Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#3097) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Igen, ott könnyű általában átlőni.
Lehet, hogy csak egyszeri eset volt, és a randomfaktor is ellened dolgozott.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3102) fsb1000 válasza Dr_Syrex (#3101) üzenetére


fsb1000
nagyúr

E100-al is nyertem az 5x-et, de olyan negatív a randomfaktorom, hogy az már gáz.
9 találatból 2 penetrált. Engem meg úgy sebeztek a halálutcában 700+ HP-val, hogy be volt forgatva a torony és kb 10 fokban súrolta a lövedék. Az effektiv páncél kb 1 méter lehetett.

(#3103) Flatron710


Flatron710
tag

A hobbi klánunkkal [-HOT-], első nekifutásra a mostani Super 6 Cup-on a legjobb 32 helyért folytatott párharcban estünk ki! :)
Ezt csak úgy... Mert örülök neki, hogy eddig eljutottunk :)

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#3104) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kíváncsi vagyok hány csatába kerül hogy megcsináljam az 5-szöröst a T-20-al.

(#3105) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3104) üzenetére


Dobi 562
addikt

Csak panaszkodni kellet és összejött. Egyébként király a gép!

(#3106) Atlantis válasza Dobi 562 (#3105) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, ha szereted a gyors, de papír tankokat. T21-gyel nem tudok megbarátkozni, a scout-szerepkör valahogy nem nekem való.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3107) Dobi 562 válasza Atlantis (#3106) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szeretem a papír tankokat, kiváltképp ha gyorsak is. :)

VK2801 nagyon bejött, mondjuk az a legkevésbé papír.

Ezen kívül még 59-16-al is szívatom magam, bár egy 6-os scout nehezített MM-el, 75%-os legénységgel indítva, lehet hogy nem volt a legjobb ötlet. Abban bízok, ha tapasztaltabb lesz a legénység, jobban fog vele menni a játék, a lámpa hiányát egyenlőre nagyon érzem.

T21-el nem játszottam, az a vonal egyenlőre nem érdekel. Egyébként sokan szidják azt a járgányt.

(#3108) Djuree


Djuree
félisten

van még egy 2500 aranyas invite kódom. ezt is adnám ingyér mint az előzőt, de nagyon kell a pénz, ugyanis beszoptam :(
ezresért lehet vinni...
csak új accnál érvényes!!!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3109) fsb1000 válasza Djuree (#3108) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na.. mi történt? Átvertek valaki egy kóddal?
Épp most akarom feladni a híirdetést, hogy vennék.
De mi van ha már reggelt kódot adnak?

(#3110) Atlantis válasza Dobi 562 (#3107) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, szükséges rossz, amin túl kell lenni. Eleinte jól ment vele, de mostanában nagyon gonosz vele az MM, rendszeresen vagyok scout 9-10-es csatában. Ha középmezőnybe tesz vele, akkor lehet azért aprítani.
Érdekes lesz ez a vonal, volt egy felesleges garnitúra tapasztalt amerikai legénységem, ezért álltam csak neki, bár alapból is jobban tetszik, mint a francia nehéz ág.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3111) Enzolord válasza Dobi 562 (#3107) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy kalap .....
Viszont a T71 nagy fun tank, és az már táras...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#3112) Djuree válasza fsb1000 (#3109) üzenetére


Djuree
félisten

nem vertek át, jók a kódok, csak az inv kód nem kell. más miatt szoptam be, nem várt kiadás :W
ne fizess előre semmiképp amúgy...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3113) KaLeun


KaLeun
senior tag

Már megértem miért van annyi idiótának tűnő E-75. Hát a KT motorjával lassabb, mint egy Churchill és t9-10 tankok ellen a KT lövege már csak közelről weak spotra jó. Távolabbról, gyakorlatilag 0 az átütése, nemegyszer volt 1x/1x vagy akár 20/20 találatom 0 vagy 1 sebző lövéssel... A Sniper medált azért megkaptam. :U A páncélzata a széleskörűen elérhető gold ammo óta semmit sem ér. Legszebb amikor ki van dekorálva az ufp a gold ammo által ütött lyukakkal. Még a Conquerornál is jobban eszi az arty lövéseit, de azzal a tankkal legalább nem végeztem mindig 0 sebzéssel.

Cila

(#3114) robertkill


robertkill
aktív tag

Véletlenül azt nem tudja valaki, hogy 1 Account-hoz több ilyen nVidia Bonus kódot is lehet aktiválni?
Vagy csak 1db-ot.

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3115) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Most nézem... Mi ez a 200-as front az új angol T5-ös TD-n? Nem sok az egy kicsit? :Y

[ Szerkesztve ]

(#3116) Pttypang válasza Tomi0703 (#3115) üzenetére


Pttypang
veterán

Gondolom mellé döglassú legalább :)

Everybody lies.

(#3117) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezt valaki magyarázza el nekem:

Is7-el arctámadóztam egy AMXfost (nem a legjobb ötlet).
Prém lőszerrel lőttem, és összesen 3 találatom volt erre a tankra és mind a 3 penetrált, killem nem volt.
Az addig ok, hogy van 0 dmg találat, de a 490-es átlagsebzésből hogy lesz 244??? Az még a fele se.
A sebzés csakis 368-613 között lehetne.

(#3118) Gaz 78 válasza fsb1000 (#3117) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

A hiba nem az ön készülékében van!
Én is összetalálkoztam egy Fos-sal,szemből lőttem,kétszer tudtam eltalálni az IS7-tel,és nem tudtam sebezni,de ő szépen leszedett. A haverja egy Obj. őrület volt az viszont szépen lehetett sebezni.

(#3119) Dr_Syrex válasza robertkill (#3114) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ha jól tudom bármennyit felhasználhatsz egy Acc-hoz. Ha másképp lenne ennél a kuponnál, akkor biztosan szerepelne az nvidiás papíron valami megjegyzés.

Csak nem sikerült újabb kódokhoz jutnod? :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3120) robertkill válasza Dr_Syrex (#3119) üzenetére


robertkill
aktív tag

Köszi a véleményt. Végül is jogos, ha úgy lenne akkor biztosan feltüntették volna. Végül is ha valaki SLI-be vesz illyen kártyákat mindjárt 2 kupont kap és persze Account csak 1 van értelem szerűen.

Hát akad de csak a kisebbik megoldás. De biztosan lesz még...

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3121) #21346560


#21346560
törölt tag

Csak hogy nincs szopág.....

Tegnapi eredményem:

Mai eredményem: 5/17 W/L :U

(#3122) D.Orion


D.Orion
veterán

Jaj, de szépen laggol a WG szerver. Meg ez az MM:

(#3123) Enzolord válasza fsb1000 (#3117) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos nekirongyoltál szemből, mert meguntad a nulla damages penetrationokat, csak már nem láttál a pipától...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#3124) virkir válasza D.Orion (#3122) üzenetére


virkir
veterán

Erről jut eszembe. Tudja valaki a játék ip címét nem a weboldalét mert megnézném ezeket a laggolásokat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3125) Gaz 78 válasza virkir (#3124) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

213.252.177.55

(#3126) emre


emre
veterán

Tegnap úgy döntöttem, hogy ha törik ha szakad megyek minden valamire való és felszerelt tankommal egy 5x-os kört. Ez lett belőle randomban egyedül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3127) robertkill


robertkill
aktív tag

sose értettem mi értelem ennek a statisztikázásnak meg ábrázolgatásnak... ez egy játék... játszani kell és élvezni nem grafikonokat meg százalékokat meg arányokat számolgatni...

megvettem a T28 prot-ot... minden ki van maxolva rajta köszönhetó a sima T28 nak...
10 kör 1 győzelem... 1 túlélt csata és 100k minusz credit premiummal... fasza tank... lassan megérett az uninstallra ez a játék asszem...

ja és a legszebb, hogy szemtől szembe a Black Prince-ről 3x lepattantam még ő 60%- ról kifilézett... HÁT EZ MI... és max élettel egyedül túlélte a csatát... :W X-es ágyúval nem tudtam sebezni az ürgét...

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3128) KaLeun válasza emre (#3126) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap valahol 30% alatt már nem is néztem. Kíváncsi vagyok még az E-75 top lövegére, aztán ha azzal se megy akkor eladom a fenébe. Ilyen gyengén még egy tankkal se ment, elmúlt 30 csatában nagyon ritka (3-4) eset volt, hogy kettőnél (olyan 600+ sebzés) több sebző lövést leadtam.

Cila

(#3129) virkir válasza Gaz 78 (#3125) üzenetére


virkir
veterán

Köfi
Akkor most nincs vele semmi bajság.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3130) emre válasza robertkill (#3127) üzenetére


emre
veterán

Én a tv nézéssel vagyok így.
Ahhoz tényleg felesleges tudnom hogy működik, elég tudnom hogy kell bekapcsolni.

De mivel ez egy teljesítmény orientált játék (hogy mindenki megértse: több xp-t kreditet kapsz hogy ha jobb vagy) engem igenis érdekel az hogy miképpen csinálhatnám hatékonyabban. Ehhez többé kevésbé elengedhetetlennek tartom a saját és mások játékának elemzését, nyomon követését.

Egyébként nem érdekes hogy azok "fun" játékosok akik leszólják a stat oldalakat panaszkodnak jobbára az ilyen dolgokra?
"10 kör 1 győzelem... 1 túlélt csata és 100k minusz credit premiummal... fasza tank... lassan megérett az uninstallra ez a játék asszem..."

Akkor Te most évezed ezt a játékot? :)

(#3128) KaLeun
Az E75 nagy lövegje igen érdekes jószág.
Van hogy iszonyat pontos, és mindent visz, van amikor meg szinte semmit nem találok el vele.
Azzal igazából nem szeretek egyedül menni mert túl agresszív játékos vagyok, a töltési időt néha kihagyom a számításból, és mire feleszmélnék szétszednek. A fejlesztés végét szakaszban toltam egy másik ph-s kollégával, és volt hogy a 105-össel többet tudtam sebezni mint a társam. (nem gyakran, de megesett) Szóval néha úgy érzem hogy a kisebb jobb volt, de annak meg nem volt visszatartó ereje.
egyébként azzal 3-ból sikerült az első győztes.

Jut eszembe: SU152 trololo :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3131) Pttypang válasza robertkill (#3127) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért nézegetjük a statokat, meg különböző oldalakat, mert ott láthatjuk pl a tank weakspotjait, ott lőjük, ahol sebzünk is rajta :)
A mai nap eddig nekem is nagyon szenvedős, alig lehet összekaparni a szorzós kört.. :(((

Everybody lies.

(#3132) robertkill válasza emre (#3130) üzenetére


robertkill
aktív tag

Hát pont ez az, hogy egyre jobban nem élvezem mert sok az idióta és a hackar.
Meg mintha manipulálna bizonyos köröket a játék, mert van amikor célba találok és van amikor képtelenség. Van amikor szarrá lövök valakit és van mint ahogy lejjebb írtam minden lepattan.
A játékot több mint egy éve nyomom már én is. Képben vagyok mindennel. Nem kell másoktól ellesnem mit kell hogyan csinálni és milyen tankkal. Csak olykor tényleg kiborító mikor a lemingek meg a sok bot miatt bukok egy csatát pl az 50b-vel aminek a javítása 25 ezer a lőszer utánpótlás meg szintén és annyit bukok a gyíkok miatt hogy szét vet az ideg, és persze kikapunk 15 - 5-re és azt az 5-öt- is én öltem. Az önjárók előre rohannak scout-olni. a 3 db 13 90 meg egy szakaszban elkezdik egymás kergetni és a pályasarkában azt hiszik colin macree rally-val játszanak :) Ja és persze a sok camparről meg gyáváról ne is beszéljünk.
Az a fura ha a haverjaimmal 3-an megyünk valahogy mindig minimum 6-8-10-12-őt mindig ölünk, de volt, hogy mint a 15 mint a miénk volt. Ilyenkor teszem fel a kérdést a többiek mit csináltak?

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3133) emre válasza robertkill (#3132) üzenetére


emre
veterán

Értem, én ilyenkor felfüggesztem egy időre, vagy olyannal megyek amivel tényleg élvezem a játékot.
De az utóbbi időben inkább fáradt voltam és ez miatt volt kissé alacsony az ingerküszöb nálam, és a játékom is hagyott kívánni valókat maga után. Most megint mint ha jobban tudnék figyelni azokra az apróságokra amik eldöntik a csatát.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3134) bullseye válasza emre (#3133) üzenetére


bullseye
addikt

3-4 rossz vesztes meccs után amúgy is érdemes egy kis szünetet tartani, hátha beragadt az RNG :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3135) Atlantis


Atlantis
veterán

Victory! Map: Highway 2013. február 24. 13:28:42
Vehicle:: Churchill VII
Exp: 9 345 (x5) + Credits: 37 465
Achievements: : Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Első csatám volt ezzel a géppel, még stock. Talán innen nem csak lefelé vezet majd az út vele, mert ha ilyesmikre lesz képes, akkor jobban szeretem majd, mint a Churchill I-et, amit kifejezetten utáltam. Persze a körülmények ideálisak voltak, top tank voltam és nem volt arty.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3136) szalai56


szalai56
senior tag

Most voltam csatában Diegho-val. Nem sok babér termett számomra. (még szerencse, hogy velünk volt)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#3137) KaLeun válasza KaLeun (#3128) üzenetére


KaLeun
senior tag

Megoldottam a rossz szériám... Kaptam egy 2 napos pihenőt, meg úgy 14 reportot és pár ticket is be lett ígérve..

Cila

(#3138) Tomi0703 válasza KaLeun (#3137) üzenetére


Tomi0703
őstag

mit tettel? :)

(#3139) fsb1000 válasza Enzolord (#3123) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az XVM más szinnel jelzi az ütközésből származó dmg-t. Tehát nem az.
A problémám az hogy a sebzési határok alatt sebzett az IS7 gold amoval.
Lehet visszanézem a replayt.

Egyébként bele akartam tolni a vízbe, csak nagyon lassan ment és addig kilőttek.

(#3140) fsb1000 válasza robertkill (#3132) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ebben a játékban rengeteg adat keletkezik, amelyek utólag visszanézhetőek és rendszerezhetőek.
Szerintem sokan a játék részének tartjuk a statisztikai adatok nézegetését elemezgetését.
Ezek a statisztikai adatok alapjai is a játékosok összehasonlításának, mert nem csak 1 csatában lehet győzni vagy jónak lenni, hanem folyamatosan is. A versenyszellem, vagy az epénisz hasonlítgatás természetes emberi jellemvonás.

Azt hiszem sokan nem csak az adott csata megnyerését tartjuk fontosnak, hanem hogy bizonyos mérce vagy szempont szerint az elithez vagy a legjobb játékosokhoz tartozzunk. És ehhez nem kell diegho szintű ultrának lenni, elég a TOP 10-be bekerülni vagy bizonyos tankokkal nagyot alkotni..

******************

A WoT-ban nincsenek heckerek, sem csitterek. Számomra ez a legnagyobb előnye más közösségi játékokkal szemben.
De... a játék rengeteg random faktorral számol, és sokunknak az a babonája, hogy ez a randomfaktor a WG által valamilyen szempontok alapján néha el van térítve. Ez lehet csodálkozás és bosszankodás tárgya is.
Vagy el tudod fogadni vagy nem, de sok csata átlagában nincs jelentősége, kiegyenlítődik és a statisztikai adatok elég jól jellemzik mire képe egy játékos ebben a közegben.

**************
Csodálkozás: Tegnap folyamatosan tudtam 5x-ezni. Randomban 80% winráta körül jártam, aztán elakadtam 2 tanknál, és kicsit lerontottam. De akkor is... ez sem normális.

(#3141) robertkill válasza fsb1000 (#3140) üzenetére


robertkill
aktív tag

Ezekben mindenben igazad van. De én így is Pro vagyok, hogy nem nézem a százalékokat :Y :DDD

A csíterektől meg csak annyit, hogy ne mond nekem, hogy nincsenek. Amikor rám ugrik egy láthatatlan 13 75 és csak a torkolat tüzet látom meg a piros pöttyöt a térképen de magát a tankot nem az orrom előtt. Utána meg a t 50-2 a városban légvonalban közlekedik keresztül a házakon és minden tereptárgyon át. Utána meg összefutok egy KV-2-vel aki 13-at ölt, mindenkit 1 lövéssel, még a nála 2 szinttel nagyobbakat is, de ő 100%-on túléli a csatát.

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3142) Stigma.HC válasza robertkill (#3141) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Na ezekről szívesen néznék replay fájlokat, mert én ilyeneket még sosem tapasztaltam. Igaz csak 5700 csatám van. Lehet csak 10k felett jelentkeznek ezek :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3143) fsb1000 válasza robertkill (#3141) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyilván nem lehetsz pro, ha azt hiszed vannak csitterek ebben a játékban.
Értsd: Nem vagy tisztában a játék elméleti mechanikájával, sem pedig a megvalósítás hibáival.

(#3144) robertkill válasza fsb1000 (#3143) üzenetére


robertkill
aktív tag

óóóhhh... hát én kérek elnézést... bocsánat, hogy mertem véleményt nyilvánítani és magamat ' jó " játékosnak nevezni annak hiányában, hogy én nem a százalékokra meg a statisztikákra gerjedek.
Ez nem matekóra hanem egy online játék amiben az a cél, hogy szarrá lőjek mindenkit.
De ha ennyire Pro vagy tényleg meghajlok előtted és ha a statisztikákra gerjedsz gondolod nézd meg az enyémet. Nincs rejtegetni valóm... obertkill néven megtalálsz...

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3145) robertkill válasza Stigma.HC (#3142) üzenetére


robertkill
aktív tag

Mivel nem statisztikázok így visszajátszásokkal sem foglalkozom sajna... képernyő mentéseim vannak valahol...

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3146) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Találtam egy statot, amiről a legjobb szándékkal sem mondható el, hogy PRO játékos-ra lenne jellemző, inkább egy gyenge közepesre.

7200 csata után az átlag tier szint már túl van t6-on, ennek ellenére egy átlagos játékosnál elvárható paraméterek sem teljesülnek
Átlag kill 1.0/0,78
Átlag sebzés 150 / 113 (a jónak mondható 200dmg/tier még a láthatáron sincs)

Tulajdonképpen erre a statra markáns jellemzés nem adható, mert az alacsony spot értékkel gyenge kill és sebzés értékek párosulnak. Ehhez egy átlagostól picivel jobb 50%-os winrátió és 31%-os túlélési arány tartozik. Ezekből max. arra lehet következtetni, hogy óvatoskodó, kicsit hátulkempelős (vagy másodvonalban haladó) a játékos. A def/cap pontok aránya is erre utal.
Összességében azt lehet leszűrni ezekból az adatokból, hogy még nincs meg a képessége ahhoz, hogy a csaták kimenetelét jelentősen befolyásolja. És itt nem a natív célzási képességre gondolok, mert az elvárható 66%-os találati arány épp meg van.

A WN6 és eff adatok is jelzik hogy a középmezőny alsóbbik feléhez tartozhat a stat tulajdonosa az 1000 körüli értékekkel. A jó játékosok kb 1200 ponttól a PRO-k pedig 1500 felett találhatóak meg nagy valószínűséggel a WoT stat univerzumában.

[ Szerkesztve ]

(#3147) fsb1000 válasza robertkill (#3144) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem kell elnézést kérjél, de a valósághoz érdemes ragoszkodni a félreértések elkerülése végett.

Te PRO játékosnak tituláltad magad, nem pedig -nak.
Az előző hsz-emben egy olyan statot elemeztem amely akár a tied is lehetne.....
Tehát egyik kategóriába sem tartozol az én véleményem szerint, csupán kettővel feljebb poziciónálod magad és valószinűleg hasonló mértékű tévedés a csitterekről alkotott elképzelésed is.

(#3148) robertkill válasza fsb1000 (#3147) üzenetére


robertkill
aktív tag

gratula öreg... ezt a hülyeséget... állánk szemtől szembe a játékban...
ez egy játék ember... fogalmad sincs milyen játékos vagyok...

de azt legalább statisztikailag leszűrtem hogy ebbe a fórumba se jövök többet...

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3149) robertkill válasza fsb1000 (#3147) üzenetére


robertkill
aktív tag

ja és egyébként kösz, hogy úgymond lejárattál mivel az elemzésed vagy mi a rák az enyém...
nem azért mondtam, hogy nézd meg hogy közzétedd és kielemezd mint valami matematikus kocka zsenigyerek, hanem csak, hogy nézd meg EMBER...

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#3150) Dobi 562 válasza robertkill (#3149) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem járatott le, csak elmondta a véleményét.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.