Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) Sipka81


Sipka81
tag

Áruházzal kapcsolatban az alábbi 2 témában kérnék segítséget:
1. mit állítsak át, hogy a leírás minden appnál angol legyen és ne spanyol/portugál/"jobbról balra írt" nyelvű stb. legyen? (A telefont magyarul használnám továbbra is, a régiót egyszer átállítottam már United Kingdomra, de az nem oldotta meg a helyzetet...)
2. van-e arra mód, hogy a telefonon megnézzem az összes xboxos ingyeneset játékot? (8.1-en simán ment...) Ha igen, hogyan?

(#82752) Sjkolrd válasza Francia91 (#82742) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

En ezt használom QR Scanner RS. Teljesen jó. Keresem a nem gagyi nevű appokat, a.i a fejlesztő nevére is kihat.

[ Szerkesztve ]

(#82753) Sjkolrd válasza #01019136 (#82749) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

A gmail beállításoknál kell keresgélni. Nem kell minden egyes hibanal hr-t nyomni. A win-t se kell telepítés újra ha egy program nem működik jol..igaz nem egy fain hasonlat, de ratapint a lényegre. Kis segítség hol keresgéljél fiók és importálás,átirányítás és pop/imap

(#82754) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Felraktam a 10-es valamelyik insider verzióját, de nem a véglegeset.
Akarnám tenni az újabb update-jét de nem engedi, azt írja ninsc elég hely, de van!
az sd-t is formáztam de így sem jó neki.
Mitévő legyek?
Gondoltam csinálok egy hard resetet de nem tudom hogy fogjak neki, mert nem találom a gépházban sehol ezt a menüpontot........ :F

(#82755) Sjkolrd válasza Sipka81 (#82751) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

1. Telefon régiónak semmi köze hogy milyen nyelven jelenik meg az áruház leírása. Ahhoz a telefon nyelvének van köze. Settings/Time&languages/
2. Store/home/collections es ott van a lehetőség xbox live games áruház / kezdolap/ gyűjtemények

[ Szerkesztve ]

(#82756) Sjkolrd válasza tothjozsi96 (#82754) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nem tudom, hogy telepítetted a 10-es asszonykam 735-n 5.34 gb van szabadon a 7.28-bol.Probalj egy .Hr - t, s utána tedd fel az új buildet. settings/ systems/ about es legalul.

[ Szerkesztve ]

(#82757) Bodz


Bodz
nagyúr

Nofene, egy egész használható uwp böngésző, Coc Coc Browser. Mintha még az akksit is kevésbé szívná, mint az Edge.
Még jó hogy van az Appraisin (roppant hasznos, hogy lehet szűrni a kifejezetten 10-hez készült appokra), ilyeneket kb. soha nem lehetne találni az Áruház keresőjével. :U

[ Szerkesztve ]

(#82758) bali73 válasza #97246720 (#82750) üzenetére


bali73
tag

Nem.Azt írja hogy nem éri el az offline térképeket..Mi a pontos neve a mappának amiben a térképek vannak?

(#82759) jaffa 2843 válasza Bodz (#82757) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Lehet szinkronizálni a könyvjelzőket guglival vagy edge-el? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#82760) escsé


escsé
tag

Szevasztok!

Lumia 530 van. Vennék -a flottában- egy lumia 550 -t.
A problémám az, hogy nem támogatja az első telefonom (w8.1) a libreoffice-t a w10 phone tud valami támogatást. Esetleg valaki meg tudná nézni az áruházban, hogy a valami app van-e, ami kezeli a odt, ods formátumokat?

Köszi

(#82761) jaffa 2843 válasza escsé (#82760) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

MS Office ezeket is megeszi elvileg.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#82762) Sjkolrd válasza bali73 (#82758) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Megnéznéd a beállításoknál a rendszer almenüben a letöltött térképeknél mit ír ki? Nem jeleniti meg sehol, mert azt rendszerfájlként kezeli,s az említett helye tudod csak elérni. Beállítások/Rendszer/Térképek

(#82763) escsé válasza jaffa 2843 (#82761) üzenetére


escsé
tag

"Ehhez a feladathoz telepítenie kell egy alkalmazás. Megkeresi a megfelelő alkalmazást?"
Igen választok és nincs semmi app hozzá. Tehát a 8.1-es telón nem működik a dolog. 10-en lehet, hogy már tudja.

[ Szerkesztve ]

(#82764) Sjkolrd válasza escsé (#82760) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

MS office kezeli (w10), még txt fájlt is tudtam vele olvastatni.

[ Szerkesztve ]

(#82765) zsamiatt


zsamiatt
őstag

10 rendszerhez melyik a legjobb NAS gyártó akinek a szoftvere jól működik? Ma próbálgattam egy synologyt de hát a file kezelője és a többi is elégé hiányosan működik. Konkrétan a file kezelője csak a böngészőt nyitogatja ha egy filet meg akarunk nyitni éppen ezért se Excel se Word nem működik. QNAP? Asustor?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#82766) Francia91 válasza Sjkolrd (#82762) üzenetére


Francia91
veterán

Lumia 1020 (.494-es build)
Ugyebár nekem csak belső (32 Gb-os) tárhelyem van
De hibátlanul megy

Ezt a képet kérted?

(#82485) gabor907
Meglett oldva a hiba, visszatettem a 8.1-est, lett térerő, majd visszafrissítettem W10-esre, és azóta jó
Érdekes ez a Windows :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#82767) nhpeti


nhpeti
tag

Valakinek van valamilyen ötlete, hogy néha a Store-ban miért oroszul, arabul esetleg kínaiul jelennek meg az appok és a leírások? :D

(#82768) Sjkolrd válasza Francia91 (#82766) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Jaja itt lehet elérni a térképeket.

(#82769) Sipka81 válasza nhpeti (#82767) üzenetére


Sipka81
tag

ezt kérdeztem én is ma!
gondolom te is magyar nyelven használod a telefont és ezen nem is szeretnél változtatni...

(#82770) MrZidi válasza Sipka81 (#82769) üzenetére


MrZidi
tag

Ezt csak az MS tudja sztem 😂

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#82771) Sipka81 válasza Sjkolrd (#82755) üzenetére


Sipka81
tag

1. telefon nyelvét nem szeretném elállítani, előzőt angolul használtam, nem volt vele gond, de örülök, hogy ez tud magyarul.
2. nekem ott konkrétan 11 játék jelenik csak meg, ingyenesek és fizetősek vegyesen, de ez messze nem az összes... :(

(#82772) Sjkolrd válasza Sipka81 (#82771) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

1. Én angolul használom a telefont, ránéztem asszonyom telefonjára, mert ő magyarul használjs, ott is redben vannak leírások. Lehet összekuszálodott vmi az áruház frissítésekor vagy keress rá hátha van update.
2. Nekem 32 jelenik meg összesen, asszonynak 29, de még így is van olyan xbox-os játék ami nem jelenitődik meg. pl Angry birds.

szerk. de gond is van amúgy az áruházzal, mert van olyan hogy nem találja az app-ot ha beírom pedig létezik.. De ezt ms elismerte, hogy baj van az új áruházzal..

[ Szerkesztve ]

(#82773) bali73 válasza Sjkolrd (#82762) üzenetére


bali73
tag

"Hiba történt,és nem férünk hozzá az offline térképeihez.Próbálkozzon újra később."

(#82774) Sjkolrd válasza bali73 (#82773) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Hibakód van?

(#82775) nhpeti válasza Sipka81 (#82769) üzenetére


nhpeti
tag

Igen, magyarul használom. Hát ha minden kötél szakad átállhatok angolra, igazából a 8.1-et angolul használtam sokáig de a mivel pc-n is magyarul használom a windows 10-et ezért a legtöbb beállítást könnyebben megtalálom magyarul :(

(#82776) Sipka81 válasza Sjkolrd (#82772) üzenetére


Sipka81
tag

köszönöm! :R
a legfrissebb áruház van fent, nem insideres a teló, akkor várom, hogy talán az anniversary update rendbe teszi majd!
mi a helyzet az android appok futtatásával?

(#82777) nhpeti


nhpeti
tag

Van valamilyen lehetőség arra, hogy a windows 10 rendszerű pc-n a hálózaton vagy "otthoni csoportban" megosztott fájlokat elérjem valahogy telefonon?

(#82778) Happi válasza bali73 (#82773) üzenetére


Happi
tag

Nekem is volt ez a probléma. Hibásan települt a Térképek. Mivel az alkalmazást magát nem lehet törölni, csak a HR oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

(#82779) bali73 válasza Sjkolrd (#82774) üzenetére


bali73
tag

nincs

(#82780) bali73 válasza Happi (#82778) üzenetére


bali73
tag

Akkor majd a nagy frissítés után kap egy hr-t.

(#82781) escsé válasza Sjkolrd (#82764) üzenetére


escsé
tag

Köszi

(#82782) spiderpig820 válasza Sipka81 (#82776) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

elengedték ezt a lehetőséget.

4B

(#82783) Drag77 válasza nhpeti (#82777) üzenetére


Drag77
senior tag

TC [link]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#82784) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

.494-es updatet használom.
Most tervezek kimenni Amerikába, 3 hétre......
És így nem igazán tudom hogy mennyire biztonságos ez a rendszer, például baromi zavaró hogy itt már annyira nem mikro laggos a menü mint az előző verzióknál, de ha például a csempéket rendezgetem akkor nagyon megakadozik az animációja, kár..
A Messenger Beta meg szerintem nagyon symbian hatású lett, hogyha rámész valakire és megnézed az üzeneteket a váltás a menü és az üzenetek között valami baromi ilyen symbianos, vagy nem tudom ilyen nagyon gagyi szerintem...
Mondjuk végre valami történt a Messenger háza táján, nem tudom hogy ezt is a Microsoft fejleszti-e.....
De már csomó jó dolog van benne.

De szerintem még így is baromi messze van az hogy ez egy kész rendszer legyen, leszámítva az app-okat. :(((

(#82785) tomboy0013 válasza tothjozsi96 (#82784) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Messenger-t sosem fejlesztette a MS.

(#82786) Kube válasza tothjozsi96 (#82784) üzenetére


Kube
senior tag

Nem tudom mennyire ter el a beta de en a sima messengert hasznalom. Abban is mar sokminden van aminek kulon orulok, azert annyira messze nincs a kesztol, nyilvan meg kell rajta dolgozni de nagyon sok funkcio bekerult mar :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#82787) tothjozsi96 válasza Kube (#82786) üzenetére


tothjozsi96
addikt

A sima messengerbe?
Hát arra már ha jól tudom, legalább 1 éve nem volt update, 8.1 alatt biztosan nem!

Akkor gondolom van Windows 10-hez készült messenger, bocsánat, nem tudtam.. :)

Szerk.:
Felraktam a Windows 10-hez készült messenger-t, hát baromira meglepett...
Kár hogy ez 8.1 alatt nem érhető el sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#82788) confuser válasza tothjozsi96 (#82784) üzenetére


confuser
senior tag

Ben symbian-os hanem iOS-es, onnan lett portolva.

(#82789) tothjozsi96 válasza confuser (#82788) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Elég érdekes volt, nekem elsőre, nem az a jól megszokott WP beütése van... :D
Nem is tudtam ezt.. :)

(#82790) pikszel válasza tothjozsi96 (#82789) üzenetére


pikszel
őstag

Ránézésre is iOS. Szerinted Symbian. Akkor ez már SymbiOSys? :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#82791) moleculez


moleculez
veterán

Sziasztok. Ismerősöm Lumia 925-e nem hajlandó hangot venni videózáskor. A hangrögzítő működik, de az szerintem a beszédmikrofont használja. Ötletek?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#82792) Kube válasza tothjozsi96 (#82787) üzenetére


Kube
senior tag

Semmi gond, nálam is WP 10-re váltás után ugyanekkora meglepetést okozott :) 8.1-re már nem jön szinte semmi sem szerintem.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#82793) nhpeti válasza Drag77 (#82783) üzenetére


nhpeti
tag

És esetleg valami olyan megoldás, amivel a pc-ről megosztott filmeket tudom nézni anélkül, hogy azt a telefonomra le kelljen töltenem?

(#82794) tothjozsi96 válasza nhpeti (#82793) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Hát, a Smart Player elvileg támogatja a DLNA-t, szóval, ha van otthon egy akármilyen számítógéped és az össze van kötve a router-el akkor a Serviio nevű programot letöltöd, beállítod, magyar nyelvű...
Így elvileg működhet. :)
Nem próbáltam, előre szólok! :D

De én a TV-t használom így DLNA-ról és úgy nézek filmet, a "gépről". :))

[ Szerkesztve ]

(#82795) spiderpig820 válasza tothjozsi96 (#82794) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Én korábban próbáltam, működött ez a megoldás.

4B

(#82796) donmackó válasza nhpeti (#82793) üzenetére


donmackó
őstag

MoliPlayerrel biztos hogy megy a dlna. Én is azt használom, és nézem a filmeket egy routerre kötött hdd-ről. Sajna fizetős 30 nap után de megéri az árát. Egy próbát megér.

Release the cable hounds!

(#82798) donmackó válasza #32839680 (#82797) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor azt nem szereti. :D Én miniDLNA-val osztom a tartalmat.

Release the cable hounds!

(#82799) NGC válasza moleculez (#82791) üzenetére


NGC
tag

A Lumia Phone Test Application szoftverrel le tudod tesztelni a telefont.

(#82800) D1L1ZS válasza nhpeti (#82793) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

PC-re Universal Media Server program kell. Teljesen ingyenes, reklám mentes progi.
Telóra pedig MoliPlayer Pro ajánlom.

Én így szoktam filmet nézni.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.