Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) [HUN]Dani válasza Gyuri27 (#4250) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Erre max annyit lehet írni, hogy így jártak. Nekem mind a kettő sikeresen aktiválva lett szóval fasza minden. :DDD
Még a hétvégi eventhez annyit, hogy én szvsz annak örülnék a legjobban, ha pár t7-8 tank akciózva lenne illetve néhány t5 vagy t6 tankon 200% kredit bónusz lenne. :))

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#4252) Gyuri27 válasza [HUN]Dani (#4251) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem ilyenek nem lesznek.
Talán olcsóbb lesz a gold. Shopba lesznek akciók szerintem (lehet majd venni olyan tankokat amiket csak nagy ritkán).

A kódra meg annyit, hogy azért az tré, hogy veszel 7-8k-t kódot. Amiről kiderül, hogy valaki ellopta és törlik az évek óta tutujgatod acc-d.
Hiszen mint láttuk reklamáció esetén pontosan tudták, mikor lett felhasználva a kód. Egy darabig nyel a wg. Viszont egy bizonyos mennyiségnél már lépni fognak szerintem. Hiszen nekik ezeket a kódokat pótolni kell.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4253) [HUN]Dani válasza Gyuri27 (#4252) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A remény hal meg utoljára. :))

magyarsrac

(#4254) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#4249) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne haragudj, de szerintem tévedsz.
Megnéztem az utolsó linkelt garázsképed (2013.04.08) és azon nem látszik, hogy 30 nap prém acc be lenne aktiválva, a korábbi képekhez képest te csak 30 napot aktiváltál.

(#4255) psycroptic válasza [HUN]Dani (#4236) üzenetére


psycroptic
őstag

Ment pm. :R

PSNID: Tomy83PS

(#4256) kirjak válasza fsb1000 (#4247) üzenetére


kirjak
aktív tag

Bénázás? Nem hinném. Voltak nagyon klassz köreink.
Én nagyon jól is szórakoztam meg tanultam új dolgokat ismét.
Amikor a KV-5 öt lőttük az is izgalmas volt de az IS-8 leláncolva tartása + Ferdi roham megállítása is :)
A Churchill VII-re nagyon kell az a top löveg anélkül javarészt ilyen szituációkra számíthatok mint ami volt is. A töltés gyorsító is elengedhetetlen lenne minden tankra és az sem volt meg nálam.
(pl KV-3 on)
1-2 hónap múlva sokkal jobb köröket megyünk majd. Jobb legénység lesz és a hiányosságok is pótolva lesznek, meg addig talán még gyakorolhatunk is picit :)
Köszönöm a szakaszozást mégegyszer !

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#4257) fsb1000 válasza kirjak (#4256) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Abban egyetértek, hogy hatékonyabban lehet játszani fullos tankkal, amely fel van szerelve és a legénységnek is van már egy másodlagos képessége.
Én már szinte minden parancsnoknak megadom a 6. érzéket, ennek ellenére képes voltam kiszaladni olyan helyre ahova nem kellett volna. Az a 3 sec sok idő a bevillanásig.

A gold lőszer használata már nem ilyen egyértelmű. Persze gyakran segít a +páncélátütés, de rengeteg a lepattanó vele távolabbi célpontokon - szóval a gold lőszert is tudni kell használni. Ráadásul ki is kell termelni az árát. Megint azok vannak előnyben akik régóta és sok csatát játszottak, mert több milliós ezüst tartalékból vagy egy t9-es tank eladásából be lehet tárázni annyi gold lőszert féláron, ami a következő akcióig kitart és addig a goldos tank jól termeli az ezüstöt (nincs lőszer költség)

Szóval a rendszerbe be van építve, hogy nyílik az olló a jó meg a nem annyira jó játékosok között és ezt még fokozhatja ha az egyik használ prém acc-ot a másik nem.

(#4258) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4252) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Nem szóltál volna, okos maradtál volna..."

***

Szerintem feleslegesen riogatod az embereket. Nem is értem mi okod van rá, hogy ilyen valótlanságokat írj a kódbeváltásról.
Azért még senkinek nem vették el az acc-ját mert beütött egy rossz kódot, olyantól meg biztosan nem fogják elvenni aki már direktbe vásárolt Goldot, mert az valószínűleg a jövőben is fog.
Nekem már annyi giftes vásárlásom van (amiket szívességből tettem más játékosoknak) hogy a világ összes rossz kódját beüthetném abból se lenne gond.

Én úgy gondolom nem a WG embereitől kell félni ez ügyben, hanem az olyan emberektől akik irigységből feljelentik azokat akik olcsón tudják goldhoz juttatni a játékosokat. Meg feljelentik azokat is akik esetleg leírják a fórumra hogy miként szereznek LEGÁLISAN goldot.

[ Szerkesztve ]

(#4259) gzbotii válasza kirjak (#4223) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ja....amikor kezdo voltam...(nem mintha, most profi lennek) rengeteget szenvedtem.
Kamikaze modon rontottam be, nem tudtam, a palyakon hova kellene menni. Tankot hol is kellene loni...
Sikerult osszehozni egy ilyen 47% gyozelmi aranyt, abbol huztam fel 57%-ra.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4260) Borote válasza Borote (#4244) üzenetére


Borote
addikt

Most nézem, ez nem válasz akart lenni :B

(#4261) Djuree válasza fsb1000 (#4258) üzenetére


Djuree
félisten

"Én úgy gondolom nem a WG embereitől kell félni ez ügyben, hanem az olyan emberektől akik irigységből feljelentik azokat akik olcsón tudják goldhoz juttatni a játékosokat. Meg feljelentik azokat is akik esetleg leírják a fórumra hogy miként szereznek LEGÁLISAN goldot."

sok szemét irigy ember van sajna itt a fórumon is :( ha már megdöglik a lovam a másé is dögöljön meg, jó kis átlagmagyar felfogás, ezért is tart itt az ország ahol...a trágyában...mert sok az ilyen trágya ember....túl sok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4262) fsb1000 válasza Borote (#4260) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem van értelme klánba belépni. Bármikor ki is léphetsz.....

Komolyabban: ha még úgy gondolod fejlődnöd kell, akkor mindenképp olyan klánba kell jelentkezni, ahol nálad eredményesebb "öregebb" játékosok vannak, hogy a napi beszélgetésekből és a közös játékokból el tudd lesni azt amire szükséged van.
Vannak klánok ahol kimondottan "képzésre" is összpontosítanak. Én azért sokat nem várnék ettől, mert ott is csak játszó emberek vannak, akik a szabadidejükből áldoznak az újoncokra.

Egy jó klánban megélheted a közösségi érzést is, talán egy kis baka fillinget is. Feltéve ha rendszeresek a századozások. Az a klán nem klán, vagy haldokló klán ahol nem képesek legalább heti rendszerességgel századozni. Egy 50 fős klánnak kell lennie annyi aktív tagjának, hogy naponta lehessen századozni. Egy normális klánnak van valamilyen infrastruktúrája: honlap, fórum, TS, bármi.

Ha szerencséd van akkor században olyan Field Commendert kapsz akitől tényleg lehet tanulni.
Én nem vagyok wot guru, de amit tudok annak kb. felét században szedtem össze 1/3-át fórumokon, a maradék 16% meg innen-onnan beszélgetésekből, írásokból származik.

Nem szeretnék tippeket adni, de valamelyik erősebb magyar klán tanonc klánjában keresném a megoldást, ahonnan fel lehet jutni a "fő" klánba.
Persze ha a statod jó és magabiztos a játéktudásod valamint megfelelő a tankállományod, akkor egyből lehet jelentkezni CW képes klánokba is. Ott is csak olyan emberek vannak mint te meg én.

(#4263) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#4254) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Atyaég, valóban elírtam és még csak most vettem észre. :Y :W Na szóval 3000ft-ért cserébe 30 nap prémiumot + 2000 goldot szoktam vásárolni. Így a helyes, sorry.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#4264) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#4263) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze... ez van az apróban hirdetőknél is.
Szerintem megéri, főleg annak aki csak 1 hó prémet szeretne, mert kap "ajándékba" 2K goldot.
WG oldalán 10 EUR (kb 3000 FT) 1 hó prém acc.

Az NVIDAI 7500 Gold + 1 hó prém viszont sok 7500 FT-ért. Legalábbis szerintem.

(#4265) krisz74


krisz74
tag

Itt is megkérdezem, hátha próbáltátok. Indien Panzerről mi a vélemény? Érdemes szenvednem a VK3002 DB-vel?

(#4266) bullseye válasza Gyuri27 (#4250) üzenetére


bullseye
addikt

Akik itt nagyobb adag kódokat osztogatnak, azok sokszor rendszerépítők, akiknél szemétbe menne a kód amúgy. A több kiskerben több vevő az lehet 1-2 helyi eladó szemétsége, de lehet, hogy vásárló szedte ki valahogy ügyesen, sőt sima kamu is lehet. A Gurus kódokkal is páran megjátszották, hogy az övék nem lett jó.

Krisz74
Nem akkora szenvedés az, csak ki kell választani azt az ágyút, ami illik a játékstílusodhoz.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4267) krisz74 válasza bullseye (#4266) üzenetére


krisz74
tag

Régen utáltam annyira tankot mint ezt. Szánalmas a statom vele, igaz, hogy alap még, de megőszülök, mire kifejlesztem. Ezért is kérdezem, hogy megéri-e az Indien Panzer-ért?

(#4268) Djuree válasza krisz74 (#4267) üzenetére


Djuree
félisten

próbáld ki teszten :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4269) Gyuri27 válasza bullseye (#4266) üzenetére


Gyuri27
félisten

Renszerépítők ilyen vga-l szerelik a gépeket? Lehet.
Ennek picit ellentmond, hogy iponba is volt panasz a kódra (ha jól olvastam nem is egy esetben és nyilván nem kerül ki minden a fórumra, meg nem csak az ipon árul ilyen vga-t).
User hazavitte az új vga-t. Üti be a kódot error. Megy a köpködés az iponra. Mire kiderül, hogy réges rég felhasználták a kódot. Azaz valahol nagykernél, disztribútornál (itthoni vagy külhoni) ellopta valaki a kódot. Ugyanis ez lopás. No ez a kód kikerül valamelyik apróra. Valaki megveszi. Nyilván a kisker pótolja a kódot a vevőnek. Majd a kisker valahol döngeti az asztalt a kódért. Ebből szerintem balhé lesz.
A wg részéről ebben az esetben halál jogos lenne az acc törlés.

fsb1000: szeretem mikor az okos ember hülyéskedik. Azt kevésbé mikor a hülye okoskodik. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4270) Magany válasza fsb1000 (#4262) üzenetére


Magany
tag

Hogy erhetem el azt hogy szakaszban jatszhasak? Szeretnek tanulni a sajat hibaimon kivul is!

(#4271) bullseye válasza Gyuri27 (#4269) üzenetére


bullseye
addikt

"Ügyes" emberek mindig vannak, kérdés hányan. A visszakövetés elég nehéz itt pl. mivel előbb Nvidia, onnan a 3 másik... amúgy ez sima kód, vagy még kaparós is?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4272) fsb1000 válasza Magany (#4270) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Keresel olyan játékost aki szívesen megy veled szakaszban. Megbeszéled vele (játékban vagy fórumon), aztán meghívod szakaszba, vagy ő meghív téged.
Ha még mindig a régi géped van, akkor én azt sejtem, hogy a jó eredmények elérésének elsődleges akadálya nem te vagy, hanem az alacsony fps, a szakadozó játék.
Egyébként vannak magyar nyelvű ismertetők, ahol egészen jól leírják melyik tankosztállyal hogy kéne játszani. A legfontosabbat csakis magadnak tudod kiokoskodni: miként mozogj és miként helyezkedj úgy hogy lehetőleg rejtve legyél az ellenfél elől, miközben te képes legyél becélozni az ellenfelet.

Felszerelés és legénység is fontos.
Pl. Hetzerrel el kell döntsd hogy pontos és gyors löveget használsz, vagy a nagy 105-öst, ami lasabban tölt, pontatlan, de ha betalál akkor ott rendszerint halál van.
Ha van elég ezüstöd akkor mehet rá ventilátor töltésgyorsitó, esetleg célzás gyorsító is, de lehet az álcaháló fontosabb ezeknél.

(#4273) Gyuri27 válasza bullseye (#4271) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudom. A kód visszakövetés meg nem nehéz. Mert ha azt meg tudják mondani mikor használták fel. Akkor azt is megmondják melyik acc-ra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4274) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4269) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem valótlan dolgokat állítasz, és feleslegesen riogatod az embereket hogy ne vásároljanak kódokat. Feleslegesen fenyegeted őket (a jelenlegi eladókat és jővöbeni vásárlókat) a várható következményekkel.
A viselkedésed okát csak sejteni vélem.

Csak egyetlen esetet mutass amikor valaki lopott WoT kódot és azt árusította.
Amíg ilyet nem tudsz mutatni addig ez csak vádaskodás a részedről.

[ Szerkesztve ]

(#4275) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4274) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az vesz kódot aki akar. Annyit jegyeztem meg, hogy egyesek ezeket a kódokat tucatjával árulják.
Az pedig érdekes, hogy egyeseknek ennyi kódja van. Mert nem hiszem, hogy tucat számra vásárolják a vga-t.
Az acc törlés nem riogatás. Tudod eula.

Nem név szerint állitottam senkiről semmit. Egy teóriát vázoltam. Azaz nem vádaskodom. Tudnod kéne kettő között mi a különbség.
Mint ahogy az is evidens, hogy 50-100.000 forint értekben vásárolt kódtól sem lesz az ember jobb játékos. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4276) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4275) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már megint valótlant állítasz, mert nem csak megjegyezted, hogy tucatjával árulják, hanem konkréten ezt írtad.
"valaki ellopta és törlik az évek óta tutujgatod acc-d."

Én ezt nem tartom valós állításnak és amíg nem tudsz egy konkrét esetet mutatni, hogy valaki ellopta a kódokat és azt árusítja addig nem lehet komolyan venni amiket ide írsz, ki tudja milyen szándékkal. Megrágalmazod az árusítókat és megtéveszted a vásárlókat.

Szerintem a rágalmazás meg a feljelentgetés is nehezen tolerálható cselekedet. Legalábbis az én szememben az.

*****

Szerk, mert te is szerkesztetted.
"Egy teóriát vázoltam." írod....
Lehet hogy te teoriának gondolod amit leírtál, de konkrét állításokat fogalmaztál meg amelyek a hardverapróban konkrétan hirdetőket érintik, meg konkrétan érintik a vásárlókat is.

[ Szerkesztve ]

(#4277) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4276) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szó nincs itt az apróról. Az csak egy része. Vatera, ebay szintén ez a tészta.
Egy komplett hszből egy mondatot kiragadni és azt kiforgatni? No.
Melyik árusítót rágalmaztam? Linkeld, másold légyszives.

Konkrét eset itt a ph-n le van írva, hogy a vásárló a vga-hoz járó kódot nem tudta használni. Azaz valaki ellopta.
Nyilván egy lopott kódot az ember nem saját acc-ra fogja felhasználni. Tehát eladja.

A vásárlókat miért riogatom? Minden ilyen játéknál a harmadik, negyedik féltől beszerzett kód vagy egyéb az elua szerint illegális. Azt szintén feltételezem, hogy ezzel a kedves vásárló tisztában van.

Te magad lentebb irtad, hogy egy kóddal rosszul jártál. Érdekelne a történet, hogy mivel vertek át.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4278) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4277) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Konkrét eset itt a ph-n le van írva, hogy a vásárló a vga-hoz járó kódot nem tudta használni. Azaz valaki ellopta."

Légyszíves linkeld már azt az esetet. Hol van oda írva hogy lopásról van szó? Ez csak te találod ki. Olyan embereket lopással megvádolva, akik ezt nem tették.
Egyébként előbb még WoT kód ellopásáról írtál, nem pedig VGA-hoz járó (kupon)kódról, aminek semmi köze a WG kódbeváltási mechanizmusához.

" Érdekelne a történet, hogy mivel vertek át."
Megint valótlant állítasz, engem nem vertek át semmilyen kóddal. Én nem írtam sehol ilyesmit.
Légyszíves adjál már hivatkozásokat az ilyen légből kapott állításaidra. Teljesen hiteltelen amiket írsz.

(#4279) Djuree válasza Gyuri27 (#4277) üzenetére


Djuree
félisten

mi vagy te vmi önkéntes jótevő vagy mi? mit érdekel téged ki mit vesz? olyan vagy mint az usa, semmi köze hozzá de csak beleveri az orrát mindenki dolgába. ha akar vki venni vesz 40 kódot. naés? legyen vele boldog.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4280) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4278) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Az NVIDA kuponokkal nagyot lehetett spórolni, de az egyikkel jó megjártam, úgyhogy kb. nullszaldós lett a projekt.'

Djuree: téged miért zavar, hogy én mivel foglalkozom? :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4281) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4280) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen ezt én írtam, de ebben nincs az, hogy valaki ellopta volna a kódot. Azt csak te találtad ki.

Úgy gondolom ezzel a lopás "teoriával" mindazokat kevered rossz hírbe és rontod az üzletüket akik kódokat árulnak és olcsóbban juttatják goldhoz és prém acchoz a játékosokat. Miért fáj ez neked?

***************

Minden leendő vásárlónak azt javaslom továbbra is hogy nyugodtan szerezzen be olyan kódokat aminek a felhasználása LEGÁLIS. Ilyen pl. NVIDIA kuponnal elérhető WoT kód.

(#4282) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4275) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Mint ahogy az is evidens, hogy 50-100.000 forint értekben vásárolt kódtól sem lesz az ember jobb játékos."

Pedig a mi esetünkben szembetünő a különbség. Vagy gondolod eleve ennyivel jobb játékos lennék?

[ Szerkesztve ]

(#4283) Djuree válasza Gyuri27 (#4280) üzenetére


Djuree
félisten

azért mert már mióta megy ez. igaz hogy off topik, de akkor is zavar, és sztem nem csak engem :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4284) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4282) üzenetére


Gyuri27
félisten

Uram isten. Külön bekezdésben kérdeztem rá, hogy mi volt a bibi. Semmivel nem hoztam összefüggésbe. Látom nehéz az élet.

Ez a stat meg lol lássuk be. T1-2-ben javitasz statot. Magad írtad. Másrész jóval kevesebb csatát játszottam. Illik ennyivel többet értened a játékhoz. Persze ezt külső olvasó el is hiszi. Csak a bibi az amit fentebb írtam. Meg az is, hogy annó free xp-t váltottál. Nem is keveset. nyilván szebb statokat produkál az ember, ha fullos tankkal játszik. Egyébként én mindig is mondtam, hogy átlagos játékos vagyok.
Ettől függetlenül t5-8 csatában 1v1-ben vagy randomban nem lennék meglepődve, ha elvernélek mint szódás a lovát. ;)

Ez a tiéd.
Battles: 5,695 16,807 → 22,502 (+5,695)
Win Rate: 55.7% 52.39% → 53.23% (+0.84%)
Average damage: 1,269 1,211.1 → 1,225.8 (+14.7)
Average experience: 677 642.6 → 651.4 (+8.8)
Adjusted avg. tier: 6.6 7.441 → 7.239 (-0.201)
Performance Rating: 1,688 1,454.7 → 1,513.7 (+59.0)
Efficiency Rating: 1,602 1,431.2 → 1,474.3 (+43.1)
WN6 Rating: 1,694 1,387.7 → 1,465.3 (+77.6)
WN7 Rating: 1,694 1,387.7 → 1,465.3 (+77.6)

Ez egy jó játékosé.
Battles: 6,317 20,217 → 26,534 (+6,317)
Win Rate: 67.5% 61.01% → 62.55% (+1.54%)
Average damage: 2,214 1,892.6 → 1,969.1 (+76.5)
Average experience: 1,050 861.2 → 906.1 (+44.9)
Adjusted avg. tier: 7.4 7.708 → 7.646 (-0.062)
Performance Rating: 2,384 2,001.1 → 2,092.2 (+91.1)
Efficiency Rating: 2,213 1,875.5 → 1,955.8 (+80.3)
WN6 Rating: 2,549 2,050.4 → 2,169.1 (+118.7)
WN7 Rating: 2,549 2,050.4 → 2,169.1 (+118.7)

Szóval felesleges volt költened a játékra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4285) Gyuri27 válasza Djuree (#4283) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg az artyk miatti sírást unom. Gondolom más is unja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4286) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4284) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem kéne mások zsebében turkáljál, mert nem ildomos. Bízd rám, hogy mennyit költöttem a játákra és az nekem mennyire érte meg.

*****
Stat :
Az én átlag tierem 7,1 a tied meg csak 5,6. Most akkor melyikünk is játszik alacsonyabb tierben?

*****

És mond csak a saját statod miért nem hozod példának? Miért egy ismeretlen játékossal hasonlítasz össze? Mi ennek az értelme?
Én azért hasonlítottam össze kettönkét mert te kezdtél ebbe a témába a szokásos ideáddal, hogy senki sem lesz jobb játékos a kuponváltástól (gold vásárlás) szóval azért linkeltem a kettőnk közötti nyilvánvalóan nagy különbségre utaló stat eredményeket, hogy eldönthesd vajon a tényleg a goldtól lettem jobb nálad vagy sem.

************

"Meg az is, hogy annó free xp-t váltottál."

Igen ez így volt. De ehhez gold kellet. A gold hoz meg kód beváltás vagy vásárlás.
Szerintem el kéne döntsed végre hogy valaki a gold használattól jobb játékos lesz vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#4287) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4286) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem én játszom alacsony tierben. Ha megnézed 4 t4 tankom van. A kínai m5, alecto (ha lesz idegrendszerem megcsinálom vele az at2-t), T1E6 (ezt ugye kaptuk, van vele 9 csatám), M8A1 (ez állandó, mert szeretem), su-85b (ő is állandó mert őt is szeretem a legtöbbet játszott low tier csatám ezzel van 229 a 6502-ből). T5 tankom egyedül a t-25. Azaz megint mellé fogtál.
Persze kipróbálok ezt is azt is.

Szóval aki t1-2n nyomul fullos tankokkal stat javitás szempontjából mint mondtam nem én vagyok.

Most is tartom. Nem lesz jobb az ember attól, hogy 50-100k-t rákölt a játékra.
Amúgy meg miért kettönket hasonlítasz őssze? Nem javitok statot t1-2ben. Nem váltottam free xp-t. Hanem minden tankkal szenvedtem. Nem is mentem 22k csatát. Mondjuk nem is sírok, hogy csúnya artyk üldöznek.
Meg, hogy t10 tankkal sikerült sokadjára 1000 alatt sebezni egy csatában. :DDD

Lássuk azokat amiket szeretek és megvannak a garázsban.
M8A1: win 53%, tiger 53%, su100 57%, t25 60%, is4 (32 csatával pedig nem vagyok tálentum és nem is érzem a t10-t) 66%, su152 45% (valahogy nem érzem vele a dolgokat, kifejlesztem az isut és megy a levesbe),
m18 56%, t32 49% (őt se érzem), is3 49% (szeretem, csak sokszor azt hiszem én vagyok a jani), t29 53%, vk3001H 53%, type58 54%. Szóval engem azoknak a tankoknak a statja érdekel amivel játszom. A többi tank csak átmeneti. Pont nem érdekel mi vele a statom.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4288) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4287) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bármit írhatsz, attól nem lesz magasabb a WN6 és EFF értéked.
Magyarázhatod hogy melyik tankkal mennyire jó vagy attól még konkrétan alacsony marad.

És arra sem ad választ az írásod, hogy a goldtól valaki jobb játékos lesz vagy sem. Ebbe a témaban is sikerült önnellentmondásba keveredned mint a kódlopási üggyben.

*****

Fórumlakóknak:
Semmi gondom azzal ha valakinek alacsony a stat értéke. Ez csak egy játék, mindenki saját örömére használja. Nem ez szerint mérem az embereket, nem WoT-ból szerezzük a diplománkat és még nem is a WoT nevel emberségre.

Csak akkor veszem elő ezt a dolgot, ha valaki azzal kezd piszkálni, hogy a gold vásárlással érek el eredményeket, vagy ha úgy arcoskodik wot témábam (pl. azok akik 1v1-be hívnak, mert ők tuti jobbak), hogy ezt megalapozó eredményeik nem látszódnak semmilyen WoT-os kimutatásban.
Erről ennyit.

*****
Ja és hogy aki eddig nem értette: Kedves fórumtársunk nem véletlenül hozta fel ezt kódlopási dolgot. Mivel egy bizonyos ügyben érintett vagyok, mint kódfelhasználó, engem akart belekeverni. Ezért kértem, hogy mutasson konkrétumokat, ezért volt a hosszas vita ez ügyben.
Az eredmény világos, a kódlopási témát mostantól az ö nevéhez kell kacsolni, mert annak ő kitalálója, bizonyított kódlopási esetről senki sem tud.

(#4289) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4288) üzenetére


Gyuri27
félisten

Linkeltem egy jó játékost. Messze vagy tőle. Neked max az epenised nagyobb. Ez meg elég sok forintba került. Azaz nem vagy jobb játékos.
Abból is látszik amiket írsz. 22k csata után állandóan az artykad szidni. Pff. Meg kellene tanulni játszani. Akkor talán nem lőnek halomra. Illetve E100-l talán sikerülne rendre nem 0-1000dmg-s köröket menni.

Vga kód lopásról annyit, hogy itt a ph-n lett leirva, hogy zsír új vga-l nem müködött. Ezután kiderült, hogy jóval a vásárlás előtt felhasználták azt.

Vga-kód ügyben annyit írtam, hogy nekem furcsa némelyek tucat szám árulják.

A szinházat meg hagyd a színészekre. Még a gyomrodra megy a végén. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#4290) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4289) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kezdesz személyeskedésbe átcsapni és megint a pénztárcámba turkálsz, ami nem illendő.
De vajon az mit számít neked, hogy másokhoz képest én gyenge vagyok, ha a kettőnk statja között mély szakadék tátong?

***

"Illetve E100-l talán sikerülne rendre nem 0-1000dmg-s köröket menni."

Hát.. az a helyzet hogy én be merem vallani, hogy nem csak E100-al de más tankokkal is megyek néha 0-ás köröket. Van mikor peches vagyok, van mikor bebénázom.. ez van, nálam a WoT csak egy játék nem pedig az egoépítés eszköze.

Egyébként megint valótlant állítasz, mert ha rendre 0-1000dmg-s köröket mennék akkor nem lenne 2200 felett az átlag sebzésem E100-al. Persze ez nem túl fényes eredmény (bőven átlagfeletti), de mégis cáfolja azt amit írsz,
A listám élén t10 és t9 tank áll, nem pedig kistankok. Nézzük ingame mi a helyzet. A statjainkat látva, úgy gondolom magad teszed nevetség tárgyáva ha nekem mondod: "Meg kellene tanulni játszani."

[ Szerkesztve ]

(#4291) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4290) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te szoktad linkelni a low dmg-s köreidet. Két arty miatti sírás közé.
Én mint mondtam átlagos játékos vagyok. Nem költök a játékra és nem is javitok statot minimaussal.

Azt viszont hiszem és tudom, hogy 22k csatával E100-l az a 2200 kicsit kevéske. 32 csatát mentem az is4-l. Ebből párat mikor t9 volt. Mégis 1700 dmg körül hoztam vele 66% win melett. 2150 csata után 52% win és 2200 dmg kevés. Én is önkritikus vagyok. Láttam, hogy nem megy a t10 leraktam a tankot. Neked is ezt javaslom. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#4292) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Én konkrétan azért veszek aranyat, majd abból prémiumot mert baromira nincs kedvem alap fiókkal lejátszani azt a napi 10-15 csatát amit átlagban megyek, planetwot szerint 10.1 a napi átlagom. Néha játszom 30-40 csatát de az igen ritkán van. Van más hóbortom ami sokkal többe kerül nekem mint ez a havi 3000 forint. Mégis sokszor ezért néznek engem hülyének, hogy költök egy játékra. Bezzeg a többi hülyeségem nem zavarja őket ;]
Ja és az artykról meg annyit, hogy rohadt wg :P
Tegnap este mentem egy kört is-8-al, ha már szeretem akkor játszok is vele. Szép nagy kempelésbe kezdett mindenki az elején(Redshire). Hát a nagy büdös azt, meguntam, én nekiindultam, kemény voltam mondom majd megmutatom :DDD Hamar szembetaláltam magam E50-el és egy Centurion-al. Ó egész jól ment 1800 sebzés kiosztásáig jutottam de végül az artyk szétszedtek. Nem fogok állandóan fedezék mögött kuksolni miattuk. Nekem az már nem játék akkor :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4293) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#4291) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is sírok az artisták miatt, talán az OFF topikba még belefér... 0 sebzéses köreim is szoktam lenni, 10-es tankokkal én is béna vagyok. Most mi legyen? Nyittassak egy OFF-OFF topikot?

Ja, még költök is a játékra!

(#4294) Bingisz válasza Dobi 562 (#4293) üzenetére


Bingisz
addikt

Fúú teee
Most aztán kihúztad a gyufát.

(Én meg se merem említeni, hogy milyen szar az avg. dmg.-m az IS7-el.
De becs szó, randomban nem láttok vele, csak cw-n ;] )

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4295) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#4293) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az artykkal nincs mit kezdeni. Vagy van egy jó scout a csapatban és spotolja őket vagy nincs. Vagy jó a te csapatod artyja és nézi a tracert vagy nem nézi. Annyit tehetsz, hogy dugod a tankot mikor olyan és/vagy annyi arty van pont.

Nyilván az off-ba belefér. De az off egy kötetlenebb a témától inkább elkanyarodó beszélgetést feltételez. Nem folyamatos sírást az artyk miatt.

Nekem is szoktak 0-s köreim lenni. De nem posztolgatom őket. Meg gyártok hozzá elméleteket, hogy miért 0. Hülye, béna voltam. Valamit nem jól csináltam.

Költés és költés között is van különbség. Ha meg költ rá az ember ne növesztgesse állandóan az epenisét vagy jöjjön is különbőző számokkal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4296) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4291) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Remek érvelésnek tartom, hogy a te IS7-el produkált 1700 dmg-dből levezetted, hogy az én E100-as 2200-as átlagsebzésem kevés. Ehhez csak gratulálni lehet.

**********

Meg ahhoz is csak gratulálni lehet és csodálni a magabiztosságod, hogy azt javaslod rakjam le a kedvenc 52%-os tankomat 2100 csata után. Azt a tankot amellyel elért eredményeim jobbak mit a te összes tankra vetített eredményed. ?

győzelmi arány 50 -> 52
sebzés/tier 111 -> 223
kill/csata 0.77 -> 1,24

Szerinted ez nem nevetséges? Mindenben jobb annál, amit te produkálsz és te mondod hogy tegyem le a tankot? Neked hány tankot kéne letenni, ha az lenne a mérce amit én E100-al elértem?
Talán mindet?

Mutass egy olyan tankot ahol ezeket az eredményeket tudod produkálni és legalább 1/10 annyi csatát mentél vele mint én az E100-al.

[ Szerkesztve ]

(#4297) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4296) üzenetére


Gyuri27
félisten

Is4!
Igen kevés t10-ben a 2200. T9-ben is az. Én rájöttem 32 csata után, hogy kevés. Te pedig 2150 után sem.
Azt mondják, hogy egy heavy tankkal a csatánként átlag a tankod hp-ja kell, hogy legyen a dmg és min 1 kill.
A te tankod hp-ja 2700. Azaz még ezzel is csak átlagos játékos lennél.

Emiatt a némi stat miatt kár volt annó valódi goldos lőszerrel lövöldözni szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4298) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#4297) üzenetére


Dobi 562
addikt

Vbaddict szerint E-100-al 1750 az átlagsebzés. Egyébként rohadtul unalmas amit csinálsz itt.

(#4299) fsb1000 válasza Gyuri27 (#4297) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már megint mellényomod.

IS4-el összesen 32 csatát mentél. Ebből nem lehet megfelelő következtetéseket levonni. Legalább 200 csata kell ahhoz hogy statisztikailag értékelhető adatokat kapjunk.
Ezért írtam, hogy legalább az 1/10-ét érje el annak amit E100-al menetem

De mindegy... akkor is nevetséges, hogy egy gyenge játékos azt javasolja tegyem le a kedvenc tankomat amivel jobb eredményeket érek el, mint az ő összesítettet eredményei.
Akkor sem lenne korrekt dolog, ha még egy nálánál is gyengébb játékosnak javasolná ugyanezt a kedvenc tankjával kapcsolatban.

(#4300) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4299) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha 2000 csata után egy heavyval nem hozom a hp/dmg-t csatánként + ezt az 1.24 killt és az 52%-s win rátát hid el eladom azt a tankot.
Lehet, hogy kedvenc tankod, de játszani nem tudsz vele. Hiába hangoztadod, hogy gyenge játékos vagyok. A számok nem hazudnak. Mint írtam ezért kár volt egy vasat is költeni a játékra.
Nézzük azt a tankot. A kis cső átlag sebzése 490. Azaz csatánként átlag 4,5 sebző lövésed van. Nagy csővel kerekitve 3. Lássuk be ez nem valami acélos egy t10 tanktól. Összesített 22k és a tankkal eltöltött 2000+ csata után meg pláne nem.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.