Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Victory!
Map: Abbey
Date: 2013. március 14. 9:24:04
Vehicle: Type 59
Exp: 1 618 + Credits: 84 386
Achievements: : Radley-Walters's Medal, Top Gun

8 kill 4100 damage

Replay

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3702) Dr_Syrex válasza Magany (#3699) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az ilyen medálok mindíg szépek, de kezdőként méginkább örül neki az ember.
Bár nyertetek és kitüntetésed is lett, a szerzett xp és kredit nagyon kevésnek tűnik. Gondolom nem sok sebzést osztottál ki a csata folyamán. Látom, hogy nem képezted 75%-ra a legénységet, és emiatt még csak 62%-on állnak. Ez ugye azért problémás, mert így a célzás, töltés, irányítás és minden egyéb képesség sokkal gyengébben működik :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3703) gzbotii válasza Dr_Syrex (#3702) üzenetére


gzbotii
veterán

Bizony. Egy-egy medalnak nagyobb a lelektani hatasa mint a sok XP-nek. Szerintem. Foleg kezdokent.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3704) fsb1000 válasza Magany (#3699) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép plecsni!
Továbbra is azt javaslom, hogy cseréld le a hardvered ha van rá keret, mert az a laptop alkalmatlan a játékra. Biztos vagyok benne, hogy a teljesítményed növekedne, mert a mostani 50%-os találati arányod és a 0,17-es kill/csata értéked azt mutatja, hogy a hardver is akadályoz a játékban.

(#3705) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#3704) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez bizony így van. A gyenge hardver nagyon le tudja húzni a játékélményt. És hiába lehet finomítani a beállításokon és pl tömörített textúra csomagot alkalmazni, egy bizonyos esztétikai igény szint alatt már nem hozza a játék az elvárt "örömöt". :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3706) robogo81 válasza Magany (#3699) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nyugodtan képezd át őket,csak 100 ezer-be fáj,látom neked van durván 1,1 misid telik rá,meg a tankjaidat fejleszd fullosra,jó az az arty(7 kill a legjobb csatám véle,még mindig a garázsban áll,nem akarom eladni még 1 darabig,pedig megvan vagy 4 hónapja).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3707) Bingisz válasza robogo81 (#3696) üzenetére


Bingisz
addikt

Jézusom mi ez a képarány??? :Y

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3708) virkir válasza Bingisz (#3707) üzenetére


virkir
veterán

Hack.
Csak könnyebb eltalálni arty-val a tankokat ha ilyen jó szélesek. Nem?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3709) Bingisz válasza virkir (#3708) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem kiesne tőle a szemem is, ha ezt kéne néznem :U
Mondjuk, ha kiszállnának a tankból a 200 kilós dagadt törpe oroszok,fetrengnék a röhögéstől :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3710) jimmy74


jimmy74
őstag

Csak jöttek,jöttek,jöttek...én meg lődöztem az ellen bázisán lévő szikla mögül egymás után 4 -et(a leopárdot már korábban meglöttem párszor de maradt még fél élete) a rám rontó tankokat persze oneshoot-tal! :DDD A type T-34-nél megijedtem mert életem szinte nulla és a type nem mindig jön össze egy lövésre!De sikerült :DD

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#3711) Antonius1978 válasza Magany (#3698) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elnezest, nem fejtettem ki boven, hogy mire gondoltam.
Az Easy Capture egy kis program, aminek segitsegevel kepeket tudsz csinalni az eredmenyeidrol.
Beallitasz neki egy konyvtarat, es ahanyszor lenyomod az altalad beallitott gombot, menti az adott konyvtarba, es meg is sorszamozza oket.
Tehat elso gombnyomasnal lesz 1es szamu kep, masodszori lenyomasra 2es szamu kep es igy tovabb.

(#3712) szalai56


szalai56
senior tag

Vettem egy nvidiás kódot. Hogyan tudom érvényesíteni? (perfekt angol vagyok: enni, inni, aludni tudok angolul a többi még várat magára :DDD )

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#3713) fsb1000 válasza szalai56 (#3712) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az attól függ...
Ha kupon, akkor az NVIDIA oldalán regisztrálsz , és ott kapod az ingame kódot.

Ha eleve ingame kódot küldtek üziben, akkor a Wot oldalán bejelentkezel és jobb felül lenyitod a menüt:
"Activate bonus code"

(#3714) jimmy74


jimmy74
őstag

valaki nem akarja eladni nekem a 8-as type-59-et? :)
Hogy milyen szutyokszar ez a T-44 :(( Alig várom hogy eladjam
Egy papir a tank nincs penje a toplövegnek,toplöveg nevetséges :( ....egy rakásfos :((( ráadásul mire kifejlesztesz mindent szép sorban ami még nagyobb cumi addigra szanaszét törnéd a gépedet!
Csak azért kinlódok vele hogy a T-54 meglegyen mert az már jó sőt szerintem a legjobb 9-es med csakhát az még nehezebb lesz mire mident kifejlesztesz,de legalább az jó,goldot meg sajnálok xp-re..de érdemes vele kinlodni mert kapsz egy kiváló tankot!
Ja nem csodálkozom hogy alíg találkozok T-20-as amcsi meddel,hát az sem lesz a kedvenctankom! :Nhátha a persing jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#3715) Magany válasza Antonius1978 (#3711) üzenetére


Magany
tag

Kozben en is utanna olvastam, fel is toltotem de nem akar mukodni. Art irja program leallt, ugyhogy nem tudom mi lehet a gond....fsb1000 egyenlore nem engedi a keretem a bovitest. ugyhogy abbol gazdalkodom ami van. Nem volt tervbem hogy valaha jatszani fogok. robogo81 koszi a tippet, ma felfejlesztetem a legenyseget 75% ra es teljesen mas lett a dolog. Majdnem minden celzas talal, sebez, vagy megsemmisit. Nem gondoltam volna hogy ennyit szamit a legenyseg....

[ Szerkesztve ]

(#3716) Antonius1978 válasza jimmy74 (#3714) üzenetére


Antonius1978
addikt

Amugy nem olyan szar a T20, ne ertsd felre, csak annyi, hogy papir nagyon a pancelja, es a 90es lovegenek nagy a szorasa, ezt tapasztaltam legalabbis.Amugy egy elegge gyors tank, szoval aki szereti a szaguldast, annak turheto.
Mondjuk en a Crowmellel szoktam szaguldozni, most hogy a kedvenc Kv13-as tankomtol elvettek 10 pontnyi sebesseget, azaz 59-rol 49-re csokkentettek a vegsebesseget.

FSB : ma lesz kedved tolni velem par 9es csatat ? :C
Tegnapelott zsinorban 3 9es csatat nyertunk FSB-vel :DD

UI : Magany : ugy erted leszedted a progit, es kiirja hogy leallt ? az hogy a fenebe ? nekem soha nem fagyott ki, 2-3 eve hasznalom...

[ Szerkesztve ]

(#3717) Magany válasza Dr_Syrex (#3702) üzenetére


Magany
tag

Megtortent a kepzes, itt az eredmeny. Igaz vesztetunk es ki is lottek de a kituntetesnek orulok, vegul is az is eredmeny! Meg ha ujonc is vagyok itt.....Antonius: Igen, pontosan ez tortenik.....felkinal hogy toltsem le modositott beallitasokal de aztan mehint azt irja a program leallot

[ Szerkesztve ]

(#3718) jimmy74 válasza Antonius1978 (#3716) üzenetére


jimmy74
őstag

még a löveg jó!jobb mint a T-43-nak csak hát nagyon papir,szinte minden lövést bekap,kár hogy nincs olyan hullja mint a KV-13 nak :D

WoT:jimmbo

(#3719) szalai56 válasza fsb1000 (#3713) üzenetére


szalai56
senior tag

Bocsi, sima kód volt, nem kellett regisztrálnom sehova.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#3720) fsb1000 válasza Antonius1978 (#3716) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK? lehet róla szó.. T10-esed nincs? azt jobban szeretem.
Ha már van 4-5 arty legalább TOP vagyok.

(#3721) Antonius1978 válasza fsb1000 (#3720) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sajna 10es meg nincs.Ugyanis tobb agat huztam, es emiatt nem ertem el 10est.
De igaz nem is nagyon torekedtem ra.Ugyanis felsobb szinteken mar rengeteg a bena, es nem nagy orom veluk jatszani, minek idegesitse magat az ember.Es ott mar a tankok is nagyon sokat sebeznek, szoval 2-3 hiba es halott vagy.
Ezert szeretek 7esbe jatszani, mert ott meg nem sebeznek olyan hatalmasat a tankok, ugyhogy ha valamit elcseszel, akkor meg tulelheted.
Nem tudom mikor jovok be a jatekba, most egyebbel vagyok elfoglalva.De remelem hogy osszefutunk.

(#3722) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Na,ma nekem is sikerült az elsö 8as HT kifejleszteni a KV-4 személyében. Valami tanácsot tudtok adni hozzá? Felszerelés gondolom a szokásos? Menyire szeret kigyulladni? Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3723) robogo81 válasza Bingisz (#3707) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ja kicsit gáz,de tényleg nagyobb a tank a célkeresztben(16/10 helyett 4/3),még akkor tűnt fel amikor az aktuális verziós maxi zoom-os modban szoktam állítani a sniper nagyítás értékét,a gyárihoz képest talán 10- %-al nagyobb a zoom mértéke,a képarány meg rátesz még 1 kicsit,de inkább szélesít mint nagyít,de a célzást nem befolyásolja negatívan(szerintem).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3724) scyllarus


scyllarus
veterán

Érdekes gondolat ült a fejembe ma. Olvasgattam a hétvégi event előzetesét. Mi van, ha nem tankok lesznek akcióban, hanem mapek? Nagyon a zöld mezőket emlegeti (Szt. Patrik napjával kapcsolatban nem meglepő), mi lenne, ha például a westfieldi vagy redshire-i csatákban minden résztvevő kapna valami alacsonyabb bónuszt? Volt már ilyesmire példa korábban?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3725) jimmy74 válasza Steelheart2 (#3722) üzenetére


jimmy74
őstag

majd ha fullos lesz jó tank lesz!Nekem nem nagyon gyulladt ,gondolom az erős páncélzata miatt...
töltésgyors.,venti meg amit te 3-nak. :)
Én eladtam nekem nem jött be:túl lassú keveset vesz le a top 107-es ágyú,de ki mit szeret. :)

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#3726) Steelheart2 válasza jimmy74 (#3725) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ok.Köszönöm szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3727) Magany


Magany
tag

(IMG:/dl/upc/2013-03/15/387776_ct76covg0ejqftwd_shot_004.thumb.jpg)(/IMG) Tenyleg egy semmi tank.....Vagy vereseg, vagy kilonek. Lapuljak minrt egy nyuszi?

[ Szerkesztve ]

(#3728) Magany


Magany
tag

(#3729) bullseye válasza Magany (#3727) üzenetére


bullseye
addikt

Az egy remek kis felderítő, néha a T9-ek is pattannak róla.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3730) Magany válasza bullseye (#3729) üzenetére


Magany
tag

Akkor nem jo a jatek stilusom vele, eddig barmivel szembe kerultem egy lovesbol elintezett.Max 2 A4 es tankot a 8 asok koze sorolja a jatek

(#3731) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy igazi hétvégi csapat:

(#3732) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Ajánlanátok valami olcso prém tankot vagy Td-t?Kb 1500 aranyig.Köszi!

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3733) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#3732) üzenetére


Dobi 562
addikt

T-25, 5-ös német prémium med. Jó vele játszani, megállja a helyét a tierjében és lehet vele fejleszteni a nagyobb német medek legénységét.

(#3734) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#3733) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi.Dicker Max-rol mi a vélemény?Német ágon huzom a TD-ket és oda nagyon jo volna.remélhetöleg lessz majd leárazás valamikor a közeljövöben.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3735) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#3734) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem nincs D-Maxom, de itt egy jó leírás róla, olyantól aki eredményesen tudja is használni: [link]

(#3736) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#3735) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát nem gyözött meg.Ugye azért vesz valaki prém tankot,hogy farmoljon és a legénységet képezze benne.Hát ha nem a legjobb a kreditszorzoja,akkor hanyagolom.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3737) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#3736) üzenetére


Dobi 562
addikt

Itt meg tudod nézni, hogy átlagban mennyi bevételt hoznak a prém tankok. Persze, itt csak azok eredményei alapján számolja akik regisztráltak, de viszonyítási alapnak jó lehet.

(#3738) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy nyerő széria a feltuningolt IS-el:

Victory!
Map: Airfield
Date: 2013. március 15. 9:43:57
Vehicle: IS-2
Exp: 2 630 (x2) + Credits: 37 129

Victory!
Map: Abbey
Date: 2013. március 15. 10:09:15
Vehicle: IS-2
Exp: 930 + Credits: 31 042

Victory!
Map: El Halluf
Date: 2013. március 15. 10:16:06
Vehicle: IS-2
Exp: 1 395 + Credits: 39 408

Victory!
Map: Fjords
Date: 2013. március 15. 10:35:03
Vehicle: IS-2
Exp: 1 335 + Credits: 36 183

Victory!
Map: Westfield
Date: 2013. március 15. 10:47:17
Vehicle: IS-2
Exp: 1 594 + Credits: 46 017
Achievements: : Páncélvadász

Victory!
Map: Mines
Date: 2013. március 15. 11:01:42
Vehicle: IS-2
Exp: 1 438 + Credits: 41 125
Achievements: : Mesterlövész

Utolsó csatára lett meg a top löveg, még a fejlesztett torony és motor hiányzik. Most még csak az különbözeti meg az IS-től, hogy a gold ammo átlag átütése 300mm, ami brutális ezen a tankon.

(#3739) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#3737) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszönöm szépen! Tanulmányozni fogom.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3740) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Már a kezdőkörben kilött ez a címeres barom: [link]

Azonnal kékült. Semmi oka nem volt hogy kilőjön, a kezdő kör túl oldaláról célozta be a legkisebb tankot.
Ismerős a fajtája.... az ilyenek szoktak egy kis koccanásért TK-zni. Mondjuk ennek még annyi sem kellett.

Szerk: most látom csak mindkét oldalra került egy ilyen seggfej:

[ Szerkesztve ]

(#3741) Stigma.HC válasza fsb1000 (#3740) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kisebb tierben mostanság folyamatosan lökdösődő, és csapatot lövöldöző egyénekkel találkozok. Kicsit elcseszik így a játékélményt ott.

Tegnap meg találkoztam egy nincs rá jobb szó, gyökér 10k-s játékossal. T71-ben ült, ő volt az egyedüli scout az egész pályán, velünk volt persze. Prokhorovka volt a map, na itt aztán tényleg arathatott volna ha azt teszi amit kéne. Ezzel szemben beírja közösbe, hogy a tankja nem scout szerepet tölt be és elkezdett körözni a csapatban lévő tiger 2 körül. o.O Mikor megölték gratulált az ellenfélnek és reméli, hogy minket is kivégeznek.
Végeredmény ez lett:

T26E4 átvette a scout szerepet és előrement spotolni, így összeszedett valami 6500 körüli sebzést spottal és saját is volt 1800 körül, ügyesen használta ki a tankot. Szinte végig csak a torony volt kint neki és mozgásban volt így nem tudták nagyon sebezni.
Ez a proto meg határozottan előlépett a kedvenc tankommá, ezt sem gondoltam volna mikor megvettem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3742) Dobi 562 válasza Stigma.HC (#3741) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mi tegnap találkoztunk, nem emlékszem már rá melyik csatában, de nyomtam neked egy gyenge tini nindzsás poént. :)

(#3743) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#3742) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

És tényleg. Cliff, prém pz4-el voltam :) . Egyetlen köröm volt azzal a tankkal tegnap, csak duplázgatni szoktam vele legénység miatt az új med ág előtt.
Amúgy hetente egyvalaki mindig megkérdezi, hogy mi újság a teknőcökkel :DDD Mások kicsit vulgárisabbak szoktak lenni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3744) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy újabb no comment ütközet, sok tehetséges játékossal.

(#3745) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#3744) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most vagyok éppen egy csatában, csapatban fcm50t fogta magát és belement a tengerbe búvárkodni. Megnéztem és 800 játékot nyomott le eddig. Viszont ez és a prém 7-es német med tank ott figyel neki. Öröm velük játszani. :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3746) Dr_Syrex válasza Dobi 562 (#3744) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Legalább próbálkoztak a csapattársaid :)
De nézd meg ezt:

A csapatból 10-en 50xp alatt teljesítettek :Y

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3747) Dobi 562 válasza Dr_Syrex (#3746) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kezdődik a hétvége... Tényleg durva csata lehetett. :)

(#3748) bullseye


bullseye
addikt

A mai nap tartalmából:

Milyen esélyeink vannak, ha én vagyok a legjobb a csapatban, a szomszédban meg... ehhez képest egész kiegyenélített volt a csata, egy darabig.

Kedves, majdnem 500 WN6-os scout végig pofázott, jelölgetett a térképen úgy 500-at a csata alatt, nem csoda, hogy harcolni nem volt ideje.

Amire büszkék vagyunk :) Igazából az egyik IS3-ra voltam büszke, aki összesen 450-et sebzett az ellenségbe, és 420-at belém, amikor az utolsó, AFK ellent lőttem volna. Persze valaki kilőtte helyettem, de csak meg lesz az az Ace előbb-utóbb, vicces kis tank ez!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3749) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát a mai este amilyen jól indult olyan szarul zárult. 10/10 volt nem is olyan rég, sok sok sebzés kiosztva. Most állok 10/20-nál de a sebzésem azóta csak nőtt :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3750) Dr_Syrex válasza Dobi 562 (#3747) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Igen, ez volt ma a legalja. Ritkán látok 10 csapattársat 0 sebzéssel végezni :N

Szerencsére előtte volt egy jó sorozatom a szakasztársakkal (T6) és este egy másik szakaszban (T5-T6) is elég jó köröket tudtunk menni, így az utolsó játékba lépés óta 60%-on fejeztem be a mai napot.

Wins / Battles 30 / 50 60%

Avg. / Total Exp. 707 / 44 938
Credits total 224 461

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.