Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) heaven


heaven
tag

Program Files könyvtárba hogyan lehet meglévő fájlokat átírni:

Telepítettem az Abev 2006 programot és szeretném bemásolni Total Commanderrel a régi nyomtatványokat és nem engedi felülírni a programot :(

(#9502) _ak_ válasza sourcer (#9493) üzenetére


_ak_
addikt

Biosba adj a ramoknak, +0.1-0.2V-ot.

Let's begin, de gozaimasu!

(#9503) Thrawn válasza AMD Power (#9500) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen, ez sokakat megtéveszt, az igazi rendszergazda fiók is létezik csak nincs aktiválva. És ez így van jól. Amelyik programot rendszergazdaként akarod futtatni, anak a tulajdonságlapján beállíthatod (mint pl Total Commander).

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9504) _ak_ válasza Barthezz2 (#9496) üzenetére


_ak_
addikt

DirectSound támogatottság hiánya miatt még lenne 5.1. Ez az a probléma konkrétan az EAXről szól, h azt csak a crative kártyáknál tudjuk aktiválni vmi alchemy progival, más gyártó kártyáinál nem működik...

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#9505) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok.. Bocsánatot kérek ezért a beirásomért de nagyon fontos lenne, és itt azért nagyrészt hozzáértő emberekkel találkoztam.. CSak ezért merem..
Az irodai gép (1.7 celeron, 768 ram, kis vga, szóval alap gép, 80 as winchesterrel..) ami nagyon fontos lenne, ma reggel be lett kapcsolva mint elözö reggeleken.. Napi max 8 órát megy és akkor sem izzasztja meg magát, de fontos géop, mivel kis cég és dolgoznak rajta...
Ma reggel bekapcsoltam, és nem indul a windows.. Ezt irja ki:
Windows could not start beacuse the following file is missing or corrupt: \Windows\System32\config\System
És rakjam be a repair lemezt stb... Légyszives segitsetk ha tudtok.. Fontos lenne..

(#9506) Bali27


Bali27
addikt

Pedig semmit sem csináltunk vele.. Van rajta tüzfal, virusirtó, kémprogiirtó, karban is van tartva.. Aki rajta van Opőerával böngészget amikor böngészik, nem IE vel...

(#9507) Thrawn válasza Bali27 (#9505) üzenetére


Thrawn
félisten

Milyen fájlt hiányol? Mert én csak könyvtárra látok hivatkozást :S

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9508) Bali27 válasza Thrawn (#9507) üzenetére


Bali27
addikt

Igen.. NIncs file oda irva
csak a könyvtár

(#9509) Lortech válasza Thrawn (#9507) üzenetére


Lortech
addikt

Az egy fájl.

Esélyes, hogy megsérült a fájlrendszer, meg kéne nézni egy chkdsk-val.

Ja, ha nem kapcsoltátok ki a system restore-t, akkor elvileg ezt vissza kéne tudnia hozni.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#9510) Thrawn válasza Bali27 (#9508) üzenetére


Thrawn
félisten

Közben megtaláltam, van egy System nevű fájl ott kiterjesztés nélkül. Amit javasolt kipróbáltad? (telepítőlemezzel való javítás)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9511) Bali27 válasza Thrawn (#9510) üzenetére


Bali27
addikt

Nem még.. Hanem most vettem ki a gépböl felmásolom amiket le kell menteni
És uyg fogom megpróbálni
Nem lehet h haldoklik a winchester? vagy 2-3 éves 80 gigás maxtor..

(#9512) Thrawn válasza Bali27 (#9511) üzenetére


Thrawn
félisten

Nézd meg Hard Disk Sentinel-el mit ír ki rá.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9513) Bali27 válasza Thrawn (#9512) üzenetére


Bali27
addikt

Azt nem ismerem...
Hd Tune nem jó? Abban is van ellenörzési funkció

(#9514) Thrawn válasza Bali27 (#9513) üzenetére


Thrawn
félisten

Tud magyarul, mivel magyar fejlesztés és igen jól dolgozik :K
A HD Tune-t meg én nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9515) Bali27 válasza Thrawn (#9514) üzenetére


Bali27
addikt

A sharewere verzió miben mőás mintha megvenném? Mert csak sharewaret találok

(#9516) Thrawn válasza Bali27 (#9515) üzenetére


Thrawn
félisten

Ingyenes, a bónusz funkciókat lehet benne aktiválni ha megveszed mert szükséged van rá. Többet itt tudhatsz meg róla, vagy a honlapján.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9517) gyiku válasza Bali27 (#9505) üzenetére


gyiku
nagyúr

es ha csak bemasolod azt az 1 filet masik geprol, ami problemas neki?

hüllő

(#9518) Bali27 válasza gyiku (#9517) üzenetére


Bali27
addikt

Másolnám én csak nem mondta h melyik file az... Könyvtárra utal t csak.. De akor a HD sentinelt megnézem.. Köszi a segitséget...

(#9519) Lortech válasza gyiku (#9517) üzenetére


Lortech
addikt

Elég érdekes lenne a rendszerleíró adatbázis egy részét tartalmazó fájlt átmásolni egy másik gépről.

Bali27: ez egy file, már írtuk. Meg egy lehetséges megoldást is.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#9520) gyiku válasza Lortech (#9519) üzenetére


gyiku
nagyúr

98-nal mukodott :D

hüllő

(#9521) Bali27 válasza Lortech (#9519) üzenetére


Bali27
addikt

Elhiszem hogy egy file de baszhatom ha csak ak önyvtárra utal.. Fingom sincs melyik file mivel nem irja..

(#9522) Thrawn válasza Bali27 (#9521) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9523) Bali27 válasza Thrawn (#9522) üzenetére


Bali27
addikt

:) AHAM... Akkor majd megpróbálom átmásolni egy máésik gépről.. Köszi a segitséget..:)

(#9524) Lortech válasza Bali27 (#9523) üzenetére


Lortech
addikt

Ennek semmi értelme. A rendszervisszaállításnak van értelme, illetve a lemezellenőrzésnek.
De te tudod, én kikapcs ebből a threadből.

Thank you to god for making me an atheist

(#9525) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Felraktam egy x64-es Vistára az SP1-et, igencsak vicces. A telepítő el sem indul, amíg a partíción nincs legalább 9 GB hely. Ez a shit az egész Windowst lecseréli bakker. :D Rá is fér.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9526) Thrawn válasza fLeSs (#9525) üzenetére


Thrawn
félisten

Kicseréli alatta a kernelt a Server 2008 kernelére, jóhogy dolgozik vele :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9527) Bali27 válasza Thrawn (#9526) üzenetére


Bali27
addikt

Miért? A Vista szűz kernelje milyen kernel?

(#9528) Thrawn válasza Bali27 (#9527) üzenetére


Thrawn
félisten

Vista kernel :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9529) Bali27 válasza Thrawn (#9528) üzenetére


Bali27
addikt

Hát akkor elég kaka lett ha az első bnagy frissitésnél windows cserét csinálnak:)

(#9530) laci1985


laci1985
tag

Hát a Vista egy nagy rakás ............ 5.1 terén. Nem akartam visszarakni az XP-t de az lesz sajnos. Így elszarni egy rendszert hogy az 5.1 -et nem ismeri ez hihetetlen vagyis felismeri csak nem kezeli le. Ennyi a Vistáról microfos megint alkotott egyet. Remélem a Windows 999 -be már kezelni is tudja majd az 5.1 -et.

Vagy nem lehetne megoldani valahogfy hogy az XP-ból átrakni azt amivel az 5.1-et lekezeli rendesen ?

[ Szerkesztve ]

http://www.hoc.hu/?xref=22548

(#9531) fLeSs válasza Thrawn (#9526) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és az jó nekem?
egyébként elég sokáig tart, igaz csak VM-en frissítek próbából, de ott sem lassabb a vinyó.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9532) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok!
Valószínűleg a Vista által okozott probléma miatt nemtok dvd-t írni! Egy NEC optiarc 7203s-es dvd íróm van, és a következő indokkal dobja vissza az írni kívánt dvd-ket. Próbáltam clonedvd-vel is, az pedig azt írta, hogy az írás sikertelen volt, emit vszínüleg a hibás lemez okozott... Holott ebből a lemezből már megírtam vagy 100-at, egyetlen hibás nélkül. Valamint ezzel az íróval írtam mát xp alatt dvd-t!
Pls segítsetek!

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9533) Bali27 válasza laci1985 (#9530) üzenetére


Bali27
addikt

Tudja az 5.1 et, sőt nekem EAXot is.. mIylen hangkarit használsz?

(#9534) laci1985 válasza Bali27 (#9533) üzenetére


laci1985
tag

Realtek AC'97 -es alaplapi hangkártya.
Hogyan sikerült beállítanos az 5.1-et hogy filmek és játékok alatt is menjen ?

http://www.hoc.hu/?xref=22548

(#9535) Fori23 válasza Rambovits (#9532) üzenetére


Fori23
őstag

Daemon tools, Alcohol....okozhat ilyen problémát

[ Szerkesztve ]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#9536) Rambovits válasza Fori23 (#9535) üzenetére


Rambovits
senior tag

Daemon toolsom van.. megpróbáljam anélkül?!
illetve töröljem,vagy csak kapcsoljam ki?

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9537) Bali27 válasza laci1985 (#9534) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem Audigy 2Zsm van, amihez elvileg megszünt a hardveres EAX támogatás.. Találtam egy teljes módositott drvier cdt, és azzala driverreel megy.. Alaplapi hangkarival kapcsolatba nem tudok segiteni.. De az 5.1 et azt a Hangeröszabályzó, beálitások, és ott jki lehet választani h miylen legyen....De gondolom ezt a részét már felfedezted a dolognak..

(#9538) fLeSs válasza fLeSs (#9531) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1ébként SP1 után 14 GB a vista. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9539) Bali27 válasza fLeSs (#9538) üzenetére


Bali27
addikt

Örülök neki...
Az irodai gépembe GEF 4 TI van.. Hogyan lehet szabályozni a ventilátor sebességét? Mert iszonyui hangos... Riva tuner nem lát iylen ventiszabályozási megoldást...

(#9540) Thrawn válasza fLeSs (#9531) üzenetére


Thrawn
félisten

Gondolom igen, egyébként nem vesződnének vele :)

Bali27: A GEF 4 TI-n nincs ventiszabályzó áramkör. Lehetséges megoldások: venticsere halkabbra, hűtőcsere halk ventivel, venti alaplapra kötve és arról szabályozva (ha tudja), venti ventiszabályzóra kötve.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9541) Bali27 válasza Thrawn (#9540) üzenetére


Bali27
addikt

Köszi... mArad a venti szabályozás...:(

(#9542) Fori23 válasza Rambovits (#9536) üzenetére


Fori23
őstag

Nem használom, de úgy tudom le kell szedni mert a felpakolt driverével szokott a gond lenni (ha ez okozza).

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#9543) Thrawn válasza fLeSs (#9538) üzenetére


Thrawn
félisten

14 GB? És ez a szűz Vista SP1-el minden más nélkül? Nálam nem egészen 13 GB és SP1 után még nem futtattam le a CCleanert.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9544) fLeSs válasza Thrawn (#9543) üzenetére


fLeSs
nagyúr

szűz Vista x64 + SP1 = 14 GB.
A hibernálás ki van kapcsolva, a tempes könyvtárak ürítve, pagefile kikapcsolva.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9545) RI/OS


RI/OS
őstag

egyébként ha integrálva van az sp1 a telepítöbe és úgy rakod fel, ugyanannyi ideig telepít,mintha csak sima vista lenne, le sem lehet szedni, és nem csinál a régi fájlokról backupot

(#9546) gyiku válasza RI/OS (#9545) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez kene nekem x64be :K

hüllő

(#9547) Thrawn válasza fLeSs (#9544) üzenetére


Thrawn
félisten

Most jut eszembe, nálam másik partíción van a lapozófájl, az plusz 3 GB kb.

RI/OS: Integrálást meg tudtad oldani?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9548) RI/OS válasza gyiku (#9546) üzenetére


RI/OS
őstag

fent van külföldi torrent oldalakon az sp1es vista dvd másolata már!!! A 64bites is! Keresd meg. És nem fake

(#9549) Rambovits válasza Fori23 (#9542) üzenetére


Rambovits
senior tag

Letöröltem, és ugyanaz történt!

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9550) jercsi válasza fLeSs (#9544) üzenetére


jercsi
tag

14gb jesszus szedd ki az összes nyelvet ami nem kell az rengeteg helyet eszik meg
:Y :Y

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.