Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) robogo81


robogo81
aktív tag

ÜDV.
Steelheart2: neked megy a WOT Statistics?
Pont olyan mint amikor volt verzió váltás,azóta nem nézi a napi csatát,amióta a szerver feljavitás volt(nálam).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3802) robogo81 válasza robogo81 (#3801) üzenetére


robogo81
aktív tag

Tárgytalan:véletlen rájöttem hogy a wot az új szerverrel új dossier fájlt nyitott,ezért nem frissíti magát,a profilban ki kell választani az újabb kiadásút,azzal beadja az újabb eredményeket.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3803) Steelheart2 válasza robogo81 (#3801) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Nekem sem ment,de a beállitásokban ujra beállitottam neki a dossier fájlt vagy mi a szöszt és azota megy.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3804) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ez hihető hétköznap?

Eddig hétvégén is csak 150-160K volt a csúcs és sosem volt olyan, hogy ne engedne be.
Amúgy server2-ön szinte mindig 40-50%-al többen játszanak.
Ez miért van?

(#3805) Bingisz válasza fsb1000 (#3804) üzenetére


Bingisz
addikt

Server 2-őn most 55000-en vannak fent.
Sokkal jobb mint a szerver1, mert ahhoz hogy el tudjon indítani csatákat, be kell dobnia a KV5-öm mellé 6-os 7-es tankokat :DD

Ja a második szám az egész EU szerverre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3806) Stigma.HC válasza fsb1000 (#3804) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát nem is olyan rég még esténként 180.000 egyén volt a szerveren. Ez pár hete volt. Azóta nem figyelem.

Napról napra egyre többen írnak ráma játékban, eddig csak klánba hívtak játszani. De már egy ideje egyre többen kérdeznek a játékról, azon belül is a prémtankokról, persze alig 1-2k csatával rendelkezők( vagy még sokszor ennyi sem). Valamiért mindegyik azt kérdezi, hogy melyik prém 8-as éri meg a legjobban mert szeretne venni egyet vagy kettőt :W Itt inkább elveszem a kedvüket ezektől a tankoktól remélve, hogy nem ruháznak még be ezekre.
Most is még az oldalra is gondot okoz neki bejelentkezni. Az amerikai oldalon próbálkozna aranyat venni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3807) fsb1000 válasza Bingisz (#3805) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Így már értem.

(#3806) Stigma.HC : Ezzel nem értek egyet. Akinek van rá keret, az nyugodtan vegyet prém acc-ot meg prémtankot is. Sokkal jobban lehet ezekkel fejlődni és át lehet ugorni sok tiert, szenvedős csatát.
Én is többszörösen nyerek rajta. Egyrészt a WG-t gazdagítják, több tartalmatt kapok, és tán tovább fennmarad a szerver.
Ha nálam gyengébb játékosok kerülnek az ellenfélhez akkor lesz kit kilőni.
Ha nálam gyengébb játékosok kerülnek az én csapatomba, akkor nem veszik el tőlem a kill-t és a sebzést.

Amúgy morálisan sem találom alátámaszthatónak (gazdaságilag meg végképp), hégy egy játékban bármely tartalomtól el legyen zárva képességei miatt.
Vegye meg a 8-as prémtankot mi meg éljünk ennek pozitív hozadékával.

[ Szerkesztve ]

(#3808) kirjak válasza fsb1000 (#3807) üzenetére


kirjak
aktív tag

Teljes mértékben egyetértek! A kezdeti Tierek "majdnem" elvették az egész kedvemet a játéktól.
Ha az elejétől lett volna prémium tankom eszembe se jutott volna hogy abbahagyjam.
Szerencsére volt aki biztatott hogy jobb lesz ez addig szerezzek tapasztalatot amit én inkább szívásnak neveznék.
Most meg izgulhatok meddig sikerül feltornáznom a winrate-met. (jelenleg a 44-ről 49,3nál tartok)

Más: mostanában azt tapasztalom hogy ha pl. T-150-emmel feljebb sorol egy csatában nekem kell a Tier7-8-as tankoknak bátorságot adnom...
Azok után hogy spottolnak a light-ok senki sem mozdul, állnak mint a cövek és várják a sült galambot.
Nem értem miért van ez. Sokszor Tiger/P ket kell lealáznom egyedül emiatt pedig én nem vagyok valami pro játékos.
Értem én hogy óvatosnak kell lenni de ennyire..... :(((

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#3809) Plasticbomb válasza fsb1000 (#3807) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Igen, nem lopják előled.. Már, amikor. Sok esetben az ilyenektől nem várhatsz semmi támogatást, még annyit sem, hogy kidugja a csövét, amint valaki próbálkozna ellened valami akcióval... És így lehet a legkönnyebben egyedül maradni...

Én, ha nem vettem volna meg a T34et és a Type59et, akkor bő 2200 csatával kevesebb lennék, és most nem lenne IS-7em meg OB212őm (amiből, ha megadja az ég, meg a türelmem nem fogy el, akkor kb két hét és OB 261 lesz. ) De én tudatosan azért is vettem meg ezeket a tankokat, mert gyakorlatilag pont azt vártam el tőle, hogy megtanulok valamiképp játszani is. Amellett, hogy viszonylag megkönnyítik majd nekem a statom helyrepofozását, és a creditproblémákat. (utóbbit a prém tankok prém accounttal kiegészítve igazítják ki a leginkább, mint erre rájöttem az elmúlt egy hétben.)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3810) fsb1000 válasza Plasticbomb (#3809) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem is várok semmit a csapattagoktól. Én régóta 29 "bot"-tal megyek csatába.
Ha közösségi játékra vágyok akkor századba megyek.

(#3811) Stigma.HC válasza fsb1000 (#3807) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát akkor lehet csak az én mániám, hogy kezdésnek inkább prémfiók és kisebb prémtank de ne egyből 8-as.
Sosem írtam, hogy tiltani kéne bárkitől is a 8-as prémtankokat vagy bármi mást a játékban.
Bár amikor szitává lőjük a másik csapatot vagy éppen a miénket kapják szét percek alatt magasabb tierben mert a sebzés már nem megy szinte senkinek, na azt már nem élvezem nagyon. De hát csak randomban játszok egyedül így nem is nagyon van okom panaszkodni, hisz mégis csak 15 vadidegen játszik együtt.
Itt szoktam magamnak feltenni a kérdést meg sokszor mások is hogy akkor miért nem megyek klánba vagy szakaszozok de igazából nem tudom. Bár a szakaszt tudom, nem ismerek senkit aki jönne velem játszani esténként :D
Apropó egyik nap érdekes beszélgetésre lettem figyelmes a játékban. Egy klánból volt fent 3 srác magyarok voltak, szakaszban tolták. Csak akkor figyeltem oda mikor a prémtankokról beszélgettek, mert megakadt a szemem azon amit az egyik írt. Nem olyan rég megvette a T34-et mert kellett neki egy tank abból a kategóriából de olyannyira nem jött be neki, hogy pár csata után fogta és inkább eladta kreditért. Ezután talán vett egy másikat de ebben már nem vagyok biztos mert itt léptem ki azt hiszem. Replayban még meg van valahol. Ezt csak úgy érdekességként írtam le. Most találkoztam olyannal először aki ilyen lazán eladja még a 8-as prémtankot is.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3812) fsb1000 válasza Stigma.HC (#3811) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem akartam vitázni veled. Nem nagy a véleménykülönbség és inkább a saját véleményem leírása volt X-edszer.
Nekem van elég sok prémtankom, de egy másik accomon tartom a 8 alattiakat, mert bizonyos emberek célpontja lettem a prémtankok miatt.
Én úgy látom t8-asokkal lehet hatékonyan farmolni, alatta inkább funny vagy legénységképző. Persze magasabb a kreditszorzó ezeknél is, de nagyon hajtani kell, hogy netto 40-50K összejöjjön, míg egy t8-as Typal vagy T34-el ez nem lehet probléma (prémaccal számolva).
Egyedül a Churchillel tudtam farmolós köröket menni, de ez még az előtt volt hogy a kredites prémlőszer megjelent.
Most már nincs olyan tank amivel csak megyek és sokat lövök, miközben mindenki pattog rólam.
Mindig van egykét prémlőszeres, aki előbb utóbb megtalál.
Én is a magas effeseket lövöm ki elsőként, ha van rá lehetőségem.

(#3813) Magany


Magany
tag

Latom megint a fellegekbe jar a beszelgetes, kezdok ide nem is irnak? :)

(#3814) Stigma.HC válasza fsb1000 (#3812) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem volt itt semmi gond, sőt örülök mások véleményének akár egyet értenek velem, akár nem. Egy ideje már nekem is gyűlnek a prémtankok a garázsban, féláras akcióknál vagy leárazásoknál vettem őket általában, főleg legénység képzésére (su 122 44, Churchill és prém pz4) Churchillt mondjuk már nem használom mert orosz vonallal végeztem heavy oldalon. Másik kettővel is csak duplázgatok ha eszembe jut mert nem mostanság kellenek azok a legények sem. Typal pedig farmolok ha olyan kedvem van bár a su-val ha összejön elég sebzés akkor azzal is szépen jön a pénz. A legkisebbeket meg kuponnal szereztem vagy ajándékba adták.
Sajnos az nvidia kuponokról lemaradtam :)
Van mikor le prém nooboznak de érdekes módon ezek az emberek is rendelkeznek hasonló tankokkal :D Ez azért ritkán történik már meg, inkább a gold ammo noobozás lett a gyakori mostanság. Ahogy tegnap a super pershing mert átlőttem a su-val a géppuska fészkét elől kétszer is sima lőszerrel.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3815) szalai56 válasza Stigma.HC (#3814) üzenetére


szalai56
senior tag

Én elég sokszor prém noob vagyok a T34-el. Persze mindig csak gyengébb játékosok jönnek ezzel a szöveggel. Ráadásul én nem is goldért vettem, megszenvedtem érte.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#3816) fsb1000 válasza szalai56 (#3815) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A t34 grindet én is végig csináltam, méghozzá úgy hogy későn kezdtem bele. Az a tank jó tank volt, aztán lebutították miután prém lett. A legnagyobb hozadéka a T30-volt, ami szintén leromlott és mindenről pattant a lövedéke. Ezt el is adtam.
De sabaj, legalább így meglett t110e4, ami nagy kedvencem... volt.
csak volt.. mert azt is kissé lerontották.

Nem baj... mindig volt 2-3 hét amíg ezekkel élvezetes volt játszani.
A type59 viszont utóbbi időben javulgatott, csak unok vele menni. A Jagpz100 meg mintha fürgébb lenne.
A legnagyobb bánatom - hamár panaszkodok - az a PZ4 + VK2801 + Hetzer 105mm lövegének suttyom megváltozása.
Persze ígérték ezt... vagy valami hasonlót, mert túl jó volt prémlőszerrel, de most meg olyan lassan szűkül, és olyan nagy marad a célkör, hogy szinte használhatalan messziről.

(#3817) Djuree válasza fsb1000 (#3812) üzenetére


Djuree
félisten

"Nekem van elég sok prémtankom, de egy másik accomon tartom a 8 alattiakat, mert bizonyos emberek célpontja lettem a prémtankok miatt."
mit érdekel téged mások mit mondanak? irigykednek? én aztán leszarom magas ívből. ezért nem nyitnék mégegy accot. téged se érdekeljen sztem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3818) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Panaszkodás ON:

Amióta két szerver van, én a szerver 1-en játszok és egyre több az olyan csata ahol 3-4 artista van, tiertől függetlenül. Előbb T1E6-al Province-en 3-3 artista oldalanként, persze az ellennél 2 artista, 7000 csatán is túl volt, ledaráltak 3-an mindenkit. Lehet ott spottolni, bujkálni, kitárazni, visszahúzódni, egyszer betalál és vége...

Tudom, ezerszer átbeszélt téma, meg tanuljam meg az arty-safe zónákat, de nem akarok artyzni, tiszta szívből utálom őket.
De nem csak én vagyok ezzel így, mert párszor láttam közös cseten, hogy küldték volna át őket a 2-es szerverre. :)

Panaszkodás OFF.

(#3819) kirjak válasza Magany (#3813) üzenetére


kirjak
aktív tag

Dehogynem...

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#3820) Magany válasza kirjak (#3819) üzenetére


Magany
tag

Szoval akad 1 ember :). De te inkab tapasztalatot szereznel mint adnal nem? Amugy a neven a jatekban genius500. Es hogy en is bele szoljak a beszelgetesbe picit, en szeretek artizni. Gondoltam kiprobalom es nekem be jon, egy dolog ami nem tetszi hogy vedelem nelkul maradok sokszor s ha segitseget kerek nem mozdul senki. Olyankor a csata elejen kivegeznek. Mas, miert jatszanak olyanok akik vegig nezik a csatat mint egy kivulallo. All a csata szelen es varja sultgalambot, minek jatszik az ilyen????

(#3821) fsb1000 válasza Djuree (#3817) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem anyagi irigykedésre gondolok, de hagyjuk. Nem áldozat vagyok, de azért zavar(t) a dolog.
****
Nem kell mindent feketén-vagy fehéren látni.
Egy olyan kijelentés, hogy 29 bot-tal játszom randomban sem feltétlenül nagyképű megnyilvánulás, inkább egyfajta valóság hárítás, mivel a Wot-idealista korszakomban többet képzeltem a lehetséges csapatjátékról.
Egyszerűbb így, a cset sem izgat annyira, illetve mikor beírok valami hülyeséget, nincs több személyes vonzata mintha az időjárást szidnám, hogy már megint jön a márciusi hó.

2 hete alig volt időm játszani, akkor is csak fáradtan a napi statom 1000 eff körül alakul, de a mostani hétvégén tarolni szeretnék. Remélem angol TD is lesz akcióban.

(#3822) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

jó a balansz ...ez a csata 2 percig se tartott

(#3823) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Lassan meglessz az IS.Addig amig nincs meg a fejlesztett torony,melyik ágyuval érdemes használni?A 85mm D5T vagy a 100mm D10T?A torony után már meglessz a top ágyu is,mert a KV-3 már megvan.
A másik kérdés:Szokott lenni akcio a tp átváltásra is?A kV-3 on elfelejtettem bekapcsolni a gyorsitott képzést és 15k tp van rajta.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3824) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#3823) üzenetére


Dobi 562
addikt

100 mm-essel, mert annak elfogadhatóbb az átütése (175 mm átlagban).

(#3825) bullseye válasza Magany (#3820) üzenetére


bullseye
addikt

"Mas, miert jatszanak olyanok akik vegig nezik a csatat mint egy kivulallo. All a csata szelen es varja sultgalambot, minek jatszik az ilyen????"

Mert át lehet ülni mások tankjába nézőnek, és abból néha nagyon sokat lehet tanulni. Azt is, hogy hogyan érdemes játszani, meg azt is, hogy hogyan nem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3826) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#3824) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi.Igen,de pontatlanabb.Vagy az nem annyira nagy eltérés?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3827) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#3826) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem baj ha szokod, mert a 122-es még pontatlanabb lesz. :)

(#3828) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#3827) üzenetére


Steelheart2
senior tag

:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3829) fsb1000 válasza bullseye (#3825) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy még "élő" játékosra értette.

(#3830) Patrick76496 válasza Gaz 78 (#3822) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem érdemes T10-el randomozni, főleg nem egyedül. Ezek után ne is csodálkozz, hogy csak 2 perc volt az egész. Ráadásul a tank és a pálya is egy hulladék, nem szívesen kerülnék be abba a leosztásba.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3831) bullseye válasza fsb1000 (#3829) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, hogy a kempingsajtokra. Hát az a kérdés jogos. Én mindig is úgy gondoltam, hogy valaki azt mesélte nekik, ha a tankjuk meghal, az internet megöl a legénységének megfelelő számú embert a világban...

Persze nem mindegy, hogy TD-vel vagy nehéztankkal fekszik az ember egy bozótban.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3832) fsb1000 válasza Patrick76496 (#3830) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért csak az E100-al lenyomtam 2000 csatát randomban egyedül. Prém acc-al még nem is veszteséges, viszont szakaszban tényleg jobb menni.
Szóval akinek van prém acc-ja az t8 és felette is el tud lenni közepes teljesítménnyel is.
Normál acc-al már kihívás, mert nem elég a 2000 átlagsebzés, inkább a 3000 kéne.

(#3833) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Tényleg elszaporodtak az artyk alacsony tierben is. Második köröm Pz4-el ahol összesen 1 lövést tudok leadni.

2db SU-8 TOP tank. LOLmár.... miért az arty a TOP tank egy t5 csatában?
No mindegy... épphogy elérek az ütközőpontra, egyet lövök és leláncol az egyik SU-5 kb. 3 másodpercen belül a másik oneshottol.

[ Szerkesztve ]

(#3834) Patrick76496 válasza fsb1000 (#3832) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem is a pénzről beszélek, hanem a sebzésről, a tankról, meg a játékos állományról.
1. Tier 10-ben sok a hülye
2. Nincs olyan csata, ahol nem játsztik 1000 körülit sebző tank (arty, JagdPz E-100, FV215B183)
3. Rossz pályákon, mint pl Erlenberg, Fisherman's Bay, Karelia, Lakeville, Live Oaks, Prokhorovka, Sand River megnézem mit csinálsz, és még így is keveset soroltam fel. Főleg nem user-barát tankokkal, ami alatt azt értem, hogy pontatlan a löveg, lassan céloz, nincs gun depression-je, papír, lassú, stb. Értelemszerűen a User-Barát tank pedig pont hogy ezeknek az ellentetje. Az IS-7-re az előbb felsorolt tulajdonságok nagy része pedig igaz.
4. IS-8-at lazán kihoztam pluszba egy-két értelmesebb szakasztárs mellett prém nélkül

Pedig nagyon kéne velük randomozni, mivel a század és a CW kegyetlenül durván roncsolja az átlagsebzést, épp ezért az előbbit inkább messziről kerülöm. Persze már letettem róla, hogy a T10-es gépeimmel jó legyen a statom, mindkét IS-sel gyenge az átlagsebzésem (2200; 2000) és a killem (0,93; 0,76), csak a találati arányom, ami elfogadható velük (92, 88) és a win rate. Ezeket és ami még lesz 10-es azt feláldozom a klánért, csak a kisebbekét próbálom nem elrontani. Type 59 (1540), T-34-1 (1459), T32 (1775), T-54 (1860).

Arty-val csak én nem bírok ölni? Állandóan csak a sebzés jut...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3835) kirjak


kirjak
aktív tag

Üdv Urak!

Nem tudjátok honnan tudom letölteni azt az addont amely a napi statisztikámat jelzi a garázsban szépen színessel kiemeli továbbá a fontos számokat a csatajelentésben?

Köszi a linket előre is!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#3836) Patrick76496 válasza kirjak (#3835) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem erre gondolsz.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3837) fsb1000 válasza Patrick76496 (#3834) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindenkinek más gondja van. Én szeretek t10-es tankokkal játszani, akkor is ha nem mindig jók a statjaim ezekkel. A "hülyék" avagy gyengébb játékosok sem zavarnak, mert a játék részének tartom a velük egy csapatba kerülést. Ez a nehezítés, és egyben lehetőség hogy a csapat lista élén végezzek.

Nem a véleményed vitatom, mert az oda vezető utat te élted meg. Én csak azt mondom, nem kell elriasztani a játékosokat a magasabb tiertől.
Sokat bénázok a JagPz100-al is, de azért van sikerélmény, mikor az 1200-as sebzés berepül. Vagy mikor feltünik egy neki alkalmas helyen, akkor van nagy hátrálás.
Persze van mikor mellém jön egy med és simán kinyír... de hát ez ilyen.

(#3838) kirjak válasza Patrick76496 (#3836) üzenetére


kirjak
aktív tag

Igen ez lesz az de melyik linkről jön le ami kell? :P
Bocs a hülye kérdésért de több aktív link is van az oldalon.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#3839) bullseye válasza kirjak (#3838) üzenetére


bullseye
addikt

A version 1 a sima, a 2 a színes

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3840) kirjak válasza bullseye (#3839) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#3841) #21346560


#21346560
törölt tag

Sírjak, vagy kínomban röhögjek?! :U

(#3834) patrikgtaivs

Érdekes, mert én úgy gondolom hogy Tier8 alatt sok a hülye....

[ Szerkesztve ]

(#3842) Bingisz válasza #21346560 (#3841) üzenetére


Bingisz
addikt

Felette meg még több =)
Amúgy szerintem a szerver 2 sokkal barátságosabb. Kevesebb játékos, kevesebb noob. Cw után persze maradtam az egyesen és tiszta szívás fogadott.... :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3843) Magany válasza bullseye (#3825) üzenetére


Magany
tag

A halal utani modon kivul is atlehet ulni masik tankba??

(#3844) Patrick76496 válasza #21346560 (#3841) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ez a hét egy katasztrófa, ennyi. Ráadásul nem is a szerverbővítés, hanem hétfő óta. Igazából ennyi erővel mindenhol vannak hülyék, csak éppen a 10-es kört nehezebben hozod le, mint a 7-est, hiába ugyan az az agyhalott vezeti az ellenséges gépezetet.

(#3842) Bingisz: Én is gondolkodtam rajta, hogy azon kéne játszani, de általában nem jutunk be a szakasztársaimmal, mivel mindig azt írja az egyikről a másikra való belépéskor, hogy az előzőbe még be vagyunk jelentkezve.

(#3843) Magany: Csak miután kilőtték a tankod, azután tudod követni a csapattársaid képernyőjét, látod, hogy mit csinálnak.

Más: IS-7 6300 sebzés CW-n:

Oké, hogy feleződik a kredit és az xp mennyiség, na de akkor is 6300 sebzésre lenne komoly 556 xp...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3845) bullseye válasza Magany (#3843) üzenetére


bullseye
addikt

Nem, csak félreértettem, amit írtál...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3846) Magany válasza bullseye (#3845) üzenetére


Magany
tag

Azert,mert hat ott all egy 100% os tankal es nem jon segiteni, sot olyan is volt hogy nem is vedekezett csak hagyta magat szetlovetni......

(#3847) Steelheart2


Steelheart2
senior tag


Magyarázza el nekem valaki hogy a találati arány miért 87%? 8kilött 7 talált.Az nem éppen 87%.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3848) Enzolord válasza Steelheart2 (#3847) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerinted mennyi? :)
Kerekítve 88, amúgy 87,5

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#3849) Steelheart2


Steelheart2
senior tag


Ma vettem meg és a 6.csata után meglett az ász.Jo kis gép ez.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3850) fsb1000 válasza Steelheart2 (#3849) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Ezzel a géppel kevesen tudnak jól játszani.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.