártyaszámot, csc kódot:

[ Szerkesztve ]

Joe

(#3318) bullseye válasza mno (#3317) üzenetére


bullseye
addikt

Hacsak nem járt le a hitelkártyád, itt valami nem stimmel. Menj fel szépen külön a PP oldalára, ellenőrizd a címet, (https, webcím, stb.), és old meg előbb, aztán próbálj újra fizetni.

jut eszembe, a WOT mintha nem a sima oldalra vinne, hanem az új accot dobja fel alap lehetőségnek, nem lehet, hogy ez a baj?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3319) fsb1000 válasza mno (#3317) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pedig ennek kell jönnie

Kivéve ha belépés után kiderül, hogy a kártyád lejárt vagy nincs hozzárendelve a számlához. Akinek nincs kártya linkelve a PayPal acc-jához az csak korlátozottan vásárolhat, lehet ezért kapod ezt az üzit.

Javaslatom: Telefonon vegyél goldot. Ugyanannyiba kerül.

***
Szerk: Kipróbáltam egy másik acc-al. Az van amit írsz, de fentre ki is írja hogy mi a gond:

[ Szerkesztve ]

(#3320) mno válasza fsb1000 (#3319) üzenetére


mno
tag

Igen, köszi segítséget. Már rájöttem hogy ezek szerint hiába van paypalom, meg pénz is rajta, kellene hogy legyen kártya is hozzá, mert anélkül nem fog sikerülni... üdv

Joe

(#3321) fsb1000 válasza Tomi0703 (#3304) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha ezen az oldalon [link] is megnézed a WN6/EFF értékeid, akkor láthatod, hogy melyik stat adat mennyit nyom a latba.

Igen, a WN6 jobban preferálja a sebzést és killeket mint az EFF. Ennek fő oka, hogy a foglalást kihagyták (szerintem nem helyesen, elég lett volna kisebb faktorral figyelembe venni.)

(#3322) bullseye


bullseye
addikt

Campinovka, felderítés:

1 sebző lövés (170HP, kill), 6000+ sebzés a felderítésemmel.

Victory! Map: Malinovka 2013. március 2. 14:13:27
Vehicle: M46 Patton
Exp: 2 582 (x2) + Credits: 46 023 (prémium)
Achievements: : Patrol Duty

Nem azért írom, mert akkora büszkeség (csak beálltam jó helyre, és vártam). De amikor valaki panaszkodik, hogy alacsony lighttal mit csináljon magasabb csoportban - hát ezt. 6th sense azért jól jött, és az nem feltétlenül van alacsonyabb tierben :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3323) fsb1000 válasza bullseye (#3322) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezen a mappon lehet a legjobban spottolni, mert a frontvonalak adottak és van 2-3 tuti spotter hely.

(#3324) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Van egy sztorim egy jellemóriásról. Egyszer (és soha többet) mentünk szakaszba.
A kezdőkörben nagy tumultus alakult ki induláskor és egy tank nekiment véletlenül emberünknek. Előszőr anyázásba kezdett, majd kilőtte a szerencsétlent.

Az ilyen agyatlan, "majd én megmutatom neked" figurákkal van tele a Wot, én miattuk vagyok leginkább elszomorodva, nem a bénázó NOOB-ok miatt.
Az ilyenekből lesznek a notórius feljelentők is. Mert mindenhol meg akarják szabni ki mit tehet, írhat, gondolhat.

****
Ja igen, ez egy OFF topik, vajon itt mi számit OFF-nak?
Valaki foglalja már össze, mert a szorgos feljelentéseknek köszönhetően tűnnek el a hsz-eim. [link]

(#3325) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#3324) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A 2 hozzászólás szerint egy kis nézeteltérés még nem a világ vége. De ha átlépte valaki azta bizonyos határt, ami már tényleg sok lenne, OFF, nem OFF, fel fegják függeszteni meghatározott időre.

"Ami OFF:
Értéktelen az ON topik olvasók többségének és nem kapcsolódik szorosan a játékhoz. Na az jöhet ide.

Példák:
- Találkoztam egy béna játékossal: link
- Ilyen baró csatám volt, de a részletek titkosak, nem adok replayt: link
- Ma hülyék játszanak: link
- Személyes gond, probléma másik fórumozóval: link
- Poénkodás humor nélkül: link
- Elkerül a szerencse, vagy szándékosan kib**sz velem a WG és a többi játékos(szar MM, 0 dmg, sokkill+vereség): link
-Toborzás klánba vagy platoon társ keresés, az utóbbi talán nem.
- ..."

A hozzászólásod első részével egyet értek. Én sem szeretem az ilyen játékosokat. A legutóbbi klános megbeszélésen külön kérték a tagokat, hogy ne üljenek fel a provokálóknak és kerüljék a trágárságot.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3326) bullseye válasza Dr_Syrex (#3325) üzenetére


bullseye
addikt

Ez alapján az eredeti topik nagyrésze törlendő, és a főbb hozzászólók is fórumrombolásért :)
Itt inkább a személyeskedésről volt szó. Pláne ha éppen nem volt friss alapja, csak a régi sebek...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3331) szalai56 válasza fsb1000 (#3330) üzenetére


szalai56
senior tag

Engem érdekelne az az akció, bár egyre kevesebbet játszom.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#3332) #21346560 válasza szalai56 (#3331) üzenetére


#21346560
törölt tag

Minden normális embert érdekelnek az akciók.....

(#3333) fsb1000 válasza szalai56 (#3331) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem én vagyok a forrása a köv. akciónak, ahogy a többinek se.
Majd szólok ha szólnak hogy indul, aztán mindenki megkeresi magának a forrást meg a bajt.

Az mi amit egy OFF topikban OFF-ba teszünk?
Kívánom mindnek hogy a való életben is csak ON-ról tudjon dumcsizni. Otthon meg stokizzon. (ez nem szitokszó, nem feljelenteni!, legfeljebb nem mindenki ismeri)
***

Más:
Néha veszélyes elmenni magyar századokba (WoT-ozni), mert aztán állandóan hívogatnak. Most is elmentem volna matildázni, de 5 perc után mondják szünet van. Addig kb. 1 kört mehettek. Kiléptem. Félóra múlva megint hívnak. Újabb 5 perc szenvedés után kiléptem. Ehh... nemértemezt..

Igazán jó pörgős századot csak klánnal lehet szervezni.
Most hogy remek akció van a legénységre, szinte vétek elmenni az időrabló századokba.

[ Szerkesztve ]

(#3334) Gyuri27 válasza fsb1000 (#3330) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vannak akik 100.000ft elköltése nélkül is tudnak játszani. Nevet nem mondok. Elég ha annyit írok miatta nem írsz az on-ba. Össze lehet hasonlítani kettőtök teljesítményét.
Amúgy az eff érték kb semmít nem jelent. Az ember sok tankon átrobog. Sokkal stock állapotban nem tud mit kezdeni vagy gyengébb teljesítményt nyújt. Persze neked ez ismeretlen fogalom. Hiszen free xp-t váltottál nem is keveset.

Amúgy leírhatod minden hsz-ben, hogy ez off topik. Attól sem a ph szerkesztőit és cikk íróit ne sértegesd. Ahogyan engem sem. Ha pedig nem birod az itteni klímát vagy a ph-n dolgozókat. Kereshetsz másik fórumot is. Azt gondolom az jelezhet valamit a számodra, hogy jó párszor bannoltak. Azaz rossz úton jársz. ;)

KaLeun: te már csak tudod milyen az én fajtám. :W Egyébként a modker mindenkinek nyitva áll. Bárki beírhatja azt ami a ph alapelveibe ütközik.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3335) Magany válasza fsb1000 (#3315) üzenetére


Magany
tag

Latom hamar fel adtad a dolgot velem kapcsolatban, nem titok a korom 38 vagyok.az sem titok hogy csak durvan egy eve van szamitogepem es nemnagyon ertek hozza.Az sem titok hogy az angolom 0 la.De erdekel a szamitogep!Az sem titok eddig nem jatszottam egyaltalan a gepen, miota behuztam ezt a jatekot ha tehetem ejszakakat jatszom vele mert olyankor van idom es ERDEKEL ez a jatek.Nem tagadom sokmindent nemtudok errol a jatekrol sot lehet gyengen is jatszom, nem vagyok olyan profi mint te vagy masok.De szerintem azert talaltak ki ezt az oldalt hogy segitsunk egymasnak es megosztjuk a tapasztalatainkat.Es akkor te jossz hogy hagyjuk a fenebe....No de most mar mindent tudsz....A szakaszrol annyit,szivesen jatszanak csapatban, ha esetleg nem hasznalok nem is artok!En most is megyek ha valaki segitseget ker !Vagy megyek es szetlovetem magam ha azzal segitek a csapatnak felderiteni az ellenseget.....kb. ennyi, most eldontheted_donthetitek hogy segit e valaki.Koszonom......

(#3336) fsb1000 válasza Magany (#3335) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem a profiságról van szó. Inkább arról, hogy én nem tudok veled szót érteni, a kérdéseid sem értem mindig, te meg az esetleges válaszaim. Írtad hogy határon túli vagy, de nem nyelvi nehézségeink vannak, bár kezdetben olvasni is nehéz volt a amit írtál.
Végíg követtem a hsz-eid a problémáid. Vannak visszatérő problémáid....

Ne haragudj, de én azzal nem tudok mit kezdeni, aki a játék mappáját nem találja meg és moddolni akar. Jobb egér katt az ikonjára és ott van az elérési út. Aztán szépen elnavigálsz oda.

Azzal sem tudok mit kezdeni ha valakit szakaszba hívok, hátha ketten együtt jobban megy vagy ellesünk egymástól pár használható dolgot és a válasz az hogy csak prém accal lehet szakszolni.
Ha lett volna kedved hozzá, akkor vagy kérdezel, vagy azt írod hívjalak én.

Sosem a kezdőkkel volt gondom, veled sincs semmi bajom, sokkal inkább azokkal az arrogáns játékosokkal akik épphogy elérik az 1000 effet, nagyszájúskodnak azt hiszik magukról nagymenők a WoT-ban és erre a fórumra is nyilvánvaló hazugságokat írnak.
A fórumok sajátossága, hogy minden visszaolvasható,.

***

Ja igen... ha van kérdésed szívesen válaszolok.
Akár mehetünk szakaszba is, bár én kicsit szkeptikus vagyok... nekem nagyon hosszú volt a tanulási időszakom és még messze nem járok a végén, és úgy gondolom a tied sem lesz rövidebb, bár jóval fiatalabb vagy mint én.
Én is idealista vagyok és sokáig azt hittem van ebben a játékban csapatmunka.
Először ezt kell feldolgozd: NINCS.

Ha meghívsz szakaszba megyek pár körre szívesen, ha nem nem. Magamtól én már nem nagyon hívok senkit.

[ Szerkesztve ]

(#3337) bullseye válasza Magany (#3335) üzenetére


bullseye
addikt

Na megyek banpihire azt hiszem, de csak meg kell kérdeznem. WoT kérdésekben járatlan vagy, nem baj, arra van ez a topik (vagy a másik, nem igazán tudom követni én sem). Számítógépes kérdésekben járatlan vagy, nem gond, mi is úgy kezdtük - bár néha érdemesebb a google-t kérdezni, gyorsabb, és megértőbb. De helyesírásban és nyelvhelyességben is járatlan vagy, mert csak most kezdted, és nekünk kéne segíteni?

Legyen. Egy elütés nem számít (még ikes igénél sem igazán). Mondatkezdő nagybetű elhagyható, mindenki igényei, és ideje/figyelme szerint használja. De az írásjel utáni szóköz (néhány nagyon ritka kivételtől eltekintve) kötelező. Nem csak azért, mert alsó tagozatos tananyag, hanem mert szétválasztja és követhetőbbé, értelmezhetőbbé teszi az írást. PC-ről, tabletről, miniképernyős mobilról, akármiről írva is oda kell rá figyelni.

És hogy némi ON is legyen az offtopikban: WOTban ha az ember nem is használ, attól még nagyon is árthat.

Hogy még ONabb legyek, azt hiszem a fő topik kezdő hozzászólásában éppen nincsenek benne az alaplinkek az oktatóanyagokhoz. Az nem ártana oda, vagy ide, vagy mindkét topikba. MODERA lécci-lécci!!!! (És tilos ennyi felkiáltójelet használni!)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3338) Magany válasza fsb1000 (#3336) üzenetére


Magany
tag

En el ismerem vannak problemaim a szamitogepezessel es az nem tartozik ide,vagyis valahol igen mert nemetem mit irst te vagy mas.Aszamitogepes nyelv, de azt sem tehetem hogy mindig rohanok a haveromhoz hogy ugyanmar csinald ezt meg nekem.Mindenkinek vannak problemai rajtam kivul is.Ezt is igyekezni fogok megoldani!Az meg hogy nem ajanlotam fel hogy hivjal meg te, oka annyi nem tudom hogyan mennek a jatekban a dogok.Talalo a jelzo, lelkes ujonc....es en biztos nem fogok itt dicsekedni az erdmenyeimel es a nagy arc sem en leszek.En mindig a tudasomhos-erdmenyemhez kepest fogok ide irni dolgokat.Es azzal maximalisan egyetertek hogy nincsen csapat munka, sokszor mindenki megyen amerre lat, sokszor hiaba kerek segitseget,sokszor hiaha hivok valakit jojon utannam meg sem mozdul all ot mint egy faszent!

(#3339) fsb1000 válasza Magany (#3338) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pedig a legjobb eredményeid nyugodtan ideírhatod.
Kinek mutatnád meg, ha nem azoknak akinek azonos a hobbija. Én spec minden ilyen beírást jelentést megnézek és valamilyen szinten elraktározok.

És nyugodtan vegyél goldot (játékbeli pénzt), ha tellik rá, mert sokkal könnyebb lesz a játék. Senki nem lesz jobb játékos ha prém accot vásárol, vagy átváltja az XP-t (ez épp nem gazdaságos cselekedett), de sokkal hamarabb eléri azt a tankot amire vágyik vagy épp jól tud vele játszani.
Nekem az E100 volt az a tank amiért kezdő koromban hajtottam, ma már több mint 2000 csatám van vele és úgy gondolom minden perc és minden forint megérte amit rááldoztam.

Egyébként szegénységi bizonyítványnak tartom, ha valaki úgy gondolja szégyelni való egy Online játékra költeni, vagy valakit ezért kipellengérez. Én személy szerint fele annyit sem költök rá havonta mint a gyerekeim zsebpénze.
Más hobbijaimra sokkal több pénz megy el, de élmény-időben a WoT vezet toronymagasan.

Te se figyelj oda ha ilyenért kritizálnának, az olcsójánosok ocsmánykodásai ne üssék meg egy normális ember küszöbszintjét... válaszra sem érdemesek az ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#3340) Magany válasza bullseye (#3337) üzenetére


Magany
tag

Szoval meg mindig nem vagy elegedett a helyesirsomal ugylatom.....Amugy ezt a vesszos dolgot most olvasom toled eloszor, barhova irok nem bant senkit.Irtam mar, mobildol irtam millio smst es nem volt gond a helyesirasomal....nyugodtan kritizalj vagy ird azt hogy ne is irjak ide......Vagy ird azt ha ilyen antitalent vagyok ne is jatszak mert nem erdemes. Koszonom tanarur :R es most nem sertodtem meg csak ez is egy velemeny.....

(#3341) Magany válasza fsb1000 (#3339) üzenetére


Magany
tag

A vegen ugy is az lesz hogy premiumot kell vennem.Egyenlore ingyen jatszom es meg sem tudnam oldani a vasarlast met nincsen bankkartyam es azt tanacsoltak mobilrol ne fizesek mert az a leg gazdasagtalanabb.Allitolag a pay pal a legjobb fizetesi eszkoz ahoz meg bankkartya kell azthiszem..

[ Szerkesztve ]

(#3342) fsb1000 válasza Magany (#3340) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt kell mondjam engem is "bánt".
És nem csak azért mert fiatal hebrencsek mobiltelón szocializálódott írásképét juttatja eszembe a szóközök hiánya, hanem mert a tagolatlan szöveg értelmezése nagyon nehéz.
Fárasztó.... inkább tovább lép az ember.
---

(#3341) Magany Aki azt tanácsolta neked, hogy mobilról ne vásárolj goldot az nem volt tisztában a vásárlási lehetőségekkel. Nem SMS-el kell vásárolni, hanem a DAOPAY szolgáltatással.

Sokan a munkahelyi telefonjukkal szereznek ingyen aranyat. 90-es számot kell hívni... nem minden cégnél korlátozzák. De saját telóról se kerül többe a gold mintha bankkártyával vásárolnál.

Egyszer már levezettem hogy a prémaccosok nem 50%-al több kreditet kapnak, hanem nettó 2-3 szorosát, mint a normál accosok.

[ Szerkesztve ]

(#3343) Magany válasza fsb1000 (#3342) üzenetére


Magany
tag

Hmm, akkor mostantol ne irjak ide? Itt Szlovakiaban nemtunom mukodik e az a szogaltatas,pedig bobiltelefonon keresztul megtudnam oldani.Roszab helyre is el megyen az a penz

[ Szerkesztve ]

(#3344) fsb1000 válasza Magany (#3343) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem tartozom azok közé akik úgy gondolják megszabhatják másoknak mit és hova írhatnak.
Senkit nem is fenyegetek moderátori haverjaim lesújtó haragjával.

Csak a figyelmed hívtam fel arra, hogy valószínűleg jópáran - magamat beleértve - átsiklanak olyan hozzászólásokon amit nehéz értelmezni. Elvileg fórumokon nem illik a másik helyesírását kritizálni, de van egy olvashatósági szint ami felett könnyebb az élet.

Szóval azt gondolom nyugodtan írj ide és más fórumokra is, nyugodtan kérdezz vagy közölj bármit, talán kicsit jobban ügyelve a szóközökre és a szöveg tagolására. Úgymond ezzel is megtiszteled azokat akiket partnerednek választasz egy netes kommunikációban.

***

Szerk:
Nem, rossz helyre nem megy el a pénz, ha DAOPAY-el vásárolsz. Ha fel tudod hívni a 90-es nemzetközi számot, akkor a te accodra fog megérkezni a vásárolt gold.
Lehet van országfüggés is a használat tekintetében, de szlovákia sok mindenben előttünk jár, ezért ott is működnie kell a szolgáltatásnak.

[ Szerkesztve ]

(#3345) fsb1000 válasza Magany (#3343) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A DAOPAY-t az egyéb fizetési módok között találod
Ez a legegyszerűbb és leggyorsabb fizetési mód, ha valaki nem rendelkezik használható bankkártyával vagy PayPal számlával.

(#3346) Magany válasza fsb1000 (#3344) üzenetére


Magany
tag

Mar bocs hogy megkerdezem de hogy is mukodik ez a DAOPAY?Meik az a szam amit hivni kell es hogy bonyolitodik le a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#3347) fsb1000 válasza Magany (#3346) üzenetére


fsb1000
nagyúr

0. Bejelentkezel worldoftanks.eu olalra, ott jobb felül "Get Gold"
1. Rákattintaszt a "more payment option"-ra majd "Continue"
2. Kiválasztod a DAOPAY fizetési módot
3. Kapsz egy kódot és telefonszámot
4. A telefonszámot felhívod és bepötyögöd a kódot.
5. Kivárod amíg leszedik a pénzt (percenként párszáz forint), tehát 5-10 percig is eltart

Olyan mint egy szextelefon... emelt díjas szolgáltatás, ketyeg amíg tartod a vonalat.
A végén jelzik, hogy oké volt, de itt meg is szakítják a vonalat és közben figyelheted a monitoron, hogy kúszik a feltöltő csík.

[ Szerkesztve ]

(#3348) Magany válasza fsb1000 (#3347) üzenetére


Magany
tag

Megvalaszthatom hogy mennyi penzert akarok venni aranyat vagy premiumot menyi idore?No de ha olyan a tarifa mint a sextelefonnal akkor egy perc 1 euro is lehet......megiscsak a gazdagok jataka ez.....vegul is kellene vegezni egy szamitast hogy mennyibe kerulne ez nekem.

[ Szerkesztve ]

(#3349) fsb1000 válasza Magany (#3348) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, kiválaszthatod mennyi goldot akarsz vásárolni.
Nem a percdíj számít, hanem az általad választott GOLD mennyiség. Nincs túlszámlázás.

Az előbb linkelt képen láthatod 2500 GOLD-ért kb. 3000 Ft-ot kell fizetni. Ezért pont 1 hónapnyi prém acc vásárolható a játékban. Napi 100 FT.
Hány órát játszol a játékkal naponta? 2 órát? Akkor 50 Ft/óra. Mindenki döntse el, hogy megéri vagy sem.
(természetesen megértve, hogy sok embernek a havi 2500 FT is soknak tűnik)

(#3350) Magany válasza fsb1000 (#3349) üzenetére


Magany
tag

Szoval az durvan 10 euro,az meg nem is volna olyan rossz......Es ez a jatszut ido fugvenyeben fogy ugye?Egy nem ide ilo kerdes.Miert nemtudom rogton elolvasni a valasz amit irsz csak ha kilepek es belepek ujra.......

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.