Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) virkir válasza Patrick76496 (#4748) üzenetére


virkir
veterán

Azt írtad pontosság, sebesség, páncél.
Namost a T62-nek minden van csak páncélja nincs gyakorlatilag nem pattint semmit amivel szembe kerülhet.
Az E50M-nek van páncélja pontossága, viszont a sebessége, na az ami nincs, hiába a papíron szép értékek ha csak sík terepen képes nagy nehezen elérni ami meg van adva a fordulékonyságáról meg ne is beszéljünk.
A 110 meg olyan semmilyen szerintem páncélra se kiemelkedő, az ágyúja hiába pontos ha kapott egy lassú célzási időt, talán a mozgékonysága ami rendben lehet.
Ráadásul ugye cseszheted a T62 meg a 110 jó tornyát ha egyszerűen nem tudod kihasználni a pocsék gundepression miatt esetleg megfejelve a lassú célzással.
A bat ugye papír meg pontatlan, viszont brutális a camo-ja emellett nagyon gyors bár amióta T10 fordulhatna jobban. Bónuszként ott a tár amivel a többi med-et ki bírja végezni egy töltésből.
M48 meg a jó gundepression-ból tud profitálni igen sokat ha az átlag pályaleosztást nézzük mint ahogy az FV.Annak meg e mellé van egy nagyon jó aimtime-ja és elég jó pontossága amivel tudod ellensúlyozni a gyengécske tornyot.
Szvsz nincs olyan, hogy legjobb mind más stílust, harcmodort kívánnak, kinek mi fekszik jobban.
Mondjuk ugye CW-n is a Bat, T62, M48 a preferált ha jól tudom a többi csak ha más nincs alapon megy de az E50 ott is a legutolsó.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4752) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Sziasztok
A teszt szerverre nem lehet belépni? ..rossz jelszóra hivatkozik :/

(#4753) bullseye válasza virkir (#4751) üzenetére


bullseye
addikt

Ehhez képest T62 minimálisan beforgatva tegnap pattogtatta az AMX 50-100-am lövéseit. Igaz amelyik meg bement az felgyújtotta rendesen. 5 lövésből 4 volt célzott a front bal oldalára, 2 találat... néztem nagyokat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4754) virkir válasza Gaz 78 (#4752) üzenetére


virkir
veterán

Ha változtattál jelszavat akkor próbáld a régivel.
Ha egyik sem jó akkor passz.

bullseye
Az 50 100-at most ne hozzuk fel.
Az egy hisztis kurva. Egyik nap mindent átvisz, minden sebez majd ha rosszul szólok hozzá akkor lő egy tárból két lepattanót 90°-ban egy PzIV-re 2 nulla hit és a maradék meg minimum sebzés vagy el se találja. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4755) virkir válasza Gaz 78 (#4752) üzenetére


virkir
veterán

Módosítok.
Szvsz csak natúr áll a szerver.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4756) Gaz 78 válasza virkir (#4755) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi! ..addig is nyomom a rendes játékot

[ Szerkesztve ]

(#4757) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

..amikor lejár az idő ..már csak az ellenséges artyk voltak,a mi IS8-asunk meg nem ment scoutolni,így én mentem :/ TD modban egy artyt le tudtam lőni és még volt 2 perc vissza. Az istenért sem indult meg a másik oldalon,mert tuti ott voltak a maradék artyk,így döntetlen maradt :/
Káromkodott mindenki,szívták az IS8 vérét :/

[ Szerkesztve ]

(#4758) Gaz 78 válasza virkir (#4755) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Megy a teszt szerver,a régi kódommal be tudok lépni :)

(#4759) #21346560 válasza Gaz 78 (#4758) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem jó az aláírásod! Nem láttad még az anyósomat....

(#4760) bullseye válasza #21346560 (#4759) üzenetére


bullseye
addikt

Már bocs, de ez akkor igaz, ha pixeles... ha csak a grafikai tervezéssel van gondod, az más kérdés.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4761) #21346560 válasza bullseye (#4760) üzenetére


#21346560
törölt tag

Minden pixeles, csak van, amit nem látsz, mert vagy akkora a felbontás, hogy már nem látszanak a pixelek, vagy olyan messziről nézed, hogy szintén nem látszanak ;]

(#4762) Gaz 78 válasza #21346560 (#4761) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

ajaj :D

(#4763) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

kár,hogy csak a teszt szerón jött össze :)

(#4764) #21346560 válasza Gaz 78 (#4763) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tesztszerón prémiummal mész? :C

(#4765) Gaz 78 válasza #21346560 (#4764) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

beidegződés volt a kiváltása ..ez az én hülyeségem,na de ez már történelem :/ ..belegondoltam,hogy felesleges :)

(#4766) robogo81 válasza Gaz 78 (#4763) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szép. :C
Most nézem,az ikonok sorrendje fordított? A végén jelzi a kilőtteket?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4767) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Mi a fene, se tesztszerverre, se a rendesre nem lehet fellepni, karbantartanak ?

(#4768) Gaz 78 válasza robogo81 (#4766) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi!
Igen,a csatajelentéssel együtt sok-sok kis apróság megváltozott.

Antonius1978 : Naponta többször 2-3 óránként leállítják a teszt szervert,így nem lehet belépni :/
Az éles szerver elérhető az exe file indításával

[ Szerkesztve ]

(#4769) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

De utálom az ilyen csatákat.

Én valamiért azt szeretem ha scout tankkal minél nagyobb gépekkel tesz össze. A legjobb amikor egyedül vagyok scout egy legalább t8 csatába.

magyarsrac

(#4770) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eddigi legjobb farmolós köröm:

Ez meg a tegnapi farmolós napom:

(#4771) Dobi 562


Dobi 562
addikt

2. ranger medálom. :)

(#4772) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#4771) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ritka mint a fehér holló!

Holnap 8.5? ..meglepő!

(#4773) #21346560 válasza Gaz 78 (#4772) üzenetére


#21346560
törölt tag

Annyira nem ;)

Meglepő, de kíváncsi vagyok már....

(#4774) Gaz 78 válasza #21346560 (#4773) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Tulajdonképp nekem is van egy ranger medál és rá is csodálkoztam mikor megszereztem! :)
Most már tuti ..holnap frissül a játék :) ..végre jön új pálya mert ezeken már @.@

[ Szerkesztve ]

(#4775) virkir válasza Dobi 562 (#4771) üzenetére


virkir
veterán

Jó is az a TD.
Tízen pár kört mentem vele meg annyira nem is fekszik a nincs torony de kimondottan tetszik.
Eddig ennyi a legjobb köröm.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4776) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Kempernovka is-7-ben ülök (ki lehet találni mennyi arty volt oldalanként), besotol erdőben egy med majd kaptam egy puszit az obj 212-től. WG hogy rohadnál meg

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4777) kirjak válasza fsb1000 (#4720) üzenetére


kirjak
aktív tag

Most éjszakás vagyok ezen a héten és munka közben tudok játszani, reggel pedig picit később fekszem le mint kellene és így pár csata még belefér :)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4778) kirjak


kirjak
aktív tag

Lassan összejön a pénzem egy KV-4 re. Mit tudtok nekem mondani róla?
A másik ágon Tiger-P után tanácstalan vagyok.
Nem tudom merre tovább. El kellene döntenem hogy Ferdinand vagy a másik ág legyen a nyerő.
A német páncélvadászok mennyire ütik át stabilan a hasonló szintű vagy +1 tier -ű nehéztankokat?
Ti merre mennétek tovább?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4779) Stigma.HC válasza Stigma.HC (#4776) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ja igen, egy lövésre végzett ki :DDD

Most este folyamatban laggolt valamiért a játék bizonyos időközönként. Elsőre azt hittem a szerver, de amikor sima böngészés közben is beállt a kép, akkor gyanús lett hogy a hálózatommal van a gond. A t-home is szeret ma engem.
Közben nézegettem az orosz oldalakat és már elég sok mod kijött az új frissítéshez. Legalább egyből lehet lekapni őket holnap.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4780) #21346560 válasza kirjak (#4778) üzenetére


#21346560
törölt tag

Faszán pattog, top ágyúja pontos de nem sebez túl sokat, én kedvelem, igazi hevi.

Én mindkét ágon tovább mentem, és a JagdPz E-100 a kedvenc X-esem. Ferdi is tetszett, JTiger is...

(#4781) Steelheart2 válasza kirjak (#4778) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát nekem megvan a kv-4.Stock állapotban igen gyenge.Lomha és a kv-3 top lövege már kevés.Csak duplázni veszem elö.Nem adom fel.Bár már csak azt a tankot és az Is-t hagytam meg.Összes nemzet Td-je ott van a garázsban.Most kezdtem el mindet,a németen kivül.
A jagdpantherrel nem esem kétségbe a 8asok közt sem.Elölröl persze jo helyre kell löni.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4782) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hplnap 8.5 pecs.

Change to Soviet Tank Parameters:
Cost of B-2CH engine changed from 17000 to 49500 credits

Ha jól gondolom ez a KV3 V-2SN motorja. A változás nagyobb mint 50%, elvileg lehetne nyerészkedni.
100 db motor 1.700.000 Kredit. 8.5-ben eladva 2.475.00 -> Nyereség 775.000

Megyek megnézem a tesztszerón tényleg felment az ára, illetve hogy a HE MK3 ára változatlan vagy sem, mert lehet átrakom a kreditem motorba.

(#4783) fsb1000 válasza fsb1000 (#4782) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tesztszerveren csak 34.000 kredit a V-2SN motor. Azaz 0 szaldósan lehet bizniszelni vele. Az MK3 lőszer ára is változatlan 85 cr

A helyzet bonyolult, mert mi van ha a végleges EU verzióban mégis 49500-ra emelik?
Vagy végre az Mk3 lőszer ára emelkedik? Én meg átrakom motorba a kreditet?
Veszteség nem lehet... csak elmaradt haszon.
---------------------------------------------

Ez a 18-as TD nagyon jó. 4/5 gold lővésből 6000+ dmg és még nyereségben is voltam prémmel.
Első csata TankÁszos, persze a tesztszerón ez nem nagy szám.
Mondjuk a Mausba belevert 1950 dmg jól esett. (minek megy hegyre?) t8-t9 tankok egylővésesek a goldlőszerrel, de a HE-vel is ha jó helyre megy.

[ Szerkesztve ]

(#4784) Patrick76496 válasza fsb1000 (#4743) üzenetére


Patrick76496
őstag

Annyival még kiegészíteném, hogy szép a grafika.

(#4751) virkir: Ebben teljesen egyet értek, hogy nincs legjobb tank, mindenki válassza ki, mi illik a játékstílusához. Számomra ez a 3 legfontosabb tényező, a gun depression negyediknek már túl sok lenne, nincs olyan tank, amelyik mind a 4 feltételnek megfelel. E-50M tényleg nem a leggyorsabb, viszont még mindig jobb szvsz, mint egy M48 vagy egy FV. Tény, hogy nem mindig lehet kihasználni a T-62 és a 121 toronypáncélját, viszont néha igen, bizonyos esetekben ott is el lehet rejteni a testet. A kínai 10-es med annyira nem céloz lassan, ennyi erővel a BatChat-nek is 2,7 sec az aiming time-ja. Egyébként vert. stab + EGLD-vel megoldható a probléma, én így használom a Type-ot (és minden 2,3 sec alatt célző tankot, amire megy függ. stab) is és így nem szűkül annyira rosszul, pedig annak már 2,9s. Egyébként nem csak a Batnek van jó camo-ja, a T-62 és a 121 is eléggé lapos. Én nem mindig tudnám kihasználni a tárat, néha előnyömre, néha hátrányomra lenne.

(#4764) Runo: Én is szoktam venni, jobban fejlődik a legénység.

(#4782) fsb1000: Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de figyeld meg, hogy csak 34 ezer lesz végül az ára. Ezt egyszer már a HE skúlónál eljátszották, ráadásul volt még egy pénzkeresési lehetőség 8.5-ben. Egy lánctalp drágult volna 740-ről 1850 creditre, de végül 1480 lett az ára. És az a baj, hogy csak lett, mert ezek szerint az orosz szerón ismét csak utólag változtatták meg, ergo a ruszkik ismét simán meggazdagodhattak, mi meg szopjuk a... :K

Another 83mm HE situation? Not this time. This has been fixed on RU server (the price was reduced to 1480 credits), so don't bother buying this.

Mai nap: Az M103-al kezdek megbarátkozni, gyűlik az XP, nemsoká nagy torony. Viszont a T-62A-val már szánalmasan rosszul megy, úgy játszok vele mint egy rossz balf*sz. Komolyan nem értem miért, a med a kedvenc tank típusom tudom is használni őket. Type 58: ~1200 avg dmg, T-34-1: ~1600, Type 59 ~1600, T-54: ~1900. A 10-es medet hiába írom, mert egyre rosszabb, már 2300 alá estem. Nem értem mitől annyira különb az a csudálatos teszt szerver. Ott a különböző verziójú teszteken mindig kiválasztottam hosszabb időre egy funolós T10-es közepes tankot, azzal hoztam a 3 ezret átlagban. Ezek voltak: BatChat, E-50M, T-62A. Talán a 121-el nem volt meg a 3k, bár arra hirtelen nem emlékszek, hogy mit teljesítettem. Esetleg ha valakinek jól megy, és van kedve pl holnap T10 medezni, akkor az ingame nevem megtalálja az on topic első hsz-ében, aztán majd ír valahol.

Szerk: (#4783) fsb1000: És tényleg annyi. :N Ezt a hsz-t még akkor írtam, amikor neked még csak az egyik volt meg.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4785) Patrick76496 válasza fsb1000 (#4783) üzenetére


Patrick76496
őstag

+ még: Egyébként szép kör, grat hozzá! Bár még mindig nem vagyok megbarátkozva azzal a tudattal, hogy ilyen van a játékban.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4786) fsb1000 válasza Patrick76496 (#4785) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért nem kell annyira tartani attól a 183-as TD-től.
Volt két köröm, ahol nem volt áthatoló és csak 400-akat sebzett, mert ennek a gold lőszere HE. Persze bemondta hogy penetrésőn, de hát nyilván nem az volt.
Amúgy meg könnyen kilőhető ez a TD. Akár egy BAT is kivégzi 1v1-be, ha az első találattól nem pusztul el. Eddigi legnagyobb sebzésem T110E5-be 2250dmg - ez nem tudom hogy lehetséges, mert amúgy 2180 a max. A csata jelentés 2142-öt ír +4 modul sérülés. Na mindegy... lehet én néztem be az XVM-et
****

A céltankjaimat módosítottam a tesztszerós próbák alapján.
Elsődleges kifejlesztendő: FV215b (183) -> T8 elején járok.
Másodlagos kifejlesztendő T57 Heavy -> T7 közepén tartok.
Ezzel is lehet jó sebzős köröket menni, tárat gyorsan tölti:

A T57 gold lőszere fajlagosan drágább. Bár az kérdéses melyik penetrál többet.
A JagdPz-E100 gold lőszerének ár/dmg aránya is nagyon jó, de ha fele lepattan akkor semmit nem ér. A T57 kisebb penje sokkal gyakoribb áthatolást eredményezett nálam. 80-90% biztos megvolt a tesztszerón.
Az FV215b (183) kényelmesebben játszható mint a JagdPz-E100, bár arra számítok hogy EU szerveren a jó játékosok és artyk nem sokáig hagynak élni és nem lesznek 5-6K dmg-s körök. A T57-nek meg kissé medes fillingje van, legalábbis nem egy E100 monstrum. Kell a változatosság... és jobban tudok vele játszani mint a BAT-al.

***************

Amikről lemondtam, mert vagy nem megy vele a játék vagy semmi újat nem adnak meglévő t10-es tankjaimhoz képest:
FV215b - E100 sokkal jobb és/vagy élvezetesebb.
Leopard1 - Nekem hiányzik róla az E-50M páncélzata, hiába mozgékonyabb. Lövege majdnem ugyanaz alig érezni a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#4787) Gaz 78 válasza fsb1000 (#4786) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Tesztszerveren kipróbáltam pár tankot és a leghatékonyabb szerintem az AMX50B ..brutál volt!
Két ellenséges T57heavy jött szembe,az egyik tárral az egyiket lőttem ki,a másikkal a másikat miközben lőttek engem. ..A legtöbb sebzést,picivel több mint 7000 dmg-t a SU-122-54-el sikerült kiosztani ..megtetszett az a vas is!
Picit csalódott vagyok a 10-es BatChat-tal kapcsolatban,mert azt hittem... nem is tudom mit hittem ,egyszerűen nem olyan volt mint amit elképzeltem :/
Mivel zömével 10-es tankokból állt a mezőny legtöbbször az E100-zal lőttem lepattanó lövéseket,bár ha betalált akkor "fogott mint a zöld festék"..
Az Angol FV215b-vel nagyon nagyon ügyetlenkedtem,bár mikor a szomszédomét kipróbáltam ott sem tudtam vele mit csinálni,az nem az én világom.
A T110E5 tank is bomlasztó hatású,nagyon bejön ..ezt a vasat tudnám most a leghamarabb elérni a tech-tree-ben. Az AMX50B az olyan messze van tőlem mint Makó Jeruzsálemtől :/ ..egyszer azon az ágon is el kéne indulni :)
Az új 10-es Német Leopard-dal meg olyan tényező miatt lőttek ki amire nem is gondoltam volna csata induláskor :/
Olyan hosszú fékútja van mint egy tankhajónak ..egyszerűen nem tudtam megállni vele és túlmentem a fedezéken és oldalba lőttek ..de legalább pontosan lő,bár papír a tank!
Összességében tetszett a teszt,sok olyan tankot próbáltam ki amelyek vágyálmok egyenlőre :)
Megjegyzem,ezek szubjektív vélemények,ahogyan én 2-3 csata alatt érzékeltem,lehet több 100 csata alatt más vélemény alakulna ki a tankokról :)

[ Szerkesztve ]

(#4788) Magany


Magany
tag

Jöreggelt, latott mar valaki 500 aranyat er tankot az ellenben 22 tediketol a csataban? Allitolag ha kilovod azt a tankot kapsz 500 aranyat.

(#4789) #21346560 válasza Patrick76496 (#4784) üzenetére


#21346560
törölt tag

A tesztszerveren?!

(#4788) Magany Most akció van, ha kiszedsz egy xx_WG nevű tankot, kapsz 500 aranyat. De TK-ért nem, illetve ha megvéded akkor sem..

[ Szerkesztve ]

(#4790) Gaz 78 válasza Magany (#4788) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Jó reggelt ..Az a "Vadássz le minket" event,ilyen többször van.
Ezidáig 2x találkoztam olyan gold tankkal,mindkétszer a PORT pályán,és Orosz T44-es volt. ..az arty lőtte le,és rögtön írta nekünk a kis Grille,hogy üzent neki a HUD játékos aki írta neki a kódot ami aktiválja az aranyat :)

[ Szerkesztve ]

(#4791) fsb1000 válasza Gaz 78 (#4787) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az AMX50B nem próbáltam a tesztszerveren, mert a francia ágat feladtam már régebben (batchat megvan, de ritkán használom), majd lehet valamikor újra belekezdek. Sokan dicsérték, de hát az sem tűnik jól páncélozottnak.
Játék közben is kevés ilyen tankkal találkozom.

A T110E5 tényleg jó tank. Sokaknak van és jól is játszanak vele. Ez az egyik olyan tank, amivel 300 csata felett sem tudok TankÁszt csinálni, pedig futok egészen jó köröket is néha.

A tesztszerver megtévesztő tud lenni. Egyrészt mindenki golddal lövöldözik, nehéz bemérni egy-egy tank mit tud, másrészt magas tierben sok a gyakorlatlan, sok a _RU játékos. A 183-assal könnyedén taroltam, de tényleg kéne vele menni 100-200 csatát EU szerveren ahhoz, hogy megalapozott véleményt mondjak róla. Most csak simán tetszik... főleg a nagy sebzése.
Amúgy meg a játékosok stílusa is változó, ezért az is hogy ki melyik tankkal eredményesebb.

(#4792) fsb1000 válasza kirjak (#4777) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Amíg EU-n voltam nem láttalak aktívnak, utána meg végig a tesztszerón nyomtam.

(#4793) Gaz 78 válasza fsb1000 (#4791) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

De jó neked,hisz van T110E5 és BatChat-od ..tetszenek azok a tankok csak az utóbbi nagyon sokáig tölti újra a tárat .. ezt nehezen kezeltem,nem mindíg tudtam elmenekülni :) ..egyébként megjegyzem,egy csatát gold lőszerrel,és egy csatt sima lőszerrel játszottam,hogy reálisabb képet is kapjak a sebzésekről,mert a gold az nagyobbat sebez ..köztudomás.
Ami fura volt az az,hogy minden lövés betalált,kétlem,hogy ez az éles szerveren is így lesz. :/
Minden esetre örülök,hogy mehettem E100-zal,és más említett tankkal :) ..élménykedtem :)
Találkoztam NA jelzésű játékossal is. ..az talán North Amerika?
Az AMX50B az tényleg egy veszélyes tank! ..találkoztam egy Magyar játékossal és mondtam neki próbálja ki,aztán üzent,hogy neki is tetszik! :)

[ Szerkesztve ]

(#4794) fsb1000 válasza Gaz 78 (#4793) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az NA az amcsi user.
Szerintem a tesztszerón is működik az a népi megfigyelés, hogy az első pár köröd (max. 10) nagyon jó a frissen vásárolt tankkal. Azaz pozítiv randomfaktorod van, ahogy írod minden betalál és penetrál is.

Sok tankom volt már, az esetek felében éreztem ezt a +RF-et és csak 1x fordult elő, hogy vásárlás után nagyon rosszul mentek a dolgok. Asszem 10-ből 8 bukta volt és semmit nem tudtam átlőni (persze stock, de akkor sem) Valamelyik angol TD vot, de már nem tudom t7 vagy t6
.

(#4795) #21346560


#21346560
törölt tag

Megy a server....

(#4796) Gaz 78 válasza fsb1000 (#4794) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Valóban úgy van ahogyan mondod. Az első 20 csata mesés aztán 200 csata szenvedés és onnantól javulgat valamennyit de csak módjával,vagy stagnál és amíg a legénység nem ér el egy szintet vagy a tank egy bizonyos szintű győzelmi arányt akkor ez így is marad :/
Haverom bénázik a T7-es T29-el mert rossz vele az aránya,nálam viszont klassz nagyon mert jó vele az arányom ..szóval azt a 200 szenvedős csatát kell úgy megélni,hogy a győzelmi arány emelkedjen,így a tank is jól fog muzsikálni :) ..remélhetőleg :)

[ Szerkesztve ]

(#4797) Borote


Borote
addikt

VK36.01H-val kapcsolatban. Most, hogy a Konisch-ot egy 'kissé' megerősítették, van bármi értelme bármelyik másik csövet használni? Illetve igaz ez a toronyra is, az alaptorony kisebb méretű, könnyebb, jobban is fordul - szerintetek is ezt érdemes rátenni?

(#4798) csoki válasza Borote (#4797) üzenetére


csoki
senior tag

nem gondolták ezt át szerintem Ivánék, főleg ezt a tornyos dolgot :DDD

(#4799) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Sziasztok!
Az új pályát,illetve a régebben kivett átdolgozott pályákat adta már valakinek?

(#4800) #21346560 válasza Gaz 78 (#4799) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem még nem.... kb 10 csata volt eddig...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.